İçeriğe geç

Büyükçekmece Kurye

SYS Ekpsres Kurye LOGO
Büyükçekmece Kurye

Büyükçekmece Kurye olarak alanında uzman kadromuz ve uluslararası kalite standartlarında olan hizmetimiz ile de sizlerin yanındayız. Modern ve gelişmiş sistemiz ile de her şey planlandığı gibi olurken ayrıca da iş listesinden de önemli bir iş eksilmiş olmaktadır.

Firmamızın kurulma amacı lojistik departmanında eksiklikler yaşayan ya da bu alandaki sorununa çözüm arayan sektörlere yardımcı olabilmektedir. Son yıllarda dikkatli bir şekilde incelendiği zaman çoğu sektörde lojistik departmanın önemi artmıştır ve her geçen günde bu alandaki ihtiyaçta hızlı bir şekilde artmaktadır.

Belgeler, evraklar ya da koli ile taşınan pek çok parça hayatımızın önemli bir parçasıdır. Hem iş dünyasının hem de günlük hayatın vazgeçilmezidir. Bunun yanında ise her şeyin zamanında ve doğru yerde de olması gerekmektedir. Çünkü en ufak bir aksilik ya da gecikme durumunda bütün planlar değişmek ile birlikte istenmeyen durumlarda meydana gelmektedir. Söz konusu İstanbul ve trafik olunca ise de zaman kavramı ise adeta değişmektedir. Bu açından bakıldığında da lojistik alanında bir destek bütün sorunların çözümü olmaktadır.

Ticaret olmak üzere pek çok sektörün kalbi olan İstanbul ‘da birbirinden farklı sektörlere İstanbul Kurye vermekteyiz. Hizmetlerimizden yararlanmak için ise yapmanız gereken ise sadece bizim ile iletişime geçmektir.

Hizmetimiz çağrı merkezimiz ve kurye ekiplerimiz olmak üzere iki birimden oluşmaktadır. Göndermek istediğiniz bir kuryeniz olduğunuz zaman ise ilk olarak çağrı merkezimizi aramalısınız. Sonrasında sizden bazı bilgiler istenmektedir. Bu bilgiler ise Kuryenin teslim alınacağı adres bilgileri, Nereye ve ne zaman teslim edileceği, Kuryenin niteliği hakkında olmaktadır.

Kuryenin niteliği ise bir dosya, bir sözleşme ya da başka bir evrak olabilir. Bunun dışında ise sözleşme ve sektör gereği de önemli olan pek çok şeyde girmektedir. Bazı durumlarda ise kolilerin gönderilmesi gerekebilmektedir. Bu noktada ise de aklınızda acaba gönderilir mi gönderilmez diye düşünmeyin. Geniş hizmet yelpazemiz içerisinde de kolilerde taşınmaktadır.

Günlük hayatta ise de bir arkadaşınıza ya da sevdiğiniz kişilere sürpriz yapmak içinde göndermek istediğiniz pek çok şeyi Büyükçekmece kurye hizmetimiz ile de gönderebilirsiniz. Hoş bir sürpriz yapmak içinde nasıl yapsam diye düşünmek yerine sizlere yardımcı olmamızı tercih edebilirsiniz.

Çağrı merkezimiz sizlerden aldığı bilgiler ile de size en yakın olan kuryeyi yönlendirmektedir. Kurye gelerek teslim alarak Büyükçekmece ilçe sınırları içinde bir noktaya götürmek içinde yola çıkmaktadır ve teslim edilmesiyle birlikte ilgili bilgilendirmenin yapılması ile de tamamlanmış olmaktadır.

Büyükçekmece kurye ile tanıştıktan sonra işlerinizde daha kolay ve pratik bir şekilde ilerleyecek. Bugüne kadar yaşadığınız her şeyi unutacaksınız. Hizmetimizin sunduğu avantajlar ile de firmamızı çözüm ortağınız olarak göreceksiniz.

Büyükçekmece kurye hizmetimiz ile sizleri profesyonel bir çalışma ile buluşturmaktayız. Çünkü sorunsuz hizmetin adresi konumunda yer almaktayız. Lojistik departmanı her firmada bulunmamaktadır. Yıllık maliyet olarak da düşünüldüğünde büyük bütçeler ayrılması gerekebilmektedir.

Daha ekonomik ve hızlı bir çözüm olarak ise bu alanda hizmet veren bir hizmet tercih etmek daha avantajlı olacaktır. Belge ya da dosya zamanında ulaştı mı diye düşünmeden işlerinizi yapmanın kolaylığı ile tanışacaksınız.

Acil bir durum karşısında da panik olmadan ve nasıl yapacağı diye düşünmeden firmamızı arayarak çözümü keşfedebilirsiniz. Sizlerden bir telefon mesafesi kadar uzakta olduğumuzu unutmayın.

Büyükçekmece Moto Kurye

İstanbul 16 milyonluk nüfusuyla dünyanın en büyük metropollerinden biridir. Bu durum da trafik, zorlu ulaşım şartları gibi sorunları beraberinde getirmektedir. Bitmek bilmez trafiği nedeniyle bir yerden bir yere ulaşmak insanları çileden çıkarmış durumda. Kargo firmaları aynı şehre kargo yapması gerekse bile bu işlem en az 2 gün sürmekte. Zamanın bu kadar önemli olduğu dönemde 2 gün çok büyük zaman kaybına neden olmaktadır.

Tam da bu noktada Büyükçekmece moto kurye hizmetimizle İstanbul’un en uzak noktalarına bile dakikalar içerisinde teslimat sağlıyoruz. Bizlere çağrı merkezimizden ulaşmanız yeterli. Çağrı merkezimize adresinizi bildirdiğinizde onlar size en yakın kuryeyi adresinize yönlendiriyor. Adresinize gelen kurye gönderinizi teslim alıyor istediğiniz ev, iş yeri veya herhangi bir noktaya güvenilir ve hızlı şekilde teslimatını sağlıyoruz.

Büyükçekmece moto kurye hizmetimiz sayesinde işlerinizi evden çıkmadan halletmeniz mümkün. Sağlık, e-ticaret, gümrükleme, tekstil, sanayi, otomotiv gibi daha pek çok sektöre hızlı ve güvenilir şekilde hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizi çalışma arkadaşlarımızla iş birliği şeklinde yaparak işlemlerin daha hızlı ve güvenilir ilerlemesini sağlıyoruz.A2 seviyesi ehliyete ve iş güvenliği sertifikasına sahip kuryelerimizle İstanbul’un dar sokaklarında ve yoğun trafikte bile rahatlıkla hizmet vererek kısa sürede teslimatınızı sağlıyoruz.

Büyükçekmece Motor Kurye

Büyükçekmece motor kurye hizmetimizle 7 gün 24 saat boyunca çalışarak en zor zamanlarınızda dahi yanınızda oluyoruz. Acil pasaportunuza ihtiyacınız mı var? Cüzdanınızı evde mi unuttunuz? İlaca ihtiyacınız mı var? Merak etmeyin Sys kurye sizlerle. Dakikalar içerisinde istediğiniz konuma en güvenilir şekilde teslimat yapıyoruz.

Express ve Vip kurye hizmetlerimizle de daha donanımlı ve daha hızlı şekilde hizmet veriyoruz. Express kurye sayesinde en geç 60 dakika içerisinde teslimat yapıyoruz. Bu sayede geleneksel kargoda günler süren hizmeti, bizler dakikalar içerisinde hem daha güvenilir şekilde sizlere sunuyoruz.

Büyükçekmece motor kurye fiyatları hakkında net bir fiyat listesiyle çalışmıyoruz. Aldığınız hizmete ve belirli şartlara göre sizlere makul fiyatlar sunuyoruz. Kaliteli hizmetlerimizi uygun fiyatlara sunarak sizleri memnun edip kâr etmenizi sağlıyoruz.

Fiyatları belirlerken değerlendirdiğimiz şartlar şu şekildedir:

  • Gönderinizi teslim aldığımız konum ile teslim ettiğimiz konum arasındaki uzaklık.
  • Seçtiğiniz kurye çeşidi
  • Seçtiğiniz motor çeşidi
  • Gönderinizin boyutu ve miktarı

Büyükçekmece Motorlu Kurye

Büyükçekmece motorlu kurye hizmetimizle sizler için uzakları yakın ederek kaliteli hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlıyoruz. Taşıma sırasında her türlü olasılığa karşı en iyi şekilde önlemlerimizi alarak güvenilir şekilde taşıma gerçekleştiriyoruz. Teslimat sırasında bir sorun yaşanması durumunda veya gönderiniz zarar görmesi durumunda sorunlarınızı kısa sürede hallederek maddi ve manevi zararınızı firmamız tarafından karşılıyoruz.

Diğer bir kurye hizmetimiz de Vip Kurye hizmetimizdir. Vip kurye sayesinde donanımlı araçlarımızla İstanbul’da yakın mesafe teslimat süremiz 15 ile 30 dakika arası, uzak mesafe teslimat süremiz ise 35 ile 50 dakika arası sürmektedir.

Sizler için gelişen teknolojiyi daima yakından takip ederek ihtiyacınıza yönelik en iyi çözümleri profesyonel şekilde sunuyoruz. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız, tecrübeli yol bilgisi iyi olan motorcularımız ve son teknoloji motor çeşitlerimizle gece gündüz demeden hizmet vermekteyiz. Ayrıca piyasa fiyatlarının çok altında fiyatlarla hizmet vererek bütçe dostu olmaya devam ediyoruz.

Sizler de Büyükçekmece kurye hizmetimiz hakkında bilgi almak veya hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanmak isterseniz bizleri 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. Sizleri memnun etmek için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Geleneksel kurye hizmetlerinin çok ötesinde kaliteli hizmetlerimizle daima yanınızdayız.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp