İçeriğe geç

Dudullu Kurye

Dudullu Kurye
Dudullu Kurye

Dudullu Kurye, sonu gelmeyen İstanbul trafiğinden bıkanlar için en rahatlatıcı çözümlerden biridir. İş arasında bu paketi nasıl götüreceğinizi mi düşünüyorsunuz? Adres uzak mı? Evraklarınızın çok acil ulaşması mı gerekiyor? Size en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Hemen bir kurye çağırın, gönderinizi hızla yerine ulaştıralım.

Ulaştırmak istediğiniz her türlü gönderiniz (paket, koli, evrak vb.) için firmamıza çağrı bırakın, tecrübeli kuryelerimizle kısa sürede istediğiniz adrese teslim edelim. Her türlü koli, paket, dosya, evrak, mücevherat gibi değerli eşyalarınızın hızlı ve güvenilir teslimatı için siz de Dudullu Kurye hizmetimizden yararlanmaya başlayın. Hangi adresten isterseniz oradan teslim alıp yine istediğiniz adrese teslim ediyoruz. Zamanında ve hasarsız teslimat için bir telefon kadar uzağınızdayız. Çağrınızı bırakın ve gerisini güvenilir ekibimize bırakın. Emanetiniz emin ellerde.

Her türlü kurye hizmeti sunan firmamız şehirlerarası ulaştırılması istenen emtiaları da hızlı bir şekilde ulaştırmaktadır. Siz de vaktin nakit olduğunu düşünüyorsanız bu hizmetiniz tam size göre. Uçak kargo, sunduğumuz hizmetler arasında en hızlı teslimat özelliği olan kargo tipimizdir. Son derece güvenli olmasıyla beraber eşyalarınızı hasarsız bir biçimde, şehir içi/dışı, ulaşmasını istediğiniz her yere, firma güvencesi ile teslim etmekteyiz.

Zaman kaybının bu denli fazla olduğu İstanbul’da acil gönderilmesi gereken evraklar, kargolar ilgili sektör çalışanlarını zora sokuyor, gönderici ve alıcı kişileri işlerinden alıkoyuyorsa tam da burada yardımınıza biz koşuyoruz. Firmamız bu önemli sorunları çözebilmek için sizlere kurye hizmetini çok uygun fiyatlara sunuyor.

Gün geçtikçe kalabalıklaşan bu büyük şehirde, sayısı ve ebatı sürekli artan büyük araçlar yerine küçük ve hızlı motosikletlerimiz ile zarf ve paketlerinizi en kısa sürede gerekli adrese teslim etme garantisi veriyoruz. Dudullu Kurye gönderdiğiniz adres ile sizin adresiniz arasında adeta köprü görevi üstleniyor ve deneyimli elemanlarımız en karışık adreslerde dahi sorun yaşamadan gönderimlerinizi alıcıya teslim ediyor.

Firmamız gönderimlerinizin sadece hızlı bir şekilde alıcıya ulaşmasını değil aynı zamanda güvenli bir şekilde teslimini de temin ediyor. Gönderileriniz kargo şirketlerinde olduğu gibi büyük bir araç içerisinde sıkışık ve özensiz halde taşınmadığından deneyimli kuryelerimizle Ümraniye Belediyesi ilçe sınırları içinde hasarsız olarak teslimatınızı gerçekleştiriyoruz.

Her türlü evrak, paket ve değerli eşyalarınızı en güvenilir ve en hızlı şekilde gönderebileceğiniz Dudullu Kurye hizmetimiz aynı zamanda evinizden dışarı çıkamayacak kadar hasta olduğunuz veya eczanelerin size uzak mesafelerde olduğu durumlarda size yardımcı oluyor.

Müşterilerimize istedikleri her gün ve saat hizmet verebilmek için moto kurye ekibimiz her an hazırda beklemektedir. Çağrı bırakmanızla beraber en hızlı şekilde adresinizden gönderinizi alarak istediğiniz adrese aynı hızda teslim etmekteyiz. Firma olarak sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için güvenilir ekip ve yüksek model araçlarla 7 gün 24 saat çalışmaktayız. Gönderilerinizi istediğiniz adrese ulaştırmak için üstlendiğimiz köprü görevi ile her daim yanınızda olmaya ve sizi memnun etmeye devam edeceğiz.

İstanbul yoğun trafiği ve kalabalık bir şehir olması nedeniyle gönderi teslimatında pek çok sorun yaşanabilmektedir. Kalabalık şehir olması dolayısıyla hizmet yoğunluğu da daha fazladır. Yoğun trafik ise çoğu zaman kısa mesafelerdeki teslimat işlemlerin bile gecikmeli gerçekleşmesine neden olmaktadır. Bir noktadan bir noktaya gönderi teslimi normal süresinden çok daha geç bir sürede ulaşabilmektedir.

Motorlu kurye hizmetleri veren firmamız gönderi teslimatında yaşanan sorunları ortadan kaldıracak hizmetler sunmaktadır. İstanbul’un her ilçesine gönderi teslimatı yaparak sizlere ulaşılabilir hizmetler sunuyoruz.

İçinde yaşadığımız çağda her şey hızlı bir değişim geçirmektedir. Yenilikler beraberinde yeni hizmetleri getirmektedir. Kurye sektörü de değişim ve yeniliklerden payına düşeni alarak sürekli olarak gelişmektedir. Günümüzde her sorunu çözerek kısa sürede gönderi teslimatı sağlanmaktadır. Dudullu kurye olarak müşterilerimize en yenilikçi kurye hizmetlerini sunmaktayız.

Firmamız;

 • En donanımlı ve hızlı motorlu araç filosuna sahiptir.
 • En uzak mesafelere bile gönderilerinizi vaktinde teslimat yapmaktadır.
 • Herhangi bir zarar ya da hasara uğratmadan güvenli bir şekilde teslim etmektedir.
 • Deneyimli ve profesyonel bir ekiple sizlere hizmet ulaştırmaktadır.
 • Faaliyet gösterdiğimiz şehrin her noktasına motorlu kurye hizmetlerimizi ulaştırmaktayız.

Motorlu kurye hizmetleri hem özel hem de kamusal alanda yaygın olarak müracaat edilen bir hizmet alanı olarak hızla gelişmektedir. Gıda, ilaç, tekstil ve benzeri pek çok sektörün yanı sıra kurumsal alanlarda da yararlanılan bir hizmet alanı olarak ulaşılabilirdir. Dudullu kurye olarak müşterilerimizin talep ettiği her alanda gönderi teslimatı gerçekleştirmekteyiz. Acil yetişmesi gereken bir evraktan doğum günü hediyesine kadar geniş yelpazede pek çok gönderi talebine cevap vermekteyiz.

Faaliyete geçtiğimiz ilk günden beri kesintisiz kurye hizmetlerimizle sektörde önemli bir boşluğu doldurmaktayız. Sizlere hizmet veren çağrı merkezimiz aracılığıyla kurduğumuz 7/24 kesintisiz hizmetlerimizle sizlerin talep ve beklentilerine karşılık vermekteyiz. Firmamız bize ulaştığınız andan itibaren size en yakın kuryeyi adreslerinize yönlendirerek gönderi hizmetlerini kısa sürede tamamlamaktadır.

Gönderinin yapıldığı kurye hizmetine göre fiyatlar farklılaşmakla birlikte hizmet verdiğimiz sektörde sizlere en makul fiyatları sunmaktayız. Dudullu kurye olarak hizmetlerimizden istifade etmeniz için üzerimize düşeni en iyi şekilde yerine getirmekteyiz.

Bizimle iletişime geçen müşterilerimizin taleplerine aldıktan sonra gönderinin durumuna göre en uygun motorlu kurye hizmetlerini vermekteyiz. Acil ya da hızlı gönderi olması durumuna göre Vip ya da Express motorlu kurye hizmetleri devreye girmektedir. Taleplere karşılık verebilecek personel ve araç kapasitesine sahip bir şekilde sizlerin hizmetindeyiz.

Acil gönderi olarak adlandırılan Vip kurye önemli ve acil gönderilerinizin en seri ve güvenli şekilde adreslere teslim edilmesini sağlar. Trafik gibi sorunlara takılmadan normal motosikletlerden daha donanımlı ve hızlı araçlar kullanılmaktadır. Sorunlardan uzak en hızlı teslimat süresine sahip motorlu kurye hizmetimizdir. Teslimat bölgesine göre değişmekle birlikte 45-60 dakika arasında tüm gönderiler adreslerden alınıp istenilen adreslere teslim edilir. Diğer gönderilere göre daha yüksek maliyetlerde olup firmamız piyasa koşullarına göre en uygun fiyatları sumaktadır.

Hızlı gönderi olarak adlandırılan Express kurye ulaşması gereken evrak ya da eşyaları normalden daha kısa sürede alınıp istenilen adreslere teslim eder. Hızlı teslimat için sizlere en yakın kurye adreslerinize yönlendirilir. Bölgelere göre farklılaşmakla birlikte gönderinin alınıp adrese teslim edilmesi toplamda 60 ile 90 dakika arasındadır. En yaygın olarak kullanılan Dudullu kurye hizmetidir.

Dudullu Kurye Hizmeti

Sürekli kullandığımız teknolojinin gün geçtikçe daha da hızlanması ve günlük hayatlarımızla entegre hale gelmesi, taleplerimizin karşılanmasından daha hızlı ve güvenilir çözümler arayışına girmemize sebep olmaktadır. Hızlanan hayatlarımız, en ücra noktalarda dahi gelişen teknolojinin nimetlerinden yararlanarak anlık olarak haber almamızı ya da işlem yapmamızı gerektirmektedir. İletişimin bu denli değiştiği ve hızlandığı bir dünyada en hızlı kurye firması olarak bizler de Dudullu kurye ile tüm dünyaya bir kapı açmak için çalışıyor, hayatınızı kolaylaştıracak kurye hizmetlerimizi sizler için icra ediyoruz.

Birbirinden farklı kurye seçenekleriyle her zaman en iyi taşımacılığı yapacağımıza söz veriyor, siz değerli müşterilerimizin aldığı her hizmetten %100 memnun kalması için sürekli kendimizi geliştirerek çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Gün içerisinde ne zaman neye ihtiyacınız olacağı belli olmayabilmektedir. İşiniz için resmi bir yazışmasının yerine ulaştırılması, sevdiğiniz için değerli bir hediyenin gün bitmeden verilebilmesi ya da acil bir hasta için medikal malzeme taşımacılığına ihtiyaç duyulabilmektedir. Dudullu kurye bu tür ihtiyaçlarınızda, en iyi hizmeti almanız için üstün taşımacılık yöntemleri ile yanınızda, her zaman sizin mutluluğunuz ve rahatınız için çalışmaktadır.

İster şehir içinde, isterseniz de şehirlerarası olarak yararlanabileceğiniz kurye hizmetlerimiz:

 • Moto kurye,
 • Arabalı kurye,
 • Uçak kargo ve
 • Otogar kargo olarak ayrılmakta, ihtiyaçlarınız doğrultusunda tek bir taşımacılık yöntemi yapılabildiği gibi farklı yöntemler de birleştirilebilmektedir.

Tüm hizmetlerimiz kesintisiz olarak verilmekte, 7/24 yararlanabileceğiniz kolay ve ekonomik yöntemlerle eşsiz taşımacılık sağlanmaktadır. Resmi evraklardan değerli taşlara kadar her şey Sys Kurye güvencesi ile hasarsız ve hızlı bir şekilde teslim edilmektedir.

İstanbul, özellikle iki yaka arasında yoğunlaşan, kalabalık bir yaya ve araç trafiğine sahip bir kent olma özelliği taşımaktadır. Yoğun trafik dolayısıyla, bir noktadan başka bir noktaya otomobil ya da toplu taşıma ile ulaşabilmek, uzun saatlere mal olmakta, bu durum İstanbul sakinlerinin günlerinin büyük bir kısmını trafikte geçirmesine sebebiyet vermektedir.

Dudullu kurye sayesinde, bu yoğun trafik artık bir sorun olmaktan çıkarak, en uzak noktalar arasında dahi dakikalar ile ölçülebilen kısacık zaman dilimlerinde tamamlanan kurye hizmetleri almanız sağlanmaktadır.  Kurye talebinizi ilettiğiniz anda oluşturduğumuz detaylı ve kısa rota sayesinde, yoğun trafiğe takılmadan, her zaman tam zamanında teslimat gerçekleştirilmektedir.

Dudullu kurye hizmetlerimiz, müşterilerimizin tüm gönderilerini güvenle ve hızla taşımak üzerine kurulu bir sistemle çalışmaktadır. Motosikletle taşınmasında ya da bulundurulmasında herhangi bir kısıt olmayan tüm gönderileriniz, bulunduğunuz yerden teslim alınır ve dilerseniz şehir dışına dahi teslim edilmesi sağlanır.

 • Gıda ürünleri,
 • Medikal malzemeler,
 • Elektronik eşyalar,
 • Hediyelikler,
 • Değerli kağıtlar,
 • Resmi yazışmalar,
 • Buketler,
 • Oyuncaklar,
 • Kıyafetler ve aklınıza gelen hemen hemen her şeyin taşımacılığını profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyor, tam olarak talep ettiğiniz anda, alıcısına ulaşmasını sağlıyoruz.

Verdiğimiz tüm hizmetlerde sizin rahatınız için çalışıyor, tüm taleplerinizi en iyi şekilde yerine getirecek yenilikçi ve hızlı çözümler sunuyoruz.

Dudullu kurye hizmetlerimizden yararlanmak isteyen tüm müşterilerimizin;

 • Aldıkları her hizmetten %100 memnun olacaklarının,
 • Tüm hizmetlerin güvenle ve hasarsız bir şekilde tamamlanacağının,
 • 7/24 sorunsuz bir şekilde hizmet alacaklarının,
 • Her zaman en ekonomik çözümlere ulaşacaklarının ve
 • Hiçbir zaman gecikme ya da bekleme gibi durumlarla uğraşmayacaklarının garantisini veriyoruz.

Kısacası, iş ve özel hayatınızın kolaylaşması ve üstün kaliteli bir hizmet için bizler her an yanınızdayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp