İçeriğe geç

Tuzla Kurye

Tuzla Kurye
Tuzla Kurye

Tuzla Kurye hizmetini Tuzla ilçe sınırları içinde tercih etmek sayısız avantaj sağlıyor ve kargo stresi yaşamıyorsunuz. Prosedür hızlandığında işlerin ne kadar hızlı yürüdüğünü bir düşünün. Son yılların en popüler kurye hizmeti birçok insanın iş yükünü azaltmakla birlikte zaman da kazandırıyor.

Zaman, herkes için çok kıymetli. Hayat şartları ve yorucu şehir temposu yüzünden birçok insan zamanla yarış halinde. Söz konusu olan şehir İstanbul ise; durumun biraz daha ciddi olduğunu söylemek gerek. Nabzı her daim yüksek olan İstanbul’un kalabalığı ve trafiği çok fazla zaman ve efor kaybettiriyor.

Bu konuda bilindik çözümler maalesef yetersiz kalmaya başladı. Neyse ki kuryeler imdada yetişti ve bu tarz sorunlar tarihe karıştı. Her türlü evrak ve kargonun, kısa zamanda istenilen adrese ulaşması artık hiç te zor değil.

Koşullar, hatta hava şartları ne olursa olsun gecikmeden istenilen adrese teslimatı gerçekleştirir. Normal araçlarla trafik sorununu aşmak çok zor ve ciddi anlamda zaman kaybına neden oluyor. Bu da günlük hayatın sekteye uğraması ve yürütülen işlerin aksaması anlamına geliyor.

Tuzla Kurye bu gibi sorunların çözümü için verdiğimiz bir hizmettir. Gönderileri normal ya da acil olarak sınıflandırır, müşterilerimizin taleplerine göre planlama yapar ve teslimatları istenilen zamanda gerçekleştiririz. İhtiyaca göre Vip hizmetinden faydalanmanız da mümkün. Kişiye özel olarak verilen bu hizmet hayal edilenden daha az bir sürede teslimat sağlayabiliyor.

Görüldüğü üzere herkese ve her duruma göre kurye hizmeti alabiliyorsunuz. Üstelik kişi, gönderi yapmak için kargo şubesine gitmek zorunda da değil. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız size gelerek İstanbul’un her köşesine hızlı ve güvenli teslimat sağlayabilir.

Şehrin yoğun trafiğinden sıyrılmanın en iyi yolu ise motosikletle ulaşım olduğundan, birçok kargo şirketi motosikletle de teslimat yapmaya başladı. Fakat bu durum acemi sürücü kazalarını ve teslimatta aksaklıkları da beraberinde getirdi. Kurye taşımacılığında profesyonellik önem kazandı. En iyi hizmeti verebilmek için yalnızca bu alana odaklanmış kurumsal şirketlere, daha iyi motorlara ve deneyimli sürücülere ihtiyaç arttı.

Biz size en hızlı ve en güvenilir İstanbul Kurye taşımacılığı hizmetini sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini vizyon haline getirmiş köklü bir şirket olarak, teslimatınızı yoğun trafik faktöründen etkilenmeden, zamanında ve ürününüze zarar gelmeyecek şekilde ulaştırmayı hedefliyoruz.

Firmamızın barındırdığı son model motorları, deneyimli ve işini seven sürücülerimizle buluşturuyoruz. Tuzla kurye teslimatınızı kendi teslimatı gibi benimseyen uzman sürücülerimiz, hızlı ve manevraya uygun motorları kullanarak, trafiğin en yoğun olduğu iş çıkış saatlerinde bile takılmadan hedeflerine ulaşabiliyorlar. Kuryelerimiz bölgelerine hakim oldukları ve son teknoloji navigasyon sistemlerini kullandıkları için en karmaşık adreslerde dahi sorun yaşamıyorlar.

Tuzla Kurye olarak emtiaları, ürün büyüklüğüne göre ve zarar görmeyecek şekilde paketleyerek dağıtıma çıkarıyoruz. Olası kaza ve aksaklık ihtimallerini en aza indirmek için, hizmetimizi bakımı ve onarımı düzenli bir şekilde yapılan motorlarla gerçekleştiriyoruz. Bu sayede kargonuz, başına herhangi sorun gelmeden ve teslimat saatinde gecikme yaşanmadan istenen adrese ulaşıyor. Sizi, “Kargom sağ salim ulaştı mı?” derdinden ve olası kötü senaryolardan kurtarıyoruz.

Tuzla Organize Kurye

Tuzla organize kurye  olarak profesyonel hizmetin, mutlu bir iş ortamından geçtiğini ve çalışma ortamının müşteriye yansıdığını bilen, insana değer veren bir şirketiz. Bu doğrultuda personellerimize pozitif bir çalışma ortamı sunuyoruz. Başarılı sürücülerimiz ve diğer çalışanlarımızla, size en iyi hizmeti verebilmek için bir bütün halinde çalışıyoruz. Güler yüzlü, iletişimi kuvvetli ve sektörde kariyer hedefleyen kadromuz sayesinde kuvvetli müşteri ilişkileri kuruyoruz.

Tuzla Kurye sizden gelen bütün geri dönüşleri dikkate alarak her geçen gün daha iyiyi hedefliyoruz. Yetenekli sürücülerimiz ve son model motorlarımızla siz de profesyonel taşımacılık hizmetimizden faydalanın. Göndermek istediğiniz her türlü emtia için hemen bizimle iletişime geçin.

Profesyonel çalışan bir kurye firması olarak öncelikli görevimiz; hızlı ve güvenli teslimat yapmaktır. Müşterilerimizin taleplerine önem veriyor ve %100 müşteri memnuniyeti hedefliyoruz. İstanbul’un neresinde olursanız olun, Tuzla Kurye hizmeti almak için 7-24 bizi arayabilirsiniz. Dilediğiniz yerden gönderinizi alalım ve yerine ulaştıralım.  Zaman ve enerji size kalsın, bırakın gerisini biz halledelim.

Siz de günlük hayatınız hızlı bir şekilde ilerlerken, ürününüzü hem güvenerek teslim edebileceğiniz hem de zamanında ulaştırabileceğiniz bir kurye şirketi mi arıyorsunuz bunun için en doğru adres Tuzla Kurye.

Tuzla Moto Kurye

Nüfusu gerçekleşen gelişmelerle birlikte iyiden iyiye artan İstanbul’da yaşanan trafik sorunu vatandaşların kişisel veya kurumsal sorumlulukları nı pek çok yönden etkilemektedir. Bizler bu noktada Tuzla moto kurye hizmetimiz ile ön plana çıkarak, talepleriniz doğrultusunda ve sizlerin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanan hizmetlerimizle gönderilerinizi İstanbul’un her bölgesine hızlı bir şekilde iletmekteyiz.

Pek çok türde hizmet verebilen kurye sistemimiz istenilen saat ve zaman dilimine uygun olarak hareket edebilmektedir. Planlı bir şekilde alınan hizmetlerin yanı sıra aciliyet arz eden iletileriniz için de farklı hizmetlerimiz ve çözüm olanaklarımız mevcuttur. Bu noktada gönderilerinizin kabul görmemesini sağlayacak (T.C.K’de belirtilen ve suç teşkil eden objeler gibi, detaylı bilgiye Gönderi Süreci sayfasından ulaşabilirsiniz) birtakım engeller bulunsa da gönderilerinizin Tuzla kurye ile iletilebilecek özelliklere sahip olması ise bu hizmetten yararlanabilmeniz için dikkat etmeniz gereken en önemli husustur.

Şahsi gönderileriniz talebinizi takiben en az 120 dakikalık süreç içerisinde hedefine ulaşabilecek olsa da bu durumun talebinizin içeriğine göre değişeceğini de bildirmek isteriz. Örnek vermek gerekirse, talebinizin içeriğinde bulunan obje bir zarf olduğunda bu talebin ihtiyaç duyduğu herhangi bir motor ekipmanı olmayacağından ötürü taahhüt edilen süre içerisinde gönderinizi ulaştırabiliriz. Fakat, talebinizin içeriğinde bulunan obje, herhangi bir çeşit ekipman gerektirdiğinde o objeye uygun ekipmanların bulunduğu araçlarımızın müsait olma durumu da gönderim süresini etkilemektedir.

Tuzla Kurye Hizmeti

Öte yandan kurumsal destek paketlerimiz ile sizlere sunduğumuz hizmetleri genişletebilir ve kurumsal birlikteliğimizin getirdiği artılardan yararlanabilirsiniz. Kurumsal üyelik süresince yaşanabilecek sorunlarda kesintisiz desteğin ve araç tayininin taahhüt edildiği bu anlaşmalar ihtiyaçlarınıza pek çok yönden avantaj sağlayabilir. Bu avantajlara örnek olarak, size sunduğumuz Tuzla kurye hizmetimizde kullanılan motorların sizin ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmasını, özelleştirilmesini veya eklentilerle desteklenmesini talep edebilmenizi gösterebiliriz. Ayrıca bu şekilde kurumsal bir birliktelik pek çok yönden planlı ve ihtiyaca özel olacağından dolayı hem şirketinizin işleyişini aksatmayacak hem de sizlerin yükünü hafifletecektir.

Şirketimiz, sizlere en iyi hizmeti verebilmek için yoğun mesailer harcamaktadır. Alacağınız ürünü bir iş günü içerisinde temin ediyor ve özenle paketleyip kuryemize teslim ediyoruz. Kuryemize teslim edilen ürünü bu aşamadan sonra canlı konum desteği ile istediğiniz her an nerede olduğuna bakabilme şansını sizlere sunuyoruz. Bu uygulamamız ile sizlere, kuryelerimizin olabildiğince hızlı ve güvenilir çalıştıklarını göstermeyi hedefliyoruz. Yola çıkan ürünlerinizi olağanüstü bir durum olmaması dışında aynı gün içerisinde sizlere ulaştırıyoruz. Hatta siparişiniz yemek veya market alışverişi ise bu süre daha da kısalıyor ve 45 dakika- 1 saat içerisinde teslim garantisi veriyoruz.

Tuzla kurye şirketimiz, diğer kargo şirketlerinin yanı sıra çok daha hızlı hizmet veriyor. Kargo şirketleri belirli iş günleri içerisinde teslim edeceğini söyleseler de bu süre genelde doğru olmuyor. Alışverişinizin teslim edilmesinin gecikmesi bir yana ürününüz kargoya bile geç verilebiliyor.  Yollayacağınız kargolar gecikebiliyor veya firmadan kaynaklı sorunlar çıkabiliyor. Bu gibi can sıkıcı durumlarla karşılaşmamanız için şirketimizi tercih etmenizi öneriyoruz.

Yapacağınız alışverişin aynı gün içerisinde teslim garantisi sunuyoruz. Eğer dış etkenlerden veya kuryelerimizden kaynaklı bir sorun ile karşılaşırsanız bütün sorumluluğu şirketimiz üstleniyor ve sizleri asla mağdur etmemeye çalışıyoruz. Yoğun İstanbul trafiğine rağmen kısa sürede en iyi hizmeti veriyoruz. Bunun için şirketimizin her bir çalışanı özenle işlerini yapıyorlar. Bizim için en önemlisi müşterilerimizin memnuniyeti ve mutluluğudur. Bu yüzden bir kurye şirketinden beklediklerinizin hepsini karşılayacağımızı garanti ediyoruz.

Tuzla kurye iletişim numaramızdan istediğiniz zaman arayarak bilgi edinebilirsiniz. Merak ettiğiniz veya aklınıza takılan her şeyi bizleri arayarak öğrenebilirsiniz. Şirketinize veya şahsınıza uygun, ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek, uygulanabilirliğe sahip, sürdürülebilir ve çözüm odaklı projelerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz. Ayrıca İstanbul’un pek çok noktasında bulunan merkezlerimizi ziyaret ederek de bizi tanıyabilirsiniz.

 

Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×