Anasayfa » Sultanbeyli Kurye

Sultanbeyli Kurye

Güvenilir, hızlı ve uygun maliyetli bir Sultanbeyli kurye ile artık sorunlarınızı çözüme kavuşturup güvenli bir hizmet sunuyoruz. İstanbul içi paket, belge, kargo vb. taşımacılığını işinde profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz sayesinde gerçekleştiriyoruz.

İstanbul’daki insan nüfusunun ve trafik yoğunluğunun artması araçlarla hızlı bir şekilde ulaşımı da zorlaştırmakta… İşyerleri, ofisler ve müşteriler arasındaki dosya ve belge taşımacılığı da bu sayede arabalarla uzun sürelerde gerçekleşmekte. Acil durumlarda trafik sıkışıklığı, işlerin yoğunluğu gibi sorunlarla uğraşmadan evraklarınız Sultanbeyli Belediyesi ilçe sınırları içinde trafiğe takılmadan hızlı bir şekilde teslim edilecek olup zamandan tasarruf edip vaktinizi de kendinize ayırabilirsiniz.

Bireysel ve tek seferlik bir ihtiyaçta bizi arayabileceğiniz gibi kurumsal ve düzenli olarak da müşterilerimize güvenle hizmet vermekteyiz. Acil ve geç saatlerde gönderilmesi gereken paket, evrak, kargo vb. ürünlerinizi günün her saatinde sizden teslim alıp İstanbul içi trafik derdi olmadan hızlı ve zamanında istediğiniz yere ulaştırıyoruz. Kargo gönderme sırasında aktarma gibi işlemlerde ortaya çıkan paket kaybolması veya yoğunluktan dolayı oluşan paketlerin karışması gibi sorunlar Anadolu Yakası Kurye ile ortadan kalkıyor. Elinizdeki belgenin çok önemli ve sizin teslim edecek vaktinizin olmaması gibi durumlarda en yakınınızdaki şubeden harekete geçen ekibimiz sizden göndermek istediğiniz paketi bulunduğunuz konuma gelerek almakta ve alıcıya aktarma olmadan elden teslimat sağlamaktadır.

Araçlarımızdaki takip sistemi sayesinde telefonunuza yükleyeceğiniz uygulama ile kargonuzun nerede olduğunu takip edebilir veya telefonla bizlere ulaşarak kargonuzun yerini ve teslimatın ne zaman gerçekleşeceğini öğrenebilirsiniz. Ürün sizden alındığı sırada güvenlik üst seviyede olacak şekilde paketleme yapılarak değerli bir eşyanızın kırılma, hasar görme vb. risklerin ortadan kalması da sağlanır. Taşımacılık belgeli ve eğitimli çalışanlarımız sayesinde kargonuz sağlam, hızlı ve aktarma olmadan belirtilen adrese teslimatı gerçekleştirilir.

Ürünü teslim alan İstanbul Kurye teslimat adresindeki yere ve ya kişiye ürünü teslim ettiğinde sizlere telefon aracılığı ile bilgilendirme yapmaktadır. Böylece aracılar ortadan kaldırılıp güvenle takip ve teslimat sağlanmaktadır.

Firmamız kargo sektöründe kaliteli bir geçmişe sahiptir. Üstelik her geçen gün sağlam adımlar ile tecrübe edinerek sizin için büyümeye ve gelişmeye devam eder. Bakımları aksatılmayan araçlarımız ve sizin için çalışmaya hazır disiplinli profesyonel ekibimiz ile geniş bir çalışma ağına sahibiz. Önemli evraklarınızı ve acil paketlerinizi artık düşünmenize gerek yok. Motor kullanmak trafik problemini ortadan kaldırırken kuryelerimiz size güven hizmeti sunmaktadır. İş evrakları, kişisel paketler fark etmeksizin İstanbul’un her köşesine gidilebilecek en kısa sürede sizin için gidecek ve paketinize en az sizin kadar özen gösterecek bir Sultanbeyli kurye firmamızda mevcut durumda. Siz ofisinizde işleriniz ile ilgilenin ya da aileniz ile zaman geçirin. Sizi en iyi şekilde temsil edecek çalışma arkadaşlarımız hayatınızı kolaylaştırmak için burada.

Çalışan tüm kuryelerimiz gerekli evraklara ve eğitime sahip olduktan sonra tam donanımlı bir şekilde ekibimize katılır. Sizin mağdur olmanız bizim mağdur olmamız düşüncesi ile ilerlediğimiz için her küçük ayrıntı bizim için oldukça önemlidir. Tüm çalışma arkadaşlarımız bu durumun bilincinde olup bu prensiple hizmet verirler. Sizden alınan paket istediğiniz adrese ulaştırılana kadar kendi paketimiz olarak benimsenir ve aynı özen ile teslim edilir. SYS Kurye‘nin hızlı ve kaliteli hizmetini henüz denemediyseniz Sultanbeyli kurye için günün her saati bize telefon ya da mail yoluyla hemen ulaşabilirsiniz. Biz sizin için hizmet vermekteyken siz kalan zamanınızın keyfini çıkarın. Soru, öneri ve şikayetleriniz için müşteri hizmetlerimiz ile iletişim kurabilir, destek alabilirsiniz. Düşünceleriniz bizim için oldukça önemlidir. Sizin için hizmet vermekte ve sizinle birlikte gelişmekteyiz.