İçeriğe geç

Sultanbeyli Kurye

Sultanbeyli Kurye
Sultanbeyli Kurye

Güvenilir, hızlı ve uygun maliyetli bir Sultanbeyli kurye ile artık sorunlarınızı çözüme kavuşturup güvenli bir hizmet sunuyoruz. İstanbul içi paket, belge, kargo vb. taşımacılığını işinde profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz sayesinde gerçekleştiriyoruz.

İstanbul’daki insan nüfusunun ve trafik yoğunluğunun artması araçlarla hızlı bir şekilde ulaşımı da zorlaştırmakta… İşyerleri, ofisler ve müşteriler arasındaki dosya ve belge taşımacılığı da bu sayede arabalarla uzun sürelerde gerçekleşmekte. Acil durumlarda trafik sıkışıklığı, işlerin yoğunluğu gibi sorunlarla uğraşmadan evraklarınız Sultanbeyli ilçe sınırları içinde trafiğe takılmadan hızlı bir şekilde teslim edilecek olup zamandan tasarruf edip vaktinizi de kendinize ayırabilirsiniz.

Bireysel ve tek seferlik bir ihtiyaçta bizi arayabileceğiniz gibi kurumsal ve düzenli olarak da müşterilerimize güvenle hizmet vermekteyiz. Acil ve geç saatlerde gönderilmesi gereken paket, evrak, kargo vb. ürünlerinizi günün her saatinde sizden teslim alıp İstanbul içi trafik derdi olmadan hızlı ve zamanında istediğiniz yere ulaştırıyoruz. Kargo gönderme sırasında aktarma gibi işlemlerde ortaya çıkan paket kaybolması veya yoğunluktan dolayı oluşan paketlerin karışması gibi sorunlar Sultanbeyli Kurye ile ortadan kalkıyor. Elinizdeki belgenin çok önemli ve sizin teslim edecek vaktinizin olmaması gibi durumlarda en yakınınızdaki şubeden harekete geçen ekibimiz sizden göndermek istediğiniz paketi bulunduğunuz konuma gelerek almakta ve alıcıya aktarma olmadan elden teslimat sağlamaktadır.

Araçlarımızdaki takip sistemi sayesinde telefonunuza yükleyeceğiniz uygulama ile kargonuzun nerede olduğunu takip edebilir veya telefonla bizlere ulaşarak kargonuzun yerini ve teslimatın ne zaman gerçekleşeceğini öğrenebilirsiniz. Ürün sizden alındığı sırada güvenlik üst seviyede olacak şekilde paketleme yapılarak değerli bir eşyanızın kırılma, hasar görme vb. risklerin ortadan kalması da sağlanır. Taşımacılık belgeli ve eğitimli çalışanlarımız sayesinde kargonuz sağlam, hızlı ve aktarma olmadan belirtilen adrese teslimatı gerçekleştirilir.

Ürünü teslim alan İstanbul Kurye teslimat adresindeki yere ve ya kişiye ürünü teslim ettiğinde sizlere telefon aracılığı ile bilgilendirme yapmaktadır. Böylece aracılar ortadan kaldırılıp güvenle takip ve teslimat sağlanmaktadır.

Firmamız kargo sektöründe kaliteli bir geçmişe sahiptir. Üstelik her geçen gün sağlam adımlar ile tecrübe edinerek sizin için büyümeye ve gelişmeye devam eder. Bakımları aksatılmayan araçlarımız ve sizin için çalışmaya hazır disiplinli profesyonel ekibimiz ile geniş bir çalışma ağına sahibiz. Önemli evraklarınızı ve acil paketlerinizi artık düşünmenize gerek yok. Motor kullanmak trafik problemini ortadan kaldırırken kuryelerimiz size güven hizmeti sunmaktadır.

İş evrakları, kişisel paketler fark etmeksizin İstanbul’un her köşesine gidilebilecek en kısa sürede sizin için gidecek ve paketinize en az sizin kadar özen gösterecek bir Sultanbeyli kurye firmamızda mevcut durumda. Siz ofisinizde işleriniz ile ilgilenin ya da aileniz ile zaman geçirin. Sizi en iyi şekilde temsil edecek çalışma arkadaşlarımız hayatınızı kolaylaştırmak için burada.

Çalışan tüm kuryelerimiz gerekli evraklara ve eğitime sahip olduktan sonra tam donanımlı bir şekilde ekibimize katılır. Sizin mağdur olmanız bizim mağdur olmamız düşüncesi ile ilerlediğimiz için her küçük ayrıntı bizim için oldukça önemlidir. Tüm çalışma arkadaşlarımız bu durumun bilincinde olup bu prensiple hizmet verirler. Sizden alınan paket istediğiniz adrese ulaştırılana kadar kendi paketimiz olarak benimsenir ve aynı özen ile teslim edilir.

Hızlı ve kaliteli hizmetimizi henüz denemediyseniz Sultanbeyli kurye için günün her saati bize telefon ya da mail yoluyla hemen ulaşabilirsiniz. Biz sizin için hizmet vermekteyken siz kalan zamanınızın keyfini çıkarın. Soru, öneri ve şikayetleriniz için müşteri hizmetlerimiz ile iletişim kurabilir, destek alabilirsiniz. Düşünceleriniz bizim için oldukça önemlidir. Sizin için hizmet vermekte ve sizinle birlikte gelişmekteyiz.

Sultanbeyli Kurye Hizmeti

Motor kurye, Sultanbeyli üzerinde bulunan iki farklı adres arasında paket taşımaktadır. Geçmiş yıllarda paketlerin taşınması için daha çok kargo araçları tercih edilirken günümüzde motosiklet tercih edilmektedir. Kargo araçlarının yerine motosiklet tercih edilmesinin birçok nedeni vardır. Kargo araçları farklı boyutlardadır. Araç içinde birden fazla adrese ait paket bulunur.

Bu nedenle kargo araçları birden fazla adrese uğrar ve zaman kaybının yaşanmasına neden olur. Motor kuryeler ise sadece tek müşteriye ait paketleri taşır. Başka adrese uğramayacağı için zaman kaybının yaşanmasını da önler. Sultanbeyli kurye firması olarak paketlerinizi vaktinde teslim almanızı sağlıyoruz. Doğru ve güvenilir moto kurye hizmeti için sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Sultanbeyli kurye firması paket taşıma hizmeti vermektedir. Bizler firma olarak sektörün güvenilir ismiyiz. Sultanbeyli üzerinde bulunan iki farklı adres arasında paket taşıma hizmeti veriyoruz. Acil teslim edilmesi gereken, gün içinde adrese ulaştırılması gereken paketleriniz için kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Motor kuryelerimiz kısa sürede teslimat sağlar. Dilerseniz tam saatinde dilerseniz gün içinde paketleriniz teslim edilir.

Paketlerinizin motosikletle taşıma için uygun olması yeterlidir. Firmamız isteğiniz üzerine adresinize kurye gönderir. Paketinizi kuryeye vererek adrese teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde kuryeyi adrese göndererek paketi teslim almasını ve size teslim etmesini isteyebilirsiniz. Sultanbeyli kurye firması güvenli paket taşıma hizmeti vermektedir.

Sultanbeyli kurye firmasının karşılaması gereken bazı özellikler bulunuyor. Firma eğer bu özellikleri karşılamıyorsa müşteriye güven vermiyor. Firmanın karşılaması gereken özellikler aynı zamanda firma seçiminde müşteriye yardımcı oluyor. Motor kuryeler motosiklet üzerinde paket taşıma hizmeti veriyor. Motosikletler paket taşıma için uygun tasarıma ve özelliğe sahiptir. Kuryelerimiz de motosikletle paket taşıma için gerekli koşulları karşılamaktadır. Motor kurye firmasının taşıması gereken özellikler:

  • Müşteri odaklı hareket etmek
  • Kalite standartları kapsamında hizmet vermek
  • Gizliliği ve güvenliği korumak
  • Müşteriyle doğru iletişim kurmak
  • Doğru fiyat aralığını belirlemek
  • Motosiklet bakımını düzenli yaptırmak
  • Kuryeler için güvenlik önlemleri almak

Motor kuryeler yılın her mevsimi hizmet vermektedir. Kuryeler motosikletle paketleri kısa sürede adrese teslim etmesiyle bilinir. Hızlı hareket eden kuryelerin güvenliğinin sağlanması önemlidir. İyi bir firma mutlaka kuryelerin güvenliğini sağlamalı ve korumalıdır. Bizler sektörün güvenilir ismi olarak öncelikle kuryelerimizin güvenliğini sağlıyoruz ve koruyoruz. Kurye güvenliğinden emin olduğumuz sürece başarılı çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Kuryelerimizin, çevredeki canlıların ve araçların, paketlerin güvenliği için motosikletlerin bakımını düzenli yaptırıyoruz. Müşterilerimiz için gizlilik ve güvenlik koruması sağlıyoruz. Doğru iletişim kurmaya özen gösteriyoruz. Sultanbeyli kurye firması olarak doğru fiyat aralığında hizmet veriyoruz. Fiyatlarımız bütçe dostudur. Maddi ve manevi kayba uğramamak, doğru ve güvenilir hizmet almak için sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Sultanbeyli kurye fiyatları değişmektedir. Kuryeler farklı kategorilere ait paketler taşır. Taşınan paketlerin türü, paketin boyutu, paketin ağırlığı doğrultusunda fiyatlar değişebilir. Aynı zamanda paketin taşınacağı iki adres arasındaki mesafe de önemlidir. Mesafe arttıkça bu artış fiyata yansır. Motosikletle farklı birçok paket taşınmaktadır.

Paket içerisinde para, mektup, ayakkabı, basketbol topu, meyve, sebze, yemek, tıbbi malzeme gibi çeşitli birçok ürün olabilir. Doğru fiyat aralığına paketlerinizin taşınmasını istiyorsanız firmamızla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Firma olarak bizler her yıl doğru fiyat aralığında paket taşıma hizmeti veriyoruz. Doğru, güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlı motorlu kurye hizmeti için sizler de Sultanbeyli kurye‘yi güvenle tercih edebilirsiniz.

Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp