İçeriğe geç

Sultanbeyli Kurye

Sultanbeyli Kurye
Sultanbeyli Kurye

Güvenilir, hızlı ve uygun maliyetli bir Sultanbeyli kurye ile artık sorunlarınızı çözüme kavuşturup güvenli bir hizmet sunuyoruz. İstanbul içi paket, belge, kargo vb. taşımacılığını işinde profesyonel ve güler yüzlü ekibimiz sayesinde gerçekleştiriyoruz.

İstanbul’daki insan nüfusunun ve trafik yoğunluğunun artması araçlarla hızlı bir şekilde ulaşımı da zorlaştırmakta… İşyerleri, ofisler ve müşteriler arasındaki dosya ve belge taşımacılığı da bu sayede arabalarla uzun sürelerde gerçekleşmekte. Acil durumlarda trafik sıkışıklığı, işlerin yoğunluğu gibi sorunlarla uğraşmadan evraklarınız Sultanbeyli ilçe sınırları içinde trafiğe takılmadan hızlı bir şekilde teslim edilecek olup zamandan tasarruf edip vaktinizi de kendinize ayırabilirsiniz.

Bireysel ve tek seferlik bir ihtiyaçta bizi arayabileceğiniz gibi kurumsal ve düzenli olarak da müşterilerimize güvenle hizmet vermekteyiz. Acil ve geç saatlerde gönderilmesi gereken paket, evrak, kargo vb. ürünlerinizi günün her saatinde sizden teslim alıp İstanbul içi trafik derdi olmadan hızlı ve zamanında istediğiniz yere ulaştırıyoruz. Kargo gönderme sırasında aktarma gibi işlemlerde ortaya çıkan paket kaybolması veya yoğunluktan dolayı oluşan paketlerin karışması gibi sorunlar Sultanbeyli Kurye ile ortadan kalkıyor. Elinizdeki belgenin çok önemli ve sizin teslim edecek vaktinizin olmaması gibi durumlarda en yakınınızdaki şubeden harekete geçen ekibimiz sizden göndermek istediğiniz paketi bulunduğunuz konuma gelerek almakta ve alıcıya aktarma olmadan elden teslimat sağlamaktadır.

Araçlarımızdaki takip sistemi sayesinde telefonunuza yükleyeceğiniz uygulama ile kargonuzun nerede olduğunu takip edebilir veya telefonla bizlere ulaşarak kargonuzun yerini ve teslimatın ne zaman gerçekleşeceğini öğrenebilirsiniz. Ürün sizden alındığı sırada güvenlik üst seviyede olacak şekilde paketleme yapılarak değerli bir eşyanızın kırılma, hasar görme vb. risklerin ortadan kalması da sağlanır. Taşımacılık belgeli ve eğitimli çalışanlarımız sayesinde kargonuz sağlam, hızlı ve aktarma olmadan belirtilen adrese teslimatı gerçekleştirilir.

Ürünü teslim alan kurye teslimat adresindeki yere ve ya kişiye ürünü teslim ettiğinde sizlere telefon aracılığı ile bilgilendirme yapmaktadır. Böylece aracılar ortadan kaldırılıp güvenle takip ve teslimat sağlanmaktadır.

Firmamız kargo sektöründe kaliteli bir geçmişe sahiptir. Üstelik her geçen gün sağlam adımlar ile tecrübe edinerek sizin için büyümeye ve gelişmeye devam eder. Bakımları aksatılmayan araçlarımız ve sizin için çalışmaya hazır disiplinli profesyonel ekibimiz ile geniş bir çalışma ağına sahibiz. Önemli evraklarınızı ve acil paketlerinizi artık düşünmenize gerek yok. Motor kullanmak trafik problemini ortadan kaldırırken kuryelerimiz size güven hizmeti sunmaktadır.

İş evrakları, kişisel paketler fark etmeksizin İstanbul’un her köşesine gidilebilecek en kısa sürede sizin için gidecek ve paketinize en az sizin kadar özen gösterecek bir Sultanbeyli kurye firmamızda mevcut durumda. Siz ofisinizde işleriniz ile ilgilenin ya da aileniz ile zaman geçirin. Sizi en iyi şekilde temsil edecek çalışma arkadaşlarımız hayatınızı kolaylaştırmak için burada.

Çalışan tüm kuryelerimiz gerekli evraklara ve eğitime sahip olduktan sonra tam donanımlı bir şekilde ekibimize katılır. Sizin mağdur olmanız bizim mağdur olmamız düşüncesi ile ilerlediğimiz için her küçük ayrıntı bizim için oldukça önemlidir. Tüm çalışma arkadaşlarımız bu durumun bilincinde olup bu prensiple hizmet verirler. Sizden alınan paket istediğiniz adrese ulaştırılana kadar kendi paketimiz olarak benimsenir ve aynı özen ile teslim edilir.

Hızlı ve kaliteli hizmetimizi henüz denemediyseniz Sultanbeyli kurye için günün her saati bize telefon ya da mail yoluyla hemen ulaşabilirsiniz. Biz sizin için hizmet vermekteyken siz kalan zamanınızın keyfini çıkarın. Soru, öneri ve şikayetleriniz için müşteri hizmetlerimiz ile iletişim kurabilir, destek alabilirsiniz. Düşünceleriniz bizim için oldukça önemlidir. Sizin için hizmet vermekte ve sizinle birlikte gelişmekteyiz.

Motor kurye, Sultanbeyli üzerinde bulunan iki farklı adres arasında paket taşımaktadır. Geçmiş yıllarda paketlerin taşınması için daha çok kargo araçları tercih edilirken günümüzde motosiklet tercih edilmektedir. Kargo araçlarının yerine motosiklet tercih edilmesinin birçok nedeni vardır. Kargo araçları farklı boyutlardadır. Araç içinde birden fazla adrese ait paket bulunur.

Bu nedenle kargo araçları birden fazla adrese uğrar ve zaman kaybının yaşanmasına neden olur. Motor kuryeler ise sadece tek müşteriye ait paketleri taşır. Başka adrese uğramayacağı için zaman kaybının yaşanmasını da önler. Sultanbeyli kurye firması olarak paketlerinizi vaktinde teslim almanızı sağlıyoruz. Doğru ve güvenilir moto kurye hizmeti için sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Sultanbeyli kurye firması paket taşıma hizmeti vermektedir. Bizler firma olarak sektörün güvenilir ismiyiz. Sultanbeyli üzerinde bulunan iki farklı adres arasında paket taşıma hizmeti veriyoruz. Acil teslim edilmesi gereken, gün içinde adrese ulaştırılması gereken paketleriniz için kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Motor kuryelerimiz kısa sürede teslimat sağlar. Dilerseniz tam saatinde dilerseniz gün içinde paketleriniz teslim edilir.

Paketlerinizin motosikletle taşıma için uygun olması yeterlidir. Firmamız isteğiniz üzerine adresinize kurye gönderir. Paketinizi kuryeye vererek adrese teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde kuryeyi adrese göndererek paketi teslim almasını ve size teslim etmesini isteyebilirsiniz. Sultanbeyli kurye firması güvenli paket taşıma hizmeti vermektedir.

Sultanbeyli kurye firmasının karşılaması gereken bazı özellikler bulunuyor. Firma eğer bu özellikleri karşılamıyorsa müşteriye güven vermiyor. Firmanın karşılaması gereken özellikler aynı zamanda firma seçiminde müşteriye yardımcı oluyor. Motor kuryeler motosiklet üzerinde paket taşıma hizmeti veriyor. Motosikletler paket taşıma için uygun tasarıma ve özelliğe sahiptir. Kuryelerimiz de motosikletle paket taşıma için gerekli koşulları karşılamaktadır. Motor kurye firmasının taşıması gereken özellikler:

 • Müşteri odaklı hareket etmek
 • Kalite standartları kapsamında hizmet vermek
 • Gizliliği ve güvenliği korumak
 • Müşteriyle doğru iletişim kurmak
 • Doğru fiyat aralığını belirlemek
 • Motosiklet bakımını düzenli yaptırmak
 • Kuryeler için güvenlik önlemleri almak

Motor kuryeler yılın her mevsimi hizmet vermektedir. Kuryeler motosikletle paketleri kısa sürede adrese teslim etmesiyle bilinir. Hızlı hareket eden kuryelerin güvenliğinin sağlanması önemlidir. İyi bir firma mutlaka kuryelerin güvenliğini sağlamalı ve korumalıdır. Bizler sektörün güvenilir ismi olarak öncelikle kuryelerimizin güvenliğini sağlıyoruz ve koruyoruz. Kurye güvenliğinden emin olduğumuz sürece başarılı çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Kuryelerimizin, çevredeki canlıların ve araçların, paketlerin güvenliği için motosikletlerin bakımını düzenli yaptırıyoruz. Müşterilerimiz için gizlilik ve güvenlik koruması sağlıyoruz. Doğru iletişim kurmaya özen gösteriyoruz. Sultanbeyli kurye firması olarak doğru fiyat aralığında hizmet veriyoruz. Fiyatlarımız bütçe dostudur. Maddi ve manevi kayba uğramamak, doğru ve güvenilir hizmet almak için sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Sultanbeyli kurye fiyatları değişmektedir. Kuryeler farklı kategorilere ait paketler taşır. Taşınan paketlerin türü, paketin boyutu, paketin ağırlığı doğrultusunda fiyatlar değişebilir. Aynı zamanda paketin taşınacağı iki adres arasındaki mesafe de önemlidir. Mesafe arttıkça bu artış fiyata yansır. Motosikletle farklı birçok paket taşınmaktadır.

Paket içerisinde para, mektup, ayakkabı, basketbol topu, meyve, sebze, yemek, tıbbi malzeme gibi çeşitli birçok ürün olabilir. Doğru fiyat aralığına paketlerinizin taşınmasını istiyorsanız firmamızla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Firma olarak bizler her yıl doğru fiyat aralığında paket taşıma hizmeti veriyoruz. Doğru, güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlı motorlu kurye hizmeti için sizler de Sultanbeyli kurye‘yi güvenle tercih edebilirsiniz.

Sultanbeyli Kurye Hizmeti

Günümüzün en önemli taşıma hizmetlerinden birisi olan kurye hizmetleri, farklı iki adres arasında gönderi taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. İnsanlar gönderilerini sorunsuz bir şekilde ve daha kısa süre içerisinde taşımak için Sultanbeyli kurye hizmetlerinden faydalanmaktadır. Pek çok kurye firması çalışmalarını sürdürse de bu firmalar arasından doğru seçimi yapmak çok önemlidir.

Sultanbeyli kurye hizmetleri alanında senelerin bilgi ve deneyimlerine sahip olan firmamız hizmet vermektedir. Sys Kurye firması olarak alanında uzman olan çalışanlarımızla müşteri odaklı çalışmalar sağlamaktayız. Bu sayede müşterilerimizi de çok memnun ediyoruz.

Sultanbeyliüzerinde gönderilerinizi başka bir adrese göndermek için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Firmamız Sultanbeyli kurye hizmetlerini kesintisiz bir şekilde sunmaktadır. İhtiyaçlarınıza göre bizimle irtibata geçerek istediğiniz adrese kurye talep edebilirsiniz. İsterseniz paket gönderme işlemlerinizi firmamızı ziyaret ederek de gerçekleştirebilirsiniz. Sys Kurye firması olarak pek çok özelliğe sahip olan gönderilerinizi taşıyoruz. Bu gönderiler şu şekildedir:

 • Gıda ürünleri
 • Tekstil ürünleri
 • Teknolojik ürünler
 • Özel evraklar
 • Kimlik ya da pasaport
 • Sağlık ürünleri
 • Ev ve yaşam ürünleri
 • Süpermarket ürünleri
 • Kişisel bakım ve kozmetik ürünleri gibi daha pek çok kategoriden eşyanızı taşıyan kuryelerimiz ilk olarak gönderinizi motosiklete yerleştirir.

Gönderiyi yerleştirdikten sonra gerekli güvenlik tedbirleri alınır. Böylece gönderinin hasar alması engellenir. Ödeme bilgileri, adres bilgileri ve diğer kişisel bilgiler alındıktan sonra gönderi, müşterinin istediği tarih ve saatte adrese gönderilir. Sultanbeyli kurye alanında programlı ve düzenli bir şekilde çalışan çalışanlarımız tüm süreci profesyonel bir şekilde yönetmektedir.

Motor kuryeler pek çok avantajı beraberinde getirmektedir. Kuryeler bu avantajlardan müşterinin en iyi şekilde yararlanması için sorumluluklarının farkındadır. Doğru bir firma ile çalışmak her zaman çok mantıklıdır. Ancak doğru firma seçimi yapılmadığı zaman pek çok sorun ile karşılaşmak kaçınılmazdır.

Sultanbeyli kurye alanında çalışmalarını sürdüren firmamız sorumluklarının farkında ve müşteri odaklı çalışan ekiple hizmet sunmaktadır. Bu sayede müşteri ihtiyacı ve isteklerine uygun çözüm seçenekleri sunulur. Firmamız sektörde her zaman ön plana çıkan isimler arasında yer almaktadır. Kısa süre içerisinde gönderilerin taşınmasını sağlar. Kuryelerimiz gönderilerin güvenliğini ve gizliliğini riske atmamaktadır. Uygun ve doğru fiyat aralığında yapılan taşıma işlemleri sorunsuz bir şekilde tamamlanır. Kuryeler gönderilerin durumunu alıcıya ve göndericiye bildirmektedir. Kısa süre içerisinde taşınan paketler zamandan da tasarruf etmenizi sağlar.

 Sultanbeyli kurye hizmeti sunan firmamız, alanında uzman ekip ve son teknoloji motorlar ile çalışmaktadır. Günümüzde özellikle acil teslim edilmesi gereken gönderiler kuryeler aracılığıyla adreslere gönderilmektedir. Eğer gönderinin teslim edilmesi istenen özel bir tarih varsa moto kuryeler devreye girer. Pek çok avantajı müşterilere sunan kuryeler donanımlı kişilerden oluşmaktadır. Firmamız sektörün güvenilir isimlerinden biridir. Müşteriler tarafından sık sık tercih edilen firmamız geniş kapsamlı taşıma hizmeti sunmaktadır.

Kuryeler zamandan tasarruf etmeyi sağladığı için diğer taşıma seçeneklerine göre farklı fiyatlarda çalışmaktadır. Fiyatlar değişiklik gösterebilir. Bu değişikliğin sebebi ise paket türüdür. Farklı kategorilerde taşınan gönderilerin türüne, ağırlığına ve sayısına göre fiyatlar belirlenmektedir. Kuryeler motosiklet ile taşıma için uygun olan tüm gönderileri profesyonel bir şekilde taşır. İlaç taşıma işleminin fiyatı ile değerli mücevher taşıma işlemlerinin fiyatları aynı değildir. Taşıma işlemlerinde gerekli olan tüm güvenlik tedbirleri alınır. Alınan önlemler sayesinde gönderiler dışardan gelebilecek her türlü tehlikeye karşı korunur. Taşıma işlemleri uygun ve mantıklı fiyat aralığında gerçekleşmektedir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp