İçeriğe geç

Atatürk Havalimanı Uçak Kargo

Atatürk Havalimanı Uçak Kargo
Atatürk Havalimanı Uçak Kargo

Paketlerin taşınması için kullanılan farklı yöntemler vardır. Bu yöntemler arasında en çok tercih edilenlerden biri de uçak kargodur. Uçak kargo hizmeti için özel uçaklar kullanılmaktadır. Kargo uçağı olarak adlandırılan bu uçaklar paket taşımak için geliştirilmiştir. Kargo uçakları yolcu uçaklarından farklı bir yapıya sahiptir. Kargo uçakları konfordan uzak tasarlanmıştır. Çünkü kargo uçakları sadece paketleri taşımak amacıyla kullanılmaktadır. Atatürk Havalimanı uçak kargo hizmeti veren firmamız özel uçaklarla paketleri taşır.

Paket taşıma sektöründe güvenle tercih edilen kargo uçakları diğer taşıma yöntemlerine göre paket sahiplerine hassas taşıma imkanı sunar. Uçak Kargo hizmeti sayesinde paketler daha hassas koşullarda taşınır. Kırılma ihtimali olan, hasar görmemesi gereken hassas yapıdaki kargolar için uçak kargo oldukça uygundur. Uçakla yapılan taşıma işlemleri üç farklı gruba ayrılır. Firmamız paketin içeriğine bağlı olarak uygun grupta paket taşıma hizmeti vermektedir. Uçak kargo çalışmalarının çeşitleri: 

  • Genel kargolar
  • Özel kargolar 
  • Tehlikeli madde içeren kargolar

Genel kargolar herhangi bir ayrıcalığı olmayan, özel koşullarda taşımaya ihtiyaç duymayan kargolardır. Özel kargolar ise belirli koşullarda taşınması gereken, hassas içerikli kargolardır. Tehlikeli madde içeren kargolar ise diğer kargo türlerine göre ekstra dikkat ister. Kargolar için alınması gereken bazı güvenlik önlemleri vardır. Herhangi bir zararın veya kaybın yaşanmaması adına bu güvenlik önlemleri eksiksiz olarak alınmalıdır. Tam donanımlı firmamız tüm kargo türleri için profesyonel ekiple çalışarak hizmet vermektedir.

Atatürk Havalimanı uçak kargo hizmetinden faydalanmak için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Bizler uzun zamandır uçak kargo hizmeti vererek sizlerin ihtiyaç ve isteklerine çözüm sunuyoruz. Kargo paketinizi Atatürk Havalimanı üzerinden gönderiyoruz. Uçak kargo hizmeti kısa sürede paket teslimi sağlar. Paketler iki havalimanı arasında taşınır. Uçakla yapılan taşıma işlemlerinde belirli saatlerde hizmet verilmektedir. Uçakla taşınabilir paketler arasında dosyalar, evraklar, kimlik veya cüzdan, para, tekstil ürünleri, teknolojik cihazlar, özel eşyalar yer almaktadır. Farklı özelliklerde pek çok paket güvenle taşınır. Taşınacak her paket için gerekli güvenlik önlemleri eksiksiz olarak alınır. Uçakla yapılan taşıma işlemlerinde tehlikeli kimyasal madde içeren paketler taşınmamaktadır. Yanıcı ve patlayıcı maddelerin taşınması ciddi kayıpların yaşanmasına neden olabilir.

Atatürk Havalimanı üzerinden yapılan uçak kargo hizmeti güvenilirdir. Firmamız bilgi ve birikim sahibi olmasıyla birlikte tüm çalışmaları büyük bir titizlikle gerçekleştirir. Firmamızın vermiş olduğu kargo hizmetinden güvenle faydalanabilirsiniz. Kargo çalışmaları için planlı hareket edilir. Herhangi bir sorun yaşanmaz, yaşanması muhtemel sorunlar için kısa sürede çözüm üretilir. Zamandan tasarruf ederken maddi zarara da uğramamak adına sizler de uçak kargo hizmetini tercih edebilirsiniz. 

Atatürk Havalimanı Uçak Kargo Fiyatları

Atatürk Havalimanı uçak kargo fiyatları merak ediliyor. Fiyatlar belirli özellikler doğrultusunda değişiyor. Kargo işlemleri için fiyat belirlenirken dikkat edilenler:

  • Kargo paketinin içeriği
  • Kargo paketinin adedi 
  • Kargo paketinin ölçüleri
  • Mesafe

Uçak kargo fiyatları belirlenirken öncelikle kargonun hangi havalimanına teslim edileceği dikkate alınıyor. Daha sonra kargo paketinin özellikleri inceleniyor. Kargo paketinin içeriği, adedi ve ölçüleri doğrultusunda fiyat belirleniyor. Fiyatlar değişiklik gösterse de genel olarak firmamız doğru ve uygun fiyat aralığında kargo hizmeti veriyor. Maddi ve manevi zarara uğramamak adına sizler de kargo firmamızın vermiş olduğu taşıma hizmetinden faydalanabilirsiniz. Atatürk Havalimanı uçak kargo güvenilir, garantili, profesyonel kargo çalışmalarını uygun fiyata gerçekleştirmektedir. Hassas içerikli kargo paketlerinizi güvenli koşullarda taşımak, paketin güvenli teslimatını sağlamak için sizler de firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×