İçeriğe geç

Gaziosmanpaşa Kurye

Gaziosmanpaşa Kurye
Gaziosmanpaşa Kurye

Son yıllarda lojistik sektörüne duyulan ihtiyacın artması ve bunun yanında da zamanın öneminin de anlaşılması ile de moto kurye hizmetleri verilmeye başlanmıştır. SYS Kurye olarak bu alanda duyulan ihtiyacı ortadan kaldırabilmek ve sizler ile çözüm ortağı olabilmek için hizmet vermeye başladık. Gaziosmanpaşa kurye hizmetimiz ile de evrak, belge ve koli gibi çeşitli gönderilmesi gereken şeyler adreslere ulaşmaktadır.

İş dünyasında belgelerin, sözleşmelerin ve imzalanması gereken belgelerin olmaması mümkün değildir. Hem işlerin aksamadan ilerleyebilmesi ve bunun yanında ise de bir sorun çıkmaması içinde zamanında ve eksiksiz bir şekilde olması gerekmektedir.

İstanbul gibi çok kalabalık ve trafiğin çok yoğun olduğu bir şehirde ise zaman kavramının anlamı tamamen değişmektedir. En beklenmedik anda trafik bir anda yoğunlaşabilmektedir ve ayrıca da bir yerden bir yere gitmek ise çoğu zaman kolay olmamaktadır. Bu durumlardan dolayı da sorunlar meydana gelmektedir. Yapılacak işler listesi de bitmemektedir. Firmamız olarak da bu noktada biz devreye girmekteyiz. Alanında uzman kadromuz ile de çözümü sunarak planlarınızın aksamadan devam etmesini sağlamaktayız.

Bunun içinde gece gündüz demeden çalışmaktayız. Her zamanda çalışmaya devam edeceğiz.
Gaziosmanpaşa kurye hizmetimiz uluslararası kalite standartlarına sahiptir. Güvenilir hizmetin adresi konumunda yer alan firmamız her daim ileriyi hedeflemiştir. Bunun içinde gelişen teknolojiyi çok yakından takip ederek hizmetlerimizde de etkin olarak kullanılmaktadır.
Bütün departmanlarımızda çalışan ekiplerimiz arasında da mükemmel bir uyum vardır.

Kurye hizmeti dendiği zaman ilk akla gelen firmaların arasında yer almamızın bir nedeni de bu uyumdur. Araçlardan bütün alt yapımıza kadar her şey çok yakından incelenmektedir. Bir arızalanma durumunun meydana gelmemesi ve olası risklerin önüne geçebilmek için her şey düzenli ve sık sık olarak takip edilmektedir.

Pek çok kişinin aklında kurye hizmetinin nasıl olduğu merak edilmektedir. Sorunun cevabını detaylı olarak verecek olursak; Hizmetimiz, sizin firmamız ile iletişime geçmesi ile başlamaktadır. Sonrasında ise de çağrı merkezimizdeki ekibimiz sizlerden gereken bütün bilgileri almaktadır. Bu bilgiler ise sizden neyin teslim alınacağı, nereden ve ne zaman olacağı ile birlikte nereye ve ne zaman teslim edileceği hakkındadır.

Bu bilgilerin sisteme girilmesi ile birlikte de size en yakın olan kurye yönlendirilmektedir.
Teslim edilecek adrese doğru da yola çıkılmaktadır. Teslim edildikten sonra sizin de bilgilendirmesi ile de hizmetimiz tamamlanmış olmaktadır. Her geçen gün büyüyene ekibimiz ile de birbirinden çok farklı sektör ve firmalara lojistik desteği sağlamaktayız.

Resmi evrakların dışında da sevdiğiniz yakınlarınıza, ailelerinize ve dostlarınıza özel sürprizler yapmak isteyenler içinde hizmet vermekteyiz. Nasıl bir sürpriz yapsam diye düşünmek yerine firmamızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gaziosmanpaşa kurye hizmeti dendiği zaman Gaziosmanpaşa İlçe sınırları içinde ilk akla gelen firmalar arasında yer almaktadır. Çünkü siz değerli müşterilerimizi profesyonel bir çalışma ile buluşturmaktayız. Lojistik çalışmaları maliyet açısından oldukça yüksek olabilmektedir. Bu nedenden dolayı da ekonomik olarak sorun olabilmektedir. Böyle bir sorun ile karşılaşamamak için ise firmamızı tercih edebilirsiniz. Böylelikle evraklar, belgeler zamanında ilgili yerlerde olurken sizlerde çalışmanın en keyifli hali ile tanışabilirsiniz.

Aklınıza takılan soruları sormak, moto kurye hizmetimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için firmamızın sizden sadece bir telefon mesafesinde olduğu unutmayın. Sizlere yardımcı olmaktan ve sizlerin hizmetlerimizden memnun kalmanızdan aldığımız güç ile de hizmet vermeye devam edeceğiz.

Gaziosmanpaşa kurye uygulamamız ile çeşitli eşyaları, evrakları, dosyaları, hediyeleri, alışveriş ürünlerini ve daha fazlasını hızlı ve güvenli şekilde adresler arası taşıyoruz. Paketleriniz için adresten adrese hizmet sunduğumuz için sizlere pek çok avantajı bir arada sağlıyoruz.

Gaziosmanpaşa kurye uygulamamızın en büyük avantajı zamandan tasarruf yaptırmasıdır. Yoğun İstanbul trafiğinde motorlu kuryelerimiz çok seri hareket etmekte, trafik yoğunluklarından etkilenmeden ve güvenlik riski oluşturmadan hareket edebilmektedirler. Bu nedenle İstanbul gibi metropol kentlerde resmî kurumlardan hukuk firmalarına, alışveriş mağazalarından parça temini yapanlara kadar gerek bireysel gerekse kurumsal çok yoğun talep görmektedir.

Gaziosmanpaşa motor kurye uygulamamızın bir diğer avantajı emekten tasarruf imkânı sağlamasıdır. Paket taşıma çoğu işin bir parçası olsa da asıl iş değildir. Kişiler taşıma süreciyle uğraşır, yollarda uzun süre zaman geçirirken enerjilerini boşa harcamaktadırlar. Bu nedenle bizler paketlerinizi taşırken sizler asıl işlerinizle meşgul olur, onları daha kısa sürede bitirir, sevdiklerinize, hobilerinize zaman ayırma fırsatı elde edersiniz.

Gaziosmanpaşa kurye uygulamalarımız onlarca sektörden yüzlerce kişinin ihtiyaçlarına hitap etmektedir. Bunda en büyük etkenlerden birisi pek çok motorlu kurye çeşidimizle öne çıkmamız, herkese hitap etmeyi başarmamızdır. Mesela Gaziosmanpaşa normal motorlu kurye uygulamamız ile paketleriniz dilediğiniz adresten alınıp belirttiğiniz adrese başarıyla teslim edilebilmekte, teslimat sürelerimiz 120 ila 180 dakika arasında değişmektedir. Aynı gün içinde teslim edilmesi gereken her türlü paketiniz için tercih edebileceğiniz hizmetimiz diğer kurye türlerimize kıyasla da daha ekonomiktir.

Gaziosmanpaşa ekspres kurye hizmetimiz normal kuryeye nazaran daha hızlıdır ve 60 ile 90 dakika arasında paketleriniz Gaziosmanpaşa mahalleleri arasında ya da İstanbul’un diğer mahalleleri arasında rahatlıkla taşınabilmektedir.

Daha acil Gaziosmanpaşa motokurye ihtiyaçlarınız için VİP kurye hizmetimiz bulunmaktadır. Bunda da iletişime geçtiğiniz anda en yakın kuryemiz adresinize doğru yönlendirilmekte, 45 ila 60 dakika gibi kısa sürede teslimatlarımız yapılabilmektedir.

Gaziosmanpaşa kurye çeşitlerimiz arasında en fazla talep görenlerden birisi gece kuryedir. Mesai saatleri dışında taşınması gereken paketleriniz için bu uygulamamızı seçebilirsiniz. Böylece Gaziosmanpaşa içerisinde ya da İstanbul’un diğer herhangi bir mahallesine yapılacak teslimatlarda akşamları ve geceleri de hizmet alabilirsiniz. Gece kuryemizle birlikte çalışmalarımızı 7 gün, 24 saate yayıyor, her zaman en yakın çözüm ortağınız olmayı başarıyoruz. Alanında yetişmiş, deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle birlikte en profesyonel kurye uygulamalarınızı beğeninize açıyoruz.

Gaziosmanpaşa kurye fiyatları müşterilerimizin en fazla merak ettiği konulardan birisidir. Bu noktada motor kurye fiyatlarını etkileyen unsurları ve detaylarını şöyle belirtebiliriz:

 • Motor kurye fiyatlarını etkileyen en temel unsur mesafedir. Taşımamızı istediğiniz paketin teslim alınacağı ve teslim edileceği noktalar arasındaki mesafeye göre fiyatlandırma yapılır. Mesafe uzadıkça fiyat artışı olur.
 • Her motor kurye uygulamamızın detayları, teslimat süreleri farklıdır. Bu nedenle kurye türümüze göre fiyat değişimi olmaktadır. Normal kuryede teslimat süresi diğerlerine nazaran uzun olsa da daha ekonomiktir. Gece kuryede ise yol koşulları, hava koşulları, güvenlik önlemi detayları, ek mesai gibi etkenler devreye girdiği için fiyatlar biraz daha artabilmektedir.
 • Bir diğer etken paketlerin ölçüleridir. Paket ölçüleri arttıkça daha fazla alan kapladığı, daha ayrı ekipmanlara ihtiyaç olabildiği için fiyat artışı gözlemlenebilmektedir.

Gaziosmanpaşa kurye fiyatları hususunda daima en ekonomik fiyatlarla öne çıkıyoruz. Kaliteyi, güvenilirliği ve hızı bütçe dostu fiyatlarla taçlandırıyoruz.

Gaziosmanpaşa Kurye Hizmeti

Son zamanlarda teknolojinin çok hızlı bir şekilde gelişmesi sonucunda sürekli olarak önemi artan ve pozitif yönde ilerleme kaydeden kurye çalışmaları, pek çok farklı özelliklerde karşımıza çıkmaktadır. Modern çağımızın olmazsa olmaz hizmetlerinin arasında yer almakta olan Gaziosmanpaşa kurye çalışmaları da bu noktada en çok tercih edilen hizmetler arasında en üst sıralarda yer almaktadır.

Özellikle İstanbul’un çeşitli semtlerinde çok nitelikli ve kaliteli düzeyde Gaziosmanpaşa kurye hizmetleri ile ön plana çıkmakta olan Sys Kurye firmamız, çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Profesyonel hizmetleriyle müşterini mutlu eden firmamız, sektöründe deneyim ve donanım sahibi olan çalışanlara da sahiptir.

Teknik olarak Gaziosmanpaşa kurye hizmetleri konusunda kendisini geliştirmiş ve uzmanlaşmış olan çalışanları ile kendi alanında en popüler markalar arasında yer almakta olan Sys Kurye firmamız, çok geniş kapsamlı hizmet portföyüne sahiptir. Gün içinde herhangi bir gönderinin istenen adrese teslim edilmesini sağlayan firmamız, günün her saati ve haftanın tüm günleri kesintisiz bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Özellikle Gaziosmanpaşa kurye hizmetlerinde direkt olarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerini sürdürmekte olan firmamız, çok geniş kapsamlı bir hizmet ağına sahiptir. Firmamız uzun seneler boyunca bu alanda çalışarak edinmiş olduğu deneyimler ile her zaman kaliteli bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

Gaziosmanpaşa kurye hizmetlerimiz ile çeşitli özelliklere sahip gönderileriniz için taşıma hizmeti sunuyoruz. Bu gönderilerden bazıları şu şekildedir:

 • Ev ve yaşam ürünleri
 • Kişisel bakım ve kozmetik ürünleri
 • Sağlık ürünleri
 • Giyim ve ayakkabı
 • Yiyecek ve içecek çeşitleri
 • Süpermarket ve temel gıda ürünleri
 • Yedek parça
 • Kırtasiye ürünleri
 • Belge, dosya, evrak, fatura vb.
 • Hediyelik eşya çeşitleri
 • Kimlik, ruhsat, pasaport, cüzdan vb.
 • Değerli mücevherler gibi daha pek çok türden gönderiyi alıcısına ulaştırıyoruz.

Yasal açıdan taşınması ya da bulundurulması uygun olmayan ürünler için hizmet vermiyoruz. Bu sayede hem kuryemizin hem de çevrede yer alan kişilerin güvenliğini sağlıyoruz.

Profesyonel Gaziosmanpaşa kurye hizmeti sunabilmek için yönetimden şube personellerine, müşteri hizmetlerinden kuryelerimize kadar herkes büyük bir özveri ile çalışmaktadır. Kesintisiz bir şekilde yapılabilen teslimat işlemlerimiz ihtiyaçlarınıza özel bir şekilde sunulmaktadır. Nöbetçi, uçak, ekspress, gümrük, gece ve gündüz kurye hizmetleri gibi pek çok alanda hizmet sunmaktayız. Şehirler arası gönderimlerinizi de kabul eden firmamız anlaşmalı uçak kargo şirketleri organize bir şekilde çalışmakta ve gönderilerinizin en kısa süre içerisinde alıcısına teslim edilmesini sağlamaktadır.

Gerekli donanıma ve yol bilgisine sahip olan kurye çalışanlarımız bu bilgileri doğrultusunda teslimatları çok kısa süre içerisinde ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Güvenliği her zaman ön planda tutan sürüşlerinde gönderilerinize tam koruma sağlamaktadırlar. Sigorta altına alınan gönderilerinize kuryelerimizin de gerekli önemi göstermesi sayesinde kaliteli hizmet deneyimi yaşamanız sağlanmaktadır.

Gaziosmanpaşa kurye hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve kampanyalarımızdan yararlanmak için dilediğiniz zaman iletişim kanallarımızdan bizimle irtibata geçebilirsiniz. Kesintisiz ir şekilde çalışan ekibimiz size dönüş yapmaktadır. İstediğiniz hizmet ile ilgili gerekli bilgilendirmeleri yaparak merakınızı gidermektedir. Anlaşma sağlanması durumunda adres ve kişisel bilgilerinizi almaktadır. Bu bilgilere göre adresinize en yakın olan kuryemizi sizlere yönlendirmektedir. Kuryemiz gönderinizi teslim alarak alıcısına kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktadır. Ardından alıcının ve göndericinin aldığı kurye hizmetlerini değerlendirmesini istemekte ve bu değerlendirmelere göre kendisini daha fazla geliştirmek için çaba göstermektedir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara