İçeriğe geç

İzmit Kurye

İzmit Kurye
İzmit Kurye

Online alışverişin ve e-ticaretin yaygınlaşmasının ardından isteklerimizi kendimiz gitmeden artık çok daha kolay. Her geçen gün artan İzmit trafiğine takılmadan nerede olursanız ulaşabilmek için hizmetimizi sizin için daha genişlettik. Tüm isteklerinizi karşılamak için hazırız. Artık İzmit Kurye sayesinde kalabalığı ve trafiği sorun etmeden istek ve ihtiyaçlarınızı gidermek için İzmit ilinde hizmet vermekteyiz.

Artık acil yetişmesi gereken evrakların nasıl yetişeceğini düşünmeye oğul! Trafiği gerçekleştirmek kaldıran yeni araçlarımız ile hayat kaliteyi seviyeye çıkartmak firmamızın amaçlarından birinden. Kuryelerin kalabalıklaşan kentlerimizdeki öneminin atması sonucu buna ek olarak İzmit Kurye hizmeti ile trafiği en aza indirerek daha hızlı hem de daha keyifli bir iş haline gelmesini sağlıyor. Bu şekilde acil evraklarınızın, paketlerinizin ulaşması çok daha kolay!

Yapılan anketlere göre kuryelerimiz de İzmit Belediyesi ilçe sınırları içinde görev yapmaktan ayrıca keyif aldıklarını belirtmektedir. Aldıkları paketler yerine hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırmanın yanında müşterinin hizmetinde de biz firmamızı çok mutlu olabilir. Bu sayede gerçekleşen trafiği azaltma stratejimiz ile de örnek bir davranış sergilemenin onuru içerisindeyiz. Siz değerli tüm isteklerini yerine getirmek adına verdiğimiz çabalarımızdır. 

Firmamız ile yaptığınız tüm kurye işlemlerinizi gerçekleştirirken güven duygusunu ön plana çıkartmaktayız. Ad ada bin gel git ne var bu ev oldu işe git gel ben bekle dur aç giy,
Acil durumların tek güvenilir adresi olan kuryelerimiz motorlarıyla İzmit’e yeni bir konfor alanı yaratmaktadır. Bu hizmeti sağlamakta ve müşterimizi memnun etmekte son derece kullanımda ile ilerlemekteyiz. Tüm paketlerimizi özenle taşıdığımız yatak kuryelerimiz ile bir telefon uzağınızdayız.

Gelişen teknoloji, büyük şehirlerin yoğun temposu ve bitmek bilmeyen yoğun temposu ve son yol İzmit Kurye hizmeti çok talep olan bir meslek haline ve hatta ihtiyaç haline gelmiştir. Gayet özverili ve dikkatli olan kuryelerimiz teslimatı itina ile yapmaktadır. Nitelikli ve üretimi kuryelerimiz ile siz ve gönderileriniz güvendesiniz. Gönderileriniz şehir içi ister şehir dışı olsun ehemmiyetle taşınacağından şüpheniz olmasın. SYS Kurye ile halledilemeyecek iş, yapılamayacak değildir. İnternet sitesi ya da telefon numarası ile bize ulaşabilir ve talep edebilirsiniz.

Kurye olmanın elbette olumsuz yönleri de vardır. Bunlara değinecek olursak; İzmit, Ankara gibi büyük şehirlerde trafikten daha yoğun olması ve trafikte motorlu sürücülerin tanınmaması müşterinin trafik kazası oluşur. Ne yazık ki bu kazaların ağır yaralama ile sonuçlanmaktadır. Trafikte motorlu olan saygısızlık ve anlayışsız bir yaklaşımının hayatının sonlanmasına sebep olabiliyor.

Doğru motosikletin yapımının yapılması gereken önemli. Trafikte her sürücünün yol hakkı sahibi olması ve can güvenliğinin sağlanması için yapılması gereken ile ilgili bilgilendirme yapılması gerekmektedir. Kuryelik, fazlasıyla dikkat ve özen isteyen bir meslektir. Bu işi en doğru yapanlar motosiklet satın alma yedilerden oluşmaktadır. Motosiklet yol gösterici; bu işi de benimsiyor ve en doğru şekilde yapmak için ellerinden gelenin işliyor ve yapımını hazırlar.

Motorlu kuryeliğin trafik önemli büyüktür. Bir araçtan daha hızlı temin sağlarlar. Üstelik hava kirliliği dışında da daha masumlar. Kuryelerin bağlı olduğu bir ofis vardır fakat sanıldığının yanlış olduğu, sürekli operatör ile iletişim kurarak yeni adreslere doğru yol alırlar.

İzmit Kurye hizmetinde önemli bir detay ise kurye operatörlüğüdür. Bütün işi aslında operatör yönetiyor ve kuryelere aktarıyordur. En az kurye kadar operatörün işi bir hayli zordur. Sürekli telefonla konuşma halindedir ve insanlarla en doğru etkili iletişimi kurması gerekir. Çünkü atlanılan en ufak bir detay vakit ve emek kaybına yol açar.

İstanbul İzmit Kurye Hizmeti

İstanbul İzmit kurye uygulamamız İzmit ve ilçelerini kapsamaktadır. İzmit Türkiye’nin en büyük illerinden birisidir ve özellikle sanayisi ile ve İstanbul’a yakınlığı ile öne çıkmaktadır. Binlerce işletme ve işyeri İzmit sınırları içinde faaliyet göstermekte, ulusal ve küresel alanda aktif bulunmaktadır. Bu nedenle de her gün bir adresten başka bir adrese acil taşınması gereken binlerce kurumsal ve bireysel paket olmaktadır.

SYS Kurye olarak çok uzun yıllardır İzmit kurye alanında aktif görev yapıyor, motosikletlerle taşınabilecek her türlü yasal gönderileriniz için çözüm ortağınız oluyoruz. Her birisi kurye alanında yetişmiş, deneyim sahibi, eğitimli, sertifikalı personellerle çalışıyor, çağrı merkezimizden şoförlerimize kadar her kademede güler yüzlü hizmeti esas alıyoruz.

İzmit kurye uygulamalarımızın pek çok artısı vardır. Bu nedenle de çok yoğun talep görmektedir. Bunlardan ilki hızlı olmamızdır. Bugün İzmit’in en yakın ilçeleri ya da mahalleleri arasında dahi bir kargonun ulaşımı birkaç günü bulabilir. Fakat çoğu zaman o kadar bekleyecek vakit olmamaktadır. Oysa kuryelerimiz en fazla 180 dakika içinde paketlerinizi istediğiniz adresten alıp istediğiniz adrese teslim etmekte, saatler içinde ihtiyaçlarınıza erişim imkânı sunmaktadır.

İzmit motor kurye uygulamamız aynı zamanda güvenlidir. Geleneksel kargolardaki gibi paketlerinizin kaybolması, ezilmesi, çizilmesi, hasar görmesi, yanlış adrese teslim edilmesi gibi durumlar olmaz. Paketiniz belirtilen kişiden alınır ve yine belirtilen kişiye nasıl teslim ettiyseniz aynı şekilde teslim edilir. Böylece en değerli evraklarınız, dosyalarınız dahi güvenle taşınabilir.

İzmit kurye uygulamamız aynı zamanda ekonomiktir. Fiyatlandırmalarımız belli başlı etkenlere göre yapılmakta, her zaman en ideal fiyat teklifleri oluşturulduğu için ihtiyaçlarınızı ekonomik şekilde karşılamanız sağlanmaktadır.

İzmit kurye uygulamalarımız herkesin ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir. Bu nedenle tek bir paket halinde değil, birden çok kurye çeşidi ile öne çıkıyoruz. Bunların tamamında kaliteden taviz verilmediği gibi teslimat süreleri arasında ufak değişiklikler olabilmektedir. Ayrıca gece kurye uygulamamız mesai saatleri dışındaki taşımalarımızı kapsamakta, böylece akşamları, geceleri ve hafta sonları da paketlerinizin taşınması sağlanmaktadır. Gece kurye ile birlikte 7/24 hizmetlerimiz devam etmektedir. Normal İzmit moto kurye, hızlı kurye, acil kurye gibi alternatiflerimiz sizleri beklemektedir.

İzmit moto kurye uygulamalarımızla alakalı müşterilerimizden en sık gelen sorulardan birisi İzmit kurye fiyatları olmaktadır. İzmit genelinde gerçekleştirdiğimiz kurye çözümlerimizin fiyatları çeşitli etkenlere göre değişmektedir. Bu nedenle de sabit bir fiyat tarifesi kullanmak yerine operasyon detaylarına göre fiyatlandırma yapılabilmektedir.

İzmit çok büyük bir şehirdir ve gerek merkezi gerekse ilçeleri ile milyonlarca kişiye ev sahipliği yapmaktadır. Bu nedenle İzmit moto kurye fiyatları üzerinde en büyük etken mesafe olmakta, paketi alacağımız adres ile teslimat adresi arasındaki mesafeye göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

Fiyatlandırma üzerinde bir diğer etken paketlerin ebatlarıdır ve ebat büyüdükçe fiyatlandırma da artmaktadır. Her sektöre hizmet verdiğimiz için çeşitli ölçülerde paketleri taşımamız istenmekte, paketlere göre taşıma yöntemleri ve ekipmanları ihtiyaç olabildiği için fiyat değişikliği olmaktadır.

Ayrıca her paketin aciliyet durumu farklı olabilmektedir. Kimi zaman hizmet listemize göre sıralama yapsak da kimi zaman çok acil ulaştırılması gereken paketler ortaya çıkmaktadır. Bunlar için ayrı bir araç ve personel ayırmamız gerektiği için de aciliyet arttıkça fiyat artışı yaşanabilmektedir. Her şeye rağmen firmamız daima en uygun İzmit kurye fiyatlarıyla öne çıkmakta, müşteri memnuniyetini kaliteli, hızlı ve bütçe dostu fiyatlarla pekiştirmektedir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara