İçeriğe geç

Pendik Kurye

Pendik Kurye
Pendik Kurye

Şirket olarak bu ihtiyaçlarınıza bir çözümümüz var. Bu, klasik kargoculuk anlayışının gereği olan arabalı taşıma değil, modern ve hızlı Pendik Kurye sistemidir. Bu sistemle birlikte gecikme ve beklemek kelimeleri eski, kalite ve hız kelimeleriyse hayatınızın yeni sloganı olacaktır.

Modern dünya insanın en büyük ihtiyaçlarından ikisi hiç şüphesiz “zaman” ve “hız“ ve bu ikili birbiriyle, özellikle İstanbul gibi milyonlarca insanın yaşadığı konumlarda çoğu kez zıt bir tutum sergilemektedir. Yeterli süreniz var olsa bile yeterli hıza sahip değilseniz hiçbir işe yaramayacaktır. Malum şehrimizin en büyük derdi, belgesellere bile konu olan trafiktir. Haliyle bu şartlarda araç kullanmak eziyet, yolculuk yapmak ise zulüm bir hal alıyor.

Ardı arkası kesilmeden çalınan kornalar ve her daim asabi olabilen insanlar bu çileyi bir kat daha arttırmaktan geri kalmıyorlar. Bu koşulları göz önüne getirdiğimizde birçok kişi araç kullanmak çekinirken kargocular büyük büyük araçlarla nasıl hizmet üretiyor. Hele ki mühim bir iş için bir evrak yahut sipariş bekliyorsak zamanın önemini çok iyi anlıyoruz.

Klasik kargoculuk, doğası gereği hantal ve yığılma tipi bir anlayışla hizmet ederken, bizim sistemimiz tamamen İstanbul’un şartlarına uygun ve çözüme dayalıdır. Klasik kargoculuk ile aramızdaki en önemli fark tahmin edileceği üzere araçlarımızdır. Siz kargonuzu pencere başında umarsızca beklerken kargonuz bitmek bilmeyen köprü trafiğinde saatlerce yolun açılmasını bekliyor. İşte tam bu sorununuzu bitirecek olan Pendik kurye çözümü, sizi bekleme zahmetinden kurtaracak. Trafikte dizilmiş araçları dert etmeden hizmet veriyoruz.

Firma olarak bir diğer farkımız ve bizce en önemli kıstas olan güvenilirliktir. Biz hizmet verirken en önem verdiğimiz husus güvendir. Özel paketleme yöntemlerimiz, gizlilik ilkemiz ve özenle teste tabi tutulmuş çalışanlarımızla güvenizi kazanmış, takdirlerinizi almış olan firmamız güvenle hizmetlerine devam etmekte. Kurye bu hizmetlerinin en önemlilerinden bir tanesidir. Gözünüz arkada kalmadan, sıfır şüphe duygusuyla ve gönül rahatlığıyla hizmet almak için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Hızlı, kaliteli, modern ve güvenle hizmet sunmak için bekliyor olacağız.

Nüfus yoğunluğuna paralel olarak ilerleyen otomobil sayısı da trafiğe eklenen sorunlardan biridir. İş saatleri içerisinde yoğun olan trafik çoğu zaman iş hayatı aktif olan insanları çok zora sokmaktadır. Zaten stresli olan iş hayatına bir de trafik yüzünden yetişmeyen işler eklenince iş hayatı daha çekilmez bir hal alacaktır.

Pendik Kurye kalabalık şehrimizde işlerinizin aksamasını önlemek amacıyla hizmetinize sunulmaktadır. Tecrübeli çalışanlarımız sayesinde en kısa zamanda ve en doğru şekilde evraklarınız iş merkezinize ulaşmaktadır. Diğer kurye hizmetlerine göre en hızlısı olup gün içerisinde ulaştırılması bu bağlamda çok işe yarar olmaktadır. Hızlı ve güvenilir olan firmamız iş stresinizi azaltacak ve işlerinizin zamanında yetişmesi konusunda yardımcı olacaktır. Pendik ilçe sınırları içinde trafik artık işlerin yetişmesinin önünde bir engel olmaktan çıkacaktır.

Yıllardır Pendik Kurye hizmetini sağlayan firmamızın amacı iş dünyasının kıymetli vaktini onlara hediye etmektir. Trafikte diğer araçları geride bırakıp tamamen iş odaklı olan kuryelerimiz hızı ve güvenilirliği açısından diğer kuryecilik türlerinden daha ön plandadır. Sıklıkla yenilenen araçlarımız da başarılı olma konusunda firmamızı ön plana çıkarmaktadır. Bu yenilenme yolculuk esnasında aracın herhangi bir arıza veya hız problemi yaşamasını engelleyip işi zamanında yapmayı sağlamaktadır.

Pendik Kurye hizmeti bir motosiklet aracılığıyla trafiğin çok yoğun olduğu illerde iş için gerekli olan belge ve evrakları hızlı bir şekilde ulaştırma sistemidir. Bu hizmeti veren firmamız trafik sorununu çözerek işlerin zamanında yetiştirilmesini sağlar. İş hayatındaki insanlara daha rahat ve stressiz bir çalışma ortamı hazırlar. Bütün bu faktörler Pendik kurye‘nin iş hayatınızda sizin yanınızda olacağına ve size her açıdan faydalı olacağına teminat olarak gösterilebilir. Trafik olan illerde bu hizmetin kullanılması iş hayatı açısından kaçınılmaz olacak ve faydası da kısa sürede gözlemlenecektir.

Günümüzde farklı sektörlerde küçük paketlerin taşınması giderek artıyor. Gıda sektöründe, tekstil sektöründe, hediyelik eşyalarda küçük paketlerin kısa sürede taşınması isteniyor. İnsanlar paketlerini vaktinde adrese ulaştırmak ya da vaktinde teslim almak için moto kuryeleri tercih ediyor. Moto kuryeler ise motosiklet kullanarak paket dağıtımı yapıyor. Günümüzde sıklıkla tercih edilen kuryeler özellikle Pendik üzerinde hızlı çalışmalar gerçekleştiriyor.

Kuryeler işini başarılı bir şekilde yapmak için özel kişilerden tercih ediliyor. Kurye olmak isteyenler belirli koşulları karşıladığı sürece kurye olabiliyor. Kuryeler motosiklet üzerinde iki farklı adres arasında paketleri taşıyor. Acil teslim edilmesi gereken, gün içinde ulaştırılması gereken ya da belirli bir saatte teslim edilmesi gereken paketler güvenli koşullarda taşınıyor. Pendik kurye hizmetinden faydalanmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Alanında tecrübeli ekibimiz kısa sürede doğru ve güvenilir hizmeti sizlere sunacaktır.

Pendik kurye bölgede bulunan iki farklı adres arasında paket taşıma hizmeti verir. Paketler motosikletle taşınmaktadır. Bu nedenle taşınması istenilen paketlerin motosikletle taşıma için uygun olması gerekir. Motor kuryeler günümüzün en yaygın taşıma yöntemidir. Sağladığı avantajlar sayesinde tercih edilen kuryeler gelişmeye devam etmektedir. Sektörde duyulan ihtiyaç doğrultusunda gelişen motor kuryeler müşterilerin istek ve ihtiyaçlarına çözüm sunmaktadır. Pendik kurye alanında hizmet veren firmamız sektörün güvenilir ismidir. Firmamız uzun zamandır bu sektörde motosiklet kullanarak paket dağıtma hizmeti vermektedir. Motor kuryeler birçok avantajı beraberinde getirir. Bu avantajlardan faydalanmak için sizler de firmamızı tercih edebilirsiniz.

Pendik kurye birçok avantajı beraberinde getiriyor. Motor kuryelerin sağladığı bu avantajlardan bazıları:

  • Zamandan tasarruf sağlar.
  • Maddi zararı önler.
  • Paketlerin gizliliğini ve güvenliğini korur.

Pendik kurye beraberinde bazı avantajları getirir. Bu avantajlardan faydalanmak isteyen müşterilerimiz ise doğru firmayı tercih etmelidir. Kuryeler trafikte ve sokaklarda daha kolay hareket ettiği için daha kısa sürede adrese ulaşır. Aynı zamanda kuryeler paketi teslim aldıktan sonra başka adrese uğramadan paketi teslim eder. Bu sayede zaman kaybı yaşanmaz ve paketler zamanında adrese ulaştırılır. Kuryeler motosikletle taşınması uygun olan paketleri taşır. Paketler için belirli fiyat aralığı kullanılır.

Fiyatlar bütçe dostu olduğu için motor kuryeler maddi zararı önler. Kuryeler gizliliği ve güvenliği korur. Paket içerisinde taşınan ürün veya eşya her neyse gizlilik ve güvenlik ihlali söz konusu olmadan taşınır. Sizler de kuryelerin sağladığı bu avantajlardan faydalanmak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Kurye hizmetinden faydalanmak istiyorsanız kuryelerin neleri taşıdığını bilmelisiniz. Kuryelerimiz farklı kategorilere ait birçok paketi taşıyabiliyor. Kuryelerle taşınan paketler genellikle kişisel eşyalar, hediyeler veya yemek ürünleri oluyor. Motosikletle taşınması uygun olan paketler:

  • Kimlik, pasaport ya da ehliyet
  • Dosya, evrak veya belge
  • Gıda malzemeleri ve ürünleri
  • Çiçek veya hediyelik eşyalar
  • Tıbbi malzemeler
  • Para, kart ya da fatura

Kuryelerimiz çeşitli kategorilerde birçok ürün taşıyor. Taşınan her ürün için detaylı güvenlik önlemi alınıyor. Kuryelerimiz paketlerinizi taşırken paket teslimini vaktinde yapıyor. Eğer paketinizin sadece belirli bir kişiye teslim edilmesini istiyorsanız paketleriniz sadece o kişiye teslim ediliyor. Gönderici veya alıcı ödemeli olan paketlerinizi kısa sürede taşıyoruz.

Pendik üzerinde ev, okul, ofis, hastane, mağaza, market gibi farklı adreslere hizmet veriyoruz. Sizler de vermiş olduğumuz bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Bilgi ve birikim sahibi ekibimizin vermiş olduğu Pendik kurye hizmetinden güvenli bir şekilde faydalanmak için firmamızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Pendik Kurye Hizmeti

Pendik kurye işletmesi olarak sizlere uzun yıllardan bu yana hizmet vermekteyiz. Sunulan hizmetin uzun yıllar boyunca sunuluyor olması bizlere çok büyük tecrübe ve profesyonellik katmaktadır. Sunulan hizmet sırasında siz müşterilerimizin hangi özellikleri beklediklerini büyük araştırmalar sonucunda öğrenmekte ve işletme olarak bu beklentileri karşılamak için çalışmalar yapmaktayız. Müşterilerimiz bizlerden güvenilir, hızlı, zamanında teslimat, çeşitli ödeme yöntemleri, çeşitli teslimat yöntemleri gibi özellikler beklemektedir. Biz de Pendik kurye olarak bu beklentileri karşılamak için sürekli araştırmalar yapmakta ve kendimizi geliştirmekteyiz. Öncelikle verdiğiniz siparişler anlık olarak sistemlerimize düşmektedir.

Hazırlanan siparişleriniz kurye elemanlarımız tarafından belirlenen en doğru ve en hızlı güzergâhlardan sizlerin adreslerine en kaliteli ve güvenli bir şekilde yola çıkmaktadır. Adreslerinize geldiğimiz zaman istediğiniz ve seçtiğiniz teslimat yöntemi ile sizlere teslimatını sağlamaktayız. Ayrıca ister sipariş verirken ödeme yapabilir isterseniz kapıda ödeme yöntemi seçip kuryelerimize peşin veya post cihazları yardımıyla ödeme yapabilirsiniz. Bu özelliklere baktığınız zaman kurye sektöründe hizmet veren kaliteli işletmeler arasında her zaman birinci sırada yer almakta ve sizleri memnun edecek şekilde hizmet vermekteyiz.

Pendik kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmetin en önemli özelliklerinden birisinin güven konusu olduğunu çok biliyoruz. Müşterilerimize güvenli bir hizmet verebilmek için her alanda kendimizi geliştirmemiz gerekmektedir. Çünkü güven duygusu kolay kolay oluşabilen bir duygu değildir. Her alanda kalitenin oluşturulması gerekmektedir. Bu sebepten dolayı öncelikle bünyemizde çalışan elemanları işe alırken bu meslekte daha önce çalışmış olmalarını şart olarak koyuyoruz. Bu sayede sundukları hizmet konusunda tecrübeli ve bilgili olarak çalışmaya başlıyorlar. Ayrıca sunduğumuz hizmet sırasında kullanacağımız motorların ürün taşıma haznelerinin iç kısımlarının yumuşak zeminler ile kaplanmış olması ve dış kısımlarının sert yapıda olması gelebilecek her türlü darbeye karşı ürünlerinizi koruma altına almakta ve güvenli bir şekilde teslimatının gerçekleşmesine yardımcı olmaktadır.

Sunulan kurye hizmeti esnasında Pendik kurye işletmesi olarak sizlere uygun olabilecek her şekilde ödeme yöntemleri sunmaktayız. Bu sayede müşterilerimiz kendi maddi durumlarına göre her türlü ödeme yapabilmektedirler. Üstlerinde, yanlarında nakit olmayan müşterilerimiz ister internetten sipariş verirken isterlerse kapıda ödeme yöntemi ile post cihazlarıyla karttan ödeme yapabilirler. İsterlerse yine kapıda ödeme yöntemi ile nakit olarak ödeme yapabilirler. Bu sayede müşterilerimiz her zaman gönüllerince ve durumlarına uygun bir şekilde rahatça siparişlerini verebilir alışverişlerini yapabilirler. Bu ödeme özellikleri sayesinde siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmakta ve sizlerin rahatça alışveriş yapabilmenizi sağlamaktayız. Pendik kurye işletmesi olarak bünyemizde bulundurduğumuz tüm özelliklerin amacı ve gayesi siz müşterilerimizin memnuniyeti ve mutluluğudur.

Pendik kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmetin en büyük özelliklerinden birisi hızlı olmasıdır. Kurye hizmetinin olmaz ise olmaz özelliği hız özelliğidir. Bu özelliği yerine getirebilmek için işletme olarak birçok alanda geliştirmeler yapmaktayız. Elemanlarımızın motor kullanımları konusunda profesyonel bir hale gelmeleri için onlara eğitimler vermekte ve sınavlara sokmaktayız. Bu eğitimler ve sınavlar sayesinde kurye elemanlarımızın motor kullanım seviyeleri devamlı olarak artmakta ve her türlü trafik yoğunluğunu rahatlıkla atlatarak hızlı bir şekilde adreslerinize gelip teslimatları yapmaktadırlar. Ayrıca kullanılan navigasyon sistemleri sayesinde adreslerinize bizleri en hızlı şekilde getirebilecek güzergâhlar belirlenmekte ve hızlı bir şekilde gelinmektedir. Ayrıca kullanılan motorların modellerin yüksek olması ve periyodik bakımlarının zamanında yapılıyor olması da sunulan hizmetin hızlı olmasında çok büyük etken olmakta ve siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmamıza yardımcı olmaktadır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp