İçeriğe geç

Bağcılar Kurye

Bağcılar Kurye
Bağcılar Kurye

İstanbul’un nüfus yoğunluğu en yüksek ilçelerinden biri olan Bağcılar kurye ihtiyacı bakımından en yoğun ilçelerden biridir. Yakın zamana kadar İstanbul’un en bilinen ve kendine has bir atmosferi olan Bağcılar ilçesi’si tekstil, mobilya sektörünün ülkemizde en önemli merkezlerinden biri olmasının yanında, büyüklüğü ve işletme çeşitliliği ile dikkat çeken İkitelli Organize Sanayi Bölgesine de ev sahipliği yapmaktadır. Ticari işletmelerin sayısının fazla olması ve İkitelli Organize Sanayi Bölgesi sebebiyle Bağcılar kurye trafiğinin en çok görüldüğü yerlerden biridir.

Nüfusu 18 milyonu aşan İstanbul yalnızca dev nüfusu ile değil barındırdığı işletmelerin sayı ve büyükleriyle de ülkemiz ekonomisinin lokomotifidir. Birçok şehrin aksine İstanbul’da bir şehir merkezi bulunmaması, her ilçenin farklı bir il gibi farklı karakterlere bürünmesine, farklı ilçelerde farklı ticaret ve endüstrilerin ortaya çıkmasıyla sonuçlanmıştır. Harita üzerinde de büyük bir alan kaplayan şehri özellikle doğu – batı yönünde kat etmek, sakin bir günde bile oldukça zaman alabilirken, trafiğin yoğun olduğu iş gün ve saatlerinde ise oldukça zorlu olmaktadır.

İstanbul trafiği dünyada Moskova trafiğinin ardından en yoğun trafiktir. Trafikte hızlı akan bölümlerde yaşanabilen yoğunluklar sebebiyle ve dikkatsiz sürücüler sebebiyle her gün onlarca trafik kazasının yaşandığı şehirde toplu taşıma araçları da oldukça kalabalıktır ve bir noktadan diğer noktaya ulaşmak uzun süre alabilmektedir. Bu yüzden yoğun trafikte motosikletler diğer ulaşım araçlarından hız ve çeviklik konusunda daha fazla avantaj sunmaktadır.

Fax makinelerinin hayatlarımıza girmesiyle büyük ölçüde hızlanan bilgi aktarım hızı, bilgisayarların ortaya çıkmasıyla daha da artmış, disketlerle ulaştırılan bilgiler nihayet internetin hayatımıza girmesiyle hızlanmış ve daha pratik bir hale gelmiştir. Teknoloji ile halledilemeyen gönderim işleri için şirketler ve kurumların ekstra personel ve araç bulundurmaları gerekliliği ise artan maliyetler sebebiyle son bulmuştur.

Fakat, fax ve internetin en büyük zaafı ıslak imza gerektiren evrakların, pasaport ve kimliklerin, ticari numunelerin, müşteri siparişlerinin, adli evrakların veya zaman hassasiyeti bulunan içeriklerin gönderilememesidir. Kargo ve posta hizmetlerinin bu konuda yavaş olması, aynı anda birçok paket ile uğraştıklarından dolayı paketlere çok hassas ve narin davranmamaları motorlu kurye sektörünün doğmasına ve İstanbul gibi megapollerde hızla büyümelerine yol açmıştır.

Ülkemizin en önemli basın kuruluşlarından birkaç tanesinin burada olması Bağcılar kurye trafiğinin hız kesmeden devam etmektedir. İlçedeki ticaret ve üretim işletmelerinin sayısının yüksekliği, banka şubelerinin de sayılarının yüksek olmasına sebep olmakta, gün içerisinde bankalara teslim edilmesi gereken veya alınması gereken çek, senet ve diğer benzeri değerli evrakların taşınmasında kurye servisleri birçok işletme tarafından tercih edilmektedir.

İstanbul Kurye alanında müşterilerimize güvenilir ve hızlı hizmet sunmak adına hizmet adına faaliyet gösteriyoruz. Bağcılar kurye ihtiyaçlarınızla ilgili Call Center numaramızı arayarak müşteri temsilcilerimizden her konuda bilgi alabilirsiniz.

Aşağıdaki maddeleri okumanız halinde sizlere daha kaliteli bir hizmet verebiliriz; Taşınması ve bulundurulması yasak olan maddeler, silah, patlayıcı veya evrakların taşınması yapılmamaktadır, Kuryenin sağlığını tehlikeye atabilecek biyolojik, kimyasal, radyoaktif maddelerin taşınması, özel saklama kaplarında dahi olsa bile yapılmamaktadır, Taşınması için verilen paketi konusunda hatalı bilgi verilmesi sonucu oluşabilecek sonuçlardan paketi teslim eden kişi sorumludur. Paketlerin sigortalanması, motosiklet ile taşımak için çok büyük olan ve canlı hayvan taşımaları için Call Center ile görüşerek bilgi alabilirsiniz.

Bağcılar Kurye Hizmeti

Özellikle modern çağımızda bir hayli popüler bir şekilde tercih edilmekte olan genel kurye hizmetleri, oldukça geniş kitlelere direkt olarak hitap etmektedir. Uluslararası çapta da pek çok farklı ülke sınırları içerisinde de yüksek oranda kullanılmakta olan temel kurye hizmetleri, ülkemiz olan Türkiye’de de kendi alanında profesyonel kurum ve kuruluşlar tarafından hayata geçirilmektedir. Oldukça modernize ve yenilikçi standartlar neticesinde şekillenmekte olan söz konusu bu gibi hizmetler, pek çok farklı tarz ve niteliklerde olmak üzere karşımıza çıkmaktadır. Herhangi bir konumdan diğerine oldukça hızlı bir şekilde envaiçeşit ürünlerin ulaştırılmasında oldukça önemli bir görevi olan kurye çalışmaları, birçok farklı araç ve vasıtalar aracılığıyla sağlanmaktadır.

Günümüzde en çok tercih edilen temel kurye hizmetlerinden bir tanesi olan motorlu kurye çalışmaları da sektör içerisinde oldukça önemli bir noktada yer almaktadır. Oldukça geniş kitlelere direkt olarak hizmet sağlaması ile öne çıkmakta olan motorlu kurye çalışmaları, ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul içerisinde de oldukça yüksek oranda tercih edilmektedir. İstanbul’un Avrupa Yakası’nda yer alan ve oldukça kalabalık nüfusu ile dikkat çeken Bağcılar ilçesi de motorlu kurye hizmetleri kapsamında en çok tercih edilen bölgeler arasında kendisine yer bulmaktadır. Genel ölçüde Bağcılar  kurye hizmetleri kapsamında profesyonel seviyede teknik kurye çalışmaları ile tanınmakta olan SYS Kurye markamız, kendi sektöründe lider ve öncü oluşumların da en başında yer almaktadır.

Özellikle İstanbul’un Bağcılar bölgesi için profesyonel düzeyde Bağcılar kurye hizmetleri ile tanınmakta olan SYS Kurye firmamız, kendi alanında en çok tercih edilen işletmelerin de başında gelmektedir. Profesyonel seviyede teknik kurye hizmetleri ve birinci sınıf kalitede araç filosu ile oldukça hızlı ve kesintisiz bir şekilde hizmet sunmayı kendisine gaye edinmiş olan işletmemiz, oldukça zengin içerikli ve geniş kapsamlı bir firma hizmet portföyüne de sahiptir. Uluslararası seviyede genel hizmet ve kalite standartlarını da işletme çatısı altında ihtiva etmekte olan SYS Kurye firmamız, genel müşterilerinin memnuniyet seviyesini de diğer her türlü kriterin üzerinde tutmaktadır.

Pek değerli müşterileri için her türlü kargoyu oldukça hızlı ve etkili bir şekilde yetiştirmekte olan SYS Kurye markamız, kendi sektöründe yüksek deneyim ve tecrübe sahibi teknik ekip personeline de işletme bünyesinde yer vermektedir. Kurye hizmetleri alanında tecrübeli ve kendi alanında yetkin teknik sürücü kadrosu ile hizmetlerine devam etmekte olan işletmemiz, en üst düzeyde genel hizmet ve kalite skalasını da marka çatısı altında toplamış durumdadır. Pek çok farklı iletişim yollarını da işletme bünyesinde ihtiva eden markamız, pek kıymetli müşterilerinin yapıcı yorum ve eleştirileri doğrultusunda da sürekli olarak kendisini geliştirmekte ve güncellemektedir.

Özellikle genel olarak Bağcılar kurye hizmetleri kapsamında doğrudan hizmet odaklı temel iş ahlakı ve nispeten oldukça makul fiyatlı ücret standartları ile tanınmakta olan SYS Kurye markamız, uluslararası arenada da ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektedir. Oldukça geniş içerikli ve zengin kapsamlı bir teknik hizmet portföyünü de işletme bünyesinde ihtiva eden firmamız, zengin bilgi içerikli ve kullanıcı odaklı bir işletme internet web sitesine de sahiptir. Gün içerisinde söz konusu markamızın çeşitli Bağcılar kurye hizmetlerine; firma GSM telefon numaramız, işletme web sitemiz veya genel merkezimiz aracılığıyla oldukça kolay ve hızlı bir şekilde erişim sağlamanız mümkündür.

Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp