Anasayfa » Şile Kurye

Şile Kurye

SYS Kurye olarak bünyemizde yer alan Şile Kurye hizmetimiz ile güvenilir, hızlı ve uygun fiyatlı moto kurye hizmetimizi müşterilerimiz ile buluşturmaktayız. Müşterilerimizin bizlere teslim ettikleri her ürünü, ayrı bir özen ve ayrı bir titizlikle Şile Belediyesi ilçe sınırları içinde ulaştırılması gereken yerlere tam zamanında ulaştırırken hem sizi kargo teslim işlemleri ile uğraştırmazken hem de kargonuzu teslim almayı bekleyen kişilerin günlerce kargo beklemesinin önüne geçmekteyiz.

Motor kuryelik; güçlü bir altyapı, donanımlı bir ekip, alanında uzman bir kadro ve müşteri odaklı bir çalışma disiplini gerektirmektedir. Günümüzde piyasada aktif olarak pek çok Şile kurye hizmeti sağlayan firma olsa da gerek uzun yıllardır elde ettiğimiz tecrübelerimiz, gerek titiz çalışma prensiplerimiz gerekse de sürekli güçlendirdiğimiz altyapımız ile Şile kurye hizmetini üst düzey profesyonellikte gerçekleştirmekteyiz.

Bünyemizde yer alan çalışanlarımızı sürekli eğitimlerden ve testlerden geçirerek her birinin alanında uzmanlaşmasına olanak sağlarken, bünyemizde bulunan araçlarımızı da hem yıllık hem de periyodik zamanlarda bakım onarım işlemlerini tamamlamaktayız.

Bu sayede ne araçlarımız kaynaklı ne de çalışanlarımızın neden olabileceği herhangi bir sorunun açığa çıkmasının önceden önüne geçmekteyiz. Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz sektörümüzde Anadolu Yakası Kurye hizmetimiz ile ön plana çıkarken, üst düzey kalitedeki profesyonel yaklaşımımız ile her geçen gün hizmet ağımızı genişletmeye de devam etmekteyiz.

SYS Kurye olarak firmamızla iletişime geçmeniz halinde bünyemizde yer alan Şile kurye hizmetimiz ile zamanında teslim edilmesi gereken bir evrak veya kişiye ulaştırılması gereken bir çiçek gibi özel ve önemli kargolarınızı sizlerden teslim alarak, teslim aşamasında gerekli evrak işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede sizlerin bir şubeye gitmesine ve beklemesine gerek kalmadan işlemlerinizi kısa sürede tamamlamaktayız.

Ardından teslim aldığımız kargoları zamanında, büyük bir özenle ve üst düzey güvenlik önlemlerimizle kargonun ulaştırılması gereken kişilere teslim etmekteyiz. Bu sayede de kargoyu teslim alacak kişilerin günlerce kargo bekleme durumlarını ortadan kaldırırken hem sizlerin hem de kargoyu teslim alacak kişilerin daha profesyonel bir hizmetten yararlanmalarına olanak sağlamaktayız.

SYS Kurye olarak bünyemizde Şile kurye hizmeti vermeye başladığımız ilk günden itibaren müşteri odaklı çalışma prensibimizi kesintisiz olarak sürdürmekteyiz. Çalışmalarımızı büyük bir titizlik, dikkat ve özenle gerçekleştirirken her teslimat işimizi ilk günkü dikkatimiz ve titizliğimizle tamamlamaktayız.

Güçlü altyapımız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ve profesyonel kalitedeki iş ahlakımız ile her geçen gün kendimizi geliştirirken hizmetlerimizi daha çok kişiye ulaştırmaktayız. Gerekli eğitimleri almış dinamik çalışma arkadaşlarımız ve uzman kadromuz ile kargo teslimatlarında bir problem yaşanmaması için işlemlerimizin her aşamasını kalite kontrol testleri ile sürekli kontrol altında tutmaktayız.

Araçlarımız, çalışma arkadaşlarımız veya hizmetlerimiz kaynaklı herhangi bir problem yaşamamınız için üst düzey dikkatle çalışmalarımızı sürdürürken sektörümüzde kazandığımız güveni ve beğeniyi korumak amacıyla da kendimizi sürekli yenilemeyi ve geliştirmeyi de sürdürmekteyiz.

Sizlerde kargolarınızı güvenle taşıyabilecek bir firma arıyorsanız bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Günümüzde oldukça sık bir şekilde kullanılır hale gelen online alışverişler neticesinde kargo hizmetlerinde büyük gelişmeler yaşanmaktadır. Kişilerin ürün ve malzeme taşımacılığını gerçekleştiren kargo hizmetlerinin yanı sıra önemli evrak veya zamanında teslim edilmesi gereken belgeler içinse sıklıkla İstanbul Kurye  hizmetlerinden yararlanılmaya başlanmıştır.

Moto kuryeler, standart kargo hizmetlerinde taşınamayan; Evrak, Belge, Çiçek, Kişiye direkt ulaştırılması gereken ekipman veya Kırılabilir eşya gibi malzemeleri teslim aldıktan kısa bir süre içerisinde özenli bir şekilde adreslerine teslim etmektedir.