İçeriğe geç

Şile Kurye

Şile Kurye
Şile Kurye

Şile kurye olarak bünyemizde yer alan motorlu kurye hizmetimiz ile güvenilir, hızlı ve uygun fiyatlı  kurye hizmetimizi müşterilerimiz ile buluşturmaktayız. Müşterilerimizin bizlere teslim ettikleri her ürünü, ayrı bir özen ve ayrı bir titizlikle Şile ilçe sınırları içinde ulaştırılması gereken yerlere tam zamanında ulaştırırken hem sizi kargo teslim işlemleri ile uğraştırmazken hem de kargonuzu teslim almayı bekleyen kişilerin günlerce kargo beklemesinin önüne geçmekteyiz.

Motor kuryelik; güçlü bir altyapı, donanımlı bir ekip, alanında uzman bir kadro ve müşteri odaklı bir çalışma disiplini gerektirmektedir. Günümüzde piyasada aktif olarak pek çok Şile kurye hizmeti sağlayan firma olsa da gerek uzun yıllardır elde ettiğimiz tecrübelerimiz, gerek titiz çalışma prensiplerimiz gerekse de sürekli güçlendirdiğimiz altyapımız ile Şile kurye hizmetini üst düzey profesyonellikte gerçekleştirmekteyiz.

Bünyemizde yer alan çalışanlarımızı sürekli eğitimlerden ve testlerden geçirerek her birinin alanında uzmanlaşmasına olanak sağlarken, bünyemizde bulunan araçlarımızı da hem yıllık hem de periyodik zamanlarda bakım onarım işlemlerini tamamlamaktayız.

Bu sayede ne araçlarımız kaynaklı ne de çalışanlarımızın neden olabileceği herhangi bir sorunun açığa çıkmasının önceden önüne geçmekteyiz. Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz sektörümüzde Şile Kurye hizmetimiz ile ön plana çıkarken, üst düzey kalitedeki profesyonel yaklaşımımız ile her geçen gün hizmet ağımızı genişletmeye de devam etmekteyiz.

Firmamızla iletişime geçmeniz halinde bünyemizde yer alan Şile kurye hizmetimiz ile zamanında teslim edilmesi gereken bir evrak veya kişiye ulaştırılması gereken bir çiçek gibi özel ve önemli kargolarınızı sizlerden teslim alarak, teslim aşamasında gerekli evrak işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede sizlerin bir şubeye gitmesine ve beklemesine gerek kalmadan işlemlerinizi kısa sürede tamamlamaktayız.

Ardından teslim aldığımız kargoları zamanında, büyük bir özenle ve üst düzey güvenlik önlemlerimizle kargonun ulaştırılması gereken kişilere teslim etmekteyiz. Bu sayede de kargoyu teslim alacak kişilerin günlerce kargo bekleme durumlarını ortadan kaldırırken hem sizlerin hem de kargoyu teslim alacak kişilerin daha profesyonel bir hizmetten yararlanmalarına olanak sağlamaktayız.

Kurye hizmeti vermeye başladığımız ilk günden itibaren müşteri odaklı çalışma prensibimizi kesintisiz olarak sürdürmekteyiz. Çalışmalarımızı büyük bir titizlik, dikkat ve özenle gerçekleştirirken her teslimat işimizi ilk günkü dikkatimiz ve titizliğimizle tamamlamaktayız.

Güçlü altyapımız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ve profesyonel kalitedeki iş ahlakımız ile her geçen gün kendimizi geliştirirken hizmetlerimizi daha çok kişiye ulaştırmaktayız. Gerekli eğitimleri almış dinamik çalışma arkadaşlarımız ve uzman kadromuz ile kargo teslimatlarında bir problem yaşanmaması için işlemlerimizin her aşamasını kalite kontrol testleri ile sürekli kontrol altında tutmaktayız.

Araçlarımız, çalışma arkadaşlarımız veya hizmetlerimiz kaynaklı herhangi bir problem yaşamamınız için üst düzey dikkatle çalışmalarımızı sürdürürken sektörümüzde kazandığımız güveni ve beğeniyi korumak amacıyla da kendimizi sürekli yenilemeyi ve geliştirmeyi de sürdürmekteyiz.

Sizlerde kargolarınızı güvenle taşıyabilecek bir firma arıyorsanız bizimle dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Günümüzde oldukça sık bir şekilde kullanılır hale gelen online alışverişler neticesinde kargo hizmetlerinde büyük gelişmeler yaşanmaktadır. Kişilerin ürün ve malzeme taşımacılığını gerçekleştiren kargo hizmetlerinin yanı sıra önemli evrak veya zamanında teslim edilmesi gereken belgeler içinse sıklıkla Şile Kurye hizmetlerinden yararlanılmaya başlanmıştır.

Moto kuryeler, standart kargo hizmetlerinde taşınamayan; Evrak, Belge, Çiçek, Kişiye direkt ulaştırılması gereken ekipman veya Kırılabilir eşya gibi malzemeleri teslim aldıktan kısa bir süre içerisinde özenli bir şekilde adreslerine teslim etmektedir.

Kurye son yıllarda daha da fazla yaygınlaşan bir hizmettir. Sağladığı kolaylıklar göz önüne alınınca büyük şehirlerde özellikle tercih edilmektedir. Şile kurye ile genellikle ve en fazla yemek siparişleri, hediyeler, haftalık ya da aylık dergi ve gazeteler, özel evraklar taşınmaktadır.

Şile kurye gönderiyi aynı gün alıcıya teslim ettiklerinden ve güvenli bir hizmet sağladıklarından müşterileri tarafından beğenilmektedir. Hem zamandan hem trafikten hem stresten uzak durarak gönderilerinizin taşınması için firmamız hazırda beklemektedir. Müşterilerimiz bu esnada farklı işleriyle meşgul olabilirler.

Kurye fiyatlarının geçtiğimiz yıllarda fazla olduğu düşünülse de verilen hizmet göz önüne alındığında ne kadar uygun fiyatlı olduğu kanısına varılacaktır. Firmamız her zaman müşteri memnuniyetini farklı alanlarda göstermeye çalışmaktadır. Sunduğumuz fiyatlar da bunlardan birisidir. Firmamız sağladığımız kurye hizmetleri için en uygun fiyatları sunmaktadır. Fiyatları etkileyen etmenler gönderinin ulaştırılması gereken adres, gönderinin türü, boyutları, taşıma zamanındaki hava koşulları ve taşıma esnasında kullanılan araçtır.

Şile kurye müşterilerimizin gönderilerini taşırken müşterilerimiz bu zaman zarfında diğer işleriyle ilgilenebilirler. Zamandan bağımsız çalışmalarına devam eden firmamız gece ya sabah saat kaç olursa olsun müşterilerimizin talepleri doğrultusunda kurye hizmeti vermeye devam ederler.

Müşterilerimiz müşteri hizmetlerini arayarak kurye hizmeti almak istediklerini ve adreslerini ilettiğinde, o an ilgili noktaya en yakın olan kuryemiz o adrese yönlendirilir. Adrese ulaşan personelimiz gönderiyi alır, gönderici ile sözleşme yapılır ve yola çıkar. Yola çıkmadan önce farklı personele gönderinin teslimi ya da farklı bir noktaya gönderinin bırakılması gibi bir durum yaşanmayacaktır.

Kurye hizmetinin kargo firmalarından hızlı olmasının nedeni bu sayılan nedenlerdir. Kargo firmalarında;

  • Gönderiler bir merkez noktaya teslim edilir,
  • Mesai saatleri bitmişse gönderiler merkez noktada bekler, gönderilerin alıcıya teslimi ertesi güne kalır,
  • Ertesi gün de gönderi farklı personel tarafından alınır ve alıcıya ulaştırılmak üzere yola çıkar.

Bu nedenler hem gönderinin daha uzun zaman sonra alıcıya ulaşmasına neden olur, hem de zarar görme olasılığını arttırır. Şile kurye,  7/24 çalışmalarına devam eder. O nedenle gönderiler ertesi güne kalmaz aynı gün içinde teslimatı yapılır. Bir de bunların yanı sıra motorların boyutu diğer araçlara kıyasla küçük olduğundan trafiğe takılmadan yollarına devam etme olanakları olacaktır. Yolda trafik olsa da park yeri sorunu yaşansa da küçük olduklarından motorlar açısından sıkıntı yaşanmaz.

Şile kurye tüm müşterileri için gönderilerinin zarar görmeden taşınacağını garanti eder. Kurye hizmetinde kargodaki aksaklıkların hiç biri yaşanmaz. Tek elden taşıma ve teslimat sağlanacağı için de kırılma, kaybolma, ambalajda bozulma, yıpranma ya da farklı herhangi bir zarar görmeden gönderiler güven içinde taşınır.

Şile kurye, eğer gönderileri küçük boyuttaysa tercih edilir. Gönderiler büyüdüğünde araçlarımız da büyür. Firmamızda her seçeneğe uygun aracımız mevcuttur. Araçlarımız her türlü hava koşulları için de gereken tüm teknolojik donanıma sahiptir. Yağışlı havalarda gönderiler korunaklı olarak taşınmaktadır. Bazı zamanlarda müşteriler gönderilerin karşı tarafa iletildikten sonra tekrar kendilerine geri getirilmelerini isteyebilirler. Bu gibi durumlarda kuryemiz gönderiyi alıp alıcıya teslim edip, alıcının adresinde bekleyip; tekrar gönderiyi alıp ilk göndericinin adresine iletmek üzere yola çıkar.

Şile Kurye içeriği zararlı hiçbir gönderiyi taşımamaktadır. Bununla ilgili bilgiler müşterilerle yapılan sözleşmenin maddeleri arasında da detaylı olarak belirtilmiştir. Olası bir olumsuz durum yaşandığında firmamız sorumluluk taşımamaktadır.

Şile Kurye Hizmeti

Şile kurye hizmetlerimizle İstanbul’un Anadolu yakasında, Karadeniz kıyısında ve en doğusunda bulunan ilçelerinden birisinde taşıma desteği sağlıyoruz. Her gün 40 binin üzerinde nüfusa ev sahipliği yapan ilçemizin bütün mahalleleri arasında ve ilçemizle büyükşehrin diğer 38 ilçesi arasında hızlı, güvenli ve pratik biçimde taşınması gereken her türlü pakette yardımcı oluyoruz.

Şile kurye uygulamalarımızla yoğun trafiğe takılmadan, karmaşık yollarda kaybolmadan, paketlerinizin herhangi bir biçimde zarar görmesine, aksaklık olmasına mahal vermeden taşınmasını sağlıyoruz. tamamı alanında uzman, deneyimli, bilgi birikimi yüksek, özverili, yeni adres bulmada başarılı, çözüm odaklı kurye desteği vermeyi ilke edinmiş, profesyonel bir kadroyla çalışıyoruz. Her zaman olduğu gibi bugün de kaliteli, hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı çözümlerin adresi oluyoruz.

Şile kurye alanında her zaman hem bireysel hem de kurumsal ihtiyaçlarda yanı başınızdayız. En acil biçimde bir yerden başka bir yere taşınması gereken paketleri dahi güvenle taşıyor, hiçbir karşılıklığın, kaybolmanın ya da hasar almanın oluşmasına mahal vermiyoruz.

Yanıcı, patlayıcı, yasa dışı gibi ürünler taşımacılığını yaptıklarımız arasında değildir. Bunlar dışında profesyonel ekibimizle birlikte yıllardır yüzlerce farklı ürünü taşıyoruz. Paketlerinizi istediğiniz adresten alıyor, dilediğiniz adrese teslim ediyoruz. Teslim etme ya da teslim alma zamanlarını sizin belirleyebilmenizi sağlayarak esnek çözümler geliştiriyoruz.

En yüksek kalitede bilgisayar, tablet, telefon, fatura, kimlik, diş malzemeleri, laboratuvar test ürünleri, çikolata, ruhsat, plaka, eşya, tekstil, meyve, yedek parça, e-ticaret sipariş ürünleri gibi her türlü ürünü istenen adresler arasında taşıyoruz. Yine bilet, anahtar, ehliyet, ilaç, çiçek, davetiye, dergi, basın, gıda, hediye, numune, matbuat gibi toplu dağıtım, pasaport, evrak, paket, yemek, laptop ve daha onlarcasını göndericisinden alıcısına ulaştırıyoruz.

Şile kurye ihtiyaçları sürekli değişmektedir. Bu nedenle değişen ve gelişen çözümler üretmek gerekir. SYS Kurye olarak yıllardır sürekli kendimizi geliştiriyor, zamanın gereklerine göre farklı çözümler geliştiriyoruz. Bu nedenle pek çok farklı kurye modeliyle öne çıkıyoruz. İlçemizde tercihe sunduğumuz başlıca motorlu kurye modelleri şunlardır:

  • Normal kurye: Çok acil olmayan gönderilerinizi bu modelimizle taşıttırabilirsiniz. Normal kuryemizle Anadolu ya da Avrupa yakasının her yerine 120 ila 180 dakika içinde teslimat yapabiliyoruz.
  • Hızlı kurye: Daha acil ihtiyaçlarınızı hızlı kurye ile taşıyor ve bu modelimizle en uzak noktalara dahi 60 ila 90 dakikada teslimat yapıyoruz. Talepte bulunduğunuz anda size en yakın kuryemizi yönlendirerek dakikalar içinde alım yapıyor, vadedilen sürede teslimatımızı tamamlıyoruz.
  • Acil kurye: Çok daha acil paketleriniz için Vip kurye desteği sağlıyor ve bu modelimizle İstanbul’un her yerine 45-60 dakika içinde paket teslim hizmeti sunuyoruz. En hızlı Şile kurye seçeneğinden yararlanmanızı sağlıyoruz.
  • Gece kurye: Bu modelimizle aynı zamanda akşam ve geceleri taşınması gereken paketlerinizi taşıyor, hizmet süremizde zaman sınırını ortadan kaldırıyoruz. Böylece dilediğiniz zaman kurye hizmeti alabilmenizi mümkün kılıyoruz.
  • Arabalı kurye: Bu modelimizle motorlarla taşınamayacak ölçülerde ve ağırlıklardaki paketlerinizi taşıyor, aynı kalite ve güvenle en kısa sürede bütün adresler arasında aynı gün içinde teslimat yapıyoruz.

Şile kurye alanında firmamız sunmuş olduğu cazip fiyat avantajlarıyla da öne çıkmaktadır. Her zaman en iyi fiyat garantisi sağlıyor, asgari şartlarda fiyatlandırma yapıyoruz. Paketlerinizin taşınacağı mesafeye, paket özelliklerine ve tercih edeceğiniz motorlu kurye modeline göre net fiyatlarımızı oluşturuyoruz. Bunun için iletişim kanallarımızı günün her saatinde aktif tutuyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp