İçeriğe geç

Derince Kurye

Derince Kurye
Derince Kurye

Özellikle Kocaeli ilinin Derince ilçesi için motosikletli kurye hizmetlerine kesintisiz bir şekilde devam etmekte olan markamız, kendi sektöründe lider ve öncü seviyede çalışmaları ile öne çıkmaktadır. Derince kurye çalışmaları kapsamında en çok tercih edilen işletmeler arasında kendisine yer bulan firmamız, oldukça modernize ve yenilikçi düzeyde çalışmalar ortaya koymaktadır. Özellikle İzmit Belediyesi ilçe sınırları içinde hızlı ve kesintisiz seviyede hizmetleri ile tanınmakta olan markamız, oldukça geniş donanımlı ve zengin bilgi içerikli işletme web sitesini de marka bünyesinde ihtiva etmektedir.

Modern çağımızda özellikle teknolojinin pozitif anlamda ilerleme kaydetmesi ile oldukça önemli bir konuma kadar yükselmiş olan temel kurye hizmetleri, günümüzde en çok tercih edilen teknik hizmet seçenekleri arasında kendisine yer bulmaktadır. Uluslararası çapta dünyanın pek çok farklı bölgesi için en çok tercih edilen teknik hizmetlerden olan kurye çalışmaları, ülkemiz olan Türkiye sınırları içerisinde de oldukça büyük oranda tercih edilmektedir. Günümüzde genel olarak en kalabalık ilimiz İstanbul ve çevresi için yüksek popülaritesini korumakta olan genel kurye hatları, yakın şehirler için de bir hayli önemli bir konumdadır.

Genel ölçüde Kocaeli ili Derince ilçe bölgesi için oldukça yetkin düzeyde teknik kurye hizmetleri ile öne çıkmakta olan markamız, sektöründe lider ve öncü seviyede çalışmaları ile tanınmaktadır. Profesyonel düzeyde teknik kurye çalışmaları ve oldukça modernize seviyede hizmet skalası ile öne çıkmakta olan firmamız, Kocaeli ili Derince bölgesi için oldukça nitelikli düzeyde çalışmaları ile tercih edilmektedir. Derince kurye sektöründe en çok tercih edilen işletmeler arasında kendisine yer bulan markamız, oldukça zengin içerikli ve geniş kapsamlı bir hizmet portföyüne de sahiptir. Kurye hizmetlerinde direkt müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile tanınmakta olan markamız, kendi alanında örnek marka imajı teşkil etmesiyle de öne çıkmaktadır.

Genel olarak Kocaeli şehrinin Derince bölgesi için oldukça hızlı ve etkin düzeyde kurye çalışmaları ile öne çıkmakta olan SYS Kurye 7 günün 24 saati kurye hizmetleri ile tanınmaktadır. Kurye hizmetleri kapsamında en çok tercih edilen işletmeler arasında kendisine yer bulan söz konusu firmamız, oldukça yüksek deneyim ve tecrübe sahibi teknik ekip kadrosunu da marka bünyesinde ihtiva etmektedir.

Oldukça zengin ve geniş içerikli hizmet portföyü ile çalışmalarına devam etmekte olan işletmemiz, doğrudan müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerini de kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir. markamız, oldukça donanımlı ve kapsamlı bilgi içerikli marka web sitesine de sahip olması ile öne çıkmaktadır.

Haftanın her günü ve günün her saati kesintisiz bir şekilde kurye hizmetlerine devam etmekte olan söz konusu markamız, Kocaeli ili Derince bölgesi için çeşitli kurye çalışmalarını sürdürmektedir. Temel olarak Derince kurye hizmetleri konusunda en çok tercih edilen firmalar arasında yer almakta olan firmamız, oldukça modernize ve yenilikçi seviyede kurye hizmetlerine de etkili ve kesintisiz bir şekilde devam etmektedir. Söz konusu işletmemiz, oldukça donanımlı ve zengin bilgi içerikli işletme internet sitesine de sahip olması ile öne çıkmaktadır. Gün içerisinde marka hizmetlerimize; GSM telefon numaramız, firma web sitemiz veya genel şube merkezimiz aracılığıyla oldukça kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Derince Kurye Hizmeti

SYS kurye olarak, sizlere daha hızlı ve daha kaliteli kurye imkânı sağlamak için İstanbul’un birçok ilçe ve mahallesinde şubelerimiz mevcuttur. İstanbul ve civar illerde oluşan ulaşım yoğunluğuna en etkili çözüm, motor kuryelerdir. Bu yüzden şubelerimizi daha da çoğaltarak birçok müşterimize aynı kalitede hizmet vermeyi arzu etmekteyiz. Buna bağlı olarak, Kocaeli ilimize bağlı Derince kurye ile Kocaeli ve civar illere kurye hizmeti vermekteyiz.

Ulaşım problemi olan illerde kuryeler, her zaman aynı gün içerisinde teslim edilememektedir. Bu eksikliğin giderilmesi için Derince kurye olarak trafiği, dar ve çarpık sokakları aşarak siz değerli müşterilerimize hızlı ve güvenli kurye imkânı sunmaktayız. Özellikle acil kuryeler için vaktinde teslimat son derece önemlidir. Bu tarz kuryelerde bir kaç saat süren yolculukları, sizin için daha kısa süreye indirgeyerek vaktinde teslimat yapmaktayız.

Sahip olduğumuz profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile günlük kuryelerinizin taşınmasının yanında acil kuryelerinizi de taşımaktayız. Bu alanda en hızlı kurye hizmetini sunmaktayız. Derince kurye firması olarak, ihtiyacınız olan kurye hizmetine her an ulaşmanız için 7/24 kurye hizmeti sunmaktayız. Saat kaç olursa olsun ihtiyacınız olan kurye için SYS kurye müşteri hizmetlerini arayarak adresinize kurye talep edebilirsiniz. Nöbetçi kuryelerimizden en uygun olanı, en kısa sürede adresinize yönlendirilmektedir. Adresinize gelen kurye paketinizi teslim alır ve iletilmesi gereken adrese en kısa sürede teslim etmektedir.

Derince kurye olarak, yılın her günü ve her saati siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmeti sağlamak için çalışmaktayız. Bu hizmeti sağlamak adına;  mesai saatleri içerisine çalışan ve mesai saatleri dışında çalışan nöbetçi kuryeler olmak üzere iki ekiple çalışmaktayız. Ekiplerimizle koordineli çalışma sistemimiz sayesinde kuryeleriniz herhangi bir aksama yaşamadan taşınmaktadır.

Motorlu kuryeler ebat ve ağırlık olarak motorların kaldırabileceği kadar yük taşırlar. Bu durum ürün taşınmasında sınırlama getirmektedir. Kurye dendiği zaman akıllara dosya taşınması türünden hizmetler gelmektedir. Ancak Derince kurye ile geniş yelpazede birçok ürün taşıma hizmeti sunmaktayız. Dosya, evrak, belge, fatura türünden ürünlerin teslimatını yaptığımız gibi çiçek, pasta, çikolata gibi hediyelik ürünlerin de teslimatını yapmaktayız.

Firmalar ile anlaşma sağlayarak, firmaların devamlı kurye hizmetini yapmaktayız. Müşterilerimiz de bazı ürünlerin taşınma esnasında zarar görebileceği düşüncesi oluşabilmektedir. Ancak kurye hizmetini verirken, ürünlerin cinsine göre gereken koruma tedbirleri alıp, ürünler de herhangi bir sıkıntı yaşamadan adresine teslim ediyoruz. Firma olarak, bünyemizde bulunan personellerimiz, motor sürmede deneyimli ve ürün taşımada tecrübe sahibidir. Kalifiyeli personellerimizle hızlı ve güvenli kurye hizmeti vermekteyiz.

Her ne kadar hızın had safhada olduğu bir dönemde olsak da müşterilerimiz için güvenli ulaşım hiçbir zaman değişmemektedir. Geçmişte de günümüzde de müşterilerimizin en büyük beklentisi ürünlerinin güvenli taşınması ve kısa sürede teslim edilmesidir. Bundan dolayı ürünün hızlı taşınması kadar güvenle teslim edilmesi de son derece önemlidir.

Firma olarak süregelen tecrübe ve deneyimlerimiz ile müşterilerimizde güven temelini oluşturmaktayız. Kuryelerin teslim alınmasından, belirtilen adrese teslim edilmesine kadar ürünleriniz her türlü olumsuz etkene karşı koruma altındadır. Yağmur, kar, rüzgâr, sıcaklık gibi ürünlere zarar verebilecek dış etkenlere karşı özenle korunmaktadır. Bunun yanında tecrübeli personellerimiz ile ürünleriniz taşınma esnasında sarsılmadan, herhangi bir deformasyona uğramadan taşınmaktadır. Aynı zamanda ürünleriniz herhangi bir şekilde kurcalanma yaşamaz. Derince kurye firması olarak, her açıdan güvenle taşıma hizmeti sağlamaktayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara