Anasayfa » Levent Kurye

Levent Kurye

SYS Kurye olarak kaliteli ve sorunsuz bir hizmet sunabilmek için durmadan çalışmaktayız. Haftanın yedi günü yirmi dört saat ulaşabileceğiniz Levent kurye hizmetimiz ile planlarınızı değiştirmeden ve aksatmadan çalışmalarına devam edebilirsiniz.

Hem iş dünyasında hem de günlük hayatta belgeler, koliler, evraklar ve pek çok şey oldukça önemli bir yere sahiptir. Zamanın da hızlı bir şekilde aktığı düşünülür ise lojistik ihtiyacı ise daha da ön plana çıkmaktadır. Teslim edilmesi gereken belgenin niteliği ne olursa olsun zamanında gönderilmesi ve iş planı içerisinde de akışın sürekli olabilmesi içinde bu noktada profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyulmaktadır. İstanbul Kurye  de sizlere bu alanda destek verebilmesi amacı ile kurulmuştur.

Alanında uzman kadromuz ile güvenilir bir çalışmayı sunmaktayız. Kurulduğumuz ilk günden itibaren her zaman daha ileriyi hedefleyen ilkelerimizin ışığında ekibimizi büyüttük ve büyütmeye devam ediyoruz. Lojistik desteklerine duyulan ihtiyaç hızlı bir şekilde artarken bizlerde bu ihtiyaca çözüm olabilmek için araştırmalarımızı ve çalışmalarımızı bu doğrultuda hazırlamaktayız.

Levent kurye hizmetimiz ile belgelerinizi istediğiniz saat ve günde adreste olmaktadır. Bu noktada aklınızda soru işaretleri oluşmasın. Çözüm ortağınız olabilmek bizi çok mutlu eder. Müşterilerimin hizmetimizden memnun olması ve aldığımız geri dönüşlerden güç alarak da çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Levent kurye hizmetimiz kapsamında fatura, dosya, diğer belgeler ile birlikte koli gibi kuryeleriniz de taşınmaktadır. Buna ek olarak ise sürpriz yapmak istediğiniz sevdikleriniz ve yakınlarınız içinde hediyelerinizde teslim edilmektedir. Hoş bir hediye vermek için nasıl göndermek sorusunun yanıtını aramak yerine firmamızı tercih edebilirsiniz.

Hizmetimizden yararlanmak için yapmanız gereken ise sadece aramanız yeterlidir. Sonrasında ise; Çağrı merkezinde çalışan ekibimiz sizlerden ilgili bilgileri almaktadır. Bu bilgiler ise belgenin teslim alınacağı adres ve teslim edileceği adres ile birlikte saat ve tarih ile ilgili bilgiler alınmaktadır.

Bu bilgilerden sonra ise size en yakın olan kurye yönlendirilerek belge ya da koli teslim alınarak diğer adrese ulaştırılması için yola çıkılmadır. Teslim edildikten sonra ise size bilgilendirme yapılarak sonrasında ise süreç tamamlanmış olmaktadır.

Beşiktaş Belediyesi gibi kalabalık ve trafiğin çok sorun olduğu bir yerde zamanında hedeflenen yerde olmak çok kolay değildir. Ancak Levent kurye hizmetimiz ile bu durum mümkündür. Firmamız hizmet ilkeleri ve yaklaşımımız ile de sektöre imzamızı attık.

Levent kurye hizmeti dendiğinde akla ilk gelen firmalar arasında yer almaktayız. Kaliteden asla taviz vermediğimiz hizmetimiz ile iş hayatında yeni bir sayfa açabilirsiniz. Günlük hayatınızda da çeşitli noktalarda ise de yardımcı olabilmek bizim için çok değerlidir.

Hayatınızın küçük bir anı için aracı olabilmek içinde her zaman sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz. Geniş hizmet yelpazemiz içerisinde yer alan Levent kurye hizmetimiz uluslararası kalite standartlarına sahiptir. Pek çok kişinin aklına neden tercih etmeliyim sorusu gelmektedir.

Lojistik masraflarının daha ekonomik olması, teslim edilmesi sürecinde sorunlar ile karşılaşmamak için ve aynı zamanda da işlerinizde en ufak bir aksaklık olmadan ilerlemesi için firmamızı tercih etmelisiniz. Böylelikle zaman daha iyi bir şekilde planlanırken ayrıca da ekonomik olarak avantaj sağlamaktadır. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve aklınıza takılan noktaları sormak için SYS Kurye  ile iletişime geçin. Sorularınızın yanıtı sadece bir telefon mesafesi kadar uzaktır.