İçeriğe geç

Levent Kurye

SYS Kurye olarak kaliteli ve sorunsuz bir hizmet sunabilmek için durmadan çalışmaktayız. Haftanın yedi günü yirmi dört saat ulaşabileceğiniz Levent kurye hizmetimiz ile planlarınızı değiştirmeden ve aksatmadan çalışmalarına devam edebilirsiniz.

Hem iş dünyasında hem de günlük hayatta belgeler, koliler, evraklar ve pek çok şey oldukça önemli bir yere sahiptir. Zamanın da hızlı bir şekilde aktığı düşünülür ise lojistik ihtiyacı ise daha da ön plana çıkmaktadır. Teslim edilmesi gereken belgenin niteliği ne olursa olsun zamanında gönderilmesi ve iş planı içerisinde de akışın sürekli olabilmesi içinde bu noktada profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyulmaktadır. İstanbul Kurye  de sizlere bu alanda destek verebilmesi amacı ile kurulmuştur.

Alanında uzman kadromuz ile güvenilir bir çalışmayı sunmaktayız. Kurulduğumuz ilk günden itibaren her zaman daha ileriyi hedefleyen ilkelerimizin ışığında ekibimizi büyüttük ve büyütmeye devam ediyoruz. Lojistik desteklerine duyulan ihtiyaç hızlı bir şekilde artarken bizlerde bu ihtiyaca çözüm olabilmek için araştırmalarımızı ve çalışmalarımızı bu doğrultuda hazırlamaktayız.

Avrupa Yakası Kurye hizmetimiz ile belgelerinizi istediğiniz saat ve günde adreste olmaktadır. Bu noktada aklınızda soru işaretleri oluşmasın. Çözüm ortağınız olabilmek bizi çok mutlu eder. Müşterilerimin hizmetimizden memnun olması ve aldığımız geri dönüşlerden güç alarak da çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Beşiktaş kurye hizmetimiz kapsamında fatura, dosya, diğer belgeler ile birlikte koli gibi kuryeleriniz de taşınmaktadır. Buna ek olarak ise sürpriz yapmak istediğiniz sevdikleriniz ve yakınlarınız içinde hediyelerinizde teslim edilmektedir. Hoş bir hediye vermek için nasıl göndermek sorusunun yanıtını aramak yerine firmamızı tercih edebilirsiniz.

Hizmetimizden yararlanmak için yapmanız gereken ise sadece aramanız yeterlidir. Sonrasında ise; Çağrı merkezinde çalışan ekibimiz sizlerden ilgili bilgileri almaktadır. Bu bilgiler ise belgenin teslim alınacağı adres ve teslim edileceği adres ile birlikte saat ve tarih ile ilgili bilgiler alınmaktadır.

Bu bilgilerden sonra ise size en yakın olan kurye yönlendirilerek belge ya da koli teslim alınarak diğer adrese ulaştırılması için yola çıkılmadır. Teslim edildikten sonra ise size bilgilendirme yapılarak sonrasında ise süreç tamamlanmış olmaktadır.

Beşiktaş Belediyesi gibi kalabalık ve trafiğin çok sorun olduğu bir yerde zamanında hedeflenen yerde olmak çok kolay değildir. Ancak Levent kurye hizmetimiz ile bu durum mümkündür. Firmamız hizmet ilkeleri ve yaklaşımımız ile de sektöre imzamızı attık.

Levent kurye hizmeti dendiğinde akla ilk gelen firmalar arasında yer almaktayız. Kaliteden asla taviz vermediğimiz hizmetimiz ile iş hayatında yeni bir sayfa açabilirsiniz. Günlük hayatınızda da çeşitli noktalarda ise de yardımcı olabilmek bizim için çok değerlidir.

Hayatınızın küçük bir anı için aracı olabilmek içinde her zaman sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz. Geniş hizmet yelpazemiz içerisinde yer alan Levent kurye hizmetimiz uluslararası kalite standartlarına sahiptir. Pek çok kişinin aklına neden tercih etmeliyim sorusu gelmektedir.

Lojistik masraflarının daha ekonomik olması, teslim edilmesi sürecinde sorunlar ile karşılaşmamak için ve aynı zamanda da işlerinizde en ufak bir aksaklık olmadan ilerlemesi için firmamızı tercih etmelisiniz. Böylelikle zaman daha iyi bir şekilde planlanırken ayrıca da ekonomik olarak avantaj sağlamaktadır. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve aklınıza takılan noktaları sormak için SYS Kurye  ile iletişime geçin. Sorularınızın yanıtı sadece bir telefon mesafesi kadar uzaktır.

Levent Moto Kurye

Kuryeler motosiklet kullanarak iki farklı adres arasında paket taşıma hizmeti veriyor. İnsanların ihtiyacı doğrultusunda paket taşıma çalışmaları hızla artmaya devam ediyor. İnsanlar günlük ihtiyaçlarını kuryelerle kolaylıkla temin edebiliyor. Kurye hizmetinden faydalanmak isteyenler güvenilir firmayla çalışmaya dikkat ediyor. Eğer sizler de doğru ve güvenilir kuryeyle çalışmak istiyorsanız firmamızı tercih edebilirsiniz.

Levent moto kurye alanında hizmet vermekte olan firmamız tam donanımlıdır. Sektörün önde gelen ismi olan firmamız SYS Kurye, bilgi ve birikim sahibi ekip eşliğinde hizmet vermektedir. İhtiyacınız doğrultusunda evinize, ofisinize veya bulunduğunuz farklı bir noktaya kurye çağırabilirsiniz. Levent moto kurye alanında hizmet vermekte olan firmamız kısa sürede bulunduğunuz adrese kurye gönderecektir.

Levent Motor Kurye

Son yılların en çok tercih edilen taşıma yöntemi motor kurye oluyor. Motor kurye sağladığı birçok avantaj sayesinde tercih ediliyor. Kuryeler tecrübeli kişilerden oluşuyor. Tecrübe sahibi kişilerle çalışmak ise firmamızda daha başarılı çalışmalar gerçekleştirmemizi sağlıyor.

Motor kuryeler Levent’te evden eve, evden okula, okuldan eve, ofisten ofise, ofisten eve olmak üzere farklı adresler arasında paket taşıyor. Levent trafiği ve yol yapısı göz önüne alındığında paketlerin kısa sürede adrese ulaşması biraz zor olabiliyor. Levent motor kurye ise paketleri kısa sürede adrese ulaştırıyor. Motor kuryelerin tercih edilme nedenlerinden bazıları:

  • Trafikte ve yollarda rahat hareket etmesi
  • Paketleri kısa sürede teslim etmesi
  • Paket gizliliğini ve güvenliğini sağlaması
  • Uygun fiyatlı olması
  • Acil teslim edilmesi gereken paketleri vaktinde adrese ulaştırması

Levent motor kurye öncelikle zamandan tasarruf sağlamasıyla tercih ediliyor. Motosikletler trafikte ve yollarda kolay ve hızlı ilerliyor. Bu sayede zaman kaybının yaşanmasını önleyerek paketleri vaktinde teslim ediyor. Kuryeler paketlerin gizliliğini ve güvenliğini koruyor. Motor kuryeler uygun fiyatlı olmasıyla beraber farklı özelliklerde birçok ürün taşıyor.

Kuryeler acil teslim edilmesi gereken paketleri vaktinde teslim ediyor. Aynı bölge üzerindeki farklı iki nokta arasında paket taşıyan kuryeler bu sayede yoğun ilgiyle tercih ediliyor. Sizler de Levent üzerinde paketinizi başka bir adrese göndermek ya da paketinizi başka bir adresten teslim almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Levent Motorlu Kurye

Levent motorlu kurye hizmeti veren firmamız belirli bir çalışma düzenine sahiptir. Firmamız her zaman planlı ve programlı hareket eder. Bu sayede olası aksiliklerin önüne geçilir. Eğer paket göndermek istiyorsanız firmamıza gelebilir veya bulunduğunuz adrese kurye çağırabilirsiniz. Paket teslim alınmadan önce paket incelemesi yapılır.

Paket incelemesi yapılırken paketin taşıma için uygun olup olmadığı tespit edilir. Eğer paket motosikletle taşıma için uygunsa paket kabul edilir. Paket kabulüyle beraber gönderici ve alıcı bilgileri alınır. Paketin ne zaman teslim edilmesi gerektiği, ödemenin kim tarafından yapılacağı belirlenir. Bu bilgiler doğrultusunda paket taşıma yapılır. Paketin taşıma ve teslim edilme sürecinden firmamız bilgi sahibi olacaktır. Paket sahipleri de bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilir.

Levent motorlu kurye fiyatları değişmektedir. Kuryeler farklı kategorilere ait ürünler taşır. Gıda ürünü, tekstil ürünü, kişisel eşya veya özel evraklar gibi farklı birçok ürün taşınmaktadır. Kuryeyle taşınan paketin ağırlığı ve ölçüleri doğrultusunda fiyatlar değişir. Aynı zamanda mesafe de fiyatları etkileyen önemli maddelerdendir.

Genel olarak bakıldığında firmamız bütçe dostu fiyatlarla hizmet vermektedir. Sizler de maddi ve manevi zarara uğramamak adına firmamızı tercih edebilirsiniz. Doğru ve uygun fiyat aralığında paketlerinizin güvenle taşınmasını sağlayabilirsiniz. Bizler 7/24 motorlu kurye hizmeti vermekteyiz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×