İçeriğe geç
Anasayfa » Küçükyalı Kurye

Küçükyalı Kurye

Biz işimizi zevkle icra ediyoruz. Firmamızda Küçükyalı kurye olarak çalışan ve İstanbul’un en ücra sokaklarını karış karış bilen deneyimli ekibimiz ile 7/24 hizmet vermekten de çok keyif alıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetiyle mutlu oluyoruz. Hızlı ve güvenilir hizmet verdiğimiz için de kendimizle gurur duyuyoruz.

Anadolu Yakası Kurye servisimiz her iki yakada uygun fiyat anlayışı ile gece gündüz emrinizdedir. Eğer zamandan tasarruf ederek ulaştırılmasını istediğiniz değerli evrak ve taşınabilecek yedek parçalarınızın emniyetli şekilde kargolanması için bir ortağa ihtiyaç duyarsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca yapılacak sözleşmeler ile ihtiyacınızın olup olmamasına bakmaksızın günlük plan oluşturarak standart zaman dilimlerinde firmalarınızı ziyaret edebiliyoruz.
Ciddi kurumsal kimliğimizi referanslarımızdan sorgulayabilirsiniz. Bu arada ailemizin bir parçası olarak şirketimize katılmak ve hizmetimize destek vermek isteyen ehliyetli sürücüler, tek yapmanız gereken genel merkezimize müracaat etmenizdir.

Bizim hizmetlerimizde Maltepe kurye kiralık kurye, acil kurye, il dışı kurye, uçak kuryenin yer aldığı 5 dalı bulunur. İstanbul ve bunun gibi büyük şehirlerin aceleciliği İstanbul Kurye mesleğinin oluşmasına öncülük etmiştir. Kuryeler motosikletle çalışırlar ve motorlarının taşıma kapasitesini aşmayacak büyüklükteki paket ve evrakları adresten adrese ulaştırmakla yükümlüdürler. Çağımızda bu mesleğe talep çok fazladır. Çünkü çalışırken özgür hissedebileceğiniz yegane mesleklerden biridir. Bu mesleğe sahip olmak için öncelikle motor ehliyeti(A2) gereklidir. Sonrasında sürüş esnasında tehlike oluşturmayacak fiziki özelliklere sahip olmak gerekir. Çok daha önemlisi ise şehri karış karış biliyor olması gerekir. Kimse yol bulamayan bir motor kurye istemez.

Bizimle çalışan kuryelerimizin motorları bizzat firmamız tarafından temin edilmekte olup, bakımları düzenli olarak yapılır. Ayrıca bu meslek keyifli olmasının yanı sıra bir hayli zor ve riskli olduğundan, işe alımlardan önce, kuryelerimizin kaliteli eğitimlerimizden yeterli bilgi ve tecrübeyle geçtikten sonra trafiğe çıkmaları hazırdır. İstanbul’da yaşayan herkesin bildiği gibi,

Maltepe Belediyesi‘nin en büyük sorunu olan trafik bizim için aşılmaz bir engel değil. İstanbul trafiğinde bir yere ulaşmak hayli güç. SYS Kurye bu şehrin olmazsa olmazı… Kuryelerimiz sizin için 7/24 çalışmasına karşın bir de firmamızın sağladığı güvenli ve hızlı motorları sayesinde keyifle çalışıyorlar.

Firmamız yedi gün yirmi dört saat çalışmakta olduğundan, sıkıcı kargo şirketlerine muhtaç kalmamanız adına günün her saati ilgili numaralarımızdan bizi arayabilir veya online hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Biraz size kargonuzun serüveninden bahsetmemiz gerekirse; Siz bizi arayıp yada sitemizden online olarak bize ulaştığınızdan kısa bir süre sonra kuryelerimiz hazırlanıp yola çıkar. Sizi bekletmeden paketini almaya gelir. Kargonuzu hasar görmeyecek şekilde paketler ve düzgün bir konumda motor bagajına yerleştirir. Belirttiğiniz adrese bir an önce yetiştirmek üzere yola çıkar. İmza karşılığı ulaştırılacak kişiye güvenle teslim edilir.

Hayalleri süsleyen şehirlerin başında gelen Avrupa’sıyla, Anadolu’suyla milyonları barındıran İstanbul her geçen gün büyümekte gelişmekte ve kabına sığmamaktadır. Böyle güzide bir kentin en büyük problemlerinden biri hiç kuşkusuz trafik ve ulaşım sorunudur. Rutinin dışına çıkılması söz konusu olduğunda ise planlamaları akşamdan yapmaya başlarız.

Trafiğin en yoğun olduğu saatte tercih edilecek güzergâh, yaya isek seçilecek toplu ulaşım vasıtası ve saatleri, yolda geçecek zaman dilimini düşünerek ve araştırarak kendimizi baskın bir stresin içinde buluruz. Ayrıca park yeri sıkıntısı, aracı bırakacağımız yer ile gideceğimiz yürüme mesafesi uzaklığı ve ödenecek park ücreti de işin ekstralarıdır.

10 yıldır aşındırdığımız asfalt üzerinde turuncu renkli motosikletlerimizle büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz. Avrupa’da kullanılan bilgi işlem sistemimiz ile müşterilerimize ulaşarak sektörün lideri olmaktan gurur duymaktayız. Teslim edilecek emanetiz var ancak kim oraya gidecek şimdi diye düşündüğünüzde, süreli evrak nasıl da unuttuk bugün son günü dediğinizde, bu küçük beyin olmadan maalesef makine çalışmaz ve üretim duracak çaresizliğinizde, bu kadar kısa bir sürede bu sözleşme imkânı yok bize ulaştırılamaz ümitsizliğinizde yanınızdayız.

Siz hem günlük hayatınıza devam edeceksiniz hem de bize devrettiğiniz işinizin sıkıntısını yaşamayacaksınız. Siz de hem zamandan kazanıp hem de cebiniz yanmasın isteyenlerdenseniz, şuan tam da doğru yerdesiniz! Eğer yetişmesi gereken eşyalarınız var ise yetişmek bizim işimiz. Siz arkanıza yaslanın, biz de üzerimize düşeni yapalım…

Küçükyalı Moto Kurye

İçinde bulunduğumuz çağda insanların en büyük ihtiyacı zamandır. Bunun için daima zaman tasarrufu sağlayacak, zamanı daha etkin kullandıracak çözümlere ihtiyaç duyulmakta, arayışlar aralıksız sürmektedir. Kurye uygulamaları da bu arayışın bir tezahürü olup geleneksel kargo uygulamalarının yetersiz kalması nedeniyle özellikle de İstanbul gibi büyükşehirlerde motosikletler devreye girmiş, daha hızlı, daha pratik taşımacılıklar aranır olmuştur.

SYS Kurye olarak çok uzun yıllardır ihtiyaç odaklı çözümlerimize devam ediyor, Küçükyalı moto kurye sektörünün liderlerinden birisi olarak yolumuza devam ediyoruz. Günün her saatinde aktif bir yaşamın sürüldüğü Küçükyalıile İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında kontak oluyoruz. Her biri alanında deneyim sahibi, eğitimlerini tamamlamış, sertifikalı, düzenli eğitimleriyle kendilerini güncel tutmayı başaran bir kadroyla çalışıyoruz.

Yasal olarak taşınmasında ve bulundurulmasında engel bulunmayan her türlü paketin, ürünün taşınmasını gerçekleştiriyoruz. Evraklarınızı, ruhsatlarınızı, belgeleriniz, dosyalarınızı, hediyeleriniz, yedek parçalarınızı, çiçeklerinizi, hukuki dosyalarınızı, satışını yaptığınız ürünlerinizi, faturalarınızı, kimlikleriniz, pasaportlarınızı ve daha fazlasını taşıyoruz. Küçükyalı moto kurye çözümlerimizle her türlü talebi en kısa sürede, en güvenli biçimde taşımayı başarıyoruz.

Küçükyalı Motor Kurye

Küçükyalı motor kurye alanında pek çok kurye modeli geliştirmiş bulunuyoruz. Çünkü bizler sektöre ilk giriş yaptığımız andan itibaren sürekli çağdaş çözümler sunmayı ilke edindik. Daima teknolojinin en son olanaklarını en kısa sürede çalışmalarımıza entegre etmeyi başardık. Bu noktada öne çıkan başlıca Küçükyalıkurye modellerimiz ve detayları şöyledir:

  • Küçükyalı normal kurye: Teslimat süremiz 120-180 dakika arasındadır.
  • Küçükyalı hızlı kurye: Teslimat süremiz 60-90 dakika arasındadır
  • Küçükyalı acil kurye: Teslimat süremiz 45-60 dakika arasındadır
  • Küçükyalı gece kurye: Mesai saatleri dışındaki taşımalarımızı kapsamaktadır.
  • Küçükyalı araçlı kurye: Motosikletlerle taşınamayan paketleriniz araçlarımızla taşınabilmektedir.
  • Küçükyalı uçak kurye: Turkish Cargo ile farklı şehre taşınması gereken paketlerinizde yardımcı olmaktayız.

Küçükyalı Motorlu Kurye

Küçükyalı motorlu kurye uygulamalarımız pek çok avantajı bir arada sağlamaktadır. Bu kadar fazla tercih edilmesinin başlıca nedenleri de faydalarıdır. Çünkü uygulamalarımız her şeyden önce hızlıdır. Bizler yoğun Küçükyalı trafiğinde ve İstanbul trafiğinde çok seri hareket edebiliyor, uzun araç kuyruklarına, kapalı yollara takılmadan hareket edebiliyoruz. Böylece en uzak noktalara dahi dakikalar içinde ulaşarak ihtiyaçlarınızı gidermenize destek oluyoruz.

Küçükyalıkurye uygulamalarımız aynı zamanda ekonomiktir. Diğer taşımacılık türleriyle teslimat süreleri, kalite, güvenlik gibi detaylar kıyaslandığında uygulamalarımızın çok daha uygun fiyatlı olduğu, lojistik giderlerinizi en aza indirdiği görülecektir.

Küçükyalı motor kuryeçözümlerimiz aynı zamanda güvenlidir. Eğer paketlerinizi doğru şekilde ambalajlarsanız tarafımızda hiçbir zarar görmez. Darbe alma, hasar alma, ezilme, yıpranma yaşanmaz. Değerli ürünleriniz dahi güvenle taşınabilir.

Küçükyalı kurye uygulamalarımız son derece esnektir. İsterseniz bir paketi sizden alıp belirleteceğiniz diğer adrese ulaştırabilir, isterseniz belirteceğiniz adresten size getirebiliriz. Hatta birden çok adreste imza vs. işleri olan belgelerinizi adınıza dolaştırıp işlemlerini tamamlayarak belirteceğiniz noktaya teslim edebiliriz. Böylece sizler yalnızca asıl işlerinizi taşırken yollarda seyreden bizler oluruz.

Küçükyalı kurye fiyatlarımız paketlerinizin teslim alınacağı adres ile teslim edileceği adres arasındaki net mesafeye göre hesaplanmaktadır. Ayrıca tercih edeceğiniz Küçükyalıkurye modellilerimiz fiyatlandırmada dikkate alınmakta, vaat edilen teslimat süresi arttıkça fiyatlar da artmaktadır. Yine paketlerinizin ağırlığı ve ölçüleri de fiyatları etkileyebilmektedir. Firmamız her zaman en iyi ve en hızlı kurye uygulamalarını en avantajlı fiyatlarla sunmayı vaat etmektedir.

Çağrı merkezimiz günün her saatinde aktif çalışmaktadır. Dilerseniz çağrı merkezimizi arayabilir, gönderi ihtiyacınızın detaylarını aktarabilir ve net fiyat teklifi alabilirsiniz. Diğer merak ettiklerinizi danışabilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×