Anasayfa » Küçükyalı Kurye

Küçükyalı Kurye

Biz işimizi zevkle icra ediyoruz. Firmamızda Küçükyalı kurye olarak çalışan ve İstanbul’un en ücra sokaklarını karış karış bilen deneyimli ekibimiz ile 7/24 hizmet vermekten de çok keyif alıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetiyle mutlu oluyoruz. Hızlı ve güvenilir hizmet verdiğimiz için de kendimizle gurur duyuyoruz.

Küçükyalı kurye servisimiz her iki yakada uygun fiyat anlayışı ile gece gündüz emrinizdedir. Eğer zamandan tasarruf ederek ulaştırılmasını istediğiniz değerli evrak ve taşınabilecek yedek parçalarınızın emniyetli şekilde kargolanması için bir ortağa ihtiyaç duyarsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca yapılacak sözleşmeler ile ihtiyacınızın olup olmamasına bakmaksızın günlük plan oluşturarak standart zaman dilimlerinde firmalarınızı ziyaret edebiliyoruz.
Ciddi kurumsal kimliğimizi referanslarımızdan sorgulayabilirsiniz. Bu arada ailemizin bir parçası olarak şirketimize katılmak ve hizmetimize destek vermek isteyen ehliyetli sürücüler, tek yapmanız gereken genel merkezimize müracaat etmenizdir.

Bizim hizmetlerimizde Küçükyalı kurye, kiralık kurye, acil kurye, il dışı kurye, uçak kuryenin yer aldığı 5 dalı bulunur. İstanbul ve bunun gibi büyük şehirlerin aceleciliği İstanbul Kurye mesleğinin oluşmasına öncülük etmiştir. Kuryeler motosikletle çalışırlar ve motorlarının taşıma kapasitesini aşmayacak büyüklükteki paket ve evrakları adresten adrese ulaştırmakla yükümlüdürler. Çağımızda bu mesleğe talep çok fazladır. Çünkü çalışırken özgür hissedebileceğiniz yegane mesleklerden biridir. Bu mesleğe sahip olmak için öncelikle motor ehliyeti(A2) gereklidir. Sonrasında sürüş esnasında tehlike oluşturmayacak fiziki özelliklere sahip olmak gerekir. Çok daha önemlisi ise şehri karış karış biliyor olması gerekir. Kimse yol bulamayan bir motor kurye istemez.

Bizimle çalışan kuryelerimizin motorları bizzat firmamız tarafından temin edilmekte olup, bakımları düzenli olarak yapılır. Ayrıca bu meslek keyifli olmasının yanı sıra bir hayli zor ve riskli olduğundan, işe alımlardan önce, kuryelerimizin kaliteli eğitimlerimizden yeterli bilgi ve tecrübeyle geçtikten sonra trafiğe çıkmaları hazırdır. İstanbul’da yaşayan herkesin bildiği gibi,

Maltepe Belediyesi‘nin en büyük sorunu olan trafik bizim için aşılmaz bir engel değil. İstanbul trafiğinde bir yere ulaşmak hayli güç. SYS Kurye bu şehrin olmazsa olmazı… Kuryelerimiz sizin için 7/24 çalışmasına karşın bir de firmamızın sağladığı güvenli ve hızlı motorları sayesinde keyifle çalışıyorlar.

Firmamız yedi gün yirmi dört saat çalışmakta olduğundan, sıkıcı kargo şirketlerine muhtaç kalmamanız adına günün her saati ilgili numaralarımızdan bizi arayabilir veya online hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Biraz size kargonuzun serüveninden bahsetmemiz gerekirse; Siz bizi arayıp yada sitemizden online olarak bize ulaştığınızdan kısa bir süre sonra kuryelerimiz hazırlanıp yola çıkar. Sizi bekletmeden paketini almaya gelir. Kargonuzu hasar görmeyecek şekilde paketler ve düzgün bir konumda motor bagajına yerleştirir. Belirttiğiniz adrese bir an önce yetiştirmek üzere yola çıkar. İmza karşılığı ulaştırılacak kişiye güvenle teslim edilir.

Hayalleri süsleyen şehirlerin başında gelen Avrupa’sıyla, Anadolu’suyla milyonları barındıran İstanbul her geçen gün büyümekte gelişmekte ve kabına sığmamaktadır. Böyle güzide bir kentin en büyük problemlerinden biri hiç kuşkusuz trafik ve ulaşım sorunudur. Rutinin dışına çıkılması söz konusu olduğunda ise planlamaları akşamdan yapmaya başlarız.

Trafiğin en yoğun olduğu saatte tercih edilecek güzergâh, yaya isek seçilecek toplu ulaşım vasıtası ve saatleri, yolda geçecek zaman dilimini düşünerek ve araştırarak kendimizi baskın bir stresin içinde buluruz. Ayrıca park yeri sıkıntısı, aracı bırakacağımız yer ile gideceğimiz yürüme mesafesi uzaklığı ve ödenecek park ücreti de işin ekstralarıdır.

10 yıldır aşındırdığımız asfalt üzerinde turuncu renkli motosikletlerimizle büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz. Avrupa’da kullanılan bilgi işlem sistemimiz ile müşterilerimize ulaşarak sektörün lideri olmaktan gurur duymaktayız. Teslim edilecek emanetiz var ancak kim oraya gidecek şimdi diye düşündüğünüzde, süreli evrak nasıl da unuttuk bugün son günü dediğinizde, bu küçük beyin olmadan maalesef makine çalışmaz ve üretim duracak çaresizliğinizde, bu kadar kısa bir sürede bu sözleşme imkânı yok bize ulaştırılamaz ümitsizliğinizde yanınızdayız.

Siz hem günlük hayatınıza devam edeceksiniz hem de bize devrettiğiniz işinizin sıkıntısını yaşamayacaksınız. Siz de hem zamandan kazanıp hem de cebiniz yanmasın isteyenlerdenseniz, şuan tam da doğru yerdesiniz! Eğer yetişmesi gereken eşyalarınız var ise yetişmek bizim işimiz. Siz arkanıza yaslanın, biz de üzerimize düşeni yapalım…