İçeriğe geç

Acarkent Kurye

Acarkent Kurye
Acarkent Kurye

Acarkent Kurye İstanbul’da yaşayan insanlar herhangi bir evrakı ya da evrakı en hızlı şekilde nasıl bir noktadan farklı bir noktaya gitmesini sağlarlar? Kargo şirketleri bu durumda en mantıklı çözüm olarak görülmektedir.

Ama trafik olan yerlerde kargo taşıya araçlar da aynı trafikle zaman kaybetmek durumunda kalacaklardır. Bunun yanı sıra kargo şirketlerine kişiler iletilerini götürmek zorundadır.

O iletiler araçlara yüklenecek, gidecekleri noktaya en yakın şubeye dağıtılacaklar ve bu şubelerden de kargo çalışanları teslim edilmesi gereken adreslere gideceklerdir.

Aslında mantıklı görünen çözüm çok da kısa süreli olmayacaktır en kısa zamanda Beykoz ilçe sınırları içinde taşınmasını sağlayacaktır.

İstanbul ülkemizin en çok göç alan şehridir. Turistler en çok İstanbul’u merak eder ve ziyaret eder. Özellikle Taksim, Beyoğlu ve Kadıköy gibi yerlerde kalabalık günün 24 saati devam eder. Bu durum İstanbul’un en çok dile getiren sorununu da gündeme taşımaktadır.

Bu sorun hiç şüphesiz trafiktir. İstanbul günün her saatinde trafiğin yoğun olduğu büyük bir ildir. Özellikle köprü geçişleri hemen her saat yoğundur. İstanbul halkı vaktinin önemli bir kısmını trafikte geçirmek durumunda kalmaktadır.

Firma çalışanlarının tamamı gerekli eğitimleri almış, sektörde deneyim kazanmış, güler yüzlü, genç ve dinamik bir ekipten oluşmaktadır. Araçlar her tülü hava koşullarına göre gerekli donanımlara sahiptir. Her türlü soru için web sayfasından ya da müşteri hizmetlerinden destek alınabilir.

Acarkent kurye iletilerinizi adresinizden alır ve gönderilecek adrese iletir. Müşterilerin müşteri hizmetlerini aradığında sadece iletileri ilgili kuryenin alması için adresi bildirmesi yeterlidir.

Daha sonra herhangi bir işlem yapmalarına gerek yoktur. İletiyi almak üzere gelen kurye ekibine iletiyi ve gönderilecek adres bilgisini vermesi yeterlidir.

Acarkent Kurye günün her saati hizmet vermektedir.

İletilerinizi gönderip tekrar geri getirilmesi talep edilebilmektedir. Kurye bu gibi durumlarda iletiyi götürdüğü adreste bekler ve iletiyi alarak tekrar aldığı adrese bırakır. Genellikle evrak işlerinde bu yöntem tercih edilmektedir.

Hava koşulları ne olursa olsun tüm durumlarda kuryeler çalışmaya devam eder ve her koşulda gönderilerin zarar görmemesini garanti eder.

Zamandan önemli ölçüde tasarruf edilmiş olur. Çünkü kuryeler hem trafik olmayan yollardan giderler, hem de hareket kabiliyetleri gelişmiş olduğundan hızlı manevra yapabilirler.

Bir de bunların yanı sıra araçlar araç takip cihazları ile takip edilirler ve en uygun güzergah hakkında kuryeye sürekli yönlendirmelerle destek olunmaktadır.

Kargoya verilen tüm eşyalar en az üç kez el değiştirdikten sonra adrese iletilmektedir. Önce kargonun çıkacağı kargo şubesine ileti bırakılır. İleti o noktadan alınıp araca yüklenir. İletinin gönderileceği adrese en yakın şubeye getirilir ve bırakılır. Sonra da kargo çalışanı iletiyi adrese teslim eder.

Kurye ile iletiler gönderen kişinin bulunduğu adresten alınır el değiştirme olmadan alıcı adresine doğru yola çıkılır ve adrese iletilir.

Kurye ile iletilerin zarar uğrama riski diğer yöntemlere göre çok çok azdır iletilere zarar vermeden teslimatı garanti eder.

Acarkent kurye fiyatları mümkün olan en makul seviyelerde seyretmektedir. Her gönderi için farklı fiyatlandırma yapılır.

Başka bir deyişle fiyatlandırma konusu; gönderi ebatlarına, gidilecek yere hava koşullarına ve zamana göre değişkenlik gösterebilmektedir.

İstediğiniz zaman diliminde yani 7/24 müşteri hizmetlerini arayarak ileti gönderebilirsiniz. Müşteriler müşteri hizmetlerini arayarak gönderi hakkında sorulan yanıtlara göre ücret hakkında yaklaşık bir fiyat alabilirler.

Acarkent Kurye Hizmeti

Ülkemizde hızla gelişmekte olan e ticaret firmalarının en çok ihtiyacı olan konulardan birisi müşterilerinin kısa süre içerisinde siparişlerini elde etmesini sağlayarak onların devamlı olarak sanal alışveriş noktasında tercih ettiği firmaların başında gelerek sektördeki faaliyetlerini sürekli olarak artırmaktır.

Günümüzde, yoğun hayat temposunda yüz yüze alışveriş yapmak eskisi kadar tercih edilen bir alışveriş yöntemi değildir. Büyük şehirlerde saatlerce süren trafik çilesinde bir sürü zaman kaybetmek istemeyen müşteriler çözümü e ticaret firmalarının hizmetlerinden yararlanmakta bulmaktadırlar. Her türlü gıda, teknoloji, giysi, ev eşyası, hediyelik eşya gibi birçok farklı konseptteki ürünün satışını yapan firmaların kısa süre içerisinde hizmetlerini müşteriye ulaştırma noktasında motor kurye hizmeti veren firmalardan hizmet alması en akla yatkın seçenektir.  Firmamız, Acarkent kurye çalışmalarında başarılı hizmetleriyle adından söz ettirmektedir.

Sys Kurye, sektörümüzle ilgili her konuda uzmanlaşmış olan çalışanlarımız ve en son teknoloji ürünlerle donatılmış araçlarımız ile siz değerli müşterilerimizin Acarkent kurye taleplerinde ilk tercih ettiği firmalardan birisi olmanın memnuniyetini yaşamaktayız.

2013 yılından beri başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin birçok noktasına kurye hizmetleri sunmaktayız. Uzun yıllar çalışmanın vermiş olduğu bilgi ve deneyim sayesinde siz değerli müşterilerimizin içi rahat bir şekilde eşya taşıma işlerinde tercih ettiği sektörünün lider firması olarak, sektörde yeni kurulan firmaların örnek aldığı firma olarak adlandırılmanın bilinciyle dürüst ve ahlaklı bir şekilde çalışmaktayız.

Firmamız, teknolojiyi yakından takip ederek günün her daim ilerisinde olarak sizlerin memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı amaçlamaktadır. İstanbul içindeki her türlü evrak, belge, hediyelik eşya ve diğer eşyalarınızı adreslerinizden alarak istediğiniz adrese kısa sürede, makul fiyatlarla ve hasarsız bir şekilde bırakmaktayız.

Çalışanlarımız trafik kurallarına hakim ve eksiksiz uygulayan, güler yüzlü ve deneyimli kişilerdir. Sizlerin Acarkent kurye çalışmalarınızda talep edebileceğiniz sektörle ilgili tüm konularda üstün bir performans sağlayabilecek niteliğe sahip kişilerdir.

Kuryelerin bir noktadan başka bir noktaya bırakılmasında,

  • Trafik kurallarına uymak,
  • Motor kullanımında uzman olmak,
  • Teknolojik cihazların takibini yapabilmek,
  • Şehir içi tüm noktalara hakim olmak,
  • Paketlemede kullanılan ürünlerin uluslararası kalitede olması
  • Yeterli özellikle teknolojik cihazlar kullanmak gibi özellikler istendik bir sonuca ulaşma noktasında gereken özelliklerdir.

Firmamız olarak sizlere modern, konforlu ve kaliteli eşya taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. Acarkent kurye hizmetlerimiz hızlı, ekonomik ve profesyoneldir.

Motorlu kuryeler, başta kurumsal firmalar olmak üzere hepimizin kurye çalışmalarımızda tercih ettiği meslek elemanlarıdır. Şirketler, motorlu kurye işe alımlarında öncelikle kişinin yeterli mesleki deneyiminin olup olmadığına, kuryenin dağıtılacağı adresi ne kadar tanıdığına, trafik kurallarına hakimiyetine ve iş ahlakına bakmaktadır. Firmamız, mesleğinde uzman olan çalışanları sayesinde taşıma sırasında sorun yaşanmadan güvenilir bir taşımacılık hizmeti sunma konusunda başarılı hizmetler göstererek her daim müşterilerinden teşekkür şeklinde geri dönüşler alarak çalışma hayatına devam etmektedir.

Eşyalarınız, yakın mesafelerde yarım saat, uzak mesafelerde ise 1-2 saat içerisinde eşyalarınızı istediğiniz konuma bırakmaktadır. Acarkent kurye çalışmalarında hızlı, kaliteli, modern ve profesyonel taşımacılık hizmetlerimizle sizlerin yanınızdayız. Bizden aldığınız hizmetler sonrasında ayrıcalıklı bir taşıma süreci geçirmenin rahatlığı içerisinde olacaksınız.

Firmamız, günün her saatinde çalışarak sizlere gün boyu hizmetlerini sağlamaktadır. Uzaktan eşya satışı noktasında uzun süreler istenilen noktaya ulaşmayan siparişler müşteri kaybına sebep olmaktadır. Yapılan araştırmalar, kurye hizmetleri gelişmiş olan firmaların müşterilere hitap ettiğini göstermektedir. Firmamız sizlerin müşteri ağını geliştirmeniz açısından aradığı, işinin ehli olan firmadır. Her türlü taşımacılık hizmetini müşterilerimizin bütçesini gözeterek belirlemekteyiz.

Bizleri günün her saatinde müşteri irtibat numaralarımızdan arayarak ulaşabilirsiniz. Özel günleriniz için randevulu olarak hizmetler vermekteyiz. Sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten memnuniyet duyarız. Acarkent kurye çalışmalarında güvenin adresiyiz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara