Anasayfa » Acarkent Kurye

Acarkent Kurye

İstanbul’da yaşayan insanlar herhangi bir evrakı ya da evrakı en hızlı şekilde nasıl bir noktadan farklı bir noktaya gitmesini sağlarlar? Kargo şirketleri bu durumda en mantıklı çözüm olarak görülmektedir. Ama trafik olan yerlerde kargo taşıya araçlar da aynı trafikle zaman kaybetmek durumunda kalacaklardır. Bunun yanı sıra kargo şirketlerine kişiler iletilerini götürmek zorundadır. O iletiler araçlara yüklenecek, gidecekleri noktaya en yakın şubeye dağıtılacaklar ve bu şubelerden de kargo çalışanları teslim edilmesi gereken adreslere gideceklerdir. Aslında mantıklı görünen çözüm çok da kısa süreli olmayacaktır. Acarkent kurye en kısa zamanda Beykoz Belediyesi ilçe sınırları içinde taşınmasını sağlayacaktır.

İstanbul ülkemizin en çok göç alan şehridir. Turistler en çok İstanbul’u merak eder ve ziyaret eder. Özellikle Taksim, Beyoğlu ve Kadıköy gibi yerlerde kalabalık günün 24 saati devam eder. Bu durum İstanbul’un en çok dile getiren sorununu da gündeme taşımaktadır. Bu sorun hiç şüphesiz trafiktir. İstanbul günün her saatinde trafiğin yoğun olduğu büyük bir ildir. Özellikle köprü geçişleri hemen her saat yoğundur. İstanbul halkı vaktinin önemli bir kısmını trafikte geçirmek durumunda kalmaktadır.

Firma çalışanlarının tamamı gerekli eğitimleri almış, sektörde deneyim kazanmış, güler yüzlü, genç ve dinamik bir ekipten oluşmaktadır. Araçlar her tülü hava koşullarına göre gerekli donanımlara sahiptir. Her türlü soru için web sayfasından ya da müşteri hizmetlerinden destek alınabilir.

  • Acarkent kurye iletilerinizi adresinizden alır ve gönderilecek adrese iletir. Müşterilerin müşteri hizmetlerini aradığında sadece iletileri ilgili kuryenin alması için adresi bildirmesi yeterlidir. Daha sonra herhangi bir işlem yapmalarına gerek yoktur. İletiyi almak üzere gelen kurye ekibine iletiyi ve gönderilecek adres bilgisini vermesi yeterlidir.
  • Acarkent kurye günün her saati hizmet vermektedir.
  • İletilerinizi gönderip tekrar geri getirilmesi talep edilebilmektedir. Kurye bu gibi durumlarda iletiyi götürdüğü adreste bekler ve iletiyi alarak tekrar aldığı adrese bırakır. Genellikle evrak işlerinde bu yöntem tercih edilmektedir.
  • Hava koşulları ne olursa olsun tüm durumlarda kuryeler çalışmaya devam eder ve her koşulda gönderilerin zarar görmemesini garanti eder.
  • Zamandan önemli ölçüde tasarruf edilmiş olur. Çünkü kuryeler hem trafik olmayan yollardan giderler, hem de hareket kabiliyetleri gelişmiş olduğundan hızlı manevra yapabilirler. Bir de bunların yanı sıra araçlar araç takip cihazları ile takip edilirler ve en uygun güzergah hakkında kuryeye sürekli yönlendirmelerle destek olunmaktadır.

Kargoya verilen tüm eşyalar en az üç kez el değiştirdikten sonra adrese iletilmektedir. Önce kargonun çıkacağı kargo şubesine ileti bırakılır. İleti o noktadan alınıp araca yüklenir. İletinin gönderileceği adrese en yakın şubeye getirilir ve bırakılır. Sonra da kargo çalışanı iletiyi adrese teslim eder. Acarkent kurye ile iletiler gönderen kişinin bulunduğu adresten alınır el değiştirme olmadan alıcı adresine doğru yola çıkılır ve adrese iletilir. İstanbul Kurye  ile iletilerin zarar uğrama riski diğer yöntemlere göre çok çok azdır iletilere zarar vermeden teslimatı garanti eder.

Acarkent kurye fiyatları mümkün olan en makul seviyelerde seyretmektedir. Her gönderi için farklı fiyatlandırma yapılır. Başka bir deyişle fiyatlandırma konusu; gönderi ebatlarına, gidilecek yere hava koşullarına ve zamana göre değişkenlik gösterebilmektedir. Acarkent kurye ile istediğiniz zaman diliminde yani 7/24 müşteri hizmetlerini arayarak ileti gönderebilirsiniz. Müşteriler müşteri hizmetlerini arayarak gönderi hakkında sorulan yanıtlara göre ücret hakkında yaklaşık bir fiyat alabilirler.