Anasayfa » Kabataş Kurye

Kabataş Kurye

Kabataş kurye sektöründe SYS Kurye olarak uzun yıllardır profesyonel çözümler üretiyoruz. Her birisi alanında yetişmiş, tecrübe sahibi, işini severek yapan, eğitimlerini tamamlamış, Kabataş dahil bütün İstanbul lokasyonlarına hakim personellerimiz sahada görev yapmaktadır. Güler yüzlü hizmet ayrıcalığı istisnasız bütün müşterilerimize sunulmakta, Kabataş’tan İstanbul’un herhangi bir yerine taşınması gereken ya da başka bir noktadan Kabataş’a getirilmesi gereken bütün paketlerinizin taşıması güvenle yapılmaktadır. Bizler yasal olarak engel olmayan ve motosikletlerle taşınması mümkün olan bütün paketlerinizi kolaylıkla taşıyor, her zaman çözüm ortağınız oluyoruz.

Kabataş İstanbul’un en kalabalık ve en hareketli semtlerinden birisidir. Semtte nüfus hareketliliğinin hiç durmaması özellikle ulaşım noktasında sorunlara yol açmakta, aynı gün içinde taşınması gereken gönderiler ve diğer hususlarda aksaklıklar ortaya çıkmaktadır. Fakat ulaşım alanında ortaya çıkan modern uygulamalar sayesinde hızlı ve kolay ulaşım sağlanabilmekte, bunların başında da mot kurye gelmektedir.

Kabataş kurye uygulamaları geleneksel kargoculuğa alternatif olarak ortaya çıksa da artık apayrı bir sektör haline gelmiştir. Fakat çokluk niteliği beraberinde getirememiş, bu da moto kurye ihtiyacı olanların güvenilir ve kaliteli iş ortaklarına ulaşmasını zorlaştırmıştır. Oysa firmamız yıllardır en çok tercih edilen ve en fazla tavsiye edilen motor kurye olmayı başarmış, müşterilerinin her zaman tek adresi haline gelmiştir. Her geçen gün de daha geniş kitlelere ulaşmayı başarmaktadır.

Firma olarak Beyoğlu kurye alanında herkese hitap ediyoruz. Resmi kurumlara, özel şirketlere, işletmelere ve bireylere motosikletlerle taşınması mümkün olan, yasal statüdeki bütün paketlerinin taşınmasında destek sağlıyoruz. Farklı moto kurye uygulamalarımızla öne çıkıyoruz.

Avrupa Yakası Kurye alanında farklı firma ya da şahısların tercihine sunduğumuz başlıca kurye çeşitlerimiz şunlardır:

  • Normal Moto Kurye: Normal moto kurye uygulamalarımızda kuryelerimiz her zaman sahadadır ve müşteri hizmetlerimizle iletişime geçtiğiniz v bilgilerinizi verdiğiniz anda hareketlilik başlar. 1 saat içerisinde belirtilen adrese personelimiz vararak paketi teslim alır. Ardından teslimat süreci başlar ve mesafeye bağlı olarak 2 saat ila 3 saat arasında karşı tarafa paketlerinizi güvenli şekilde teslim edilir.
  • Ekspres Moto Kurye: Acil kurye olarak da adlandırabileceğimiz İstanbul Kurye uygulamamızda müşteri hizmetlerimize ulaştığınız andan itibaren yarım saat içinde kuryemiz adresinize ulaşır. Ardından da harekete geçerek 1 saat ila 2 saat arasında teslimatı tamamlar. Eğer acil bir paketinizin ya da evrakınızın taşınması gerekiyorsa ekspres kurye uygulamamız tam size göre olacaktır.
  • Gece Moto Kurye: Moto kurye ihtiyacı her zaman mesai saatleri içerisinde olmamaktadır. Kimi zaman mesai saatleri dışında da paketlerin, evrakların adresler arası taşınması gerekebilmektedir. Mesai saatleri dışındaki taşıma faaliyetlerimiz de gece kurye ile sağlanmaktadır. Gece kurye sayesinde hizmetlerimiz 7 gün 24 saat aralıksız devam etmektedir.

Kabataş kurye hizmetlerimizin ayrıcalıklarından ilki son derece hızlı olmamızdır. Personellerimiz motosikletleriyle Beyoğlu Belediyesi içinde belirtilen noktalar arasında çok hızlı hareket edebilir, diğer kargolarda günlerce sürecek gönderi sürelerini son derece kısaltabilirler. Böylece sizler en acil taşınması gereken evraklarınızı, paketlerinizi, hediyelerinizi tarafımıza emanet edebilirsiniz.

Kabataş motor kurye fiyatlarımız hizmet detaylarına göre farklılık göstermektedir. Paketinizin teslim alınacağı adres ile teslim edileceği adres arasındaki mesafe öncelikli belirleyici olmakta, yine kurye çeşidine göre de fiyatlandırmalarımız ufak farklılık içerebilmektedir. Kaliteli, güvenli ve hızlı hizmeti daima bütçe dostu fiyatlarla birleştiren firmamız sektörde her bütçeye hitap etmeyi başarabilmektedir.