İçeriğe geç

Kabataş Kurye

Kabataş Kurye
Kabataş Kurye

Kabataş kurye sektöründe SYS Kurye olarak uzun yıllardır profesyonel çözümler üretiyoruz. Her birisi alanında yetişmiş, tecrübe sahibi, işini severek yapan, eğitimlerini tamamlamış, Kabataş dahil bütün İstanbul lokasyonlarına hakim personellerimiz sahada görev yapmaktadır. Güler yüzlü hizmet ayrıcalığı istisnasız bütün müşterilerimize sunulmakta, Kabataş’tan İstanbul’un herhangi bir yerine taşınması gereken ya da başka bir noktadan Kabataş’a getirilmesi gereken bütün paketlerinizin taşıması güvenle yapılmaktadır. Bizler yasal olarak engel olmayan ve motosikletlerle taşınması mümkün olan bütün paketlerinizi kolaylıkla taşıyor, her zaman çözüm ortağınız oluyoruz.

Kabataş İstanbul’un en kalabalık ve en hareketli semtlerinden birisidir. Semtte nüfus hareketliliğinin hiç durmaması özellikle ulaşım noktasında sorunlara yol açmakta, aynı gün içinde taşınması gereken gönderiler ve diğer hususlarda aksaklıklar ortaya çıkmaktadır. Fakat ulaşım alanında ortaya çıkan modern uygulamalar sayesinde hızlı ve kolay ulaşım sağlanabilmekte, bunların başında da mot kurye gelmektedir.

Kabataş kurye uygulamaları geleneksel kargoculuğa alternatif olarak ortaya çıksa da artık apayrı bir sektör haline gelmiştir. Fakat çokluk niteliği beraberinde getirememiş, bu da moto kurye ihtiyacı olanların güvenilir ve kaliteli iş ortaklarına ulaşmasını zorlaştırmıştır. Oysa firmamız yıllardır en çok tercih edilen ve en fazla tavsiye edilen motor kurye olmayı başarmış, müşterilerinin her zaman tek adresi haline gelmiştir. Her geçen gün de daha geniş kitlelere ulaşmayı başarmaktadır.

Firma olarak kurye alanında herkese hitap ediyoruz. Resmi kurumlara, özel şirketlere, işletmelere ve bireylere motosikletlerle taşınması mümkün olan, yasal statüdeki bütün paketlerinin taşınmasında destek sağlıyoruz. Farklı moto kurye uygulamalarımızla öne çıkıyoruz.

Avrupa Yakası Kurye alanında farklı firma ya da şahısların tercihine sunduğumuz başlıca kurye çeşitlerimiz şunlardır:

  • Normal : Normal  kurye uygulamalarımızda kuryelerimiz her zaman sahadadır ve müşteri hizmetlerimizle iletişime geçtiğiniz v bilgilerinizi verdiğiniz anda hareketlilik başlar. 1 saat içerisinde belirtilen adrese personelimiz vararak paketi teslim alır. Ardından teslimat süreci başlar ve mesafeye bağlı olarak 2 saat ila 3 saat arasında karşı tarafa paketlerinizi güvenli şekilde teslim edilir.
  • Ekspres : Acil kurye olarak da adlandırabileceğimiz kurye uygulamamızda müşteri hizmetlerimize ulaştığınız andan itibaren yarım saat içinde kuryemiz adresinize ulaşır. Ardından da harekete geçerek 1 saat ila 2 saat arasında teslimatı tamamlar. Eğer acil bir paketinizin ya da evrakınızın taşınması gerekiyorsa ekspres kurye uygulamamız tam size göre olacaktır.
  • Gece : Moto kurye ihtiyacı her zaman mesai saatleri içerisinde olmamaktadır. Kimi zaman mesai saatleri dışında da paketlerin, evrakların adresler arası taşınması gerekebilmektedir. Mesai saatleri dışındaki taşıma faaliyetlerimiz de gece kurye ile sağlanmaktadır. Gece kurye sayesinde hizmetlerimiz 7 gün 24 saat aralıksız devam etmektedir.

Kabataş kurye hizmetlerimizin ayrıcalıklarından ilki son derece hızlı olmamızdır. Personellerimiz motosikletleriyle Beyoğlu Belediyesi içinde belirtilen noktalar arasında çok hızlı hareket edebilir, diğer kargolarda günlerce sürecek gönderi sürelerini son derece kısaltabilirler. Böylece sizler en acil taşınması gereken evraklarınızı, paketlerinizi, hediyelerinizi tarafımıza emanet edebilirsiniz.

Kabataş motor kurye fiyatlarımız hizmet detaylarına göre farklılık göstermektedir. Paketinizin teslim alınacağı adres ile teslim edileceği adres arasındaki mesafe öncelikli belirleyici olmakta, yine kurye çeşidine göre de fiyatlandırmalarımız ufak farklılık içerebilmektedir. Kaliteli, güvenli ve hızlı hizmeti daima bütçe dostu fiyatlarla birleştiren firmamız sektörde her bütçeye hitap etmeyi başarabilmektedir.

Kabataş Kurye Hizmeti

Kurye hizmeti son zamanlarda çok tercih edilen hatta ihtiyaç olarak görülen bir hizmet şekli olmuştur. Hayatımızın her alanında bulunan bu hizmetin kim tarafından yapıldığının önemi büyük. Biz de bu hizmeti en iyi şekilde gerçekleştirmek adına eğitimli kişiler ve donanımlı araçlarla hizmet vermekteyiz.

Kabataş halkımıza Kabataş kurye olarak en iyi ve en hızlı şekilde 7/24 hizmet sunmaktayız. Paylaştığımız iletişim numaralarından bize ulaşarak istediğiniz boyuttaki kargolarınızı taşımak için en kısa sürede kurye arkadaşlarımızı size yönlendiriyoruz. Ayrıca ücret veya kargolar hakkında bilgi almak istediğiniz durumlarda da iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. Bize ulaşmanız durumunda size en yakın kurye arkadaşımızı yönlendiriyoruz. Ayrıca sizin belirlediğiniz bir saat aralığında da hizmetimizi gerçekleştirmekteyiz.

Kabataş kurye arkadaşlarımız sayesinde hassas ya da acil göndermek istediğiniz kargolarınız için artık paniğe kapılmak yok.  Sadece bizi arayıp kargonuzu teslim ediyorsunuz gerisini bize bırakıyorsunuz.  Müşterilerimizin bize olan güvenini önemsediğimiz gibi bu güvenin sizlerdeki etkisiyle daha çok tercih edilmek de bizi mutlu ediyor.

Sizin kargonuzun boyutuna veya ağırlığına göre gerek arabalı kuryelerimizi gerekse motorlu kuryelerimizle anında iletişim kurarak sizin verdiğiniz adrese gönderiyoruz. Teslimatlarımızı bizzat alıcıya teslim ediyoruz. Alıcı haricinde kimseye teslim etmememizin sebebi kargonuza herhangi bir zarar gelmemesi ya da kargonuzun kaybolmaması için yaptığımız bir uygulamadır.

Kurye arkadaşlarımızı ehliyetleri haricinde bazı özel şartlarımıza uyanlardan seçiyoruz. Bu özel durumları şöyle söyleyebiliriz: Sorumluluk sahibi, işini severek yapması, profesyonel motor kullanan ya da araba kullanan kişilerden tercih ediyoruz. Böylelikle sevdikleri şey ile işlerinin bağı olduğunda verdikleri hizmetin kalitesinin daha yüksek olduğunu görmekteyiz.

Kabataş kurye arkadaşlarımızın size olan hizmetinin kalitesini artırmak için motorlarımızın bakımları takip edilerek günlük olarak gerçekleştirilmektedir. Motorlarımızın bakımlarının düzenli olarak yapılmasının sebebi teslimatımızda herhangi bir aksaklık olmasını önlemektir. Böylelikle size sunduğumuz hizmetimizin kalitesini korumaktayız.

Profesyonel olarak sizler için dikkatli ve en hızlı teslimat hizmetini sunmaktayız.

Kabataş kurye arkadaşlarımız kargonun bize verildiğinden itibaren size teslim edilene kadar nasıl bir süreçten geçtiğini ve kargonuzun anlık olarak nerede olduğunu öğrenmenizi sağlayacak bir sistem sunmaktadır. Bu sistem sayesinde kargonuzun ne zaman geleceğini ve nerelerde olduğunu görerek güvenilirliğimizi göstermiş oluyoruz. Gerektiğinde önemli kargolarınızı paylaştığınız insanlarla güven içinde olmanızı istiyoruz.

Kurye arkadaşlarımız ile de iletişim kurarak kargonuz hakkında bilgi alabilir veya kargonuzu sizin belirlediğin saatler içerisinde kapınıza getirebiliriz. Ayrıca tüm bunların yanında kargolarınızı en iyi ve en hızlı şekilde teslim ediyoruz.

Motor kurye arkadaşlarımız trafik yoğunluğu ve kötü hava şartları gibi olumsuz etkileyecek durumlarda bile en iyi hizmeti sizlere sunmaktadır. Kabataş kurye ekibimiz teslimatlarını verilen süre içerisinde gerçekleştirmektedir.

Kabataş kurye arkadaşlarımız tecrübeleri sayesinde verilen adresleri kolaylıkla bulmaktadır. Bu durum kargonuzun size zamanında gelmesi için önemli bir ayrıntıdır.

Bizim başarımızdaki en büyük avantajımız teslimatları kısa süre içerisinde size ulaştırmamız. Birçok firma veya kişiler, hızlı teslimata önem verir. Bizim firmamızı da sıklıkla tercih etmelerinin en önemli sebebi budur. Çünkü günümüzde çoğu şeyi kargo ile gönderiyoruz. İş hayatında önemli evraklar veya özel günlerde göndermek istenilen hediyelerin zamanında ulaşması gibi acil olan durumlarda firmamızın hassasiyet gösterdiğini belirtmek isteriz. Kurye arkadaşlarımız gün içerisinde alıcılar haricinde görüşme yapmadığından teslimatın size ulaşmasının kısa süreceğini bilmenizi isteriz. Evde olmadığınız durumlarda ise kurye arkadaşlarımız belirlediğiniz saat aralığında teslimatını gerçekleştirmektedir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara