İçeriğe geç

Şirinevler Kurye

SYS Kurye olarak her zaman sizlerin yanındayız. Şirinevler kurye hizmetimiz ile iş dünyasında yeni bir sayfa açabilirsiniz. Alanında uzman kadromuz ile sizleri profesyonel bir çalışmayı sizler ile buluşturmaktayız. Bunun içinde gece gündüz demeden çalışmaktayız. Bir dakika dahi durmadan da çalışmaya devam edeceğiz.

Belge, dosya, evrak ya da gönderilmesi düşünülen diğer şeyler iş hayatı ve günlük hayatta önemli bir yere sahiptir. En basitinden bir sözleşmeden ya da küçük bir hediyeye kadar her şey zamanında ve doğru yerde olmalıdır. Böylelikle her şey yolunda ilerlerken de hedeflere de daha kolay ulaşılmaktadır. Bu noktada yaşanan sorunlardan dolayı pek çok firma lojistik departmanlarına ihtiyaç duymaya başlamıştır.

Bazı firmalar ekonomik olarak böyle bir birimi kurabilirken bazı firmaların ise kurması mümkün olmamıştır. Dolayısıyla da alternatif bir çözüm aranmaya başlanmıştır. Çözüm olarak ise de moto kurye hizmetleri bulunmuştur. Bu işleri yapacak yeni bir birim kurmak yerine bir çözüm ortağı ile anlaşmak hem daha uygun fiyatlı hem de daha rahat bir şekilde işlerin ilerlemesini mümkün kılmaktadır.

İstanbul hem çok büyük hem de çok kalabalık bir şehir olduğu için zaman ve iş dünyası arasında büyük bir mücadele vardır. Bu mücadelenin yanında da yapılması gereken uzun iş listeleri ile birlikte plansız işlerinde sürekli çıkması işleri daha da zorlaştırmaktadır. Bu durumun yanında ise de belgeler yetişti mi, teslim edildi mi ya da nasıl yetişeceğim gibi sorularında düşünülmeye başlanması ile de her şey daha çıkılmaz bir hale bürünmektedir.

İstanbul Kurye hizmetimiz ile işin içinden çıkamama durumlarını yaşamadan çok daha kolay bir şekilde işlerinizi yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bir kere firmamızın bu hizmetini denemektir. Sonrasında ise aklınızdan geçen ilk cümle ise bugüne kadar neden tercih etmedik ki olacaktır. Bahçelievler kurye hizmetimiz ile bugünleri unutacak ve hedeflerinize daha kısa sürelerde ulaştığınızı gördüğünüz zaman ne kadar doğru bir karar verdiğinizi göreceksiniz.

Şirinevler kurye hizmetimizden yararlanmayı düşünüyor iseniz çağrı merkezimizi aramalısınız. Sonrasında ise ekibimiz sizlere bazı sorular yönlendirmektedir. Bu sorular içerisinde;

 • Belge ya da bir paket mi göndereceğiniz hakkında
 • Gönderilmek istenen şeyin özellikleri ve dikkat edilmesi gereken noktalar
 • Hangi adresten teslim alınacağı
 • Hangi adrese teslim edileceği
 • Tarih ve saat hakkında olmaktadır.

Bu bilgilerin hepsi sisteme girildikten sonra konum olarak size en yakın olan kurye yönlendirilmektedir. Böylelikle de süreç başlamış olmaktadır. Teslim edildikten sonra da size ilgili bilgilendirme yapılarak da süreç tamamlanmaktadır. Bütün bu süre boyunca her zaman bize ulaşabilirsiniz ve çok yakından da takip edebilirsiniz. Avrupa Yakası Kurye hizmetimiz ile gönül rahatlığı ile teslim ederek kalan süreci de sizlerin adına bizler yönetmekteyiz.

kurye alandaki ihtiyacı karşılayabilmek için çıktığımız bu yolda hızlı bir şekilde büyüyerek İstanbul’un her noktasına ulaştık. Şirinevler kurye hizmetimiz ile de başta Bahçelievler Belediyesi ilçe sınırları içinde olmak üzere belge, paket ya da hediyelerinizi istediğiniz tarih ve saatte teslim etmekteyiz. Her zamanda ilkelerimiz doğrultusunda da sorunsuz bir hizmeti sizler ile buluşturabilmek içinde gece gündü demeden çalışmaya devam edeceğiz. Daha ayrıntılı bilgi almak ve aklınıza takılan soruların yanıtlarını bulmak için bizi arayabilirsiniz.

Şirinevler Moto Kurye

İstanbul hızla artan nüfusuyla dünyanın en kalabalık metropolleri arasında yer almaktadır. Nüfusu sebebiyle bitmek bilmeyen trafiğe sahip İstanbul’da ulaşım, insanlar için çileli hale gelmiş durumda. Hal böyle olunca da insanlar alışveriş yerlerine, mağazalara, marketlere gitmek yerine ihtiyaçlarını online siteler üzerinden karşılıyorlar. İhtiyaçlarının teslim edilmesi için günlerce beklemek istemeyen müşteriler de çözümü Sys kurye’ de buluyor. Şirinevler moto kurye hizmetimizle ihtiyaçlarınızı en hızlı ve güvenilir şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz. Gönderlerinize zarar gelmemesi için tüm tedbirlerimizi alarak riskleri minimuma indiriyoruz.

Şirinevler moto kurye ile kimlik, pasaport, dosya, belge, gıda ürünleri, sağlık ürünleri, para, fatura, evrak, ehliyet, hediyelik eşya gibi pek çok ürününüzün taşınmasını sağlıyoruz. Motorlarımız sayesinde araçların giremediği yerlere rahatça girebiliyor ve trafiğe takılmadan hızlı şekilde teslimat yapabiliyoruz. Sadece bireysel müşterilerimize değil kurumsal müşterilerimize ve çeşitli sektöre de hizmetlerimizi sunuyoruz.

Hizmetlerimizden yararlanmak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Çağrı merkezimiz size teslimatının yapılmasını istediğiniz gönderiler hakkında şu soruları sorar:

 • Göndermek istediğiniz ürün nedir?
 • Dikkat edilmesi gereken bir unsur var mı?
 • Gönderiniz hangi adresten ve hangi saatte alınmasını istiyorsunuz?
 • Gönderinizi hangi adrese ve hangi saatte teslim edilmesini istiyorsunuz?
 • Tercih ettiğiniz kurye hizmeti hangisidir?

Bu sorulara vereceğiniz cevaba göre gönderinizin özelliklerine göre en uygun motoru ve en yakında olan kuryeyi yönlendirir. Kurye adresinize gelerek gönderinizi alır ve istediğiniz saatte ve en güvenilir şekilde teslim eder. Teslim edildiğine dair sizleri bilgilendirerek süreç tamamlanır.

Şirinevler Motor Kurye

Şirinevler motor kurye hizmetlerimizin kalitesinin yanında uygun fiyatlarla da çalışarak bütçe dostu olmaya devam ediyoruz. Sizler için sürekli kendimizi yenilemeye ve geliştirmeye çalışıyoruz. Bu noktada da fikirleriniz kendimizi geliştirmemiz adına çok önemli. Her türlü dilek ve şikâyetlerinizi bize ileterek kendimizi geliştirmemize yardımcı olabilirsiniz.

Sizlerin memnuniyeti için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Gönderilerinizi en güvenli şekilde taşıyarak zararları önlüyoruz. Kuryemizde çalışan arkadaşlarımıza sürekli eğitimler vererek, testlerden geçirerek alanlarında uzmanlaşmalarını sağlıyoruz. Uzmanlaşan kuryelerimizle size daha profesyonel şekilde hizmet sunmayı hedefliyoruz.

Güler yüzlü çalışanlarımız sizinle güzel şekilde iletişim kurarak yanınızda olmaya çalışmaktadırlar. 7 gün 24 saat verdiğimiz hizmetlerimizden günün her saatinde yararlanabilirsiniz. Şirinevler motor kurye hizmetlerimiz sizlere yardımcı da olmaktadır. Gümrük işlemlerinizi, fatura işlerinizi, konsolosluk işleri gibi daha pek çok alanda da sizlere yardımcı oluyoruz. Amacımız sizin yükünüzü azaltıp daha fazla vakit kazandırmaktır. Oyalayıcı işlerinizi kısa sürede hallederek sizleri de son durum hakkında bilgilendiriyoruz.

Şirinevler Motorlu Kurye

Hizmetlerimizin fiyatları net olmayıp değişkenlik göstermektedirler. Fiyat belirlerken bazı şartları değerlendirmekteyiz. O şartlar;

 • Adresinizle teslimat yapılmasını istediğiniz konum arasındaki uzaklık
 • Teslimatının yapılmasını istediğiniz paketin özellikleri
 • Tercih ettiğiniz kurye hizmeti
 • Tercih ettiğiniz motor çeşidi

Şirinevler motorlu kurye daima yanınızda. Acil bir ilaca ihtiyacınız mı var? Evrakların hızlı şekilde teslim edilmesi gerek? Duş alacağınız sırada şampuanınızın bittiğini mi fark ettiniz? Uçağa bineceksiniz ama pasaportunuz yanınızda yok mu? Merak etmeyin Şirinevler kurye hizmetinizde. Her ihtiyacınıza yönelik çözümlerimizle sorunlarınızı kısa sürede çözüyoruz.

Yağmur, çamur, kar, trafik, kalabalık, gece, gündüz demeden sizler için yola koyuluyoruz. Yıllara dayanan tecrübelerimizle sizin için en iyi çözümleri sunuyoruz. Sizleri memnun etmek için hizmet veriyoruz. Son teknoloji motorlarımızla İstanbul’un her noktasına hizmet veriyoruz. Siz de çağa ayak uydurarak son teknoloji taşıma hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Hem zamandan tasarruf edip hem de ekonomik açıdan kâr edebilirsiniz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp