İçeriğe geç

Sanayi Kurye

SYS Ekpsres Kurye LOGO
Sanayi Kurye

Sanayiler İstanbul genelinde hareketliliğin en fazla olduğu yerlerdir. Farklı çaplarda binlerce işletmeyi farklı sanayi alanlarında bulmak mümkündür. Buralarda kimi zaman tamir kimi zaman üretim kim zaman bakım yapılmakta, birçok farklı ihtiyaç buralardan karşılanmaktadır. Çeşitliliğin ve hareketliliğin fazla olması nedeniyle taşımacılık gereksinimi de yoğun olmakta, firmamız sanayi kurye hizmetleriyle bütün talepleri eksiksiz karşılamaktadır.

Kağıthane Kurye çözümlerimizde belli bir işleyiş sistemimiz bulunsa da müşteri talepleri ve ihtiyaçlarına göre esneklik gösterilmektedir. Buna göre dilerseniz sanayi içindeki bir adresten başka bir adrese taşımacılık yapabiliyoruz. Dilerseniz İstanbul’un herhangi bir noktasıyla sanayi arasında taşımacılık gerçekleştiriyoruz. Hatta birden çok adrese ulaştırılması gereken paketleri adınıza ulaştırıyor, dağıtıyor ve bütün süreç hakkında bilgilendirmede bulunuyoruz.

Sanayi kurye çözümlerimizde taşımacılığını yaptığımız ürün çeşidi son derece fazladır. Yedek parça, numune, zarf, kimlik, ruhsat, plaka, hediyelik eşya, evrak, anahtar, telefon, elektronik ürün, e-ticaret ürünü ve çok daha fazlasını taşıyabiliyoruz. Yasal olarak taşınması ve bulundurulmasında sıkıntı olmayan her türlü paketin taşımacılığını üstlenebiliyoruz.

Sanayi kurye alanında her geçen gün yenilikler olmaktadır ve firmamız sektörün en köklülerinden birisi olarak İstanbul’un bütün sanayi bölgelerinde taşımacılık yapmaktadır. En son gelişmeleri çok yakından takip eden firmamız yeni nesil kurye uygulamalarıyla müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı başarmaktadır.

İstanbul Kurye hizmetlerimizde yeni nesil motosikletler yoğun şekilde kullanılmaktadır. Motorlarımızın bakımları aksatılmadan yaptırılmakta, taşıma esnasındaki riskler minimuma indirilmektedir. Motorlu kuryelerimiz yoğun İstanbul ve sanayi trafiğinde olabildiğince seri hareket etmekte, bekleme, duraklama olmadan paketlerinizi teslim alıp teslimat adresine ulaşmaktadırlar.

Firmamızı sanayi kurye alanında ayrıcalıklı kılan unsurlardan birisi personellerimizdir. SYS Kurye bünyemizde her biri alanında tecrübe sahibi, deneyimli, sertifikalı, işini özveriyle yapan bir kadro yer almaktadır. Personellerimiz iletişime geçtiğiniz andan itibaren bütün süreci kontrol altına almakta, taşımanın en hızlı ve en güvenli şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. Böylece sanayi genelinde ihtiyacınız olan bütün paketlere en kısa sürede sahip olmanız ya da alıcılarına paketlerinizi en kısa sürede ulaştırmanız mümkün olmaktadır.

İstanbul sanayileri Türkiye’nin en büyük sanayilerindendir. Bu nedenle çeşitlilik çok fazla olduğundan ihtiyaçlar da çok fazladır. Kurye alanında amacımız ilk günden bu yana bütün müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamaktır. Bunun için farklı seçenekler sunuyor, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun kuryeyi seçmelerine olanak sağlıyoruz.

Normal sanayi moto kurye ile aynı gün içinde Avrupa veya Anadolu yakasındaki bütün adreslere teslimat yapabiliyoruz. Bölgelere göre değişse de 120 ile 180 dakika arasında istediğiniz adreslere paketlerinizi ulaştırıyoruz. Hızlı kurye ile daha hızlı teslimat yapıyor, iletişime geçtiğinizde paketin bulunduğu noktaya en yakın kuryemizi yönlendiriyoruz. Bölgelere göre hızlı kurye ile 60-90 dakika arasında teslimat vadediyoruz.

Daha acil ihtiyaçlarınız için sanayi acil kurye modelimizle öne çıkıyor, 45-60 dakika arasında teslimat vadetsek de çoğu kez daha kısa sürede teslimat yapabiliyoruz. Mesai saatleri dışındaki paketlerinizin taşımacılığını sanayi gece kurye ile gerçekleştiriyoruz. Motosikletle taşınamayacak paketleriniz için de sanayi arabalı kurye ile çözüm üretiyoruz.

Sanayi kurye alanında her zaman müşteri memnuniyetini önceliyor, kaliteli, hızlı ve güvenli taşımacılık yapıyoruz. Fakat bütün bunları bütçe dostu kurye fiyatlarıyla taçlandırmaktan geri kalmıyoruz. Mesafeye, kurye modeline ve pakete göre fiyat belirliyor, her zaman sanayinin en uygun fiyatlı kurye hizmetlerinden istifade edebilmenizi sağlıyoruz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×