İçeriğe geç

Kumkapı Kurye

Kumkapı Kurye
Kumkapı Kurye

Moto kurye hizmetinin günümüzdeki yeri ve önemi çok büyüktür. İhtiyacımız olan her şeyi dakikalar içinde kapımızda bulmak, İstanbul şartları göz önüne alındığında oldukça avantajlıdır. Kumkapı kurye hizmeti ile acil ulaşması gereken bir evrak, dosya, özel kargolar, hediyelik ürünler, tekstil ürünleri, biyolojik numuneler, ilaçlar gibi her türlü gönderi içeriği İstanbul’un bir ucundan bir ucuna hızla ulaştırılır. İstanbul’un trafiği baz alındığında, bir noktadan başka bir noktaya herhangi bir şey ulaştırmak kolay bir durum değildir.

Bu nedenle kurye hizmeti alarak, hem zamandan tasarruf sağlayabilir, hem de İstanbul trafiğinin stresini çekmeden rahatlıkla gönderilerinizi istediğiniz adrese ulaştırabilirsiniz. Bu hizmeti sağlarken kuryelerimizin can güvenliği için gerekli tedbirleri tümüyle alıyor, kargolarınızın zamanında teslimatının sağlanması için özveriyle çalışıyoruz. Bu nedenle güvenle bizleri tercih ederek, zamanında ve hızlı teslimat hizmetimizin tadını çıkarabilirsiniz.

 • Kurye mesafe ne kadar fazla olursa olsun, hızlı teslimat sağlar.
 • Dilediğiniz gün ve saati seçme fırsatı ile, istediğiniz zaman diliminde teslimat sağlanmış olur.
 • Verilen hizmete kıyasla, fiyatlar oldukça uygundur. Maddi olarak tasarruf etmenizi sağlar.
 • Mobil uygulamalar ile moto kuryenin takibi yapılabilir.
 • Kurye, bir tek sizin gönderinizi taşıdığı için karışma gibi bir olasılık söz konusu değildir.
 • Gönderiniz istediğiniz adrese teslim edildiğinde, hem alıcı hem gönderici için bilgilendirme yapılır. Böylece gönderinin ulaşıp ulaşmadığıyla ilgili aklınızda soru işareti kalmaz.
 • Resmi tatiller, özel günler, hafta sonları gönderinizin ulaşmasına engel değildir.

Gönderi içeriklerinizi özenle istediğiniz adrese iletiyoruz. İletme aşamamız ise oldukça güvenlidir. Güvenlik tedbirlerimizi maddeler halinde şu şekilde sıraladık:

 • Kurye bir tek sizin paketinizi taşıdığı için, gönderilerinizin karışması gibi bir aksaklık olmaz. Güvenle alıcıya teslim edilir.
 • Motorlarımızın periyodik olarak bakımlarını yapıyor, herhangi bir arıza durumu varsa gidererek, maksimum seviyede güvenli olmasını sağlıyoruz.
 • Kuryelerimizi ekibimize almadan önce detaylı olarak inceliyor, işini aşkla yapan, alanında uzman kuryelerimizi ekibimize dahil ediyoruz.
 • Gönderi içeriğiniz ister ağır, ister kırılgan ve hassas olsun, taşırken bizim için bir engel teşkil etmemektedir. Güvenilir kuryelerimiz özenle gönderilerinizin teslimatını sağlamaktadır.
 • Kuryelerimizin kullandığı motorlar, donanımlı ve kaliteli markaların ürettiği motorlardır. Bu nedenle güvenlik seviyesi oldukça yüksektir.
 • Acilen ulaşması gereken evraklar
 • E-ticaret ürünleri
 • Hassas ve kırılgan her türlü ürün
 • Çiçek
 • Hediyelik ürünler
 • Kimlik, ehliyet, pasaport gibi her türlü kişisel ürün
 • Laboratuvar ürünleri, ilaçlar
 • Gıdalar

Kumkapı’da yasal olarak bir engel teşkil etmeyen her türlü gönderi içeriğini oldukça makul fiyatlar karşılığında belirttiğiniz adrese, belirttiğiniz zaman diliminde güvenle ulaştırıyoruz. Kumkapı, konum olarak Fatih ilçesinde sınırlarında yer alan bir semttir. Yıllara göre artan nüfusu, çalışan nüfusun artması ile moto kurye hizmeti ihtiyacı olan bir semttir. Biz, Kumkapı kurye hizmetini sizlere sağlayarak hem enerjiden tasarruf etmenizi, hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlayarak size büyük avantajlar sunmaktayız. Hizmetlerimizi verirken, müşteri memnuniyetine özen gösteriyor, kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışını sizlere sunuyoruz. Sizler de kargolarınız için lojistik düşünüyorsanız, gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilir, avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Güler yüzlü ve uzman kadromuzla Kumkapı’da hizmetinizdeyiz. Her türlü ihtiyaç ve beklentilerinizi karşılayacak hizmetimizle tasarruf etmenin tadını çıkarın. Her bütçeye hitap eden Kumkapı kurye hizmetimizi güvenle tercih edebilir, hızlı teslimatın tadını çıkarabilirsiniz.

Kumkapı Kurye Hizmeti

Her geçen gün yenilenen ve gelişim gösteren bir hizmet sektörü; kurye hizmetleri. İş faaliyetlerinizi tamamlayıcı ve günlük işlemlerinize yardımcı olmakla kalmıyor aynı zamanda trafik dertleriyle uğraşmanızı engelliyor. Kumkapı kurye bu kıymetli sektörde en yeni uygulamaları takip ediyor ve müşterilerinin memnuniyeti kapsamında kendi sistemlerine dahil ediyor. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmak adına hem ekibimizle hem de kurye faaliyetlerimiz ile tam kapasite olarak çalışmaktayız.

Çağımızın hızına ayak uydurabilmek, kısa zamanlarda işlemlerimizi tamamlamak adına kuryeler ile çalışmak bizlere çeşitli avantajlar sağlamaktadır. SYS Kurye çatısı altında yer almamız profesyonel uygulamaları kurumsal bir kimlikle gerçekleştirebilmemizi sağlamaktadır. Aynı zamanda çok daha geniş bir hizmet alanına yayılarak müşterilerimizin beklentilerini karşılama oranımızı arttırmaktayız. Kumkapı kurye olarak gece ve gündüz ayrımı yapmaksızın 7/24 hizmet vermekteyiz. Tüm paketleriniz taşıma süresince güvencemiz altındadır.

Kumkapı kurye personellerimiz ile çıktığımız bu yolda fark yaratabilmek adına en hızlı ve en kaliteli hizmeti size ulaştırmak öncelikli hedefimiz olmuştur. Bu hedefimiz ışığında birçok teslimat çeşidini işleme almış bulunmaktayız. Acil kurye, gece kurye, nöbetçi kurye, gümrük kurye, Vip kurye seçenekleri ile ihtiyacınız olan kurye uygulamalarını size sunuyoruz. Standart gönderim seçeneklerimiz bulunduğu gibi şehir dışı gönderim hizmetlerimizle de sizlerin yanındayız.

Dilediğiniz zaman arayabildiğiniz müşteri hizmetlerimize gönderi detaylarınızı ve isteklerinizi belirttiğiniz anda bulunduğunuz noktalardan gönderileriniz alınıp çok kısa sürelerde yerine teslimat işlemi gerçekleştirilmektedir. Bireysel eşyalarınız, kurumsal nitelikteki evraklarınız ve birçok gönderiniz teslim alındığı andan itibaren sigorta güvencesine alınmaktadır. İş faaliyetlerinizi gerçekleştirirken önemli evrak işlemlerinizde tamamlanması gereken prosedürleri tamamlıyor ve tekrar size ulaştırabiliyoruz. Böylece sizlerde diğer faaliyetlerinize daha çok zaman ayırabiliyorsunuz.

Kumkapı kurye ekibimiz uzun zamandır var olan tecrübeleri ile müşteri odaklı bir anlayışla çalışmaktadırlar. Müşterilerimiz gönderilerinin hatasız bir şekilde ve en kısa sürelerde teslim edilmesini istemektedirler. Kaliteli hizmet almak en doğal haklarıdır. Bu sebeple kuryelerimiz de hızlı olmak isterken kaliteden ödün vermeden çalışırlar. Kendilerini ve diğer araçları tehlikeye atabilecek davranışlardan kaçınmaktadırlar. Güzergahlar konusunda ve trafikte yaşanabilecek olası durumlar konusunda yüksek tecrübeye sahip oldukları için paketleriniz güvenle yerine ulaştırılmaktadır.

Bizlere teslim etmek istediğiniz paketlerinizin ebatları motor ile taşımaya uygun değilse veya hassasiyetleri yüksek ürünlerse araçlı teslimat hizmetimiz devreye girmektedir. Araçlı teslimatlar içinde yine kısa süreler geçerli olup yine kaliteli bir hizmet sunulmaktadır. Şehir dışı gönderilerinizde de anlaşmalı uçak kargo firmaları sayesinde aynı gün gönderim imkânı bulunmaktadır.

Kumkapı kurye hizmetlerini kullanmaya başlamak için birçok nedeniniz bulunmaktadır. İlk olarak 7/24 müşteri temsilcileriyle görüşebilmektesiniz. Teslimat süreleri içinde de bilgi alabilme şansına sahipsiniz. İstediğiniz noktalardan gönderileriniz ivedilikle alınmakta ve çok kısa sürelerde yerine ulaştırılmaktadır. Vip seçenekler ile önemli eşyalarınız teslim alınmakta olup en acil şekilde yerlerine ulaştırılmaktadır. Teslim ettiğiniz paketleriniz sigorta güvencesinde olduğu için endişe duymanıza gerek kalmaksızın gönül rahatlığıyla teslimatın sonlanmasını bekleyebiliyorsunuz.

Şehir içinde yapılan teslimatlarınız kabul edildiği gibi şehir dışında birçok ile kolaylıkla gönderim yapabiliyorsunuz. Kumkapı kurye personellerinin tecrübesi ve müşteri odaklı çalışmaları sebebiyle en kaliteli ve en güvenilir kurye deneyimini yaşamaktasınız. Gönderi özellikleri ve gidilecek mesafe baz alınarak detaylandırılmış olan ücret tarifleri en makul fiyatlar ile belirlendiğinden maddi bir zorlanmaya sebep olmamaktayız. Bizleri her zaman arayabilirsiniz. Tüm hizmetlerimiz ile göreve hazırız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara