İçeriğe geç

Topağacı Kurye

Topağacı Kurye
Topağacı Kurye

Sonu gelmeyen İstanbul trafiği, moto kuryeler aracılığıyla son buluyor. Motorların arabalara kıyasla çok daha küçük ebatlara sahip olması, kıvrak yapısı, hızlı manevraları gibi avantajlarından dolayı, günümüzde büyük bir öneme sahiptir. Motorlar aracılığıyla, aşılmayan yollar hızla aşılmaktadır.

Acilen bir yere ulaşması gereken evraklar, hızla çok uzak bir adrese gitmesi gereken kargolar, yoğun hayat temponuzun arasında canınızı sıkmasın. Biz, Sys Kurye olarak, sizler için Topağacı kurye hizmeti sağlıyor, acilen iletilmesi gereken gönderi içeriklerinizi, belirttiğiniz adrese motorlarımız sayesinde hızla ulaştırıyoruz. Yoğun İstanbul trafiğini, uzman ekip arkadaşlarımız aracılığıyla güvenle aşıyor, sizlere rahatlatıcı bir çözüm sunuyoruz. Siz de gönderilerinizin lojistiğini düşünüyorsanız, yıllardır bu sektörde kendini ispatlamış olan firmamızı tercih edebilir, güvenli ve kaliteli hizmetin tadını çıkarabilirsiniz.

Topağacı kurye hizmeti ile, gönderimini istediğiniz kargonuzu hızla dilediğiniz adrese ulaştırıyor, sizlere kaliteli ve hızlı bir hizmet süreci sunuyoruz. Sizlere sunduğumuz bu hizmetin avantajlarını maddeler halinde sıraladık:

 • Elektronik ürünlerden gıda içerikli paketlere, tekstilden evraklara çok çeşitli gönderi içeriklerinizin teslimatını sağlıyoruz.
 • Topağacı kurye hizmeti alarak, zamandan ve enerjiden tasarruf etmiş olursunuz.
 • Gönderinizi, istediğiniz adrese, belirttiğiniz zaman diliminde iletiyoruz.
 • Hızlı bir teslimat süreci sağlıyoruz.
 • Gönderi içeriğiniz kırılgan olsa dahi, güvenle alıcı adrese ulaşımını sağlıyoruz.
 • Yoğun İstanbul trafiğinden etkilenmiyoruz. Mesafe ne kadar uzak olursa olsun, gönderinizi alıcı adrese zamanında ulaştırıyoruz.
 • Kurye hizmetinin ücreti, her bütçe için uygundur.
 • Kurye hizmetini 7 gün 24 saat alabilirsiniz.
 • Çağrı merkezimize istediğiniz her an ulaşabilirsiniz.
 • Kuryemiz, bir tek sizin gönderinizin lojistiğinden sorumludur. Bu nedenle kargonuz karışmaz.
 • İşinin ehli ve tecrübe sahibi kuryeleri ekibimize dahil ediyoruz. Uzman kuryelerimiz sayesinde, gönderileriniz güvenle taşınmaktadır.

Biz, yıllardır bu sektörde hizmet veren bir firma olarak, müşteri memnuniyeti öncelikli hizmet sağlıyoruz. Memnuniyetini sağlamak ve korumak temel hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Bu nedenle titizlikle çalışıyoruz.

Güler yüzlü, dinamik, çözüm odaklı, iş bitirici, alanında tecrübe sahibi ekip arkadaşlarımızla sizlere hizmet veriyoruz. Motorlarımızın düzenli olarak bakımını yapıyor, işinin ehli kuryeleri kadromuza dahil ediyoruz. Kargolarınızın ulaşımında bir aksaklık olmaması adına gece gündüz demeden çalışıyoruz.

Dilediğiniz gönderi içeriğini, belirttiğiniz teslimat adresine, istediğiniz zaman diliminde iletiyoruz. Böylece siz, yoğun hayat temponuz arasında kargolarınızın iletimini sağlamakla uğraşmıyor, rutininizi aksatmamış oluyorsunuz. Biz, sizin için bitmek bilmeyen İstanbul trafiğini, motorlarımız sayesinde hızla aşıyor, kargolarınızı alıcı adrese zamanında ulaştırıyoruz. Hem enerjiden hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlayan Topağacı kurye hizmeti alarak bu rahatlığın tadını çıkarabilirsiniz.

 • Acil olarak bir adrese ulaştırılması gereken evraklar
 • Hediyelik ürünler
 • Çiçek
 • Kimlik, pasaport, ehliyet, cüzdan, posta
 • Kişisel ya da kurumsal kargolar
 • Gıda ürünleri, yiyecekler
 • Tekstil ürünleri
 • Elektronik ürünler
 • İlaç, aşı, laboratuvar numuneleri

Gönderi içeriğiniz ne kadar kırılgan veya hassas olursa olsun, usta kuryelerimiz sayesinde gönderiniz hasar görmez. Teslimat adresine güvenle ulaşımı sağlanmaktadır.

Sizler de gönderinizin, hasar görmeden alıcı adrese iletilmesini istiyorsanız, güvenli ve kaliteli firmalardan hizmet almanız en doğru tercih olacaktır. Biz, Sys Kurye olarak, sizlere profesyonel bir hizmet süreci sunuyoruz. Yılların vermiş olduğu deneyim ve bilgi birikimi doğrultusunda, istek ve beklentilerinizi karşılamak için titizlikle çalışıyoruz. Sizler de bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız, güvenle bizi tercih edebilirsiniz.

Topağacı Kurye Hizmeti

Kurye ihtiyaçlarının profesyonel ekipler aracılığıyla giderilmesi süreçlerin tamamına pozitif etki etmektedir. Şehirlerde artış gösteren araç ve insan sayısı çeşitli gönderi gecikmelerine sebep olmaktadır. Topağacı kurye ailesi olarak uzman ve işinde gayet tecrübeli kadromuzla teslimat aşamalarının tamamında rahatlık yaşamanızı amaçlıyoruz. Güvenilir, kaliteli ve hızlı uygulamalarımızla her gönderiyi kısa sürelerde alıcılarıyla buluşturuyoruz. Sunduğumuz profesyonel kurye hizmetleriyle sektörde fark yaratarak öne çıkmaya devam ediyoruz.

Hizmetlerimizi sürdürürken ne istediğinizi ve teslimat süresince ne beklediğinizi çok iyi bilerek hareket ediyoruz. İş bilincimizin yüksek olması her teslimat bölümünde işimizi oldukça kolaylaştırıyor. Topağacı kurye hizmetlerimizi en iyi şekilde sizlere sunmak adına kesintisiz uygulamalarımızla ne zaman ihtiyaç duyarsanız yanınızda oluyoruz. Devam eden taşımacılık süreçlerimizin öncesi, sırası ve sonrasında sürekli olarak sizlerle bağlantıda olarak almış olduğunuz hizmetten en iyi şekilde faydalanmanızı hedefliyoruz.

Gereksinimleriniz doğrultusunda herhangi bir saate bağlı kalmadan gece ve gündüz her istediğiniz zaman yardımınıza koşuyoruz. 7/24 kesintiye uğramayan hizmetlerimizi kaliteden ödün vermeden uygulamaya devam ediyoruz. Şehir içi adres bilgileri konusunda gayet donanımlı olan kuryelerimiz sayesinde paketlerinizi tam zamanında olması gereken yerlere ulaştırıyoruz. Hizmetlerimizi şehir içi ile sınırlı tutmuyoruz. Şehir dışı için gönderi talebinde bulunmanız durumunda gönderilerinizi kuryelerimiz ile adresinizden alarak anlaşmalı olduğumuz uçak kargo firmaları vasıtasıyla adreslerine yönlendiriyoruz.

Geç saatlerde veya günün herhangi bir saatinde acil olarak kurye desteği isterseniz acil ve nöbetçi kurye ekibimizle çok kısa zamanda adresinize ulaşıyoruz. Topağacı kurye ekibimizle teslim aldığımız bütün ürünlerinizi aynı özenle taşıyoruz. Paketlerinizin ölçülerinin motorlarımızın kapasitesini aşması durumunda özel araçlarımızı uygulamalarımıza ekleyerek çoklu gönderilerinizi de çabucak yerlerine götürüyoruz. Taşınmasında bir kısıtlama bulunmayan bütün ürünlerinizi kabul edebiliyoruz.

Ticari ve bireysel gönderi, her çeşit malzeme, gıda ürünü, dosya, sözleşme, acil evrak, kırılacak eşya, değerli eşya ve her çeşit gönderinizi bir an önce alıcılarına yetiştirmek için var gücümüzle yollara çıkıyoruz. Memnuniyetinizin hiçbir noktada kesintiye maruz kalmaması adına kullandığımız motor ve araçlarımızın bakımlarını periyodik olarak yaparak ve gerekli her durumda kontrol ederek bütün güvenlik önlemlerini alıyoruz. Topağacı kurye ekibi olarak sektörde yaşanan tüm yenilik ve gelişmeleri her zaman takip ediyoruz. İşimize yarayacak tüm seçenekleri uygulamalarımızı hemen dahil ediyoruz.

Gerekli tüm tedbirleri çok hassas bir biçimde alıyor olsak bile yaşanabilecek kötü senaryolara karşı hiçbir mağduriyet yaşamamanız adına bütün ürünlerinizi sigorta kapsamında güvencemiz altına alıyoruz. Topağacı kurye çalışma kadromuzla gönderileriniz veya merak ettiğiniz her konuda soruları müşteri hizmetlerimiz aracılığıyla cevaplandırıyoruz.

Kaçırılmayacak Avantajlar Bir Arada

 • Vip araç ayrıcalığıyla taşıma
 • Acil durumlar için nöbetçi kurye hizmeti
 • Şehir içi ve şehir dışı hızlı teslimat özelliği
 • Uygun bütçeli fiyat tarifesi
 • Her aşamada müşteri odaklı yaklaşım
 • Eğitimli ve tecrübeli personel kadrosu
 • Gönderileri takip edebilme özelliği
 • 7 gün 24 saat sürekli teslimat avantajı gibi tüm hizmetlerimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

Topağacı kurye kadromuzla sunduğumuz kaliteli hizmetlerimiz için fiyatlarımızı belirlerken titiz bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Birçok masraf kalemi ile birlikte gönderilerinizin taşınacağı mesafe, tercih edilecek taşıma yöntemi ve paket ölçülerine göre fiyatlarımızı belirleyerek sizlere sunuyoruz. Bu fiyatları belirlerken piyasa şartlarının altında kalmasına ve bütçenize hasar vermemesine dikkat ediyoruz. Hem maddi hem de manevi kazanımlarınızı aynı şekilde arttırmak için motivasyonumuzu asla düşürmeden sektörümüzde gelişmeye devam ediyoruz. Hizmet detaylarımızı öğrenmek ve yararlanmaya hemen başlamak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara