İçeriğe geç

Harmancık Kurye

Harmancık Kurye
Harmancık Kurye

Firmamız, işletmelerin, kurumların ve de bireylerin ihtiyaçlarını karşılamak için kurulmuş bir moto kurye firmasıdır. Firmamız, deneyimli ve profesyonel ekibiyle hızlı ve güvenli teslimat hizmeti sunmaktadır. Günümüzde sıkışık trafik en büyük problem haline gelmiştir. Alanında uzman ekibimiz en iyi rotayı tercih ederek gönderilerinizin teslimatını en kısa sürede yapmaktadır.

Ürünlerinizin teslimatını Harmancık kurye olarak zamanında güvenli ve özenli bir şekilde yapmaktayız. Gönderilerinizin hiçbir şekilde hasar görmesine izin vermiyoruz. Acil işiniz çıktığı zaman bir yere yetiştirmeniz gereken evraklarınız varsa bizimle iletişime geçmeniz dahilinde evraklarınızı ilgili konuma zamanında teslim ediyoruz. Sizlere zamandan tasarruf imkânı sağlıyoruz.

Firmamız, personelleri için sürekli eğitimler düzenlemektedir. Bu sayede gelişimleri ve yenilikleri yakından takip ediyoruz. Eğitimli ve deneyimli motorlu kurye ekibimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hareket etmektedir. Herhangi bir siparişinizi sizin yerine teslim alıyoruz ve sizlere teslim ediyoruz. Hızlı, pratik ve güvenli bir firma olarak güler yüzlü bir hizmet anlayışını sizlere sunuyoruz. Geniş hizmet ağımızla her zaman hizmetinizdeyiz.

Teslimatınızın durumu hakkında sizlere bilgilendirmeler yapıyoruz. Sadece müşterilerimizin istek ve taleplerini yerine getirmek için çalışıyoruz. Hangi konumda olursa olsun, en hızlı şekilde ilgili konuma intikal ediyoruz ve bize verilen görevi yerine getiriyoruz. Firmamız Harmancık kurye, çevre dostu bir moto kurye firmasıdır. Şirketimiz çevreye duyarlı yöntemlerle teslimatları başarılı bir şekilde yerine getirmektedir. Avantajlı fiyat politikamız en çok tercih edilme sebeplerimizin başında gelmektedir. Oldukça uygun bir fiyata en kaliteli ve kusursuz hizmeti siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Şirketimizin geniş hizmet yelpazesi bulunmaktadır. Bu sayede herkesin her isteğine yardımcı olabiliyoruz. Sizlerin memnuniyeti için her geçen gün sunduğumuz hizmet çeşitleri artmaktadır. Bu doğrultuda gelişiyoruz ve yeniliklere kapımızı sonuna kadar açıyoruz. Siz müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden bazıları ise şunlardır:

 • Evrak ve dosya teslimatı
 • Çiçek teslimatı
 • Hediyelerin teslimatı
 • Eczane ürünlerinin teslimatı
 • Acil ihtiyaç gerektiren ürünlerin teslimatı
 • Kargo teslimatları
 • Paketlerin teslimatı
 • Özel paketlerin teslimatı
 • Kırılgan ürünlerin teslimatı.

Yukarıda belirttiğimiz hizmetler dışında birçok hizmetimiz de mevcuttur. Harmancık kurye olarak müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine uygun olarak hareket ediyoruz. Göndermeniz gereken bir kargonuz varsa, acil ürünleriniz varsa bizimle iletişime geçmek yeterli olacaktır. Sevdiklerinize özel gönderilerinizi, güler yüzlü personellerimiz ile sizlere yakışır biçimde teslim ediyoruz. Sadece müşterilerimizin memnuniyeti için çalışıyoruz ve bu doğrultuda kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Harmancık Kurye Hizmeti

Firmamız Harmancık kurye, sektörünün en iyi motorlu kuryeleri sayesinde alanında önemli yer edinmiştir. En çok tercih edilen firmalardan biri olarak emanetinize sahip çıkmak en büyük görevimiz.

Şirketimiz Harmancık kurye, birçok avantajı müşterilerine sunmaktadır. Bu avantajlarımız sayesinde sizlere kusursuz bir teslimat hizmeti sunuyoruz. Gönderdiğiniz her paket bizim için en üst seviyede öneme sahiptir. Gönderileriniz arasında ayrım yapmamaktayız. Her gönderiye gereken önemi en iyi şekilde veriyoruz. Firmamızın, siz değerli müşterilerine sunduğu önemli avantajlardan bazıları ise aşağıdaki gibidir:

 • Hızlı teslimat
 • Güvenli teslimat
 • Geniş hizmet ağına sahip olmamız 
 • Müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket etme
 • Müşteri desteği
 • Kolay bir şekilde ulaşım.

Şirketimiz Harmancık kurye ile istediğiniz zaman iletişime geçme imkânına sahipsiniz. Ne zaman isterseniz bizleri arayıp detaylı bilgi alabilir ya da firmamıza uğrayabilirsiniz. Sizlere en uygun çözümü üretiyor ve en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Gönderileriniz artık daha güvende olacaktır. Bizimle bağlantı kurduğunuz takdirde sektörünün en kaliteli hizmetini sunan firmamızdan, kusursuz bir hizmeti uygun fiyata satın almış olacaksınız. Sizleri de firmamızdan moto kurye hizmeti almaya davet ediyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Hemen Ara