İçeriğe geç

Galata Kurye

Galata Kurye
Galata Kurye

Günümüzde giderek önemi artan ve oldukça popüler bir şekilde tercih edilmekte olan teknik hizmetler arasında yer alan temel kurye çalışmaları, pek çok çeşitli tarz ve niteliklerde olmak üzere karşımıza çıkmaktadır. Dünyanın pek çok farklı bölgelerinde olduğu gibi ülkemizde de oldukça yüksek oranda tercih edilmekte olan kurye hizmetleri, pek çok çeşitli teknik evrak ve materyallerin A noktasında B noktasına taşınması açısından önemlidir. Özellikle ülkemizin en kabalalık ili olan İstanbul için de oldukça büyük bir önemi olan kurye çalışmalarının en önemli parçalarından bir tanesi de motorlu kurye hizmetleri olarak bilinmektedir.

Özellikle İstanbul şehrinin Galata semti için oldukça nitelikli ve profesyonel seviyelerde Galata kurye çalışmaları ile öne çıkan SYS Ekspres Kurye markamız, kendi sektöründe yüksek deneyim sahibi teknik ekip personeline de sahiptir. Birinci sınıf kalitede motosikletli kurye hizmetleri ve doğrudan genel müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile tanınan firmamız, uluslararası düzeyde temel hizmet ve kalite standartlarıyla da öne çıkmaktadır. Oldukça zengin içerikli ve geniş kapsamlı teknik hizmet portföyüne de sahip olan SYS Ekspres Kurye işletmemiz, en son model motosiklet filosu ile kendi sektörünün önde gelen isimleri arasında üst sıralarda yer bulmaktadır.

Kurye işleri kapsamında oldukça başarılı seviyede teknik hizmet standartları ile öne çıkan SYS Ekspres Kurye firmamız, genel müşteri memnuniyetini de diğer her türlü kriterin üzerinde tutması ile tanınmaktadır. Haftanın her günü ve günün her saati kesintisiz bir şekilde motorlu kurye hizmeti sunması ile tanınmakta olan firmamız, oldukça modernize ve yenilikçi düzeyde çalışmaları ile öne çıkmaktadır. Uluslararası seviyede temel hizmet ve kalite standartları ile kendi alanında en popüler firmaların başında gelen SYS Ekspres Kurye işletmemiz, üst düzey kalite standartları ve oldukça cazip fiyatları harmanlamış bir şekilde sektör bünyesindeki hizmetlerine devam etmektedir.

Birinci sınıf kalitede motosikletli kurye hizmetleri ile her türlü acil evrak ve kargoların taşınması için hızlı ve etkin seviyede teknik çalışmaları ile tanınmakta olan SYS Ekspres Kurye markamız, son model kurye araç filosuna da sahiptir. Genel müşteri memnuniyeti odaklı teknik hizmetleri ve oldukça makul fiyatlı hizmet standartları ile öne çıkan firmamız, kendi alanında engin tecrübe sahibi teknik ekip kadrosu ve kurye personeline de sahiptir. 7 gün ve 24 saat olmak üzere kesintisiz hizmet anlayışı ile tanınan kurye oldukça seçkin içerikli bir hizmet ağına da sahip olması ile öne çıkmaktadır.

Temel olarak İstanbul ilinin Galata semti için oldukça başarılı ve yetkin düzeyde Galata kurye hizmetleri ile öne çıkmakta olan SYS Ekspres Kurye işletmemiz, pek değerli müşterilerinin memnuniyetini de diğer her türlü kriterin üzerinde tutmaktadır. Söz konusu firmamız, oldukça zengin içerikli ve seçkin kapsamlı bir teknik hizmet portföyüne de sahiptir. Oldukça hızlı ve etkin seviyede motorlu kurye hizmeti ile öne çıkmakta olan SYS Ekspres Kurye markamız, pek çok çeşitli iletişim yollarını da işletme bünyesinde ihtiva etmektedir. Şehir içi ve şehirlerarası olmak kaydıyla pek çok farklı hizmetleri ile öne çıkmakta olan SYS Ekspres Kurye işletmemiz;

 • Firma GSM telefon numaramız,
 • İşletme internet web sitemiz,
 • Kurumsal e-posta adresimiz veya
 • Genel işletme şube merkezimiz aracılığı ile direkt olarak erişim sağlamanız mümkündür.

Galata Kurye Hizmeti

Bir yerden bir yere ulaştırılması gereken evrak, paket ya da kolilerinizin taşınması işi olan kargo ve kurye işlerinde yenilikçi, hızlı ve kesintisiz bir hizmet sunan Sys Kurye, bünyesinde faaliyete geçirdiği Galata kurye ile hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir. İstanbul içi ve şehirlerarası hızlı taşımacılık sağlayan firmamız sektörün lider isimlerinden biri olarak, içinde bulunduğumuz çağa uygun çözümler sunmaktadır.

Galata kurye aracılığı ile ulaşabileceğiniz, Sys Kurye bünyesinde sunulan hizmetlerden bazıları:

 • Ekspres kurye
 • Gece kurye
 • Nöbetçi kurye
 • Araçlı kurye
 • Uçak kargo
 • Acil kurye
 • VIP kurye
 • Şehir dışı kurye
 • Gün içi teslim kurye olup, sunduğumuz tüm bu hizmetlerle, kargo taşımacılığına uygun her şeyin hızlı ve güvenli bir şekilde taşınmasını gerçekleştirmekteyiz.

Verdiğimiz güvenilir hizmetten uygun fiyatlarla yararlanmak için 7/24 ulaşabileceğiniz çağrı merkezimiz ya da web sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Trafikte hızın anahtarı motosikletlerle yapılan kurye taşımacılığımız sayesinde İstanbul içinde bulunan her noktaya çok kısa sürelerde teslimat yapabilmekteyiz. Talebiniz ve gönderinizin içeriğine bağlı olarak yararlanabileceğiniz Galata kurye hizmetimizle, gönderileriniz dakikalar içerisinde teslim edilmektedir. Seçeceğiniz hizmet tipine bağlı olarak 45 ila 120 dakika içerisinde tamamlanabilen teslimat seçeneklerimizle, hizmetinizdeyiz.

Galata kurye ekibi ile işiniz ya da özel hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz güvenilir ve hızlı teslimat sizlere sunulmaktadır. Ekibimiz içerisinde yer alan profesyonel çalışma arkadaşlarımız, hem kendi hem de gönderinizin güvenliğini ön planda tutarak çalışmalarını sürdürmekte, hızlı oldukları kadar sorumluluk sahibi bir yapıyla hizmet vermektedir. Güler yüzlü, saygılı ve kaliteli bir hizmet alabilmeniz için aradığınız her şey sizlere sunulmaktadır.

Firma olarak birinci önceliğimiz, trafikte saygı ve sevgi anlayışı ile her daim güvenli ve güvenilir hizmetler sunmaktır. Son yıllarda özellikle artış göstermiş olan motosiklet kullanıcılarının karıştığı kazaların farkında olan bizler, teslimat için gidilen adrese ve gönderinizin içeriğine göre belirlediğimiz en hızlı ve uygun rotaları kullanarak, ekip arkadaşlarımızın can güvenliğini ön planda tutuyor ve istenmeyen kazalara karışmalarının önüne geçmeye çalışıyoruz.

Galata kurye ekibinde yer alan arkadaşlarımız, trafikte saygı ve sevgi ilkelerini benimsemiş, her zaman kurallara sıkı sıkıya bağlı motor sürücüleridir. Profesyonel anlamda bu işi yapan, deneyimli ve hem kendi hem de çevre güvenliğini ön planda tutan ekibimizle gönderileriniz güvenle taşınmaktadır.

Hizmetlerimizden yararlanmak için bizi arayarak, talep ettiğiniz teslimat seçeneğini iletmeniz durumunda, size en yakın Galata kurye üyesi, bulunduğunuz yere gelerek, gönderinizi teslim alacaktır. Daha öncesinde iletilen randevu saatinde gelen kuryemiz, teslimat adresine en uygun hız ve rota üzerinden ulaşarak, tam saatinde teslimatı gerçekleştirecektir. Çalışanımızın ve gönderinizin güvenliği bizim için her şeyden önce geldiğinden, seçmiş olduğunuz teslimat seçeneği dahilinde en hızlı hizmeti almanız sağlanmakta, seçeneğin kuralları dışına çıkılmamaktadır.

Birbirinden hızlı teslimat seçeneklerimizden, sizin için en uygununu seçerek yararlanabileceğiniz hizmetlerimiz mevcuttur. Tüm hizmetlerimiz, sizin talebiniz ve onayınızla sunulduğundan, talep etmiş olduğunuz teslimat seçeneği haricinde ekstra bir uygulamaya gidilememektedir. Eğer, talebinizde değişiklik oluşursa, bu durumu çağrı merkezimiz ya da web sitemizden bizlere iletebilir, seçiminizle ilgili yeniden işlem yaptırabilirsiniz.

Galata kurye olarak verdiğimiz tüm hizmetler, güvenilir ve kaliteli bir anlayışla verilmektedir. Tüm çalışma arkadaşlarımız müşteri memnuniyetine özen gösteren ve yaptığı işi bilen kişilerden oluşmaktadır. Uygun fiyat politikamız, hızlı teslimat seçeneklerimiz ve güvenli iş anlayışımızla, sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara