İçeriğe geç

Artvin Uçak Kargo

Artvin Uçak Kargo
Artvin Uçak Kargo

Artvin Uçak Kargo işletmesi olarak sizlere her zaman kaliteli, hızlı, deneyimli ve tecrübeli bir hizmet verebilmek elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Sizlere verdiğimiz hizmet sonucunda siz müşterilerimizin memnuniyeti çok önemlidir. Sizlerden güzel geri dönüşler alıyor isek verdiğimiz hizmet gerçek anlamda sizleri mutlu etmiş demektir. Sizleri mutlu edebilmek için işletme olarak her alanda ayrı ayrı çalışmalar yapmakta ve sürekli olarak kendimizi geliştirmek için yollar aramaktayız.

Sizlere sunduğumuz fiyatlar olsun, çalışanlarımızın kalite ve deneyimi olsun, işletme olarak kargolarınıza gözümüz bakarak sizin gözünüzde güveni sağlamak olsun, tüm aşamalarda teknolojiden son derece faydalanmak olsun bizler için çok önemli aşamalardır. Bu aşamaların hepsinde başarıyı yakaladığınız zaman zaten sunduğunuz hizmetin kalitesi tartışılmaz bir seviyeye gelmiş oluyor ve müşteri memnuniyeti en üst seviyede olumlu oluyor. Artvin Uçak Kargo olarak sizlere sunduğumuz hizmetin her aşamasında ayrı ayrı çalışmalar yapmakta ve yine her aşamasında profesyonelleşmiş elemanlarımızın çalışmasını sağlamaktayız.

Bizlere teslim ettiğiniz kargolarınız tarafımızca teslim alınarak öncelikle sigorta altına alınmaktadır. Bizlere teslim ettiğiniz saniyeden itibaren kargonuzun başına gelebilecek en ufak bir zarar işletme olarak tarafımızca karşılanmakta ve maddi olarak tüm zararınız giderilmektedir. Bu sayede siz müşterilerimizin güvenini kazanıyoruz. Bizlere teslim ettiğiniz paketlerin sigorta işlerini bitirdikten sonra öncelikle sistemimize kaydetme işlemlerini yaparak numara veriyoruz.

Daha sonra paketleme elemanlarımız ve makinelerimiz ile boyut ve ağırlıklarına göre ve gideceği adrese göre gerekli paketleme ve ambalajlama işlemlerini yapmak suretiyle son derece korunaklı hale getiriyoruz. Artvin Uçak Kargo olarak bu paketleme ve ambalajlama işlemleri bittikten sonra güvenilir personellerimiz aracılığıyla uçaklara transferini sağlamaktayız. En başta sistemimize kayıt ederken verdiğimiz numaralama sistemi ile uçaktayken de sürekli takip edebilmekte ve tam olarak nerede olduğunu bilmemiz sayesinde herhangi bir kaybolma sıkıntısının önüne geçmiş oluyoruz.

İstanbul Artvin Uçak Kargo

Artvin Uçak Kargo olarak kargo sektöründe hizmet veriyor ve çok hızlı olarak hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin paketlerini, kargolarını tam zamanında adreslerine teslimatını sağlamak gerekmektedir. Bu sebepten dolayı bize emanet ettiğiniz kargolarınızı uçaklara zamanında yetiştirebilmek için bünyemize ait motor ve otomobillerimiz bulunmaktadır. Bu araçlar yardımı ile uçaklara zamanında yetiştirilmesini sağlamakta ve en ufak bir zaman kaybına sebebiyet vermemekteyiz.

Siz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda her türlü çalışmayı sağlamaktayız. Bünyemizde çalışan elemanlarımızın atik ve hızlı karakterlere sahip olması sunduğumuz hizmetin hızını artıran etkenler arasında yer almaktadır. Çoğu kargo karşı tarafa acil lazım olan malzemeler olabiliyor, bir hastaya gitmesi gereken tıbbi ilaç olabiliyor vs. Bu sebepten dolayı paket ayırdımı yapmadan tüm kargoları çok çabuk ve acil diye düşünmek suretiyle hizmetimizi yerine getirmekteyiz. Artvin Uçak Kargo olarak sunduğumuz kargo hizmetini hızlı bir şekilde yerine getirebilmek en büyük amacımız ve gayemiz olmuştur.

Sunulan kargo hizmeti sırasında teknoloji kullanımı çok önemlidir. Çünkü kullanılan teknoloji ile kargonun daha hızlı, daha güvenli bir şekilde gönderimi sağlanmaktadır. Ayrıca teknoloji kullanımı ile siz müşterilerimize her zaman daha uygun fiyatlar çıkarmak suretiyle sizlerin maddi olarak bizler den memnun olmanızı sağlamaktayız.

Çünkü teknoloji ile insan gücüne çok fazla ihtiyaç duymadan sunduğumuz hizmeti yerine getirebilmekteyiz. Teknolojiden faydalanarak kargoların ayrıştırılması işlemleri, numaralandırma işlemlerinin yapılması ve kargoların takip aşamalarının yapılması sonucu kaliteli bir hizmet ortaya çıkmaktadır. Artvin Uçak Kargo işletmesi teknolojiden en iyi şekilde faydalanarak müşterilerine en iyi hizmeti sunan şirketlerin başında gelmektedir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
×
Tıkla AraWhatsApp