İçeriğe geç

Burhaniye Kurye

Burhaniye Kurye
Burhaniye Kurye

Günümüzde bu hizmeti en kaliteli ve güvenilir şekilde vermekte olan firma olarak bizler, yedi yirmi dört saat aralıksız çalışmaktayız. Halka daha iyi bir hizmet sunmak adına sürekli kendini eğiten ve geliştiren firmamız, hizmette sınır tanımıyor. Kurulduğu günden bu yana soysuz başarıya imzasını atmış olan firmamız, bu başarılara her geçen gün yenilerini eklemektedir. Sürekli olarak gelişen, büyüyen ve aynı zamanda müşteri kitlesini de büyüyen Burhaniye kurye, her hizmetinde kalitesini konuşturarak farkını ortaya koyuyor.

Yaşamın koşturmacası ve bizlerin sorumlulukları oldukça yoğunluk göstermektedir. Buna karşın birçok işi erteleme ve koşturmaca meydana gelmiş bulunmaktadır. Hayattaki her işimizi kendimiz yapamayabiliyoruz. Birçok işi ya hiç yapmıyor ya da bizim yerimize yapan firmalardan faydalanıyoruz.

Geçmişten günümüze birçok kurye hizmeti sunan firma kurulmuştur. Ancak firmamızın bunlardan birçok farkı vardır. Bu farkların en başında güven ve kalite gelmektedir. Firmamız sunduğu her hizmette müşterisinin güvenini kazanıyor ve kaliteli bir hizmet sunarak bu güveni daha çok sağlamaya devam ediyor. Her müşterimizin bizden tek beklentisi güven ve kalite olmuştur. Bizler de bu iki noktada belirgin bir şekilde kendimizi göstermeyi ihmal etmiyoruz.

Dediğimiz gibi günümüzde binlerce kurye hizmeti sunan firma oluşmuş bulunmaktadır. Ancak bunca firma arasından hangisine güvenilir hangisine güvenilmez bunu anlamak aslında firmanın hareketlerine ve verdiği hizmete bağlıdır. Bir firmanın güvenilir olup olmadığını anlamak için verdiği hizmeti tetkik etmemiz gerekmektedir.

Kurye hizmeti sunmakta olan bir firma ile tanıştığımızda ilk yapmamız gereken, bu hizmeti verirken bir sözleşme imzalayıp imzalamadıklarını sormaktır. Bundan sonra eğer sözleşme imzalanıyor ise soracağımız 2 soru şudur: eşyalarımızın başına bir şey gelirse veya sağlam bir şekilde gideceği yere ulaşmazsa firmanız bundan mesul müdür?  Bu iki soruya evet diye cevap veren her firma aslında güvenilirdir. Tabii güvenilirliğin yanında kaliteyi kontrol etmeyi de unutmamalıyız.

Sys Kurye müşterilerinde Güven oluşturmayı ve kaliteli hizmet vermeyi asla ihmal etmiyor. Firmamız her hizmetinde muhakkak hizmete dayalı bir sözleşme imzalıyor ve müşterisinin güvenini bu şekilde kazanmayı başarıyor. Bunun yanı sıra firmamız, taşımakta olduğu her eşyadan birinci dereceden sorumlu taraftır. Taşınmakta olan eşyaların başına bir şey geldiği anda firmamız hesap vermek zorundadır. Bunları esas alarak firma seçimi yapmalı ve güven veren firmayı seçmelisiniz.

Günümüzde teknolojinin de gelişmesi ile binlerce yeni ve devasa araç üretilmiş bulunmaktadır. Ancak hizmet süren firmalar için her bir aracın kullanım alanı farklıdır. Örneğin günümüzde kargo şirketleri devasa araçlar ve hatta uçaklar kullanmaktadır. Çünkü kargo hizmeti vermekte olan firmalar tonlarca yük getirip götürmektedir.

Ancak kurye hizmetinin bundan en büyük farkı da kullanmakta olduğu araçtır. Kurye hizmeti veren firmalar ebat olarak en küçük ve hızlı olan aracı tercih etmektedirler. Kurye hizmeti vermekte olan firmalar motosiklet ile hızlı ve aktif bir hizmet vermeyi tercih ediyorlar. Motosiklet hem ebadını küçük olmasından hem de engebeli olan her yere girebilmesinden kaynaklı kurye hizmeti veren firmaların vazgeçilmezidir.

SYS Kurye en yeni ve sağlam motosikletler ile hizmet veriyor, hizmetini hiçbir şekilde aksatmıyor. Firmamızın kullanmakta olduğu tüm araçlar sıfır bir şekilde alınmış ve düzenli olarak bakımları yapılmaktadır. Sizlerin beklentisi olan kaliteli ve güvenilir hizmeti bu şekilde sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Burhaniye kurye, kurulduğu günden bu yana sayısız başarıya imza atmış ve düzenli olarak hizmet vermeye devam etmiştir. Her hizmetinde mutlaka kalitesini ortaya koyan firmamız bu yönüyle zaten tüm firmalara fark atmayı başarmış bulunmaktadır. Bunun yanı sıra firmamız güven oluşturarak da farklı olduğunu hissettirmiş ve benimsetmiştir.

Burhaniye kurye, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmış ve bu şekilde kendini geliştirmiştir, firmamız deneyimli çalışan kadrosu ile her geçen gün biraz daha büyüyor ve gelişiyor. Müşterisini bu denli memnun bırakan firmamız, daha da büyüyüp gelişeceğini gözler önüne seriyor. Sizler de en kaliteli ve güvenilir firmadan faydalanmak istiyorsanız en doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Burhaniye kurye, yedi yirmi dört saat aralıksız bir şekilde hizmet vermektedir.

Burhaniye Kurye Hizmeti

Burhaniye kurye uygulamalarımız ile İstanbul’un en merkezi mahallelerinden birisiyle bütün bir İstanbul arasında taşımacılık yapıyoruz. Anadolu Yakasında, Üsküdar ilçesi sınırlarında yer alan Burhaniye son derece merkezi bir lokasyona sahiptir. Aynı zamanda İstanbul’un en köklü yerleşim yerlerinden birisidir ve geçmişten bugüne şehrin şahit olduğu bütün değişimlerden, yeniliklerden ve moderniteden Burhaniye de nasibini almaktadır.

Burhaniye’de özellikle teknolojinin gelişmesi, ulaşımın çeşitlenmesi, iletişim kanallarının artması ve hızlanması yeni ihtiyaçları beraberinde getirmiştir. Bu ihtiyaçların birisi de daha hızlı taşımacılık olmaktadır ve Burhaniye kurye uygulamalarımız tam da bu alanda yeni nesil taşımacılık olarak beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır.

SYS Kurye olarak Burhaniye genelinde her türlü paket, evrak dosya, hediye, numune, yedek parça, elektronik eşya, kimlik, ruhsat, bilet, ilaç, gıda ve dahasını taşıyoruz. Yasal olarak bulundurulmasında ve taşınmasında sakınca olmayan her türlü gönderinizi gerek Burhaniye içindeki adresler arasında gerekse Burhaniye ile İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında taşıyoruz.

Burhaniye kurye alanında firma olarak birçok avantajı bir arada sunuyoruz. Müşterilerimizin sayemizde kazandığı avantajlardan birisi hızdır. Bizler her zaman bölgemizin en hızlı motor kuryesi olmayı başarıyoruz. Her biri alanında deneyim sahibi, yenilikçi, donanımlı, güvenilir, kendini sürekli geliştiren ekibimizle çalışıyoruz. Çözüm odaklı personellerimiz iletişime geçtiğiniz anda bütün süreci kontrol altına almakta, en seri biçimde taşımanın sonlanması için imkanlarımız seferber edilmektedir.

Sahadaki kuryelerimizin kullandıkları araçların her biri modelli, yeni nesil, bakımları aksatılmadan yaptırılan, hızlı ve güvenli araçlardır. Bu sayede taşıma sırasında olumsuzlukları minimuma indiriyoruz. Firma olarak aynı zamanda müşterilerimize güvenli bir taşıma sunuyoruz. Bizler paketlerinizi en iyi şekilde ambalajlamanızı talep ediyor ve tarafımıza nasıl teslim edildiyse aynı standartlarda alıcılarına ulaştırıyoruz. En değerli ve hassas paketlerinizde dahi bir kaybolma, hasar alma, zedelenme, ezilme gibi riskler oluşmuyor.

Burhaniye kurye uygulamalarımız aynı zamanda maddi açıdan avantaj sağlamaktadır. En uygun fiyat politikamızla bölgemizin en iyi fiyatıyla taşımacılık yapıyoruz. Yeni nesil kurye deneyimini her defasında yaşamanıza öncülük ediyoruz.

Burhaniye kurye ihtiyaçlarında firmamızı öne çıkaran ve semtimizin en çok tercih edileni olmamızı sağlayan temel etkenlerden birisi de fiyatlarımızdır. Bizler ilk günden itibaren önceliği müşteri memnuniyetine verdik ve müşterilerimizin memnuniyetinde pay sahibi olan etmenlerden birisinin fiyatlandırma olduğunu biliyoruz. Bu nedenle daima en uygun fiyatlı Burhaniye kurye olma gayesiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Motor kurye hizmetlerimizde her operasyonu birtakım etkenlere göre ayrı ayrı fiyatlandırıyoruz. Fiyatlarımızda özellikle mesafe en temel belirleyicilerden birisidir. Modern teknolojiyle paketinizin alınacağı adres ile teslim edileceği adres arasındaki mesafe net olarak belirlenmekte ve fiyatlandırmada kullanılmaktadır.

Ayrıca farklı Burhaniye kurye uygulamalarımızı tercihe sunuyoruz ve motor kurye modellerimiz arasında da fiyat farkı olabiliyor. Vadedilen teslimat süresinin kısalmasına ya da mesai saatleri dışında taşıma yapılmasına göre fiyat değişebiliyor. Dilerseniz 7 gün, 24 saat çağrı merkezimizle iletişime geçerek net fiyat öğrenebilirsiniz.

Burhaniye kurye ihtiyaçlarında her talebe karşılık verebilmek adına her biri birbirinden kaliteli kurye modelleriyle öne çıkıyoruz. Mesai saatleri içinde normal kurye, hızlı kurye, acil kurye gibi seçenekler sayesinde 45 ila 180 dakika arasında her yere teslimat yapıyoruz. Mesai saatleri dışında gece kurye ile sahada yer alıp gece ve akşamları da taşımacılık yapıyoruz. Daha büyük paketlerinizi de arabalı kurye aynı kalitede ve güvenilirlikte taşıyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara