İçeriğe geç

Göçbeyli Kurye

Göçbeyli Kurye
Göçbeyli Kurye

İstanbul Türkiye’nin en büyük ve en kalabalık şehridir. Tarih boyunca medeniyetlere ev sahipliği yaptığı için zengin bir kültüre sahiptir. Fakat nüfusunun her geçen gün artması, trafik sıkışıklığına ve ulaşım sorunlarına yol açarak trafikte geçirilen zaman gün be gün uzamaktadır. Bir semtten başka bir semte gitmek kolaylaşacağına zaman zaman zorlaşmaktadır. Her ne kadar toplu taşıma araçları olsa da özellikle iş saatlerinde, kimse trafiğe gönüllü çıkmak istemez; bizim haricimizde.

Biz Göçbeyli kurye olarak trafiğe gönüllü olarak çıkıyor ve en hızlı şekilde teslimat yapmak için yol alıyoruz. Kurye hizmeti veren bir firma olarak geleneksel yöntemlerden çok daha hızlı bir ulaşım sağlayarak müşterilerimizin gönderilerini İstanbul’un her semtine kolayca ulaştırıyoruz. Trafik olsa da kullandığımız motosikletler ve işinin ehli olan sürücülerimiz, günün her anında trafikte olacak şekilde yoğun bir teslimat yapıyor.

Göçbeyli kurye olarak kuryelerimizin profesyonel şekilde hizmet vermesine önem veriyoruz. Çünkü müşterilerimizin kurye hizmetlerimizin avantajından yararlanmasını istiyoruz:

  • İyi planlanmış, etkili bir kurye hizmeti sunuyoruz.
  • Trafik yoğun olsa da söz verdiğimiz zamanda teslimatı gerçekleştiriyoruz.
  • Esnek çalışma saatlerimizle müşterilerimizin istediği zaman bizimle iletişime geçmesini sağlıyoruz.
  • Eşyaların güvenliğini sağlayarak güvence veriyoruz.
  • Acil durum planlarımızla taşımacılıkta engel tanımıyoruz. Belirttiğimiz dakikada kapınızda oluyoruz.
  • Profesyonel bir ekiple, en iyi donanımla ve teknolojinin getirdiği iyi imkânlarla hizmet veriyoruz.

Göçbeyli kurye ekibimiz, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için 7/24 çalışır. Müşterilerimizden gelen geri bildirimleri de değerlendirerek her zaman en iyisi için hizmetlerimizi geliştiriyoruz. Taleplere uygun şekilde farklı hizmetler sunuyoruz. Mesela ekspress kurye hizmetimiz sadece müşterimize özel şekilde gerçekleştiriyoruz. En kısa sürede en hızlı teslimat sözü veriyoruz ve sözümüzü yerine getirebilmek için dakik şekilde çalışıyoruz.

Göçbeyli Kurye Hizmeti

Göçbeyli kurye olarak kuryelerimizin hızlı ve güvenilir bir teslimatı gerçekleştirebilmesi için onlarla sürekli iletişim halinde oluyoruz. Ayrıca kuryelerimizin teslimat bölgesini detaylı bir şekilde tanımasını istiyoruz. Hızlı rota seçeneklerini kullanabilmeleri için sadece teknolojiden yardım almaları yeterli değil. Sürecin daha hızlı işleyebilmesi için çalıştıkları semti iyi bilmeleri de önemlidir. Bunun için özellikle mobil uygulamaları ve diğer teknolojik araçları da kullanıyoruz.

Müşterimizle de istedikleri takdirde Göçbeyli kurye olarak irtibatta kalıyoruz. Zaten takip sistemimiz sayesinde müşterimiz teslimatın nerede olduğunu, ne zaman varacağını görebiliyor. Bu da müşterimizin firmamıza duyduğu güveni arttırıyor. Güven bir teslimat da hız kadar önemlidir. Çünkü bir kurye firmasından beklenen emanet edilen paketlerin hasara uğramadan, en iyi şekilde tesliminin gerçekleşmesidir. Bunun için zaten firma olarak sigorta güvencesi veriyoruz.

Bazen beklenmedik durumlar olabilir, sorunlar çıkabilir. Güvenilir bir kurye hizmetinin gereği olarak personelimiz bütün durumları yönetebilecek, etkili çözümler üretebilecek kapasitededir. Bu sebeple de hızlı ve etkili şekilde teslimatlar gerçekleşir.

Göçbeyli kurye olarak müşterilerimize sabit bir fiyat veremiyoruz. Fakat en uygun fiyatlar ile taşıyoruz. Her müşterimizin kullandığı teslimat seçeneği farklılık gösteriyor. Kimi en hızlı ve acil teslimatı istiyor. Kimi gün içinde sadece paketin teslim edilmesiyle ilgileniyor. İhtiyaçlar ve istekler birbirinden farklı olduğu için fiyatlar da bu noktada değişiklik gösteriyor. Bir gönderinin adresten adrese mesafesi, teslimat yapılacak olan adrese gitme hızı ve saati de hizmet unsurları içinde hesaplamaların içine katılır. Bizi aradığınızda istediğiniz hizmete göre size özel fiyat belirlenir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp