İçeriğe geç

Taşkışla Kurye

Taşkışla Kurye
Taşkışla Kurye

Günlük hayatta tercih ettiğimiz kurye hizmetlerinde birçok farklı kritere dikkat ederiz. Kalite, güvenilirlik, hız, uygun fiyat ve profesyonellik gibi birçok unsuru özenle değerlendirerek teslimatımızın en doğru tekniklerle karşı tarafa iletilmesini isteriz. Taşkışla kurye sektörüne hizmet veren firmamız alanında uzman, profesyonel çalışma güvencesi sunan, uygun fiyatlar dahilinde hizmet veren, yılların tecrübesine sahip yetkili ekip arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Yüksek kalite uygun fiyat garantisi sunan şirketimiz sayesinde teslimatınız en kısa sürede doğru teknikler ile belirttiğiniz adrese güvenle ulaştırılmaktadır. Her an her yerde tercih edebileceğiniz Taşkışla kurye hizmetimiz siz değerli müşterilerimiz için büyük bir dikkat ve özen ile sunulmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak, beğenisini kazanmak ve teslimatlarınızı güvenle ulaştırmak için gece gündüz demeden güvenle, hızla, kalite çizgimizden çıkmadan çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

Taşkışla kurye hizmeti sayesinde bir noktadan diğer noktaya ulaştırılması gereken teslimatlarınız hızla ve güvenle teslim alınmakta, en kısa zaman dilimi içerisinde karşı tarafa teslim edilmektedir. Kaliteli, uygun fiyatlı ve hızlı teslimat güvencesi sayesinde siz değerli müşterilerimize yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantisi sunuyoruz. Her an her yerde kolayca ulaşabileceğiniz, güvenle tercih edebileceğiniz motor kurye şirketimiz siz değerli müşterilerimiz için gece gündüz demeden özenle çalışmalarını idame ettirmektedir.

 • Kurye şirketimiz profesyonel kurye ekibinden ve uzman çalışanlardan oluşmaktadır.
 • 7/24 hizmeti sayesinde her an her yerde hizmetlerimizden kolayda yararlanabilirsiniz.
 • Güvenilir, kaliteli ve hızlı teslimat garantisi sayesinde şirketimiz hizmetlerinden gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz.
 • Uygun fiyat, yüksek kalite garantisi sunan firmamız diğer motor kurye şirketlerinin aksine oldukça hızlı teslimat gerçekleştiren, şehir içi ve şehir dışı fark etmeksizin aynı gün içerisinde teslimat yapan şirketlerden biridir.
 • Ekip arkadaşlarımız profesyonel, alanında uzman, tecrübeli kişilerdir. Teslimatlarınız ekip arkadaşlarımız ile güvendedir.

Kurye hizmetimiz haftanın her günü ve günün her saati aynı kalite çizgisinde hizmetinizdedir. Kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen, her zaman en iyisini yapmak için çalışan firmamız bünyesindeki ekip arkadaşlarımız değerli müşterilerimiz tarafından güvenle tercih edilmektedirler. İşinde uzman, kalitesi ile bilinen firmamız kurye sektörünün sevilen ve sık tercih edilen isimlerinden biridir. Her an her yerde kolaylıkla ulaşabileceğiniz ve güvenle tercih edebileceğiniz hizmetlerimiz diğer motor kurye firmalarının aksine oldukça uygun fiyatlıdır. Uygun fiyatlı hizmetlerimiz sayesinde güvenle kurye şirketimizi tercih edebilir, bütçe dostu fiyatlandırma tarifelerimizden yararlanabilirsiniz. Şirketimiz siz değerli müşterilerimiz için gece gündüz demeden, özenle ve yüksek özveri ile çalışmalarını sürdürmektedir. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız siz değerli müşterilerimiz için yüksek güvenlikli önlemler alarak, paket sağlığınızı ön planda tutarak işlemlerini sürdürmektedir.

Motor kurye firmamız sayesinde gün içerisinde hızla bir noktadan başka bir noktaya ulaşması gereken teslimatlarınızı güvenle bizlere emanet edebilirsiniz.  Her an her yerde kolayca ulaşabileceğiniz Taşkışla kurye firmamız siz değerli müşterilerimiz için özenle hizmet vermektedir. Günün ve haftanın her an her saati kolayca firmamızın fırsatlarından yararlanabilir, motor kuryelerimizi güvenle tercih edebilirsiniz. Son model araçlarımız ve motorlarımız ile paketlerinizin hasar görmemesi için her türlü gerekli önlemi alarak özenle teslimatlarınızı gerçekleştiriyoruz. Motor kurye, teslimatlarınızın gün içerisinde hızla ve güvenle karşı tarafa iletilmesi için oldukça avantajlı bir tercihtir. Her an her yerde güvenle tercih edebileceğiniz firmamız siz değerli müşterilerimiz için yüksek kalite güvencesi ile sunulmaktadır.

Taşkışla Kurye Hizmeti

Dünyanın birçok bölgesinde kurye hizmetleri oldukça hızlı bir şekilde gelişmektedir. İnsanların günlük yaşantılarında yeri bulunan bu hizmetler, ulaşımları kolay olduğu için motor kuryeler ile gerçekleştirilir. Ülkemizde bu hizmetleri İstanbul ilimizde gerçekleştiriyoruz. Hem Avrupa hem de Anadolu yakasında fazlaca hizmet verdiğimiz bölgelerimiz bulunmaktadır. Taşkışla kurye bu hizmetlerimizi sağladığımız bölgelerimizden birisi. Müşterilerimiz için kolay ulaşımlarını saylayacakları ve gereken bilgiler için 7/24 iletişim kuracakları ağlarımız mevcuttur. Her hizmetlerde sizlere yardımcı olacak donanımlara sahibiz. Gerek kuryelerimi gerekse araçlarımız olması gereken profesyonelliktedir. Tüm kurallara uyarak sizlerin paketlerinizi istediğiniz konumlara hızla ulaştırıyoruz. Firmamızın güvenilir hizmetlerinden yararlanmak için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Taşkışla kurye hizmetlerimiz ile sizlerin memnuniyetlerini kazanacak standartta çalışmalarımızı yapmaktayız. Sizler istediğiniz taktirde güven ve kalite içeren hizmetlerimiz sizlere sunmaktan sevinç duyarız.

Özellikle internet alışverişleri, yemek siparişleri, acil ihtiyaçlar gibi moto kurye hizmetleri yürütülmektedir. Her kesimden insanlar bu hizmetlerden faydalanıyor. Bizler firma olarak müşterilerimiz için gereken tüm hizmetleri sizlere sunuyoruz. Moto kurye emanetlerinizi teslim edilecek noktalara motorlar vasıtasıyla iletilmesini sağlıyor. Tüm özel eşyalarınızdan resmî belgelere kadar teslimatları taşıyorlar. Yasaklı olmayan ve bir motosikletin taşıyabileceği ölçütte olması yeterlidir. Genel olarak ağır olmayan ve büyük boyutlarda olmayan paketlerin teslimatları gerçekleştirilir. Peki Taşkışla kurye neler taşır? Cevap olarak şunları sıralamak mümkündür:

 • Evrak
 • Ruhsat
 • Kimlik
 • Çiçek
 • İlaç
 • Yedek parça
 • Pasaport
 • Fatura
 • Davetiye
 • Plaka
 • Tekstil ürünleri gibi taşınması mümkün olan teslimatları taşıyoruz.

Firmamız paketlerinizi moto kuryelerimiz tarafından belirttiğiniz adreslere teslim ediyorlar. Taşkışla kurye hizmetlerimizden dilediğimiz her an yararlanabilirsiniz. İstediğiniz anlarda bizler ile iletişime geçerek çeşitli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bizleri 7/24 arayarak gerekli tüm bilgilere ulaşabilirsiniz.

İstanbul’un her iki yakasından tüm ilçelerde hizmetleri bulunan firmamız Taşkışla kurye hizmetleri yapmaktadırlar. Tecrübeli kuryelerimiz gereken tüm donanımlara sahiplerdir. Trafik kuralları içerisinde hız sınırlarını aşmazlar. Ayrıca kuryelerimiz;

 • 18 yaşını doldurmuş
 • A2 ehliyete sahip
 • Motosiklet kullanımını bilen
 • Kurallara hâkim
 • Görev yapacağı semte e bölgeye hâkim
 • Koruyucu kıyafetlere ve kaska sahipler özellikleri ile işlerini ve sorumluluklarını profesyonelce gerçekleştirirler.

Müşterilere yaklaşımları, onlar ile iletişimler, paketlerin sorumluluğunu üstenebilecek donanımlara sahip kuryelerimiz güvenilir işler çıkartmaktadırlar.

Taşkışla kurye hizmetleri çerisinde çok fazla geniş yelpazeye sahibiz. Her müşterilerimiz ile samimi iletişimler kurarak doğru hizmetler sunuyoruz. Gönderisi yapılacak paketlerinizi teslim alırken gönderilecek adresi, teslim alacak kişinin adı ve soyadı gibi iletişim bilgilerini alarak dağıtımlarınızı gereken zaman diliminde yapıyoruz. Firmamız tüm bu hizmetlerini titizlikle gerçekleştiriyor. Müşterilerimizi yarı yolda bırakacak eylemlerde bulunmuyor ve memnuniyetleri sayesinde gün geçtikçe büyüyor.

Ülkemizde bu hizmetleri gerçekleştiren birçok firma bulunuyor. Bazı insanlar bu firmalardan memnunken bazıları memnuniyetsizlik duymaya başlıyor. Çünkü ya yavaş teslimatlar gerçekleştiriliyor ya da hasar görmüş oluyor. Firmamız tüm bu hassasiyetlere özenle yaklaşıyor. Müşterilerimize mağduriyet yaşatacak eylemlerde bulunmuyor. Gerek kuryelerimiz gerek firmamız bünyesinde çalışan diğer tüm çalışanlarımız sorumluluklarının bilincinde ve gönderilerin nasıl bizlere teslim edildiyse o şekilde gerekli adreslere teslimlerini gerçekleştiriyoruz.

Taşkışla Kurye ile arabalı ve motorlu kurye hizmetleri ile diğer hizmet seçenekleri üzerinden yürütmekteyiz. SYS Kurye ailesi olarak hassasiyetlerinizi göz ardı etmez, istenilen süreler içerisinde teslimatları gerçekleştiririz ve hiçbir müşterilerimizin mağduriyet yaşamasına izin vermeyiz. Hızlı ve güvenilir çalışmalarımızdan yararlanmak için bizlere ulaşmak bir tık uzağınızda. Dilediğiniz zaman dilimleri içerisinde bizler ile irtibata geçebilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp