İçeriğe geç

Ortaçeşme Kurye

Ortaçeşme Kurye
Ortaçeşme Kurye

Sanayinin ve teknolojinin gelişmesi ile birlikte pek çok iş Home Office olarak yürütülmektedir. Ancak mail üzerinden iletilemeyen dosyaların çalışılan kuruma teslim edilmesi gerekir. Ortaçeşme kurye olarak değişen çağa ayak uyduruyoruz. Evden yürüttüğünüz çalışmaları kuryelerimiz sayesinde kısa süreler içerisinde çalıştığınız kuruma iletebilirsiniz. Şirketler arasında gönderilmesi gereken önemli evrakları da Ortaçeşme kurye sayesinde güvenli taşıma koşullarında belirtilen adreslere teslim etmekteyiz. Her geçen gün yoğunlaşan İstanbul trafiğinde ulaşım gittikçe zorlaşmaktadır. Bu zorluk sebebiyle iş yerleri arasında yapılacak teslimatlar için bekleme süresi artmaktadır. Ancak bizler profesyonel motorlarımız ile sıkışmış trafik içerisinde bile rahatlıkla iletim sağlamaktayız. Sürücülerimiz eğitimli ve alanında uzman kişilerdir. Böylelikle İstanbul şartlarında ulaşılması saatler süren noktalara kısa sürede erişiyoruz.

Trafikte yaşanan zorluklar, kargo şirketlerinin hizmetlerinde aksamalar yaşanmasına sebep olmaktadır. Firmamız bu aksiliklerin önüne geçebilmek amacıyla, kaliteli ve hızlı kargo yöntemi olan Ortaçeşme kurye hizmeti ile müşterilerin günlük hayatlarını kolaylaştırmaktadır.

Taşıma yöntemimiz, diğer kargo firmalarından farklı olarak ürünlere yüksek derecede hassasiyet göstermektedir. Örneğin, başka bir noktaya göndermek istediğiniz kırılacak eşyayı hiç tereddüt etmeden bizlere teslim edebilirsiniz. Tüm kuryelerimiz müşterilerden teslim aldığı her gönderiyi büyük bir özenle taşımaktadır. Pek çok kargo şirketinde gıda taşınması mümkün olmazken Ortaçeşme kurye, olumsuz hava koşullarında bile gıdalarda herhangi bir bozulma olmadan belirtilen adrese teslime etmektedir. Çalışmalarımıza yaz kış fark etmeksizin devam etmekteyiz. Firmamızın ürün taşıma seçenekleri oldukça gelişmiş durumdadır.

Çiçekten, gıdaya, evraktan, kişisel eşyaya kadar motor üzerinde taşınabilecek her ürünü taşımaktayız. Son model motorlarımız ile taşıdığımız eşyalar, taşıtların ve kuryelerimizin can güvenliği açısından motor üzerinde taşınmaya elverişli olmalıdır. Taşınmasını istediğiniz paketler hakkında çağrı merkezimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Özel günlerinizde göndermek istediğiniz hediyeleri belirlediğiniz saatte iletmeniz mümkün. Hizmetlerimiz aracılığı ile sizlerin en mutlu anlarına şahitlik etmekteyiz. Yalnızca mutlu anlar değil, zamanın kısıtlı olduğu önemli anlarda da işlerinizi kolaylaştırmak için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

Ortaçeşme Kurye Hizmeti

Ortaçeşme kurye olarak yürüttüğümüz çalışmaların hepsi müşterilerimizin memnuniyeti içindir. Dolayısıyla fiyatlandırma aşamasında da müşterilerimizin bütçelerini düşünerek hareket etmekteyiz. Çeşitli seçeneklerimiz ile size en uygun ücret seçeneğini talep edebilirsiniz. Kargo fiyatları belirlenirken;

  • İki adres arasındaki mesafe
  • Yol geçiş ücretleri
  • Talep edilen motorun çeşidi
  • Gönderilen ürünün çeşidi ve boyutu gibi unsurlar etkili olmaktadır.

Seçeneklerin tamamı müşterilerimize detaylı bir şekilde aktarılmaktadır. Böylelikle müşterilerimiz mağdur olmadan, hizmetlerimizden yararlanabilmektedir. Sizlere sunduğumuz kaliteli hizmetleri her geçen gün daha da arttırmaktayız. Uzun yıllar boyu çalışmalarımız neticesinde elde ettiğimiz tecrübeleri, standartlarımızı daha yükseğe taşımak için kullanıyoruz.

Aniden gelişen durumlar gece, gündüz fark etmeksizin ortaya çıkmaktadır. Böyle anlarda zorluk yaşamamanız için Ortaçeşme kurye ekiplerimiz günün her saatinde çalışmasına devam etmektedir. Gece iletilmesi gereken kişisel eşya, tıbbi ilaçlar, önemli evraklar gibi pek çok gönderiyi istediğiniz her saatte alıcıya ulaştırmaktayız. Mesai saatlerinin dışında kargo şirketlerine ulaşmak mümkün olmazken, firmamız 7/24 müşteri hizmetleri desteği ile aralıksız çalışmaktadır. Kuryelerimiz istediğiniz her ürünü gelişmiş ekipmanları ile alıcı konuma en kısa sürede sağlam bir şekilde ulaştırmaktadır.

Belirttiğiniz konumun uzak ya da yakın olma şartı yoktur. Bir mahalle ilerisi için de gönderi oluşturabilirsiniz, birkaç ilçe ileriye de gönderi talebi oluşturabilirsiniz. Belirli noktalarda, müşteri çağrısı bekleyen kuryelerimiz, en kısa sürede bulunduğunuz noktaya gelmektedir. Teknolojik uygulamalarımız sayesinde, gönderinizin durumunu internet üzerinden takip edebilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp