İçeriğe geç

Sahrayıcedit Kurye

Sahrayıcedit Kurye
Sahrayıcedit Kurye

Her gün yüzlerce paketin acil olarak taşınması gerektiği alanda Sahrayıcedit kurye olarak hizmet veriyoruz. Uzun yılar önce çıktığımız yolculukta bugüne kadar yüzlerce müşterimize hizmet verdik ve hemen hepsinin moto kurye tercihinde değişmeyen adresi haline geldik. Yine de başarılarımızı hiçbir zaman yeterli görmüyor, Sahrayıcedit için hep daha iyisi hep daha fazlası için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kadıköy Belediyesi’nin en işlek mahallelerinden birisi olan Sahrayıcedit yılın her günü ve günün her saati hareketliliğine devam etmektedir. Çeşitli kurumlara ev sahipliği yapan mahallede pek çok özel işletme, firma, şirket bulunduğu gibi nüfusu da oldukça kalabalıktır. Bu yüzden gerek Sahrayıcedit’in kendi içinde gerekse diğer semtlerle yoğun bir hareketlilik vardır.

Sahrayıcedit içerisinde ya da Sahrayıcedit ile İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında acil taşınması gereken paketlerinizi taşıyor, hız, kalite, güven ve uygun fiyatı aynı noktada bulmak isteyenlerin çözüm ortağı oluyoruz.

Sahrayıcedit Kurye olarak müşterilerimize pek çok farklı kurye türü ile hizmet veriyoruz. Bunların bazıları ve detayları şu şekildedir:

Normal kurye: Avrupa veya Anadolu yakasından Sahrayıcedit’e ya da Sahrayıcedit’ten Avrupa ve Anadolu yakasına taşınması gereken, aynı gün içinde teslim edilmesini istediğiniz paketlerinizi taşıdığımız uygulamamızdır. Bölgelere göre teslimat sürelerimiz 2 saat ila 3 saat arasında değişmekte, mümkün olan en kısa sürede teslimatlarımız tamamlanmaktadır.

Hızlı kurye: En hızlı şekilde taşınması gereken paketlerinizi hızlı kargo seçeneğimizle taşıyoruz. İletişime geçtiğiniz anda en yakın kuryemizi adresinize yönlendiriyor, paketi teslim alıyor ve teslim etmek için harekete geçiyoruz. 1 saat ila 1,5 saat arasında istenilen adrese moto kurye teslimatımızı yapıyoruz. En acil taleplerinizi ekspres kurye olarak da adlandırılan hızlı kurye uygulamamızla çözüme kavuşturuyoruz.

Gece kurye: Elbette her zaman taşıma ihtiyacınız mesai saatleri içinde olmayabilir. Mesai saatlerinin dışında teslim edilmesi gereken, mesai saatleri dışında acil gelişen ihtiyaçlarınız olabilir. Bu durumda da iletişime geçeceğiniz yer firmamızdır. Akşamları ve geceleri de paketlerinizi güvenli şekilde taşıyor, en hızlı şekilde istenen adreslere ulaştırıyoruz. Gece kurye uygulamamızda teslimat sürelerimiz gidilecek mesafeye, yol durumuna ve hava koşullarına göre farklılık gösterebilmektedir.

Sahrayıcedit Kurye çeşitlerimizin fazlalığından da anlaşılacağı gibi Anadolu Yakası Kurye çözümlerimizde hizmet detaylarımız tamamıyla sizlerin ihtiyaçlarınıza göre şekillenmektedir. Yasal olarak bir engel olmayan ve motosikletlerle taşınması mümkün olan her türlü paketinizi taşıyabiliyoruz.
İşyerinizle eviniz arasında gidip gelmesi gereken evraklarınızı taşıyabiliyor, teklif dosyalarınızı iletebiliyor, adınıza havalimanına gelen bir paketi teslim alabiliyoruz. Bir noktada unuttuğunuz; fakat en kısa sürede size ulaştırılması gereken gönderilerinizi taşıyabiliyoruz.

E-ticaret ortamında satışını yaptığınız bir ürünü müşterinize ulaştırabiliyor ya da aldığınız bir ürünü Sahrayıcedit’in her neresinde olursanız olun adresinize taşıyabiliyoruz. Sevdiklerinize yapacağınız hoş sürprizler için hediyelerinizi taşıyabiliyor, mutluluklarınıza eşlik edebiliyoruz.

Kurye ihtiyacı olanların en çok merak ettikleri konulardan birisi fiyatlar olmaktadır. Fiyatlar bazı unsurlara göre değişiklik göstermekte, öncelikle paketin alınacağı ve teslim edileceği mesafeye göre fiyat belirlenmektedir. Ayrıca kurye türüne göre de fiyat farkı oluşmaktadır. En uygunu normal motor kurye olmakta, gece kurye uygulamamızın riskleri, ek personel ücreti gibi detaylar eklenince fiyatımız biraz daha yükselebilmektedir.

SYS Kurye olarak her zaman kaliteli, güvenli ve uygun fiyatlı Sahrayıcedit kurye hizmetleri vermeye çalışıyoruz. Piyasa koşullarında en iyi fiyatlarla bütçe dostu çözümler sunuyor, ayrıcalıklı dünyamıza sizleri de dahil ediyoruz.

Sahrayıcedit Kurye Hizmeti

Globalleşen dünya standartları çerçevesinde oldukça kritik bir yere sahip olan genel kurye hizmetleri, günümüzde her türlü faaliyetlerin yürütülmesinde direkt olarak kullanıma sunulmuş vaziyettedir. Pek çok çeşitli ülkelerde olduğu gibi ülkemizde de oldukça geniş kitlelere hitap etmekte olan kurye çalışmaları, birçok farklı tarz ve çeşitlerde olmak üzere karşımıza çıkmaktadır. Günümüzde en çok tercih edilen kurye hizmetlerinin başında gelen motosikletli kurye çalışmaları da ülkemiz başta olmak üzere pek çok farklı noktada küresel anlamda hizmete sunulmuş durumdadır. SYS Ekspres Kurye markamız da bu alanda hizmet sunan işletmelerin başında gelmektedir.

Özellikle İstanbul’un Kadıköy semtinde yer alan Sahrayıcedit bölgesi için oldukça nitelikli ve etkin bir seviyede teknik kurye hizmetleri ile öne çıkmakta olan SYS Ekspres Kurye firmamız, oldukça seçkin bir hizmet portföyüne de sahiptir. Sahrayıcedit kurye hizmetlerinde kendi alanında en çok tercih edilen markaların başında gelmekte olan işletmemiz, haftanın 7 günü ve günün her saati kesintisiz bir şekilde kurye hizmeti sunmaya önem vermektedir. SYS Ekspres Kurye markamız, oldukça geniş içerikli ve zengin kapsamlı bir teknik hizmet portföyünü de işletme çatısı altında ihtiva etmektedir.

İstanbul’un Sahrayıcedit bölgesi başta olmak üzere pek çok çeşitli semt ve ilçeleri için 7/24 kesintisiz bir şekilde kurye hizmeti sunmakta olan SYS Kurye markamız, Sahrayıcedit kurye çalışmaları alanında en çok tercih edilen firmaların da en başında gelmektedir. Uluslararası seviyede genel hizmet ve kalite standartları ve oldukça makul fiyat standartlarını birleştirerek hizmetlerine devam etmekte olan SYS Ekspres Kurye firmamız, motosikletli kurye çalışmaları alanında birinci sınıf kalitede hizmetleri ile ön plana çıkmaktadır.

Gün içerisinde oldukça hızlı ve etkin bir şekilde teslimat sağlamakta olan SYS Ekspres Kurye firmamız, genel müşteri memnuniyetini de diğer her türlü kriterin üzerinde tutmaktadır. Pek değerli müşterilerinin yapıcı yorum ve eleştirileri ışığında sürekli olarak kendisini geliştirmekte ve güncellemekte olan firmamız, en son model araçlarla donatılmış bir kurye filosuna da sahiptir. Kendi sektöründe yüksek tecrübe sahibi teknik ekip kadrosuna da işletme bünyesinde yer vermekte olan SYS Ekspres Kurye firmamız, uluslararası düzeyde genel hizmet ve kalite standartlarını da marka çatısı altında ihtiva etmektedir.

Özellikle Sahrayıcedit kurye işleri alanında oldukça nitelikli ve yetkin seviyede çalışmaları ile öne çıkmakta olan SYS Ekspres Kurye markamız, uluslararası seviyede genel hizmet ve kalite standartları ile tanınmaktadır. Profesyonel seviyede kurye hizmetleri ve oldukça cazip hizmet skalası ile öne çıkmakta olan işletmemiz, en üst düzey kalitede kurye araç filosuyla da tanınmaktadır. Kendi alanında oldukça yüksek deneyim ve tecrübe sahibi kurye kadrosu ile hizmetlerine kesintisiz bir şekilde devam etmekte olan firmamız, oldukça elit ve seçkin seviyede bir teknik hizmet portföyüne de sahiptir.

Motosikletli kurye hizmetleri kapsamında direkt olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile öne çıkmakta olan SYS Ekspres Kurye firmamız, en yüksek kalitede hizmet standartları ve oldukça uygun fiyatlı çalışmaları ile öne çıkmaktadır. Doğrudan müşteri memnuniyetini odak alan teknik hizmetleri ile hizmetlerine kesintisiz bir şekilde devam etmekte olan markamız, gün içerisinde erişim sağlayabileceğiniz birçok farklı iletişim yollarını da işletme bünyesinde barındırmaktadır. Sahrayıcedit Kurye firmamızın hizmetlerine;

  • Marka GSM telefon numaramız,
  • Kurumsal e-posta adresimiz veya
  • İşletme web sitemiz aracılığı ile direkt olarak erişim sağlayabilirsiniz.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp