Anasayfa » Sahrayıcedit Kurye

Sahrayıcedit Kurye

Her gün yüzlerce paketin acil olarak taşınması gerektiği alanda Sahrayıcedit kurye olarak hizmet veriyoruz. Uzun yılar önce çıktığımız yolculukta bugüne kadar yüzlerce müşterimize hizmet verdik ve hemen hepsinin moto kurye tercihinde değişmeyen adresi haline geldik. Yine de başarılarımızı hiçbir zaman yeterli görmüyor, Sahrayıcedit için hep daha iyisi hep daha fazlası için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Kadıköy Belediyesi‘nin en işlek mahallelerinden birisi olan Sahrayıcedit yılın her günü ve günün her saati hareketliliğine devam etmektedir. Çeşitli kurumlara ev sahipliği yapan mahallede pek çok özel işletme, firma, şirket bulunduğu gibi nüfusu da oldukça kalabalıktır. Bu yüzden gerek Sahrayıcedit’in kendi içinde gerekse diğer semtlerle yoğun bir hareketlilik vardır.

Sahrayıcedit içerisinde ya da Sahrayıcedit ile İstanbul’un diğer bütün noktaları arasında acil taşınması gereken paketlerinizi taşıyor, hız, kalite, güven ve uygun fiyatı aynı noktada bulmak isteyenlerin çözüm ortağı oluyoruz.

Sahrayıcedit kurye olarak müşterilerimize pek çok farklı kurye türü ile hizmet veriyoruz. Bunların bazıları ve detayları şu şekildedir:

Normal Sahrayıcedit kurye: Avrupa veya Anadolu yakasından Sahrayıcedit’e ya da Sahrayıcedit’ten Avrupa ve Anadolu yakasına taşınması gereken, aynı gün içinde teslim edilmesini istediğiniz paketlerinizi taşıdığımız uygulamamızdır. Bölgelere göre teslimat sürelerimiz 2 saat ila 3 saat arasında değişmekte, mümkün olan en kısa sürede teslimatlarımız tamamlanmaktadır.

Hızlı Sahrayıcedit kurye: En hızlı şekilde taşınması gereken paketlerinizi hızlı kargo seçeneğimizle taşıyoruz. İletişime geçtiğiniz anda en yakın kuryemizi adresinize yönlendiriyor, paketi teslim alıyor ve teslim etmek için harekete geçiyoruz. 1 saat ila 1,5 saat arasında istenilen adrese moto kurye teslimatımızı yapıyoruz. En acil taleplerinizi ekspres kurye olarak da adlandırılan hızlı kurye uygulamamızla çözüme kavuşturuyoruz.

Gece Sahrayıcedit kurye: Elbette her zaman taşıma ihtiyacınız mesai saatleri içinde olmayabilir. Mesai saatlerinin dışında teslim edilmesi gereken, mesai saatleri dışında acil gelişen ihtiyaçlarınız olabilir. Bu durumda da iletişime geçeceğiniz yer firmamızdır. Akşamları ve geceleri de paketlerinizi güvenli şekilde taşıyor, en hızlı şekilde istenen adreslere ulaştırıyoruz. Gece kurye uygulamamızda teslimat sürelerimiz gidilecek mesafeye, yol durumuna ve hava koşullarına göre farklılık gösterebilmektedir.

Kurye çeşitlerimizin fazlalığından da anlaşılacağı gibi Sahrayıcedit kurye çözümlerimizde hizmet detaylarımız tamamıyla sizlerin ihtiyaçlarınıza göre şekillenmektedir. Yasal olarak bir engel olmayan ve motosikletlerle taşınması mümkün olan her türlü paketinizi taşıyabiliyoruz.
İşyerinizle eviniz arasında gidip gelmesi gereken evraklarınızı taşıyabiliyor, teklif dosyalarınızı iletebiliyor, adınıza havalimanına gelen bir paketi teslim alabiliyoruz. Bir noktada unuttuğunuz; fakat en kısa sürede size ulaştırılması gereken gönderilerinizi taşıyabiliyoruz.

E-ticaret ortamında satışını yaptığınız bir ürünü müşterinize ulaştırabiliyor ya da aldığınız bir ürünü Sahrayıcedit’in her neresinde olursanız olun adresinize taşıyabiliyoruz. Sevdiklerinize yapacağınız hoş sürprizler için hediyelerinizi taşıyabiliyor, mutluluklarınıza eşlik edebiliyoruz.

İstanbul Kurye ihtiyacı olanların en çok merak ettikleri konulardan birisi fiyatlar olmaktadır. Fiyatlar bazı unsurlara göre değişiklik göstermekte, öncelikle paketin alınacağı ve teslim edileceği mesafeye göre fiyat belirlenmektedir. Ayrıca kurye türüne göre de fiyat farkı oluşmaktadır. En uygunu normal motor kurye olmakta, gece kurye uygulamamızın riskleri, ek personel ücreti gibi detaylar eklenince fiyatımız biraz daha yükselebilmektedir.

SYS Kurye olarak her zaman kaliteli, güvenli ve uygun fiyatlı Sahrayıcedit kurye hizmetleri vermeye çalışıyoruz. Piyasa koşullarında en iyi fiyatlarla bütçe dostu çözümler sunuyor, ayrıcalıklı dünyamıza sizleri de dahil ediyoruz.