İçeriğe geç

Dalyan Kurye

Dalyan Kurye
Dalyan Kurye

Yıllardır müşterilerine motorlu kurye hizmeti sunan Sys Kurye, müşterilerinden almış olduğu olumlu geri dönüşler sayesinde yıllar içinde İstanbul’un iki yakasında da adından sıklıkla söz ettirmeyi başarmıştır. Müşteri memnuniyetini esas alan Dalyan kurye olarak sağlamış olduğumuz güvenli teslimat seçeneklerimiz ile her zaman müşterilerimizin bir numaralı tercihi olmaktayız.

Özellikle iş hayatında tercih edilen Dalyan kurye, aynı gün içerisinde teslim edilmesi gereken önemli evrak ve belgelerinizin teslimatlarını, istediğiniz saatler arasında tam zamanında istenilen adrese teslim etmektedir. Evrak ve belgelerin dışında çok büyük olmayan bütün paketlerin teslimatını güvenli bir şekilde gerçekleştiren firmamız, teslimat öncesi paketleme işlemini de güvenli ve özenli bir şekilde yaparak hiçbir eşyanızın zarar görmesine izin vermez.

Firmamızı tercih eden hiçbir müşterimize İstanbul’un kalabalık ve zorlu trafik şartlarını bahane ederek paketlerinizin teslimatını geciktirmiyoruz. 7/24 müşteri hizmetine açık olan Sys Kurye çalışmalarını daima müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı amaç edinerek geliştirmektedir.

Büyük teslimat araçlarından daha az yer kaplayan motosikletler son zamanlarda teslimat işlemlerinin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Ancak teslimatı gerçekleştirmekle sorumlu olan çalışanların yeterince iş tecrübeleri yoksa ve teslimatla görevli oldukları adreslerin konumlarına yeterince hakim değillerse, bu durum hem firma hem de müşteri açısından gereksiz zaman kaybına sebep olacaktır.

Kısıtlı zaman aralıklarında, önemli işlerinizin çoğunda tercih edebileceğiniz SYS Kurye yıllardır en kaliteli ve en hızlı hizmeti siz değerli müşterilerimize sağlamak adına çalışmaktadır. Firmamızın sağlamış olduğu modern motosiklet araçlarımız sayesinde, zorlu İstanbul trafiğine rağmen daima hızlı ve güvenli teslimatlar gerçekleştirmekteyiz.

SYS Kurye çalışanları tarafından teslimatı gerçekleştirilen bazı ürünler:

● Hediyelik eşyalar ve çiçekler

● Pasaport ve kimlik kartları

● Çeşitli evraklar ve belgeler

● Küçük ve orta boy teknolojik ürünler

Daha birçok ürünün taşımacılığını yapan firmamız, kaliteli bir paketleme işlemi ile teslimatı yapılacak olan ürünlerin herhangi bir hasar almasına engel olur.

Dalyan kurye yıllardır birçok ürünün taşımacılığını yapmış olan tecrübeli bir firmadır. Firmamızı tercih eden müşterilerimizin güvenini sarsmamak adına teslimatı gerçekleştirilecek olan ürünlerin, istenilen adreslere tam zamanında teslim edilmesi konusunda oldukça dikkatli ve titiz bir şekilde çalışmaktayız.

 Müşteri memnuniyetini esas alan firmamız hakkında detaylı bilgi almak, görüş ve önerilerinizi bildirmek adına kayıtlı telefon numaramızdan müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak kadar görüş ve önerileriniz de firmamız için değerli ve özeldir.

Dalyan kurye yıllardır müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına güvenilir teslimat hizmetleri vermektedir. Firmamızı bir kere tercih edip memnuniyetini kazandığımız müşterilerimizin, tercih ettikleri devamlı teslimat adresi olabilmek tek hedefimizdir.

Tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile dilediğiniz adrese teslimatı yapılacak olan paketleriniz, dikkatli ve güvenli bir şekilde paketlendikten sonra eğer belli bir saat belirtmemişseniz gün içerisinde teslimatı gerçekleştirilmektedir. Kişiye özel teslimatlar gerçekleştirdiğimiz için paketinizin yabancı paketler ile karışması ya da yanlış bir adrese teslim edilmesi durumu söz konusu değildir. Firmamıza gelebilecek zamanınız yoksa, dilerseniz evinize yönlendirmiş olduğumuz Dalyan kurye çalışanlarımıza paketinizi evinizden de emanet edebilirsiniz. Kuryelerimiz ne şekilde olursa olsun muhakkak güvenli bir teslimat hizmetini müşterilerimize sunacaktır. Bu konuda internet adresimizde kayıtlı olan telefon numaramızdan firmamıza ulaşarak, çalışan arkadaşlarımızdan sizlere yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz. Firmamız haftanın her günü ve her saati hizmetinize daima açıktır.

Dalyan Kurye Hizmeti

Dalyan kurye ekibi olarak Kadıköy bölgemizde siz değerli müşterilerimize uzun süredir hizmet vermekteyiz. Kuryelerimiz ve şube personellerimiz ile 7/24 hizmetlerimizi gerekli özen ve sistemli çalışmamız ile sizlere sunmaktayız. Kalabalık insan nüfusuyla paralel olarak artış gösteren günlük trafik yoğunluğu birçok işlemimizin gecikmesine sebep olmaktadır. Şahsi evrak ve ürünlerimizin teslim işlemlerinde gecikme yaşanabildiği durumlar olabiliyor. Şahsi gönderiler ile birlikte şirketiniz iş faaliyetlerini gerçekleştirirken yaşanabilecek gecikmeler marka değerinize zarar verebiliyor müşteri kayıpları yaşayabiliyorsunuz. Tüm işlemlerinizin aksamadan istediğiniz zamanlar içerisinde gerçekleşmesini sağlamaktayız. Zaman ve mekân sınırlaması yaşamadan İstanbul’un her bölgesine ve yurtiçinde diğer tüm şehirlere yaptığımız teslimatlarımızdan memnun olacaksınız.

Yıllardır yaptığımız her işle tecrübemize tecrübe katmaya devam ediyoruz. Gerçekleşen her teslimat bizi müşterilerimizi anlamak konusunda ve isteklerini gerçekleştirme konusunda donanımlı hale getirmiştir. Bizleri müşteri hattımız üzerinden arayarak ulaştığınız andan itibaren müşteri temsilcilerimiz yararlanmak istediğiniz hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgileri sizler ile paylaşmaktadır. Dalyan kurye personellerimiz ise yüksek kaliteli teslimat standartlarımıza uyum sağlayan ve sürüş konularında yeterli tecrübeye sahip ekip arkadaşlarımızdır. Çalıştıkları bölgeyi ve İstanbul’un yol güzergahını çok iyi bildikleri için teslimat süreleri ve işlem sürelerimiz kısalmaktadır. Dalyan kurye yurt içinde farklı şehirlere de gönderim yapmak isterseniz bu konuda da hizmet veriyor. Hem gündüz teslimatları hem de gece istediğiniz saatlerde belirttiğiniz noktalara teslimat yapılmaktadır. Kuryelerimiz kargo uçaklarına ulaştırma görevini yapmaktadırlar.

Kargo ihtiyaçlarınız gündüz ve gece ayrımı yapmaksızın teslim edilmektedir. Kişisel ve özel ürünleriniz için vip teslimat seçeneğimizden faydalanabilmektesiniz. Standart teslimat ile arasındaki öncelikli fark çok daha kısa sürelerde işlemleriniz tamamlanıyor. Büyük ücret farkları gerektirmeyen bu teslimat seçeneğiyle ekstra hızlı teslimata ihtiyaç duyduğunuzda işiniz kolaylaşacaktır. Bazı durumlarda sunduğumuz bir diğer hizmet özellikle evrak işlemlerinde karşımıza çıkıyor. İstediğiniz zamanlarda evrak işleminiz tamamlanıyor ve size tekrar getirilebiliyor.

Bir diğer avantajımız kurye ekibimiz tüm teslimat aşamalarında kendi can güvenliklerini daha sonra da trafikte bulunan diğer araç sahiplerinin güvenliklerini tehlikeye atmadan, ciddi bir iş yaptıklarının bilincinde olarak sürüşlerini gerçekleştirmektedirler. Yollamak istediğiniz gönderileriniz belirttiğiniz konumlarda sizlerden teslim alınabildiği gibi şubelerimiz aracılığıyla da bize ulaştırabiliyorsunuz. Gönderilerinizin boyut ve kiloları kurye ekibi tarafından taşınamayacak boyutlarda ise araç hizmetimizle sizlere destek olmaya devam ediyoruz.

Sys Kurye genel ekibi içerisinde bulunan ve müşteri memnuniyetinin esas çalışma ilkesi olarak benimsendiği firmamızda,

• Müşteri destek hattı

•7/24 teslimat seçenekleri

•Tecrübeli şube çalışanları

•Şehir içi ve Şehir dışı teslimat

•Motor ve araç ile teslimat

•Deneyimli kuryeler

•Çözüm odaklı hizmet anlayışı

•Vip hizmetler

•Gece kurye hizmeti

Ve daha birçok avantajı ile kaliteli hizmeti sizlere ulaştırıyor. Her ürünün taşındığı ekibimizde tehlike oluşturacak kimyasallar taşınmamaktadır. Teslimat hizmetlerinde kullandığımız motor ve araçlarımız yasal muayeneleri tamamlanmış olup rutin bakım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Gönderilerinizin değeri hesaplanmadan teslim ettiğiniz her ürün en yüksek değer kapsamında özenle taşınmaktadır. Bireysel ve tekil eşyalarınız için gönderim yapılabildiği gibi kurumsal firma toplu gönderimleri için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Güncel fiyat bilgileri hakkında bilgi alabilir avantajlı kampanyalarımızdan istediğiniz zaman faydalanabilirsiniz. Dalyan kurye tecrübeli ekibi, çözüm odaklı iş faaliyetlerini benimseyen çalışma anlayışı, zamanında teslimatı önemseyen gönderi planlamaları ile büyük bir özveriyle sizler için çalışmaktadır. Hizmetlerimizden faydalanmak isterseniz dilediğiniz zaman bizlere irtibat numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp