İçeriğe geç

Zeynep Kamil Kurye

 İlk duyduğunuzda aklınıza bir sürü şey geldiğinin farkındayız. Küçük yerleşim alanlarında bir yerden bir yere herhangi bir belge veya başka bir objenin dakikalar içinde rahat ve güvenilir bir biçimde ulaştığını da düşünürsek kulağa hakikatten garip geliyor. Ama İstanbul gibi tüm Türkiye’nin beslediği ve onunda bütün ülkeye kaynak sağladığı kozmopolit bir şehirde kargonuzun istediğiniz yere ulaşması sıkıntılı bir hal alabilir.  Farz edelim ki önemli bir belgeyi diğer yakaya acilen ulaştırmak zorundasınız, bilinen önemli kargo şirketleri İstanbul içinde dahi 1 haftadan önce ulaştıramayacaktır. Ayrıca önem verilen herhangi bir kargoyu kurumsal bir şirketle ulaştırmak, emin ellerde olduğunu bilmek herkesin hakkıdır. Hem hız hem de güvenilirlik açısından firmamız olarak hem Avrupa hem de Anadolu Yakası’nda faaliyet göstermekteyiz. Zeynep kamil kurye sayesinde sabah saatlerinde teslimatlar İstanbul içinde dağıtılır ve müşterilerimiz haftanın her günü istedikleri saatte müşteri hizmetlerini arayıp yetkili kişiyle görüşüp gerekli fiyat bilgilendirmesini alırlar.

Onay verdikleri durumda hesaplı bir şekilde kargo hizmeti almış olurlar. Elbette bu hizmetimizi sadece İstanbul için değil bazı büyük şehirlerimizde de yürütmekteyiz. Uçak kargo, arabalı kargo gibi faaliyet gösterdiğimiz alanlar mevcut bulunmaktadır. Ama tabi ki 21.yüzyıl insanın hız tutkusu Zeynep kamil kurye furyasını tamamen ön plana çıkarıyor. Evrak, dosya vs. gibi kargoların yanında müşterilerimizin hediyelik eşyalarını, günlük ihtiyaçlarını, yemeklerini de çok hızlı bir şekilde onlara ulaştırıyoruz. Tabi ki çalışanlarımızın her daim hızlı olması yağışlı havalarda tehlikeli olabiliyor ama 7/24 bizleri arayıp kargonuzun nerde olduğunu öğrenebilir ve eğer bir gecikme yaşanıyorsa nedenini öğrenebilirsiniz. Çünkü hava şartları gibi trafik ve ani gelişen durumlar da meydana gelmiş olabilir.

Kurulduğumuz günden bu yana ailenizden biriymiş gibi bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz. Yıllardır sizin mutluluğunuzu, sevincinizi, üzüntünüzü taşıyor ve her bir kargomuzu aynı özenle koruyarak ulaştırıyoruz. Eğer siz de kargonuzu yepyeni motorlar ile taşımacılık yapan firmamız ile en hızlı şekilde karşı tarafa ulaştırmak isterseniz sitemizde bulunan iletişim formunu doldurup gerekli bilgileri öğrendikten sonra işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Günümüzde internet üzerinden alışverişin yaygınlaşması sebebiyle Üsküdar kurye ihtiyacı artışa geçmiştir. Müşterilerin siparişleri değerlendirirken en önemli kriterlerinden birisi teslimat hızı olmaktadır. Vaktin ne kadar kıymetli olduğunun farkındayız ve bu sebeple market, restoran, sağlık, e- ticaret gibi birçok alanda İstanbul içinde İstanbul Kurye hizmeti veriyoruz. Siparişlerinizi maksimum otuz dakika içerisinde bulunduğunuz lokasyondan alıyor, sahiplerine ulaştırıyoruz. Üstelik bunu 7/24 gerçekleştiriyoruz. Müşterilerinizi önemsiyor, oldukça kibar ve işine hâkim kuryelerile çalışıyoruz.

Siparişlerinizi uygulamamız veya web sitemiz üzerinden canlı olarak takip edebilmenizi ve gönderilerinizin durumunu öğrenebilmenizi sağlıyoruz. Üstelik bir sorun oluşması durumunda kuryemiz ile iletişime geçebilmeniz de mümkün.

Zorlu İstanbul trafiğine rağmen teslimatlarınızı sizden maksimum 30 dakika içerisindeteslim alıyor, talep istediğiniz zaman aralığında alıcıya ulaştırıyoruz. Ayrıca bu hizmet için sizlerden çok makul ücretler talep ediyor, devamlılığınız halinde indirim uyguluyoruz. Teslimatlarınızı talep ettiğiniz vakitten yirmi dakika veya daha uzun sürede geç getirdiğimizde ödediğiniz ücretin bir kısmını tarafınıza iade etme sözünü veriyoruz.

Dağıtım Öncesindeki Hizmetlerimiz

  • Gönderilerinizi İstanbul içerisindeki her türlü adresten teslim alıyoruz.
  • Gönderilerinizi ihtiyacına göre paketliyor, zarflıyor, etiketliyor veya kutuluyoruz.

Şimdiye kadarki siparişlerimizin %98’ini zamanında ve sorunsuz bir şekilde müşterilerimize ulaştırmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Herhangi bir sorun yaşamanız halinde iletişim numaralarımızdan bizlere ulaştığınızda anında yardımcı oluyor, sizlerin memnuniyetini önemsiyoruz.

Tarayıcınızdan internet sitemize giriş yaparak veya telefonunuza indirebileceğiniz mobil uygulamamız üzerinden kolayca Zeynep kamil kurye çağırabilirsiniz. Üstelik bu işlemi yapmak oldukça kolay, tek yapmanız gereken sitemiz üzerinden yönlendirdiğimiz adımları takip etmek. Öncelikle siparişin teslim alınacağı adresi girerek size en yakın kuryeyi görüntülemeniz gerekiyor. Sonrasında siparişinizin boyutlarını, alıcının adresini ve hangi zaman aralığında teslim edilmesi gerektiğini tarafımıza bildirerek size en yakın kuryeyi çağırabilirsiniz. Bu bilgiler girildikten sonra ekranınızda kurye hizmetinin ücretini görüntüleyebileceksiniz, ister banka/kredi kartı ile ister kuryemiz geldiğinde nakit olarak ödeyebilirsiniz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×