İçeriğe geç

Gece Kurye

Gece kurye son dönemde en çok öne çıkan kurye türlerinden birisidir. Malum olduğu üzere artık hayat sadece gün içine sığmaktan çok uzak. Çoğu insan ve işletme vardiya sistemiyle 24 saat çalışıyor. Özellikle İstanbul gibi hareketliliğin çok fazla olduğu yerlerde gün boyunca ihtiyaçlar hasıl oluyor.

Gönderilerin bir noktadan başka bir noktaya ulaşması için daha çok mesai saatleri tercih edilse de mesai saatleri dışında da acil paket taşıma gereksinimi ortaya çıkabiliyor ya da mesai saatlerine yetişmeyen işler olabiliyor. Kurye uygulamamız tam da bu noktada öne çıkarak mesai saatleri dışında da paketlerinizin evlere, işyerlerine ya da şahıslara teslimatına izin veriyor.

İstanbul’un bütün ilçelerinde ya da diğer illerde acil teslim edilmesi gereken evraklarınızı, kimliklerinizi, belgelerinizi, pasaportlarınızı ve diğer bütün gönderilerinizi profesyonel ekibimizle alıyor, ulaşmasını istediğiniz noktalara ulaştırıyoruz. Hızlı ve güvenli teslimat ayrıcalığını bütün hizmetlerimizde olduğu gibi kurye hizmetimizde de devam ettiriyoruz.

Uygulamamız uzun yıllardır İstanbul il sınırları içerisinde Anadolu ve Avrupa yakasında devam ediyor. Gerek bireysel gerekse kurumsal müşterilerimiz yıllardır en acil ihtiyaçlarınız tarafımızdan karşılıyor. Akşam saat 19.00 ila sabah 07.00 arasında yapılacak teslimatlar hizmetimize dahil oluyor.

Kurye hizmetimiz özellikle acil ihtiyaçlarda çalışan işyerlerinde yoğun kullanılıyor. Fakat kimini kullanabileceği noktasında herhangi bir kısıtlama yok. Yasal olarak taşınması yasak olmayan her türlü gönderiyi taşıtmak isteyenler bizi tercih edebilir.

Uygulamamızda hizmet bölgelerimizin lokasyonuna hakim, sürücülük kabiliyeti üst düzey çalışma arkadaşlarımızla çalışıyoruz. Pek çok avantajı aynı anda tarafınıza sunuyoruz. 

  • Anlık ihtiyaçlar için en ideal çözümdür. Kimi zaman mesai bitse dahi evinizde çalışmaya devam edebilirsiniz. İşiniz gereği ertesi güne hazırlık yapıyor olabilirsiniz veya elinizdeki işi mesai saatlerinde yetiştirememiş olabilirsiniz. Bu durumda anlık ihtiyacınızı kolayca karşılayabilirsiniz.
  • Müşterilerimizin 7/24 hizmet alabilmesini sağlar. Çünkü mesaimizi uzatarak hizmetlerimizi kesintisiz hale getiriyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her alan kurye desteği alabilmenizi sağlıyoruz.
  • Moto kuryenin en büyük avantajlarından birisi trafik yoğunluğuna takılmaması ve hızlı teslimat yapmasıdır. Bazı lokasyonların daha sakin olması kurye hizmetlerimizin hızını daha da arttırmakta, daha hızlı teslimat yapabilmemiz mümkün olmaktadır.
  • Mesai saatleri dışında başka bir kurye hizmeti ya da kargo taşıma uygulaması yoktur. Diğerleri ekseriyetle saat 18.00 itibariyle hizmetlerini sonlandırırlar. Oysa hayat bu saatten sonra da devam eder.

Kurye Hizmeti tercih edilmesinin en büyük nedeni acil ihtiyaçlardır. Sadece bireysel olarak değil, kurumsal olarak da akşam kuryeye ihtiyaç duyulabilir. Eczaneler gibi kurumlar bu hizmeti kullanabilir. Bu hizmetimizde taşınabilecekler yasal olması kaydıyla oldukça geniştir. Müşterilerimiz kıymetli evraklarının, hediye eşyalarının, çiçeklerinin, pastalarının, kırılabilir eşyalarının ve daha pek çok gönderisinin taşınmasını talep edebilmektedir.

Kurye uygulamamızda hizmet detaylarını tamamen müşterilerimizin ihtiyaçları ve talepleri şekillendirir. Dilerseniz belirttiğiniz adresten paketinizi alıp gitmesini istediğiniz yere ulaştırırız. Ya da sizden alıp ulaşmasını istediğiniz yere bırakırız veya başka bir yerden alınıp tarafınıza ulaştırılmasını sağlayabiliriz. Tek yapmanız gereken lokasyonları paylaşmak. Sonrası profesyonel ekibimizin kontrolündedir.

Gece kurye uygulamalarında fiyatlandırma diğerlerine nazaran biraz daha fazladır. Çünkü personellerimiz mesaiye kalmakta ve daha zorlu şartlarda çalışmaktadırlar. Yine de SYS Kurye olarak her zaman kaliteyi, güvenilir hizmeti bütçe dostu fiyatlarla buluşturmayı hedefliyoruz. Bu yüzden de en uygun fiyatlı kurye hizmetini sağlıyoruz.

Uluslararası alanda oldukça önemli bir konumda yer alan kurye hizmetleri, gün içerisinde pek çok çeşitli sektörler ve işkolları için direkt olarak kullanıma sunulmaktadır. Pek çok çeşitli önemli evrak ve teknik envanterlerin hedef bölgeye anında ulaşması için elzem olan kurye hizmetleri, birçok farklı tarz ve nitelik standartları içerisinde de karşımıza çıkmaktadır. Özellikle haftanın her günü ve günün her saati çalışan kurye firmaları tarafından hayata geçirilmekte olan moto kurye hizmetleri de bu alanda en çok tercih edilen çalışmalarına başında gelmektedir. Birçok farklı ülkelerde olduğu gibi ülkemiz olan Türkiye’de de en çok kullanılan kurye hizmetlerinden olan gece kurye çalışmaları, SYS Kurye markamız bünyesinde de hizmete sunulmaktadır.

Haftanın her günü ve günün her saati kesintisiz bir şekilde kurye hizmeti sunmakta olan SYS Kurye işletmemiz, kendi alanında yüksek tecrübe sahibi teknik ekip kadrosuna da sahiptir. Acil yetişmesi gerekli olan evraklar için günün her saati kurye hizmeti sunmakta olan markamız, birinci sınıf kalitede motosiklet filosunu da işletme bünyesinde ihtiva etmektedir. Pek değerli müşterilerinin memnuniyetini de diğer her türlü kriterin üzerinde tutmakta olan SYS Kurye markamız, oldukça zengin içerikli ve geniş kapsamlı bir teknik hizmet portföyüne de sahiptir.

Özellikle gece sürüşü alanında uzman ve yüksek düzeyde deneyim sahibi kurye personeli kadrosuna da sahip olan SYS Kurye markamız, uluslararası seviyede genel hizmet ve kalite standartlarını da işletme bünyesinde barındırmaktadır. Profesyonel seviye gece kurye hizmetleri alanında en çok tercih edilen markalar arasında yer alan firmamız, pek değerli müşterilerinin genel memnuniyetine de çok önem vermektedir. Oldukça uygun ve makul fiyatlı kurye çalışmaları ile tanınmakta olan işletmemiz, İstanbul içi motosikletli kurye hizmetleri alanında da en çok tercih edilen firmaların başında yer almaktadır.

Kurye hizmetleri alanında şehrin her bölgesine anında kurye hizmeti sunmakta olan SYS Kurye markamız, oldukça zengin içerikli ve geniş kapsamlı bir teknik hizmet portföyüne de sahiptir. Profesyonel seviyede kurye hizmetleri ve oldukça makul fiyatlı ücret skalası ile öne çıkmakta olan firmamız, haftanın 7 günü ve her günün 24 saati kesintisiz bir şekilde hizmet sunmaktadır. Oldukça donanımlı ve zengin bilgi içerikli bir internet web sitesine de sahip olan markamız, pek değerli müşterileri için en üst düzey kalite hizmeti en makul fiyatlar çerçevesinde sunmaya önem vermektedir.

Dünyanın pek çok farklı bölgesinde olduğu gibi ülkemiz olan Türkiye’de de oldukça popüler bir şekilde tercih edilmekte olan gece kurye hizmetleri, özellikle acil evrak taşımacılığı gerektiren iş kolları için de oldukça önemli bir konumdadır. Haftanın her günü ve her günün her saati kesintisiz bir şekilde çalışmayı gerektiren bu gibi hizmetler, kurye işleri alanında profesyonel firmalar tarafından hayata geçirilmektedir.

Oldukça makul fiyatlı ücret skalası ve doğrudan müşteri odaklı gece kurye hizmetleri ile tanınmakta olan SYS Kurye markamız da bu alanda en hızlı ve en etkin seviyede çalışmaları ile öne çıkmaktadır. Özellikle İstanbul içi motosikletli kurye hizmetlerinde bir dünya markası olan işletmemiz, pek çok çeşitli iletişim yollarını da firma bünyesinde ihtiva etmektedir. Gün içerisinden markamızın envaiçeşit kurye hizmet seçeneklerine; işletme internet web sitemiz, GSM telefon numaramız, kurumsal e-posta adresimiz veya genel şube merkezimiz aracılığı ile anında erişim sağlayabilirsiniz.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×