Anasayfa » Gece Kurye

Gece Kurye

Gece kurye son dönemde en çok öne çıkan kurye türlerinden birisidir. Malum olduğu üzere artık hayat sadece gün içine sığmaktan çok uzak. Çoğu insan ve işletme vardiya sistemiyle 24 saat çalışıyor. Özellikle İstanbul gibi hareketliliğin çok fazla olduğu yerlerde gün boyunca ihtiyaçlar hasıl oluyor.

Gönderilerin bir noktadan başka bir noktaya ulaşması için daha çok mesai saatleri tercih edilse de mesai saatleri dışında da acil paket taşıma gereksinimi ortaya çıkabiliyor ya da mesai saatlerine yetişmeyen işler olabiliyor. Gece kurye uygulamamız tam da bu noktada öne çıkarak mesai saatleri dışında da paketlerinizin evlere, işyerlerine ya da şahıslara teslimatına izin veriyor.

İstanbul’un bütün ilçelerinde ya da diğer illerde acil teslim edilmesi gereken evraklarınızı, kimliklerinizi, belgelerinizi, pasaportlarınızı ve diğer bütün gönderilerinizi profesyonel ekibimizle alıyor, ulaşmasını istediğiniz noktalara ulaştırıyoruz. Hızlı ve güvenli teslimat ayrıcalığını bütün hizmetlerimizde olduğu gibi Gece kurye hizmetimizde de devam ettiriyoruz.

Gece kurye uygulamamız uzun yıllardır İstanbul Büyük Şehir Belediyesi il sınırları içerisinde Anadolu ve Avrupa yakasında devam ediyor. Gerek bireysel gerekse kurumsal müşterilerimiz yıllardır en acil ihtiyaçlarınız tarafımızdan karşılıyor. Akşam saat 19.00 ila sabah 07.00 arasında yapılacak teslimatlar gece kurye hizmetimize dahil oluyor.

Gece kurye hizmetimiz özellikle acil ihtiyaçlarda ve geceleri çalışan işyerlerinde yoğun kullanılıyor. Fakat kimini kullanabileceği noktasında herhangi bir kısıtlama yok. Yasal olarak taşınması yasak olmayan her türlü gönderiyi taşıtmak isteyenler bizi tercih edebilir.

Gece kurye uygulamamızda hizmet bölgelerimizin lokasyonuna hakim, sürücülük kabiliyeti üst düzey çalışma arkadaşlarımızla çalışıyoruz. Pek çok avantajı aynı anda tarafınıza sunuyoruz. Gece kuryenin avantajlarından bazılarını şöyle sıralayabiliriz:

  • Anlık ihtiyaçlar için gece kurye en ideal çözümdür. Kimi zaman mesai bitse dahi evinizde çalışmaya devam edebilirsiniz. İşiniz gereği ertesi güne hazırlık yapıyor olabilirsiniz veya elinizdeki işi mesai saatlerinde yetiştirememiş olabilirsiniz. Bu durumda anlık ihtiyacınızı kolayca karşılayabilirsiniz.
  • Gece kurye müşterilerimizin 7/24 hizmet alabilmesini sağlar. Çünkü mesaimizi geceye de uzatarak hizmetlerimizi kesintisiz hale getiriyoruz. İhtiyaç duyduğunuz her alan kurye desteği alabilmenizi sağlıyoruz.
  • Moto kuryenin en büyük avantajlarından birisi trafik yoğunluğuna takılmaması ve hızlı teslimat yapmasıdır. Geceleri bazı lokasyonların daha sakin olması kurye hizmetlerimizin hızını daha da arttırmakta, daha hızlı teslimat yapabilmemiz mümkün olmaktadır.
  • Mesai saatleri dışında gece kurye harici başka bir kurye hizmeti ya da kargo taşıma uygulaması yoktur. Diğerleri ekseriyetle saat 18.00 itibariyle hizmetlerini sonlandırırlar. Oysa hayat bu saatten sonra da devam eder.

İstanbul Kurye tercih edilmesinin en büyük nedeni acil ihtiyaçlardır. Sadece bireysel olarak değil, kurumsal olarak da geceleri de kuryeye ihtiyaç duyulabilir. Eczaneler gibi kurumlar bu hizmeti kullanabilir. Bu hizmetimizde taşınabilecekler yasal olması kaydıyla oldukça geniştir. Müşterilerimiz kıymetli evraklarının, hediye eşyalarının, çiçeklerinin, pastalarının, kırılabilir eşyalarının ve daha pek çok gönderisinin taşınmasını talep edebilmektedir.

Gece kurye uygulamamızda hizmet detaylarını tamamen müşterilerimizin ihtiyaçları ve talepleri şekillendirir. Dilerseniz belirttiğiniz adresten paketinizi alıp gitmesini istediğiniz yere ulaştırırız. Ya da sizden alıp ulaşmasını istediğiniz yere bırakırız veya başka bir yerden alınıp tarafınıza ulaştırılmasını sağlayabiliriz. Tek yapmanız gereken lokasyonları paylaşmak. Sonrası profesyonel ekibimizin kontrolündedir.

Gece kurye uygulamalarında fiyatlandırma diğerlerine nazaran biraz daha fazladır. Çünkü personellerimiz mesaiye kalmakta ve geceleri daha zorlu şartlarda çalışmaktadırlar. Yine de SYS Kurye olarak her zaman kaliteyi, güvenilir hizmeti bütçe dostu fiyatlarla buluşturmayı hedefliyoruz. Bu yüzden de en uygun fiyatlı gece kurye hizmetini sağlıyoruz.