İçeriğe geç

Sultançiftliği Kurye

Sultançiftliği Kurye
Sultançiftliği Kurye

Kurye hizmeti, günlük yaşamın ve çalışma hayatının hızlanmasına paralel olarak ön plana çıkmıştır. Olağan dışı gelişmeler yaşamın önemli bir parçası haline geldiği için kurye hizmetleri sıklıkla kullanılan bir hizmet olmuştur. Bu sebeple, kurye hizmetleri için güvenilir firmaların tercih edilmesi, acil olan işlerin başarılı bir şekilde sonuçlandırılmasında kilit unsurdur. SYS Kurye müşterilerin ihtiyaçlarına uygun olarak çeşitli hizmetleri bünyesinde bulundurur.

SYS Kurye çatısı altında hizmet veren Sultançiftliği kurye, gönderilerin ağırlığına ve özelliğine, teslimatın yapılacağı adrese ve saate göre farklılık gösteren hizmet paketlerini müşterilerin tercihine sunmaktadır. Sultançiftliği kurye olarak müşterilerimizin tüm seçimlerinde en iyi hizmeti sunuyoruz.

Kurye hizmetimiz ile müşterilerimizin ihtiyaç duydukları hizmeti güvenli bir şekilde yerine getiriyoruz. Kurye ile gün içinde taşınmasını istediğiniz herhangi bir gönderi İstanbul içi herhangi bir adrese hızlı bir şekilde teslim edilmektedir. Teslimat adresine göre süreler farklılık gösterebilse de ortalama olarak 120- 180 dakika arasında teslimatlar gerçekleşmektedir.

Ekibimiz, trafik kurallarına azami ölçüde dikkat eden personellerden oluşmaktadır. Ayrıca kuryelerimiz, İstanbul içerisindeki güzergâhlara önemli ölçüde hâkim oldukları için en doğru ve kısa yolu tercih ederek teslimatların zamanında gerçekleşmesini sağlamaktadırlar. Buna ek olarak, gönderi kaydı oluştururken müşterilere verilen takip kodu ile süreci kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Müşteriler gönderileri için Sultançiftliği kurye hizmetini tercih edebilecekleri gibi arabalı kuryeyi de seçebilirler. Genellikle yapılan seçimler gönderilerin özellikleri ile ilgili olmaktadır. Sultançiftliği kurye ile taşınamayacak ebattaki gönderiler arabalı kuryeye aktarılmaktadır. Bunun dışında ise bazen müşteriler hassas gönderileri için motosikletleri değil, arabayı tercih edebilmektedirler. Bu nedenle, firmamız kapsamında her tercihinize ve her gönderinize uygun bir paketimiz mevcuttur. Bu paketlerden bazıları şöyle sıralanabilmektedir:

  • Hızlı kurye: Gönderilerin standart olan süreden daha hızlı bir şekilde ulaşmasını isteyenlerin tercih edecekleri bu paket ile gönderiler, teslimat adreslerine göre farklılık gösterse de ortalama olarak 60- 90 dakika arasında teslim edilmektedir.
  • Express kurye: Bu hizmet çeşidi de teslimat sürecini kısaltmaya yöneliktir ve en hızlı gönderim bu paket kapsamında yapılmaktadır. Ortalama olarak teslimatlar 45- 60 dakika arasında gerçekleşmektedir.
  • Gece kurye: Bu hizmet çeşidi ile müşteriler 7 gün 24 saat kurye hizmetlerinden faydalanabilmektedir. Nöbetçi kurye ilgili gönderileri istediğiniz adrese ulaştırmaktadır.
  • Şehirlerarası kurye: Bu kurye hizmetiyle gönderilerinizi, başka şehirlere de ulaştırabilirsiniz. İstanbul içi için gösterdiğimiz özenin aynısını şehirlerarası kurye hizmetlerimizde de göstererek size en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Sultançiftliği kurye hizmetleri kapsamında sunduğumuz tüm paketler için aynı özenle çalışıyoruz. Müşterilerimizin gündelik veya iş yaşantılarının aksamaması için tüm ekibimiz hassasiyetle üzerine düşen görevleri eksiksiz yerine getirmektedir. Tüm hizmet paketlerinde çalışan ekip üyelerimiz, alanlarında teknik eğitimlerini almış ve sektörde önemli deneyimler kazanmışlardır. Sadece ekip üyelerimiz değil, araçlarımız da hizmetimizde önemli role sahiptir. Bu sebeple, tüm araçlarımızın bakımları düzenli bir şekilde yetkili firmalarda yapılmaktadır. İşimizin her unsuruna özen göstererek müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz.

Kurye hizmetlerimizin her aşamasında müşterileri odak noktası haline getiriyoruz. Hizmet fiyatlandırmamızda da müşteri memnuniyeti ve sadakatini temel nokta olarak kabul ederek hizmetlerimizi uygun fiyatlı olarak sunuyoruz. Bu nedenle, hizmet paketlerimiz daha fazla müşteri tarafından her ihtiyaç duyduklarında tercih edilmektedir. Firmamız, günün yeniliklerini ve değişikliklerini sıkı bir şekilde takip edip buna uygun olarak hizmet çeşitlerine eklemeler yapmaktadır.

Sultançiftliği Kurye Hizmeti

Son zamanlarda motorlu kurye sayısındaki artış hayat kurtarıyor. Özellikle büyük şehirlerdeki yoğun trafik ve iş temposunda hem şirket hem kişiler için hızlı teslimatlar zorlu olabiliyor. Firmamızın sunduğu Sultançiftliği kurye hizmeti bu noktada hayat kurtarıcı olmaktadır. Yıllardır bu sektörde kaliteli hizmet için yanınızdayız.

Şirket toplantılarına yetişecek acil dosyalar veya gün içinde teslimat için söz vermiş e-ticaret sahipleri için zaman ve maliyet yükünü azaltıyoruz. Kişiye özel hizmetlerimizle trafik sorunlarıyla uğraştırmıyoruz. Hızlı, güvenilir ve kusursuz teslimatlar firmamızla her daim mümkün. Paketlerin boyutuna göre ister Sultançiftliği kurye isterseniz de oto kuryelerle hizmet veriyoruz. Zorlu yol ve hava durumlarından etkilenmeden hatasız teslim etmek istediğiniz paketiniz için bize ulaşmanız yeterli. Gün içinde en uzun 180 dakika olmak kaydıyla teslimatlarınızı ulaştırıyoruz.

Normal, hızlı ve acil teslimat kodlarımızı birer seçenek olarak sunuyoruz. Normal teslimat koduyla, Asya ve Avrupa yakaları arasında en uzun 180 dakika da paketi sizden alıp teslimat noktalarına iletiyoruz. Hızlı teslimat kodumuzla, adrese en yakın kuryenin paketiniz sizden alıp ulaşım noktasına 60 ile 90 dakikada ulaştırmasını sağlıyoruz. Acil teslimatta en mühim ve acele ulaşım gerektiren paketlerinizde süreler, alanlara göre 45 dakikaya kadar düşmektedir. Şehrin her ilçesine her köşesine hızlı ve zamanında teslimatlarımız vardır. Siz evinizden çıkmadan, işinizi yarım bırakmadan biz sizin adınıza özel teslimatlarınızı büyük bir özenle istediğiniz noktalara ulaştırıyoruz.

Özenli ve titiz çalışanlarımızın yanı sıra kullandığımız taşıtlarda son derece güvenli modellerdir. Paketinizin başına hiçbir zarar gelmeden özenle ulaştırıyoruz. Paketleriniz hassasiyetine göre çeşitli içerikleri yemek siparişi, evrak, kargo paketlerine istenilen özeni gösteriyoruz. Zamanında ve hızlı teslimatlar firmamızla sizin için sorun olmaktan çıkar. Maliyeti ve zamanı artıran yöntemler yerine kurye hizmetimizin rahatlığıyla sizde tasarruf edeceksiniz. Uzun yıllardır bu sektörde bulunan firmamızın tecrübesi en az riskle paketlerinizi İstanbul’un her köşesine güvenli bir şekilde ulaştırır.

Son yıllarda hizmet sektörü e-ticaret alanında büyük bir gelişme gösterdi ve hizmetlere kolay ulaşır hale geldik. Hem gündelik hayatımızda hem de iş hayatımızda istediğimiz her yerde hizmete ulaşabiliyor olmak için vazgeçilmez bazı ek hizmetler de var. Motor kuryeler bunlardan biri ve hizmeti kapımıza 7/24 ulaştırıyor. Ayrıca yetişmesi gereken evraklarınız, sevdiklerinize göndermek istediğiniz hediyeleriniz, yemek siparişleriniz, paket ve koli teslimatlarınız için size kolaylık sağlıyor.

Sultançiftliği kurye hizmeti bize özellikle iş hayatımızda büyük avantaj sağlıyor. Acil gönderilmesi gereken evraklar, önemli ticari belgeler istediğiniz an alınıp yerine ulaştırılıyor. Özellikle İstanbul trafiğinde moto kurye kullanmak zaman tasarrufu açısından size ve işinize katkı sağlıyor. Hızla gelişen teknolojiler bu sürekli değişen dünyada bizi hep bir adım daha hızlı olmaya sevk ediyor. Hızın avantajlarını kullanırken aynı zamanda kaliteden de ödün vermemek gerekiyor. Deneyimli motorlu kurye ekibimiz ile size kaliteden taviz vermeyen ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir deneyim sağlıyoruz.

Üstelik artık tüm yurtiçine hem de yurtdışına express kurye hizmeti veriyoruz. Anlaşmalı hava yolu şirketleri ile en kısa sürede gönderileriniz için yerine ulaşım sağlıyoruz. Firmamız tekli gönderimleriniz ile birlikte uzun vadeli hizmetlerle de her zaman yanınızda. Belirteceğiniz dönemler için anlaşma sağlayarak işlemlerinizi tamamlıyoruz ve böylelikle her gün kurye arayışına girmek zorunda kalmıyorsunuz. Tüm ticari işlemleriniz kesintiye uğramadan devam ediyor.

Kalite ve kesintisiz hizmet için doğru yerdesiniz. Sultançiftliği kurye hizmetimiz ile birlikte müşteri hizmetlerimizle de günün her saati hizmet sağlıyoruz. İstediğiniz zaman ulaşıp destek alabilir ve işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ödemelerinizi anlaşmanız doğrultusunda gerçekleştirebilirsiniz. Birçok kargo firması toplu sevkiyat aldıkları için teslim süresi çok fazla uzamaktadır. Bu durum firmaların marka değerine zarar vermektedir. Çünkü müşteriler geç teslimat sürelerinin firmalar sebebiyle olduğunu düşünebiliyor. Ticari ilişkilerin dışında özel gün davetleriniz için, hediye gönderimleriniz içinde kurye hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Hayatinizin her alanında isinizi kolaylaştırmak için çalışıyoruz.

Gönderimler standart teslimat ve Vip teslimat seçenekleriyle teslim ediliyor. Kaliteli ve doğru hizmet için lütfen iletişime geçiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp