İçeriğe geç

Sultançiftliği Kurye

Kurye hizmeti, günlük yaşamın ve çalışma hayatının hızlanmasına paralel olarak ön plana çıkmıştır. Olağan dışı gelişmeler yaşamın önemli bir parçası haline geldiği için kurye hizmetleri sıklıkla kullanılan bir hizmet olmuştur. Bu sebeple, kurye hizmetleri için güvenilir firmaların tercih edilmesi, acil olan işlerin başarılı bir şekilde sonuçlandırılmasında kilit unsurdur. SYS Kurye müşterilerin ihtiyaçlarına uygun olarak çeşitli hizmetleri bünyesinde bulundurur.

SYS Kurye çatısı altında hizmet veren Sultançiftliği kurye, gönderilerin ağırlığına ve özelliğine, teslimatın yapılacağı adrese ve saate göre farklılık gösteren hizmet paketlerini müşterilerin tercihine sunmaktadır. Sultançiftliği kurye olarak müşterilerimizin tüm seçimlerinde en iyi hizmeti sunuyoruz.

Sultangazi kurye hizmetimiz ile müşterilerimizin ihtiyaç duydukları hizmeti güvenli bir şekilde yerine getiriyoruz. İstanbul Kurye ile gün içinde taşınmasını istediğiniz herhangi bir gönderi İstanbul içi herhangi bir adrese hızlı bir şekilde teslim edilmektedir. Teslimat adresine göre süreler farklılık gösterebilse de ortalama olarak 120- 180 dakika arasında teslimatlar gerçekleşmektedir.

Ekibimiz, trafik kurallarına azami ölçüde dikkat eden personellerden oluşmaktadır. Ayrıca kuryelerimiz, İstanbul içerisindeki güzergâhlara önemli ölçüde hâkim oldukları için en doğru ve kısa yolu tercih ederek teslimatların zamanında gerçekleşmesini sağlamaktadırlar. Buna ek olarak, gönderi kaydı oluştururken müşterilere verilen takip kodu ile süreci kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Müşteriler gönderileri için Sultançiftliği kurye hizmetini tercih edebilecekleri gibi arabalı kuryeyi de seçebilirler. Genellikle yapılan seçimler gönderilerin özellikleri ile ilgili olmaktadır. Sultançiftliği kurye ile taşınamayacak ebattaki gönderiler arabalı kuryeye aktarılmaktadır. Bunun dışında ise bazen müşteriler hassas gönderileri için motosikletleri değil, arabayı tercih edebilmektedirler. Bu nedenle, firmamız kapsamında her tercihinize ve her gönderinize uygun bir paketimiz mevcuttur. Bu paketlerden bazıları şöyle sıralanabilmektedir:

  • Hızlı kurye: Gönderilerin standart olan süreden daha hızlı bir şekilde ulaşmasını isteyenlerin tercih edecekleri bu paket ile gönderiler, teslimat adreslerine göre farklılık gösterse de ortalama olarak 60- 90 dakika arasında teslim edilmektedir.
  • Express kurye: Bu hizmet çeşidi de teslimat sürecini kısaltmaya yöneliktir ve en hızlı gönderim bu paket kapsamında yapılmaktadır. Ortalama olarak teslimatlar 45- 60 dakika arasında gerçekleşmektedir.
  • Gece kurye: Bu hizmet çeşidi ile müşteriler 7 gün 24 saat kurye hizmetlerinden faydalanabilmektedir. Nöbetçi kurye ilgili gönderileri istediğiniz adrese ulaştırmaktadır.
  • Şehirlerarası kurye: Bu kurye hizmetiyle gönderilerinizi, başka şehirlere de ulaştırabilirsiniz. İstanbul içi için gösterdiğimiz özenin aynısını şehirlerarası kurye hizmetlerimizde de göstererek size en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Kurye hizmetleri kapsamında sunduğumuz tüm paketler için aynı özenle çalışıyoruz. Müşterilerimizin gündelik veya iş yaşantılarının aksamaması için tüm ekibimiz hassasiyetle üzerine düşen görevleri eksiksiz yerine getirmektedir. Tüm hizmet paketlerinde çalışan ekip üyelerimiz, alanlarında teknik eğitimlerini almış ve sektörde önemli deneyimler kazanmışlardır. Sadece ekip üyelerimiz değil, araçlarımız da hizmetimizde önemli role sahiptir. Bu sebeple, tüm araçlarımızın bakımları düzenli bir şekilde yetkili firmalarda yapılmaktadır. İşimizin her unsuruna özen göstererek müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz.

Kurye hizmetlerimizin her aşamasında müşterileri odak noktası haline getiriyoruz. Hizmet fiyatlandırmamızda da müşteri memnuniyeti ve sadakatini temel nokta olarak kabul ederek hizmetlerimizi uygun fiyatlı olarak sunuyoruz. Bu nedenle, hizmet paketlerimiz daha fazla müşteri tarafından her ihtiyaç duyduklarında tercih edilmektedir. Firmamız, günün yeniliklerini ve değişikliklerini sıkı bir şekilde takip edip buna uygun olarak hizmet çeşitlerine eklemeler yapmaktadır.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×