İçeriğe geç

Telsizler Kurye

Telsizler Kurye
Telsizler Kurye

Telsizler kurye olarak bulunduğumuz semtten bütün şehre hizmet taşıyoruz. Müşterilerimiz bizi istedikleri saatte arayabilir ve hizmet talep edebilirler. Güler yüzlü, tecrübeli ekibimiz yıllardır sektörde kaliteli hizmetleriyle anılır. Firmamız semtimizden şehrin bütün semtlerine en hızlı teslimatı gerçekleştirir. Bilhassa acil durumlarda arayan müşterilerimiz gösterdiğimiz özenden ve süratten memnun kalır.

İşletme olarak evraklarınızı, belgelerinizi, gizlilik içeren dokümanlarınızı güvenle firmamıza emanet edebilirsiniz. Biz firma olarak hem bireysel gönderileri hem de işletmelerin, kurum ve kuruluşların paketlerini özenle taşıyoruz. Her müşterimiz bizim için değerlidir. Gönderisini de emanet gözüyle değerlendirir, gizlilik politikası içinde taşırız.

Ekiplerimiz davetiyeden pasaporta, kimlikten işletme numunesine kadar farklı içerikte ve yapıda paket taşır. Amaç her zaman aynıdır. En kısa sürede, en güvenilir şekilde alıcının adresine ulaşmak isteriz. İhtiyaca ve talebe göre müşterilerimiz için yeni çözümler geliştiririz. Havalimanı, otogar, sanayi siteleri vb. müşterimizin talep ettiği her güzergaha taşıma yaparız.

Telsizler kurye olarak gayemiz, müşterilerimizi mağdur etmeden, paketini en hızlı şekilde alıcısına ulaştırmaktır. Bunun için de firma olarak üzerimize düşen sorumluluğu alırız. Kuryelerimizi en tecrübeli kişilerden seçeriz. Motosikletlerimizi alırken teknoloji takip ederek manevra gücü en yüksek olanları tercih ederiz.

Firmamız sadece motosikletle hizmet vermez. Paketin durumuna ve müşterimizin ihtiyacına göre çözüm ortaklarımızla işbirliği içinde çalışırız. Şehir içinde büyük boyutlu paketler için geniş araç filomuzdan istifade ederiz. Şehir dışına hızlı ulaşım istendiğinde havayolu kullanırız. Telsizler kurye olarak hizmette sınır tanımayız. Müşterimizin dilediği noktalar arasında en uygun çözüm neyse onu geliştiririz.

Kuryelerimiz için bazı hava şartları, zorlu koşulları getirse de gerekli ekipmanlarımız ile yola devam ederiz. Ekiplerimiz her an hizmete hazır oldukları için 24 saatte kesintisiz hizmetimizde aksaklık yaşanmaz. Teslimatta mağduriyet görülmez.

Telsizler Kurye Hizmeti

Telsizler kurye uygulamamız ile bütün gönderilerinizi güvenle gönderebilirsiniz. Motorize ekiplerimiz gönderilerin içeriğine bakmaksızın her bir gönderiyi özenle taşır. Titizlikle teslimat yapar. Son derece dikkatli olan sürücülerimiz, kullandığımız sağlam ve kaliteli ekipmanlar sayesinde paketinizin zarar görmesine izin vermez.

Müşterilerimizin de arzusu, her koşul ve şartta gönderisinin hasar görmeden alıcısına ulaşmasıdır. Biz de bu amaç doğrultusunda kaliteli hizmet verebilmek için hem tecrübemizi kullanıyoruz hem de yenilikleri takip ederek gerekli önlemleri alıyoruz. Firma olarak inovasyona önem veriyoruz. Telsizler kurye uygulamamız müşterilerimize göre düzenlenir. Onların ihtiyaçları doğrultusunda biz de yeni çözümler üretiriz.

Bir firma için güvenilir hizmet vermek ve müşterilerinin güvenini kazanmak her zaman önemlidir. Biz de buna dikkat ediyor, müşterilerimizin itimadını kazanmak için bütün hizmet unsurlarımızı en kaliteli şekilde gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Verdiğimiz süre aralıkları içinde teslimatlarımızı yapıyoruz. Aksilik yaşanması durumunda bütün ekibimiz süreci takip ederek yeni çözümler geliştiriyor. Ve müşterilerimizin mağdur olmasına izin vermiyoruz.

Telsizler kurye olarak hem kaliteli hizmet sunmaya hem de bu hizmeti en uygun fiyata vermeye gayret ediyoruz. Şehrimizin bütün semtlerine servisimiz olduğu için her gönderinin kat ettiği mesafe farklı oluyor. Her müşterimizin kullandığı teslimat saati değişiyor. Farklı hızlarda ve farklı güzergahlarda gerçekleşen ulaşımımızın fiyat değerlendirmesi de ona göre yapılıyor.

Paketinizle ilgili en doğru hesaplamayı firmamızı arayarak çağrı merkezimizle iletişime geçerek öğrenebilirsiniz. Verdiğimiz hizmet bireysel özellikler taşıdığı gibi fiyata yansıyan dinamikler de kişisel tercihlere göre belirleniyor. Bizim amacımız her zaman en uygun hizmeti gerçekleştirerek müşterilerimize avantajlı fırsatlar sunmaktır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara