İçeriğe geç

Adana Uçak Kargo

Adana Uçak Kargo
Adana Uçak Kargo

Pek çok paket, belge, ürün vb. şeyler kargo yolu ile ülkemizin her noktasına ulaştırılmaktadır. Bazen uzun bazen kısa süreler içerisinde yer olmaktadır. İş hayatı başta olmak üzere herkesin hayatında zaman dilimleri çok önemlidir. Mümkün olan en kısa süre içerisinde de iletimler sağlanması gerekebilmektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte Adana Uçak Kargo hizmetlerinde de büyük değişimler yaşanmıştır.

Yakın bir zamanda hayatımıza giren Uçak Kargo hem hızlı kargo hizmeti hem de herkesin memnun olabileceği bir hizmet olarak tanımlanmaktadır. Uzak mesafeler uçak ile daha kısa süreler içinde ulaşılması mümkün ise kargolar içinde aynı durum söz konusudur.

Özel olarak tasarlanan bu uçaklar ile kargolar güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Gidilecek şehrin havalimanına ya da en yakın havalimanına giderek nakil süreci başlar ve sonrasında ise adrese teslim edilir.

Hava Kargo hizmeti sunan firmamız ile kargonuz ya aynı gün ya da ertesi gün Adana Şakirpaşa Havalimanı‘nda olacak şekilde teslim edilmektedir. Eskiden günlerce süren kargo teslim edilmesi ve takip edilmesi gibi işlemlerin hepsi geçmişte kalmıştır.

En geç 24 saat içerisinde teslim edilen kargolar ile de sevdiklerinize hediyeler gönderebilir ya da göndermeniz gereken her şeyin adrese ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Neden tercih etmeliyim sorusu ise ilk sırada gelmektedir.

 • Zaman açısından oldukça avantajlıdır.
 • Güvenilir bir nakliye yöntemidir.
 • Her şey çok dikkatli bir şekilde yapılıp takip edilmektedir.

Bu nedenlerden dolayı rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz. Geçmişe doğru kargo yöntemleri analiz edildiği zaman demiryolu en uzun süre alan kargo yöntemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bazı durumlarda ise denizyolu tercih edilirmiş.

Sürenin değişkenlik göstermesinin yanında pek çok olası sorun ile de karşılaşma ihtimali de bulunmaktadır. Ancak Uçak Kargo yöntemi hassas bir yöntemdir. Her şeyin önceden belirlenmesi ve ilgili kontrollerin yapılması gerekmektedir.

Firmamız sahip olduğu tecrübe ile Adana Uçak Kargo hizmeti denince akla ilk gelen yer olmaktadır. Çünkü her adımı çok iyi bir şekilde planlayan uzman kadrosu en hassas şekilde çalışmaktadır.  Bu da kargoların güvenli bir şekilde sahiplerine ulaşmasını sağlamaktadır. Sizlere sunulan hizmet seçenekleri ise;

 • Kapıdan kapıya kargo teslimi
 • Kapıdan havaalanına kargo teslimi
 • Havaalanından havaalanına kargo teslimi

olmak üzere üç şekilde olmaktadır. Firmanın hizmet ilkeleri incelendiği zaman müşterilerin ihtiyaçlarına göre hizmetlerin uyarlanabilir olduğu görülecektir. Bu yaklaşımları ile de firma Adana Uçak Kargo hizmetinde sektöre imzasını atmıştır.

Zaman kaybının önüne geçilmesinin yanı sıra ekonomik olarak da avantaj sağlamaktadır. Bir sözleşmenin ya da ürünün gitmesi uzun zaman alıyor ise bu durumun neden olduğu zararların başında maddi kayıplar gelmektedir.

Verimli ve ekonomik olarak da getirisi yüksek olabilmesi için firmamız her zaman müşterileri ile çok yakından ilgilenmektedir ve onları çok yakından takip etmektedir.

Adana Uçak Kargo hizmeti süreci şu şekilde olmaktadır:

 • Sizlerden hangi seçeneği tercih ettiğiniz öğrenilmektedir.
 • Sonrasında kargonuz sizden teslim alınmaktadır.
 • Uçağa yerleştirilmek üzere Turkish Cargo‘ya götürülmektedir.
 • Uçuş planı içerisinde yer alan tarifeli uçuşa göre de yerleştirilmektedir.
 • Uçağın varacağı noktadaki havaalanına iniş yapması ile de paketiniz teslim alınarak diğer adrese teslim edilmek üzere alınmaktadır.
 • Teslim edilmesi ile de süreç tamamlanmış olmaktadır.

Daha fazla bilgi almak için firma ile iletişime geçerek aklınıza takılan noktaları sorabilirsiniz.

İstanbul Adana Uçak Kargo

Son zamanlarda oldukça popüler olan İstanbul Adana Uçak Kargo taşımacılığı ile daha hızlı ve daha güvenilir taşıma mümkün. Bu taşıma hizmetlerinden faydalanmanız için Adana Uçak Kargo sizlerle. THY Kargo güvencesiyle gerçekleştirdiğimiz kargolarımızla 24 saat içerisinde Adana’dan Türkiye’nin havalimanı bulunan her iline kargo gönderebilirsiniz.

Kargo hizmeti ile bozulabilecek, kırılabilecek ve çok acil ihtiyacınız olan kargoların gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Sizler için gelişmeleri yakından takip ederek en iyi çözümleri sunan firmamız kaliteli hizmetleriyle sizi memnun ediyor.

Hem bireysel müşterilerimize hem de kurumsal iş yerlerine hizmet vermekteyiz. İş yerlerinin acil evrak yollama, belge yollama, ürün yollama gibi hizmetlerini devamlı şekilde yaparak işlerinizi hafifletiyoruz. Sadece bizleri telefonla arayarak Türkiye’nin her yerine hizmet verebilirsiniz.

 • Adana Uçak Kargo işlemi yaptırmak için numaralarımızdan çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. 7 gün 24 saat çalışan çağrı merkezimizi istediğiniz her an arayabilirsiniz.
 • Çağrı merkezinde çalışan arkadaşlarımız sizden adres bilgilerinizi alır ve ilgili konuma en yakın Uçak Kurye elemanı adresinize yönlendirir.
 • Kısa sürede adresinize gelen kuryemiz sizden kargonuzu teslim alır ve Adana havalimanına ulaştırır.
 • Gönderiniz tarifeli kargo uçağına teslim edilir ve teslim edilmesini istediğiniz şehre götürülür.
 • Teslimat yapılacak şehre gelen kargo, o şehirde hizmet veren kuryelerimiz tarafından teslim alarak ilgili adrese ulaştırır. Teslim ettikten sonra göndericiye rapor gönderilir.

Kargo hizmetimizle, adresinizden kargonuzu teslim alıp havalimanına teslim edebilir ve adınıza havalimanına gelmiş olan gönderinizi sizin adınıza teslim alarak adresinize teslim edebiliriz.

Çalışma arkadaşlarımızla her zaman iş birliği içerisinde çalışarak kargolarınızın güvenilir ve hızlı şekilde ulaşımını sağlıyoruz. Profesyonel şekilde sunduğumuz hizmetlerimizle en zor anlarınızda bile yanınızdayız.

Müşteri memnuniyeti bizler için en önemli şeydir. Sizleri memnun etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Gönderinizin sağlam şekilde taşınması için alınması gereken her türlü önlemi alarak riskleri minimuma indiriyoruz. Teslimat sırasında bir sorunla karşılaşırsak sorunu en kısa sürede ve profesyonelce hallediyoruz. Kargonuza zarar gelmesi durumunda firmamızca karşılıyoruz.

Kaliteli hizmetlerimiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma şeklimiz ve uzman kadromuzun yanında sizlere uygun fiyatlar sunarak bu zorlu ekonomi şartlarında yanınızda oluyoruz.

Aldığınız hizmete göre fiyatlar ödemenizi sağlıyoruz. Adana Uçak Kargo fiyatlarını belirlerken değerlendirdiğimiz şartlar şu şekildedir:

 • Gönderinizin ağırlığı, uzunluğu ve özellikleri
 • Kargo işlemlerinin yapılmak istendiği zaman
 • Gönderinizin alındığı bölge ve gönderinizin teslim edileceği bölge

Konum bilgilendirme özelliğimiz sayesinde kargonuzu anlık şekilde takip edebilirsiniz. Teslimat sırasında bir gelişme yaşanması durumunda da sizleri bilgilendiriyoruz. Kargom şu an nerde? Kargom sağlam bir şekilde ulaştı mı? Kargom doğru adrese ve doğru kişiye mi teslim edildi? Kargomun teslim edilmesi ne kadar sürer? Gibi sorularınızı bu özelliğimiz sayesinde çözerek endişelerinizi de ortadan kaldırıyoruz.

Acil olan gönderilerinizi en kısa sürede teslim ediyoruz. Donanımlı araçlarımız sayesinde adresinizden havalimanına veya gönderdiğiniz şehirdeki havalimanından teslimat adresine 15 dakika ile 30 dakika arasında ulaşımını sağlıyoruz.

Sizler de hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanmak ve çalışmalarımız hakkında bilgi almak isterseniz Adana Uçak Kargo Telefon numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz. Gece gündüz demeden çalışıyor ve istediğiniz her an işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Kaliteli Adana Uçak Kargo hizmetlerimizi uygun fiyatlarla sunarak hem zamandan hem daha ekonomik açıdan kâr etmenizi sağlıyoruz. Güvenli şekilde taşıma için bizleri tercih edebilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara