Anasayfa » Adana Uçak Kargo

Adana Uçak Kargo

Pek çok paket, belge, ürün vb. şeyler kargo yolu ile ülkemizin her noktasına ulaştırılmaktadır. Bazen uzun bazen kısa süreler içerisinde yer olmaktadır. İş hayatı başta olmak üzere herkesin hayatında zaman dilimleri çok önemlidir. Mümkün olan en kısa süre içerisinde de iletimler sağlanması gerekebilmektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte Adana Uçak Kargo hizmetlerinde de büyük değişimler yaşanmıştır.

Yakın bir zamanda hayatımıza giren Uçak Kargo hem hızlı kargo hizmeti hem de herkesin memnun olabileceği bir hizmet olarak tanımlanmaktadır. Uzak mesafeler uçak ile daha kısa süreler içinde ulaşılması mümkün ise kargolar içinde aynı durum söz konusudur. Özel olarak tasarlanan bu uçaklar ile kargolar güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Gidilecek şehrin havalimanına ya da en yakın havalimanına giderek nakil süreci başlar ve sonrasında ise adrese teslim edilir.

Şehirler Arası Kurye hizmeti sunan SYS Kurye ile kargonuz ya aynı gün ya da ertesi gün Adana Şakirpaşa Havalimanı‘nda olacak şekilde teslim edilmektedir. Eskiden günlerce süren kargo teslim edilmesi ve takip edilmesi gibi işlemlerin hepsi geçmişte kalmıştır. En geç 24 saat içerisinde teslim edilen kargolar ile de sevdiklerinize hediyeler gönderebilir ya da göndermeniz gereken her şeyin adrese ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Neden tercih etmeliyim sorusu ise ilk sırada gelmektedir.

 • Zaman açısından oldukça avantajlıdır.
 • Güvenilir bir nakliye yöntemidir.
 • Her şey çok dikkatli bir şekilde yapılıp takip edilmektedir.

Bu nedenlerden dolayı rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz. Geçmişe doğru kargo yöntemleri analiz edildiği zaman demiryolu en uzun süre alan kargo yöntemi olarak karşımıza çıkmaktadır. Bazı durumlarda ise denizyolu tercih edilirmiş. Sürenin değişkenlik göstermesinin yanında pek çok olası sorun ile de karşılaşma ihtimali de bulunmaktadır. Ancak Hava Kargo yöntemi hassas bir yöntemdir. Her şeyin önceden belirlenmesi ve ilgili kontrollerin yapılması gerekmektedir.

SYS Kargo sahip olduğu tecrübe ile Adana uçak kargo hizmeti denince akla ilk gelen yer olmaktadır. Çünkü her adımı çok iyi bir şekilde planlayan uzman kadrosu en hassas şekilde çalışmaktadır.  Bu da kargoların güvenli bir şekilde sahiplerine ulaşmasını sağlamaktadır. Sizlere sunulan hizmet seçenekleri ise;

 • Kapıdan kapıya kargo teslimi
 • Kapıdan havaalanına kargo teslimi
 • Havaalanından havaalanına kargo teslimi

olmak üzere üç şekilde olmaktadır. Firmanın hizmet ilkeleri incelendiği zaman müşterilerin ihtiyaçlarına göre hizmetlerin uyarlanabilir olduğu görülecektir. Bu yaklaşımları ile de firma Adana uçak kargo hizmetinde sektöre imzasını atmıştır.

Zaman kaybının önüne geçilmesinin yanı sıra ekonomik olarak da avantaj sağlamaktadır. Bir sözleşmenin ya da ürünün gitmesi uzun zaman alıyor ise bu durumun neden olduğu zararların başında maddi kayıplar gelmektedir. Verimli ve ekonomik olarak da getirisi yüksek olabilmesi içim SYS Kurye her zaman müşterileri ile çok yakından ilgilenmektedir ve onları çok yakından takip etmektedir.

Adana uçak kargo hizmeti süreci şu şekilde olmaktadır:

 • Sizlerden hangi seçeneği tercih ettiğiniz öğrenilmektedir.
 • Sonrasında kargonuz sizden teslim alınmaktadır.
 • Uçağa yerleştirilmek üzere Turkish Cargo‘ya götürülmektedir.
 • Uçuş planı içerisinde yer alan tarifeli uçuşa göre de yerleştirilmektedir.
 • Uçağın varacağı noktadaki havaalanına iniş yapması ile de paketiniz teslim alınarak diğer adrese teslim edilmek üzere alınmaktadır.
 • Teslim edilmesi ile de süreç tamamlanmış olmaktadır.

Daha fazla bilgi almak için firma ile iletişime geçerek aklınıza takılan noktaları sorabilirsiniz.