İçeriğe geç
Anasayfa » Araçlı Kurye

Araçlı Kurye

SYS Kurye olarak sizlere hem yardımcı olabilmek hem de zamanı en iyi şekilde yönetebilmek için araçlı kurye hizmeti vermekteyiz. Kurulduğumuz ilk günden itibaren çok sayıda evrak ve koliyi taşıdık ve teslim ettik. Firmamızı iş dünyasındaki çözüm ortağınız olarak da görebilirsiniz.

Hayatımızda evrakların ve gönderilmesi gereken kolilerin yeri çok önemlidir. Başta iş hayatı olmak üzere neredeyse hayatın pek çok yerinde işlerin yapılması ve süreçlerin aksaklıklar yaşamadan devam edebilmesi için zamanında doğru adrese teslim edilmesi gerekmektedir. Zaman çok hızlı bir şekilde akarken yetişmekte her zaman mümkün olmamaktadır. Dolayısıyla da aksaklıklar yaşanmaya başlanmaktadır.

Amacımız güvenilir adresinde konumunda yer alabilmektir ve bütün müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalmasıdır. Alanında uzman kadromuz ve hizmet anlayışımız sizlerin düşünceleri ve memnuniyetinden güç almaktayız. Aldığımız güç ile de her güne büyük bir enerji ve sevgi ile başlamaktayız.

Tecrübe her sektörde olduğu gibi araçlı kurye hizmetinde de çok değerlidir. Güvenli bir şekilde taşınması, doğru zamanda teslim edilmesi, adresin doğru bulunması başta olmak üzere çok çeşitli detaylar içermektedir. Sorunsuz ve profesyonel bir çalışma ile sizleri buluşturan SYS Kurye olarak ülkemizin çeşitli noktalarına da hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimiz İstanbul Kurye ve Şehirlerarası Kurye olmak üzere iki farklı kategoride yer almaktadır. İstanbul kurye hizmetinde ise hem Anadolu yakası hem de Avrupa yakasında da ekiplerimiz çalışmaktadır.

Bu iller içerisinde göndermek istediğiniz bir belge ya da eşya için çok uğraşmadan güvenli bir şekilde gönderilmesini istediğiniz yere ulaşılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise sadece firmamız ile iletişime geçmektir. Kalan her şeyi sizlerin adına SYS Kurye olarak yapmaktayız.

Pek çok kişinin aklında araçlı kurye hizmeti nedir, nasıl olmaktadır soruları başta olmak üzere çok sayıda soru gelmektedir. Gönderilmesi istediğiniz bir hediye, fatura, havaalanına sizin adına gelen kargonun teslim alınarak dilerseniz size dilerseniz de başka bir yere teslim edilmesi için, firmalara gönderilmesi istediğiniz tekliflerin ulaştırılabilmesi ve sizlerin gönderilmesi istediğiniz koli gibi çeşitli yüklerin taşımacılığının yapılmasıdır. Hizmetlerimiz ise şu şekilde olmaktadır:

 • Öncelikli olarak haftanın yedi günü yirmi dört saat kurye hizmetimiz bulunmaktadır.
 • Çağrı merkezimiz üzerinden firmamız il iletişime geçtikten sonra adresinize en yakın olan kuryenin yönlendirilmesi sağlanmaktadır.
 • Böylelikle kısa bir süre içerisinde kurye adresinize gelerek teslim alarak diğer adrese götürmek için yola çıkmaktadır.

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi il sınırları içerisinde her noktaya verdiğimiz araçlı kurye hizmetimiz ile de zaman kaybını en aza indirerek çalışmalarınıza gönül rahatlığı ile devam edebilirsiniz. Koli gibi ağır yüklerin taşınmasında ise kurye araçlarınız devreye girmektedir.

Bakımları düzenli olarak yaptırılan araçlarımızda güvenli bir şekilde taşınabilmesi için her şey çok yakından takip edilmektedir. Olumsuz hava koşulları ya da trafiğin neden olabileceği durumlarda dahi ürettiğimiz çözümlerimiz ile ticaret hayatında hedeflerinize daha kolay ulaşabilirsiniz.

Sizlerde kurye işleri ile zaman kaybetmek istemiyor ve yardımcı olabilecek bir uzman ekibe ihtiyacınız var ise doğru adrestesiniz. Sevdikleriniz için göndermek istediğiniz her şeyden sözleşmelere kadar koşulsuz şartsız bizlere güvenerek emanet edebilirsiniz. Uluslararası kalite standartlarındaki hizmetimiz ile yeni bir dönem başlatmak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Araçlı kurye hizmetimiz ile iş hayatına bir adım daha önde başlayabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak ve aklınızdaki soruların cevaplarını bulmak için çağrı merkezimizi arayın ya da sayfamızı ziyaret edin.

Araçlı Moto Kurye

Kurye sektörünün öncü firmalarından Sys Kurye, sizler için gece gündüz demeden çalışmalarını yürütmeye süratle devam ediyor. Gerek İstanbul ilinin her noktasında, gerekse de yurt içi tüm bölgelerde, son teknoloji alt yapı yatırımlarımızla birlikte sizler için en yoğun tempolarda yağmur çamur demeden çalışıyoruz. Günümüzün en önemli taşımacılık alanlarından olan araçlı moto kurye taşımacılığı her türlü hava şartlarında güvenle tercih edilen bir kurye ve teslimat yöntemidir. Günümüzde önemli bir yeri olan taşımacılıkta, ulaşım çok önemli bir olgudur. Teslimat ve paketlerin çabuk, sağlam ve ekonomik bir şekilde hareketlerine imkân sağlayan sisteme ulaşım sitemi denilmektedir. Bizde araçlı moto kurye hizmetimizle başlangıç ve varış noktaları arasında aktarmasız olarak gönderilerinizi taşımaya olanak sağlayan sistemimizle, öteki taşıma türlerine kıyasla daha hızlı teslim yapıyor ve özellikle kısa mesafeli taşımalarda daha uygun imkânlar sunuyoruz.

Günümüzde taşımacılık alanında en çok tercih edilen ulaşım formülü kara yolu taşımacılığıdır, kara yolu taşımacılığında nispeten daha güvenli olan araçlı moto kurye, hem yaygın olarak kullanılır hem de daha fazla yükün taşınmasını sağlayarak tasarruf sağlar. Şeffaf fiyat politikalarımız sayesinde, işlerinizde devamlılık görür ve asla yarı yolda kalmazsınız. Bizlerle iletişime geçerek aklınıza gelen sorularınızı yöneltebilir, çağrı merkezi uzmanlarımızdan sorularınıza yanıt alabilirsiniz. %100 kaliteli ve uzman firmamızla gönderilerinizi şehir içi ve şehirlerarası hizmet ekiplerimize teslim edebilirsiniz. Oldukça kullanışlı ve esnek çözümlerle dolu olan araçlı moto kurye taşımacılığında yüklemeler güvenle ve kolaylıkla yapılırken, tarifeler yük oranlarına göre belirlenip elinizden kapıya olacak şekilde hizmet verilir.

Araçlı Motor Kurye

Kötü hava koşullarından diğer seçeneklere göre daha zor etkilenerek, bu anlamda da sizlere kolaylık sağlar. Global ticaretin artarak yükselmesi, ortak pazarda öncü olma çabaları, kara, hava, deniz yolları ulaşımında ve şirketlere sağlanan lojistik hizmetlerinde artışa neden olmaktadır. Bu alanda hizmet veren kimi şirketlerin hizmet standartları, güvenilirlikleri ve kaliteleri oldukça yüksek olmalıdır. Kurye firmalarından en iyi verimi alabilmek adına tüm bu özellikleri sağlamak gerektiğini biliyor, nitelikli, donanımlı ve üst düzey elemanlara sahip olmaktan mutluluk duyuyoruz. Tüm bu bilgiler ışığında Sys Kurye olarak bizlerde verimli planlamalar yapıyor, harita bilgisi ve metotlara sahip uzman kadrolar oluşturuyoruz. Gece kuryesi hizmetimizle araçlı motor kurye alanına yenilik katıyor, zamansız planlanan teslimatları sorun olmaktan çıkartıyoruz. Kurye sektörünün öncü firması Sys Kurye olarak, sizlere toplu dağıtım, ekspres kurye ve VIP taşımacılık seçenekleriyle özel hizmetler sunuyor, sizler için yollara koyuluyoruz.

Araçlı Motorlu Kurye

Periyodik bakımları anlaşmalı yetkili servislerde düzenli olarak yaptırılan araçlarımızda, güvenli bir şekilde taşınan gönderileriniz çok yakından takip ediliyor. Elimizde olmayan durumlarda, olumsuz hava koşulları ya da trafiğin neden olabileceği aksiliklerde bile, içinizin rahat olması için çözümler üretiyoruz. Dört mevsimin bir arada yaşandığı ülkemizde değişen ve elverişsiz hava koşulları zaman zaman taşımacılık alanlarını sekteye uğratarak kayıplara yol açmaktadır. Araçlı motorlu kurye hizmeti ile şehir içi ve şehir dışında olumsuz hava şartlarına en uygun araçlarla teslimatları adınıza gerçekleştiriyor ve güvenle sizlere hizmet sunuyoruz. Yıllardır kurye sektöründe kaliteden ödün vermeden siz değerli müşterilerimize hizmetler sunan Sys Kurye, her gün verdiği binlerce kurye teslimatı hizmetiyle kendini kanıtlamakta ve sektörde güven tazelemeye devam etmektedir. Sizlerden aldığımız olumlu referanslar sayesinde daha etkili bir çalışma enerjisi hissediyor yorulmadan siz değerli müşterilerimizle buluşmaya devam ediyoruz.

 • %100 müşteri memnuniyeti
 • Yerli ve yabancı yatırım hacmi
 • Doğa ve çevre dostu iş planlaması
 • Güvenli kurye hizmeti
 • Planlı taşımacılık
 • Üst düzey altyapı sistemleri
 • En iyi fiyat garantisi
 • Kurumsal kampanya paketleri
 • Gece taşımacılığı hizmeti
 • VIP araç kurye
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×