Anasayfa » Araçlı Kurye

Araçlı Kurye

SYS Kurye olarak sizlere hem yardımcı olabilmek hem de zamanı en iyi şekilde yönetebilmek için araçlı kurye hizmeti vermekteyiz. Kurulduğumuz ilk günden itibaren çok sayıda evrak ve koliyi taşıdık ve teslim ettik. Firmamızı iş dünyasındaki çözüm ortağınız olarak da görebilirsiniz.

Hayatımızda evrakların ve gönderilmesi gereken kolilerin yeri çok önemlidir. Başta iş hayatı olmak üzere neredeyse hayatın pek çok yerinde işlerin yapılması ve süreçlerin aksaklıklar yaşamadan devam edebilmesi için zamanında doğru adrese teslim edilmesi gerekmektedir. Zaman çok hızlı bir şekilde akarken yetişmekte her zaman mümkün olmamaktadır. Dolayısıyla da aksaklıklar yaşanmaya başlanmaktadır.

Amacımız güvenilir adresinde konumunda yer alabilmektir ve bütün müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalmasıdır. Alanında uzman kadromuz ve hizmet anlayışımız sizlerin düşünceleri ve memnuniyetinden güç almaktayız. Aldığımız güç ile de her güne büyük bir enerji ve sevgi ile başlamaktayız.

Tecrübe her sektörde olduğu gibi araçlı kurye hizmetinde de çok değerlidir. Güvenli bir şekilde taşınması, doğru zamanda teslim edilmesi, adresin doğru bulunması başta olmak üzere çok çeşitli detaylar içermektedir. Sorunsuz ve profesyonel bir çalışma ile sizleri buluşturan SYS Kurye olarak ülkemizin çeşitli noktalarına da hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimiz İstanbul Kurye ve Şehirlerarası Kurye olmak üzere iki farklı kategoride yer almaktadır. İstanbul kurye hizmetinde ise hem Anadolu yakası hem de Avrupa yakasında da ekiplerimiz çalışmaktadır. Şehirlerarası kurye hizmetimizde ise;

 • Ankara
 • Bursa
 • Gebze
 • Çerkezköy
 • Edirne
 • Gölcük
 • İzmit
 • İzmir
 • Sakarya
 • Tekirdağ
 • Yalova

yer almaktadır. Bu iller içerisinde göndermek istediğiniz bir belge ya da eşya için çok uğraşmadan güvenli bir şekilde gönderilmesini istediğiniz yere ulaşılmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise sadece firmamız ile iletişime geçmektir. Kalan her şeyi sizlerin adına SYS Kurye olarak yapmaktayız.

Pek çok kişinin aklında araçlı kurye hizmeti nedir, nasıl olmaktadır soruları başta olmak üzere çok sayıda soru gelmektedir. Gönderilmesi istediğiniz bir hediye, fatura, havaalanına sizin adına gelen kargonun teslim alınarak dilerseniz size dilerseniz de başka bir yere teslim edilmesi için, firmalara gönderilmesi istediğiniz tekliflerin ulaştırılabilmesi ve sizlerin gönderilmesi istediğiniz koli gibi çeşitli yüklerin taşımacılığının yapılmasıdır. Hizmetlerimiz ise şu şekilde olmaktadır:

 • Öncelikli olarak haftanın yedi günü yirmi dört saat kurye hizmetimiz bulunmaktadır.
 • Çağrı merkezimiz üzerinden firmamız il iletişime geçtikten sonra adresinize en yakın olan kuryenin yönlendirilmesi sağlanmaktadır.
 • Böylelikle kısa bir süre içerisinde kurye adresinize gelerek teslim alarak diğer adrese götürmek için yola çıkmaktadır.

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi il sınırları içerisinde her noktaya verdiğimiz araçlı kurye hizmetimiz ile de zaman kaybını en aza indirerek çalışmalarınıza gönül rahatlığı ile devam edebilirsiniz. Koli gibi ağır yüklerin taşınmasında ise kurye araçlarınız devreye girmektedir. Bakımları düzenli olarak yaptırılan araçlarımızda güvenli bir şekilde taşınabilmesi için her şey çok yakından takip edilmektedir. Olumsuz hava koşulları ya da trafiğin neden olabileceği durumlarda dahi ürettiğimiz çözümlerimiz ile ticaret hayatında hedeflerinize daha kolay ulaşabilirsiniz.

Sizlerde kurye işleri ile zaman kaybetmek istemiyor ve yardımcı olabilecek bir uzman ekibe ihtiyacınız var ise doğru adrestesiniz. Sevdikleriniz için göndermek istediğiniz her şeyden sözleşmelere kadar koşulsuz şartsız bizlere güvenerek emanet edebilirsiniz. Uluslararası kalite standartlarındaki hizmetimiz ile yeni bir dönem başlatmak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Araçlı kurye hizmetimiz ile iş hayatına bir adım daha önde başlayabilirsiniz. Daha fazla bilgi almak ve aklınızdaki soruların cevaplarını bulmak için çağrı merkezimizi arayın ya da sayfamızı ziyaret edin.