İçeriğe geç

İstiklal Kurye

İstiklal Kurye
İstiklal Kurye

İstiklal İstanbul’un en yoğun bölgelerinden biridir. Hem turistlerin hem de yerli ziyaretçilerin sıklıkla gittiği ve her zaman hareketliliğin olduğu bu bölgede teslimat hizmetlerimizi İstiklal kurye olarak veriyoruz. Müşterilerimize bu semtin hareketliliğine rağmen hızlı ve güvenilir ulaşım sağlıyoruz. Müşterilerimiz bizimle istedikleri zaman iletişim kurabilirler. 7/24 çalışmaya devam ediyoruz. Hafta sonları ve özel günler de dâhil olmak üzere ekip arkadaşlarımız özverili çalışmalarına devam ediyor.

Biz firma olarak istiyoruz ki müşterilerimiz ne zaman ihtiyaç duyarsa bize ulaşabilsin. Hizmet beklerken mağduriyet yaşamasın. Zaten kurye sisteminin geleneksel olarak yapılan taşımacılık sisteminden de farkı budur. Müşterinin istediği anda kuryemize ulaşıp en hızlı hizmeti alabilmesidir. Biz de bunun için en üst seviyede çalışmalar yürütüyoruz. Firmamız yıllardır bu sektörün içinde yer alarak öncü işletmeler arasındadır.

İşimize verdiğimiz özen, ekiplerimizin titizliği bizi istediğimiz başarıya getirdi. Amacımız her zaman müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabildiğimiz teslimatları gerçekleştirmektir. Çünkü İstanbul’da bir bölgeden başka bir semte geçiş yapmak bile saatleri alabilir. Bizim kurduğumuz sistem bunu dakikalarla sınırlar.

İstiklal kurye olarak verdiğimiz hizmetleri her zaman özenle gerçekleştiriyoruz. Bizi aradığınızda dakikalar içinde verdiğiniz adreste oluyoruz. Paketinizi özenle alıyor ve tekrar yeni adrese ulaşım sağlamak amacıyla yola çıkıyoruz. Kuryelerimiz bu alanda eğitim almış son derece tecrübeli kişilerden oluşur. Ne kendi kuryelerimizin ne de trafikte şoför olarak yol alan diğer sürücülerin zarar görmesini istemeyiz.

Trafik kurallarına uyan kuryelerimiz, aldıkları eğitimin bir yansıması olarak hızlı sürüş sağlar. Bunda kullandığımız motosikletlerin manevra gücünü de unutmayalım. Donanım ve yazılım noktasında her zaman kendimizi yeniliyoruz. Bu da işimizdeki başarıyı getiriyor. İstiklal kurye uygulamamızı kullanmak istediğinizde tek yapmanız gereken müşteri temsilcimizle irtibata geçmektir. Gerisi ekiplerimizin sorumluluğundadır.

Adresinize en yakın kuryemiz hemen size yönlendirilir. Kuryemizi kısa sürede kapınızda bulursunuz. Aynı şekilde teslimatı da en hızlı şekilde gerçekleştirerek hem size hem de karşı tarafta bulunan alıcıya zamandan tasarruf sağlarız.

İstiklal Kurye Hizmeti

İstiklal kurye olarak sizi saatlerce trafikte kalmaktan kurtarmak istiyoruz. O yüzden de kurulduğumuz günden beri her zaman müşteri ihtiyaçlarına odaklanıyoruz. Müşterilerimiz nasıl bir hizmet bekler? Neler ister? Bu soruları her zaman sorarak sistemimizi yenileriz. Müşterilerimizin en önemli beklentisi kendi kişisel bilgilerinin korunmasıdır. Aynı zamanda bize teslim ettikleri paketlerin başka biri tarafından görünmemesi ve sadece alıcısına teslim edilmesidir.

Firma olarak müşterilerimize bu güvenceyi veriyoruz. Taahhüt ediyoruz ki paketlerinizi en korunaklı şekilde muhafaza ediyoruz. İstiklal kurye olarak teslimatlarda sıkıntı yaşanmaması için en iyi ekipmanı kullanıyoruz. O yüzden paketiniz ister pahalı olsun isterse bir işletme için örnek bir numune olsun fark etmez. Her paket değerlidir. Her müşterinin teslimatı eksiksiz ve arzu edildiği şekilde yerine getirilir.

Teslimat gerçekleşmeden önce müşterimize verdiğimiz takip numarası da müşterimizin içini rahatlatır. Paketini istediği gibi bu numarayla takip edebilir. Ekiplerimiz birbiriyle koordineli hareket eder. Bir aksilik olmasına izin vermeyecek şekilde teslimatlarımız yapılır.

İstiklal kurye uygulamamızı kullanan müşterilerimiz bizden her konuda memnun kalır. Çünkü hem kaliteden taviz vermeyiz hem de en uygun teslimatı gerçekleştirmeye gayret ederiz. Hazırladığımız teslimat seçenekleri kademeli fiyatlardan oluşur. Müşterilerimiz buna göre seçim yaparak en uygun ücretli ulaşımı tercih edebilirler. Teslimat yaparken hesaplamalarda dikkat ettiğimiz unsurlar var:

  • Mesafe
  • Gönderi boyutu
  • Gönderi hızı
  • Gönderi ağırlığı.
Motosikletli Kuryeler Derneği
Motosikletli Kuryeler Derneği üyesiyiz.
Turkish Cargo
Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp