İçeriğe geç

Reşadiye Kurye

Hepimiz internetin hayatımızdaki etkilerini düşünmüşüzdür. Her şeyi bir dokunuşla bulunduğunuz konuma getirebiliyorsunuz. Bir eşya beğendiğinizde, yemek sipariş ettiğinizde, birine küçük bir sürpriz yapmak istediğinizde bir dokunuş yeterli olabiliyor. Ancak İstanbul gibi trafiğin yoğun olduğu bir şehirde yaşıyorsanız, isteklerinizin size ve sevdiklerinize ulaşması zaman alabiliyor. Çoğu kez siparişlerimizin beklenen zamanda gelmediğine şahit olmuşuzdur. Yakınınızda bulunan bir firmadan verdiğiniz sipariş dahi maalesef size günler sonrasında ulaşabilmekte. Zaman tüm herkes için çok kıymetli olmakla birlikte beklemek de insanı sıkabiliyor. İşte bu nedenle insanların tercihi çoğu zaman Reşadiye kurye

Birine ulaştırmanız gereken çok önemli bir belge var ancak trafik yoğun, toplu taşıma yavaş ve gideceğiniz yer size uzak. Bir şeyler yemek istiyorsunuz, restoranın size paketi ulaştırma süresi sizin bekleyebileceğiniz kadar kısa değil. Bu gibi durumlarda size en iyi hizmeti sağlıyoruz. Motor kuryebulunduğunuz noktadan paketinizi alıp, teslim edilecek noktaya en kısa sürede ulaştırıyor. Sadece bununla kalmıyoruz, sizler için en sağlıklı koşulları sağlamak adına Covid-19 kuralları dahilinde çalışıyor ayrıca tüm hijyen koşullarına dikkat ediyoruz. Teslimatınızın hasar görmemesi, kırılmaması ve en dikkatli şekilde ulaştırılabilmesi için gereken özveriyi tüm içtenliğimizle sağlıyoruz.

Pandemi döneminin etkisiyle, zaman bize ne kadar kıymetli olduğunu hatırlattı. Bugünün işi yarına kalmamalı, o kargo bugün ulaşmalı ve sevdiklerimizin yüzü bugün gülmeli. Çekmeköy kurye sayesinde artık sevdiklerinize giden yollar hep daha kısa. Çünkü sevginizi ve emanetinizi onlara en kısa sürede ulaştırıyoruz.

Tüm hizmet sektörleri de bu durumu bildiği için paket servis seçeneğini birinci planda tutuyorlar fakat İstanbul trafiği gibi çıkmaz bir sorun olduğu için artık İstanbul Kurye ihtiyacı duyuluyor. Bizlerde firma olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına sektörde en iyi olmayı hedefledik ve İstanbul’un hızına yakışır şekilde tüm teslimatlarınızı Reşadiye kurye sistemiyle trafiğe takılmadan, kargo teslimat günlerini beklemeden en hızlı ve sağlıklı şekilde yapmak için buradayız.

Resmi evraklarınızı, kişisel dosyalarınızı, müşterilerinizin siparişlerini, sevdiklerinize ulaşması gereken hediyelerinizi güvenli, sağlam ve hızlı bir şekilde yerlerine ulaştırmak yegâne görevimiz. Her ne kadar kargo şirketleri daha güvenli gözükse de artık İstanbul’un hızına yetişemiyor çünkü trafik büyük bir zaman kaybı ama kurye sisteminde trafik %80 oranında azalmış oluyor. Kişisel çalışmayı baz aldığımız için hizmetimiz hem daha güvenli hem de daha hızlı oluyor. Hizmet politikamızda müşteri memnuniyeti ve hız ön plandadır. Sizden çıkan bir kargo artık bizim kontrolümüzdedir. Sizi mutsuz ve mahcup edecek hiçbir şeye yer vermemekteyiz.

İstanbul’un hızına yetişmeye ve sizlerinde bu hızda biraz da olsa yükünü hafifletmek için buradayız. Teslimatlarınız sizin seçtiğiniz zamanda ve tarihte mutlaka yerine ulaştırılır. Sistemimizde hiçbir aksaklığa yer yoktur. Müşteri memnuniyeti ve güvenle ilerlemek tek hedefimiz olduğu için en iyi reklamında bu olduğunu bilerek özenle çalışmaktayız.  Çalışma şeklimiz, ücret detaylarımız için tarafımızla iletişime geçebilirsiniz. Sizinle çalışmak ve kargolama yükünüzü hafifletmek için bir telefon kadar yakınınızdayız.

İstanbul’un en hızlı ve güvenli kargo kuryesi ile çalışmak sizinde hakkınız. Siz kahvenizi içerken biz ürünlerinizi teslim edelim. 7/24 hizmeti sayesinde her an aktif olmasının yanı sıra ekonomik fiyatlarla zamandan kısabilir, rahat bir nefes alabilirsiniz. Sizler için zaman kısıtlaması olmaksızın her an her yerdeyiz. Bir telefon uzağınızda ve bir motor sesi kadar yakınınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz. Eğer siz de geç gelen kargolardan, zamanında ulaşmayan teslimatlardan ve planlarınıza uymayan zamansız paketlerden sıkıldıysanız doğru adresi biliyorsunuz. Kuryelerimiz en yakın noktadan sizler için gelip, en kısa sürede teslimat yapmak için sonsuz özveriyle çalışmaktalar. Zaman en kıymetli şeydir.

motkurder
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×