İçeriğe geç

Süreyyapaşa Kurye

Süreyyapaşa Kurye
Süreyyapaşa Kurye

Süreyyapaşa kurye işletmesi olarak kurye hizmetinde profesyonel, hızlı, uygun fiyatlı, kaliteli ve tecrübeli bir hizmet sunmakta ve sunulan bu hizmet sayesinde her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini ve takdirlerini kazanmaktayız.

İşletme olarak bünyemizde bulundurmuş olduğumuz ödeme yöntemleri, teslimat yöntemleri, deneyimli kurye elemanları, bakımlı ve yüksek modelli motorlar, navigasyon sistemleri ve teknolojik ekranlar sayesinde her zaman kaliteli ve memnun etme seviyesinin üst basamaklarda olduğu bir hizmet sunmaktayız.

Süreyyapaşa kurye işletmesi olarak vermiş olduğunuz siparişlerinizi her zaman büyük bir titizlik içerisinde kontrol etmekte ve daha ürün bilgileri ışığında motorlarımıza yerleştirmekteyiz. Bu sayede eksik veya hasarlı ürünlerin teslim edilmesi risklerini de ortadan kaldırmaktayız.

İşletme olarak bünyemizde hizmet veren elemanlarımıza düzenli aralıklar ile kurye sektöründe sipariş verilen ürünler hakkında detaylı eğitimler vermekte ve bu ürünlerin motorlara yerleştirilmesi aşamasında bu bilgilere göre hareket edilmesi sağlanmaktadır. Bu sayede sunulan hizmetin güvenli bir şekilde sunulması sağlanmaktadır.

Süreyyapaşa kurye işletmesi olarak sunduğumuz hizmetin güvenilir olması bizler için her konudan çok daha önce gelmektedir. Güven duygusunu oluşturabilmek adına sunulan kurye hizmeti bünyesinde pek çok özellik bulundurmaktayız.

İşletme olarak ürünlerinizi motorlarımıza yerleştirme aşamasında cam, kavanoz, yumurta gibi kırılgan bir yapıya sahip olan ürünlerinizi sabitlemekte ve domates, üzüm gibi hassas yapıya sahip olan ürünlerinizi ise en üst kısımlara yerleştirmekteyiz. Bu sistemli yerleştirme sayesinde ürünlerinizin zarar görmeden sizlere teslim edilmesini sağlamaktayız.

Süreyyapaşa kurye isimli işletme olarak motorlarımızın ürün taşıma kısımlarının içyapılarını da yumuşak zeminler, köpükler ve havalı ambalajlar ile kaplamakta ve bu sayede ürünlerinizin nakliyesi aşamasında gelebilecek her türlü darbeye karşı ürünlerinizi koruma altına almaktayız. Ürünleriniz sizlere teslim edilmeden öncede kurye elemanlarımız tarafından kontrol edilmekte ve hasarlı ürün olup olmadığına bakılmaktadır.

Ayrıca motorlarımızın ürün taşıma kısımlarının ısı koruma özelliği sayesinde vermiş olduğunuz yemek siparişlerinizin de her zaman sıcak olarak sizlere teslim edilmesi sağlanmaktadır.

Süreyyapaşa Kurye Hizmeti

İşletme olarak sizlere kurye sektöründe hizmet sunmakta ve bu kurye hizmeti karşısında pek çok teslimat seçeneğini bünyemizde bulundurarak müşterilerimizin kendilerine uygun olan yöntemi seçebilmelerini sağlamaktayız.

Zili çalmadan teslimat yöntemi de bu yöntemlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Evlerinizde uyuyan küçük çocuğunuz veya ailenizden herhangi biri olduğu zaman rahatsız edilmemek adına zili çalmadan teslimat yöntemi seçebilmektesiniz. Bu seçeneğinizi gören kurye elemanlarımız adreslerinize geldiği zaman zili çalmamakta ve siparişlerinizi telefon ile haber vermek suretiyle sizlere teslim etmektedirler.

Zili çalmadan teslimat yöntemi müşterilerimiz tarafından her zaman takdir edilmekte ve övgüler eşliğinde anlatılmaktadır. İnsanların rahatlarını bozmadan sipariş teslim ediyor olmak en önemli özelliklerimiz arasında yer almaktadır.

Süreyyapaşa kurye işletmesi olarak uzun yıllardan bu yana teknoloji kullanımına önem vermek suretiyle kurye hizmeti sunmaktayız. İleri seviye teknolojik sistemlerimiz sayesinde vermiş olduğunuz siparişler anlık olarak ekranlarımıza düşmekte ve sipariş verme aşamasında sizlere otomatik olarak indirimler yansıtmaktadır.

İşletme olarak kullandığımız teknolojik siparişler yemek siparişlerinde bizleri uyarmakta ve yemeklerin soğumaması adına hızlı şekilde hizmet sunulması gerektiğini hatırlatmaktadır.

Süreyyapaşa kurye işletmesi olarak kullandığımız bakımlı ve yüksek modelli motorlarımızın tamamında araç takip cihazları bulunmakta ve bu veriler düzenli olarak mobil uygulamamızdan veya internet sitemizden sizlere aktarılmaktadır. Bu özellik sayesinde siparişlerinizin bulunduğu konuma göre kendinizi hazırlayabilmektesiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp