İçeriğe geç

Çabuk Kurye

Çabuk Kurye
Çabuk Kurye

Çabuk kurye hizmetleri ile müşterilerini çok memnun eden firmamız Sys Kurye, alanında uzman ekibi ve donanımlı motorları ile adından sık sık söz ettirmektedir. Bakımlarını aksatmadığımız son model motorlarımız ile sorunsuz bir şekilde gönderilerinizi taşıyoruz. Dar sokaklardan rahat bir şekilde geçiyor ve asla engel tanımıyoruz. Gönderilerinizin sorunsuz bir şekilde alıcısına ulaşması için tedbir almayı ihmal etmiyoruz. Düzenli bir şekilde kontrollerimizi yaptırarak profesyonel bir şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Günümüzde zaman oldukça önemli bir kavram haline gelmiştir. Zamanını iyi değerlendirenler diğerlerinden bir adım öne geçerken zamanını yeterince iyi değerlendirmeyenler ne yazık ki hep geri planda kalmaktadır. Sektörlerin birbiriyle yarış içerisinde olduğu bu dönemde zaman çok daha kıymetlidir. Bundan ötürü satıcıların da alıcılarına en kısa süre içerisinde gönderilerini ulaştırması onları bir adım daha ileri taşımaktadır.

Çabuk kurye hizmetlerimizden yararlanmak için yapmanız gerekenler çok basittir. İstediğiniz zaman iletişim kanallarımızdan kolay bir şekilde bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Tarafınıza en hızlı şekilde dönüş sağlayarak faydalanmak istediğiniz hizmet ile ilgili elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sizlerden ad, soy ad, adres, taşınacak gönderi bilgisi, T.C kimlik numarası, telefon numarası ve gerekli olan diğer bilgileri alıyoruz. Vermiş olduğunuz adrese en yakın mesafede yer alan kuryemizi adresinize yönlendiriyoruz.

En geç 20 dakika içerisinde adresinize ulaşım sağlayan kuryemiz, gönderinizi inceleyerek taşınmak için uygun özelliklere sahip olup olmadığını belirlemektedir. Eğer taşımak için uygun özelliklere sahip olduğuna karar verirse gönderinizi motoruna yükleyerek hiçbir yere sapmadan alıcının adresine doğru yola çıkmaktadır. Kısa süre içerisinde alıcının adresine ulaşım sağlayarak gönderinizi doğru alıcıya teslim etmektedir. Ardından hem alıcıdan hem de göndericiden sunmuş olduğu hizmetler ile ilgili yorum ve değerlendirme yapmasını istemektedir.

Çabuk kurye olarak müşterilerimizin almış olduğu hizmetler ile ilgili yapmış olduğu değerlendirmelere çok önem veriyoruz. Onlardan almış olduğumuz değerlendirmeler neticesinde kendimizi her geçen gün daha fazla geliştirmek ve büyütmek için çabalamaya çalışıyoruz. Asla sabit bir şekilde kalmıyor, zamana ayak uydurmaya çalışıyoruz. Sektördeki her türlü gelişmeyi en yakından takip ederek çalışmalarımızı bunlara göre şekillendiriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine göre beklentilerini karşılayacak pek çok alternatif sunmaya çalışıyoruz.

Müşterilerimiz için sunmuş olduğumuz bir diğer avantaj ise 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermemizdir. Her zaman yola çıkmaya hazır bir şekilde bekleyen kuryelerimiz, firmamıza ulaşım sağlamanız durumunda anında adresinize gelerek sizlere her zaman profesyonel bir şekilde hizmet vermektedirler. Çabuk kurye hizmeti vererek zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadırlar.

Kurye Hizmeti veren pek çok firma bulunmaktadır. Ancak işini kaliteli bir şekilde yapan ve gerekli donanıma sahip bir firma bulmak oldukça zordur. Tam da bu noktada profesyonel hizmetleri ile Sys Kurye firmamız ön plana çıkmaktadır. Firmamız ile anlaşma yaparak şu avantajlardan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz:

 • İstediğiniz yerden ve istediğiniz saatte hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
 • Gönderiniz için uygun olan motorlar ile taşınmasını sağlayarak içiniz rahat bir şekilde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
 • Uygun fiyatlarımız ile ekonomik açıdan yüksek kâr elde edebilirsiniz.
 • Size zaman kaybettirecek işlerinizi alanında uzman kuryelerimize yaptırarak zamanınızı daha önemli işlerinize veya sevdiklerinize ayırabilirsiniz.
 • İstek ve ihtiyacınıza uygun kurye hizmetinden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.
 • Alanında uzman ekibimiz sayesinde her zaman kaliteli bir şekilde hizmet alabilirsiniz.
 • Pek çok türden gönderiniz için taşıma hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Çabuk Kurye Hizmeti

Modern hayatımızın bir vazgeçilmez bir parçası haline gelmiş olan kurye hizmetlerinde çığır açan çözümleri ile sürekli en iyi hizmeti veren firmamız Sys Kurye, acil gönderileriniz için çabuk kurye hizmetini sunmaktadır.

Müşterilerimizin talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda sunduğumuz bu hizmetimizde, kişiye özel programlama yapılmakta, tek bir gönderinin en hızlı ve güvenli şekilde alıcısına teslim edilmesi sağlanmaktadır.

Verdiğimiz tüm hizmetlerde olduğu gibi bu hizmetimizde de müşteri memnuniyeti ve gönderinin hasarsız teslimatını ön planda tutan, profesyonel kuryelerimiz ve müşteri destek hattımızda ki çalışma arkadaşlarımızla hizmetinizdeyiz.

Firma olarak, İstanbul’un her noktasına en hızlı ve güvenli teslimatı yapma amacı ile hizmet veriyoruz. İstanbul il sınırları dahilinde, nerede olursanız olun, gönderinizin en kısa zamanda teslim edileceğinin garantisi ile çalışıyoruz. Çabuk kurye hizmetimizle size en yakın konumda olan kuryemizi bulunduğunuz yere gönderiyor, en fazla 20 dakika içerisinde gönderinizin teslimat sürecini başlatmış oluyoruz.

Gönderinizin içeriğine göre motosiklet ya da otomobil ile gerçekleştirilen taşıma ve teslimat sürecinin en kısa sürede tamamlanması adına hem modern teknolojiden hem de çalışanlarımızın deneyimlerinden yararlanmaktayız.

Genç ve bakımlı motosiklet ve otomobil filomuz sayesinde teslimat sürecinde herhangi bir teknik aksaklık yaşanmasının önüne geçiyor, İstanbul yollarını çok iyi bilen kuryelerimiz sayesinde en kısa yollardan oluşturduğumuz rota ile kısa sürede varış noktasına ulaşıyoruz.

Bu hizmetimizde ağırlıklı olarak motosikletli kuryelerimizle çalışmaktayız. Ancak, gönderinizin motosikletle taşınmasının uygun olmaması ya da özel koşullar altında taşınması gerekmesi durumunda otomobilli kuryelerimizi devreye sokuyoruz.

Kişiye özel çözümler üreterek verdiğimiz hizmetlerin başında gelen çabuk kurye hizmetimizle müşterilerimizin her daim en hızlı hizmeti almasını sağlamayı amaçlamaktayız. Şirketler arası resmi yazışmaların, medikal ürünlerin ya da bir son dakika hediyesinin tam zamanında yerine varmasını sağlamaktayız.

Müşterilerimizin bu tür acil durumlarda rahatlıkla yararlanabilecekleri bir hizmet sunmayı hedefleyen bizler, çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetine önem veren ekibimizle ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaya çalışmaktayız.

Çabuk kurye hizmetimizden yararlanmak isteyen müşterilerimize sunduğu avantajları:

 • Tam vaktinde teslimat,
 • Tek bir gönderi taşınması ile VIP hizmet alabilme,
 • 7/24 kesintisiz müşteri desteği sağlanması,
 • Gönderinizin yerini ve durumunu kontrol edebilme,
 • Hasarsız teslim,
 • Günün her saati hizmet alabilme,
 • Çözüm odaklı ve güler yüzlü hizmet ve
 • Ekonomik çözümler olarak sıralayabilmekteyiz.

Gönderiniz, kargo ile taşınmaya uygun olduğu sürece, en iyi şekilde teslim edilmesini sağlayacak olan bu hizmetimiz sayesinde hiçbir gecikme yaşanmayacağını garanti ediyoruz.

Tüm hizmetimizde olduğu gibi çabuk kurye hizmetimizde de belirli kural ve prosedürleri izleyerek hizmet vermekteyiz. Yasal gereklilikler gereği, taşınması ya da bulundurulması yasak olan maddelerin taşınması yapılamadığı gibi bu yönde bir talep oluşturulması sonucunda doğacak aksiliklerde talep sahibi sorumlu tutulmaktadır. Taşınmasında herhangi bir kısıt bulunmayan tüm gönderileriniz için ise yapmanız gereken tek şey bizlere talebinizi iletmek olacaktır.

Hayatınızı kolaylaştıran çözümlerimizin arasında yer alan çabuk kurye hizmetimizden yararlanmak için bizlere 7/24 hizmet veren çağrı merkezimiz, web sitemiz ya da Whatsapp hattımızdan ulaşarak, aşağıdaki bilgileri vermeniz gerekmektedir:

 • Çabuk kurye talebinizin olduğu,
 • Gönderinizin teslim alınacağı ve teslim edileceği adres bilgileri,
 • Gönderinizin içeriği, ağırlığı ve boyutu,
 • Gönderen ve teslim alan kişilerin kimlik ve iletişim bilgileri.

Bu bilgileri verdikten sonra çıkan ücreti de kabul etmeniz durumunda tek yapmanız gereken en fazla 20 dakika içerisinde bulunduğunuz yere ulaşacak kuryemize gönderinizi teslim etmek olacaktır.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara