Anasayfa » Atakent Kurye

Atakent Kurye

Atakent genelinde en fazla duyulan ihtiyaçlardan birisi lojistiktir. Gerek kurumsal gerekse bireysel olarak her gün  Ümraniye Belediyesi ilçe sınırları içinde ya da İstanbul’un herhangi bir noktasına paketlerin taşınma gereği ortaya çıkmaktadır. Tam da bu noktada Atakent kurye uygulamalarımız yıllardır müşterilerimizin hizmetindedir.

Atakent İstanbul’un en özel bölgelerinden birisidir. Geleceğin şehir projelerinden birisi olarak hayata geçirilen Atakent özellikle yeni nesil mimarileri ve kentleşmeleri ile öne çıkmakta hem İstanbul’a hem de dünyaya örnek olması amaçlanmaktadır. Haliyle bu kadar gözde bir semt firmaların ve işletmelerin de dikkatini çekmekte, semt genelinde yüzlerce kurum faaliyet göstermektedir.

Atakent kurye çözümlerimizde her zaman koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ediyor, sizlerin ihtiyaçlarınıza göre uygulamalarımızı esnetiyoruz. Böylece Atakent içinde bir noktadan diğerine, Atakent’ten stanbul’un herhangi bir noktasına ya da İstanbul’un herhangi bir yerinden Atakent’e taşınması gereken her türlü paketinizi güvenle taşıyoruz.

İstanbul Kurye çözümlerimiz gerek bireysel gerekse kurumsal tercihlerde öne çıkmaktadır. Çünkü uygulamamız pek çok avantajı bir arada barındırmakta, Atakentlilerin yaşamında büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Herkesin malumu olduğu üzere semtte 24 saat kesintisiz bir yaşam oluyor. Günün her saatinde işletmeler hizmetlerine devam ediyor ve bu da beraberinde lojistik çözümlerine de ihtiyacın olmasına neden oluyor. Ancak bölgenin diğer alanlara olan mesafesi, yoğun trafik gibi etmenler çoğu zaman geleneksel kargo uygulamalarıyla en yakın adrese dahi bir paketin günler sonra ulaşmasına neden oluyor. Ancak Atakent kurye hizmetlerimiz son derece hızlıdır. Hiçbir şekilde araçlarımız yoğun trafiğe takılmazlar. Kırmızı ışıklar haricinde seri şekilde hareket ederek birkaç saat içerisinde gönderilerinizi teslim etmeyi başarırlar.

Hizmetlerimiz zamandan tasarruf sağar ve bütün İstanbulluların en büyük ihtiyaçlarının başında zaman gelir. Çoğu kişi işlerini mesai saatlerine yetiştirmeye çalışsa da genellikle ek mesai yapmak, hafta sonları çalışmak ya da eve iş götürmek zorunda kalırlar. Oysa bizler işlerinizi hızlandırmanıza yardımcı oluyor, süreçte ihtiyaç duyduklarınızı istediğiniz noktadan size taşıyoruz. Böylece zamanı dilediğiniz gibi kullanma fırsatı sağlıyoruz.

Atakent kurye hizmetlerimiz herkes içindir. Yasal engel olmayan ve motorlarımızla taşıyabileceğimiz her paketi başarıyla taşıyoruz. Bunu yaparken çeşitli kurye seçenekleri ile hizmet veriyor, gönderinizin durumuna ve aciliyetine göre fonksiyon geliştiriyoruz.
Aynı gün içinde Atakent paket teslimi yapılması gerekiyorsa normal moto kurye uygulamamız ile paketinizi adresinizden alıyor, 2 ila 3 saat içinde teslim edilmesi gereken adrese teslim ediyoruz.

Atakent kurye ile daha kısa sürede ulaştırılması gereken teslimatlarınızı taşıyor, bölgelere göre değişmekle birlikte 60 ila 90 dakika gibi kısa bir sürede belirteceğiniz adrese teslimatlarımızı yapıyoruz. Eğer gönderiniz çok daha acilse bu durumda acil Atakent kurye uygulamamızı seçebilirsiniz. VİP kurye olarak da adlandırdığımız uygulamamızla sizleri bütün trafik sorunlarından uzak tutarak hizmet veriyor, 45 ila 60 dakika arasında paketlerinizi dilediğiniz adresler arasında taşımayı başarıyoruz.

Mesai saatleri dışındaki Atakent kurye ihtiyaçlarınızda ise gece kurye uygulamamızla çözüm üretiyoruz. Hava durumuna, mesafeye ve yol durumuna göre en kısa sürede gönderilerinizi teslim ediyoruz.

Atakent kurye fiyatlarımız kurye türüne, mesafeye ve pakete göre değişmektedir. Özellikle paketinizin alınacağı nokta ile teslimat noktası arasındaki mesafe fiyatlandırmada en büyük belirleyici olmaktadır. Bununla birlikte SYS Kurye olarak her zaman kaliteli hizmet uygun fiyat politikası izliyor, bütçe dostu çözümler geliştiriyoruz.