İçeriğe geç

Atakent Kurye

Atakent Kurye
Atakent Kurye

Atakent genelinde en fazla duyulan ihtiyaçlardan birisi lojistiktir. Gerek kurumsal gerekse bireysel olarak her gün Ümraniye Belediyesi ilçe sınırları içinde ya da İstanbul’un herhangi bir noktasına paketlerin taşınma gereği ortaya çıkmaktadır. Tam da bu noktada Atakent kurye uygulamalarımız yıllardır müşterilerimizin hizmetindedir.

Atakent İstanbul’un en özel bölgelerinden birisidir. Geleceğin şehir projelerinden birisi olarak hayata geçirilen Atakent özellikle yeni nesil mimarileri ve kentleşmeleri ile öne çıkmakta hem İstanbul’a hem de dünyaya örnek olması amaçlanmaktadır. Haliyle bu kadar gözde bir semt firmaların ve işletmelerin de dikkatini çekmekte, semt genelinde yüzlerce kurum faaliyet göstermektedir.

Anadolu Yakası Kurye çözümlerimizde her zaman koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ediyor, sizlerin ihtiyaçlarınıza göre uygulamalarımızı esnetiyoruz. Böylece Atakent içinde bir noktadan diğerine, Atakent’ten stanbul’un herhangi bir noktasına ya da İstanbul’un herhangi bir yerinden Atakent’e taşınması gereken her türlü paketinizi güvenle taşıyoruz.

Kurye çözümlerimiz gerek bireysel gerekse kurumsal tercihlerde öne çıkmaktadır. Çünkü uygulamamız pek çok avantajı bir arada barındırmakta, Atakentlilerin yaşamında büyük bir kolaylık sağlamaktadır.

Herkesin malumu olduğu üzere semtte 24 saat kesintisiz bir yaşam oluyor. Günün her saatinde işletmeler hizmetlerine devam ediyor ve bu da beraberinde lojistik çözümlerine de ihtiyacın olmasına neden oluyor. Ancak bölgenin diğer alanlara olan mesafesi, yoğun trafik gibi etmenler çoğu zaman geleneksel kargo uygulamalarıyla en yakın adrese dahi bir paketin günler sonra ulaşmasına neden oluyor. Ancak Atakent kurye hizmetlerimiz son derece hızlıdır. Hiçbir şekilde araçlarımız yoğun trafiğe takılmazlar. Kırmızı ışıklar haricinde seri şekilde hareket ederek birkaç saat içerisinde gönderilerinizi teslim etmeyi başarırlar.

Hizmetlerimiz zamandan tasarruf sağar ve bütün İstanbulluların en büyük ihtiyaçlarının başında zaman gelir. Çoğu kişi işlerini mesai saatlerine yetiştirmeye çalışsa da genellikle ek mesai yapmak, hafta sonları çalışmak ya da eve iş götürmek zorunda kalırlar. Oysa bizler işlerinizi hızlandırmanıza yardımcı oluyor, süreçte ihtiyaç duyduklarınızı istediğiniz noktadan size taşıyoruz. Böylece zamanı dilediğiniz gibi kullanma fırsatı sağlıyoruz.

Atakent kurye hizmetlerimiz herkes içindir. Yasal engel olmayan ve motorlarımızla taşıyabileceğimiz her paketi başarıyla taşıyoruz. Bunu yaparken çeşitli kurye seçenekleri ile hizmet veriyor, gönderinizin durumuna ve aciliyetine göre fonksiyon geliştiriyoruz.
Aynı gün içinde Atakent paket teslimi yapılması gerekiyorsa normal moto kurye uygulamamız ile paketinizi adresinizden alıyor, 2 ila 3 saat içinde teslim edilmesi gereken adrese teslim ediyoruz.

Atakent kurye ile daha kısa sürede ulaştırılması gereken teslimatlarınızı taşıyor, bölgelere göre değişmekle birlikte 60 ila 90 dakika gibi kısa bir sürede belirteceğiniz adrese teslimatlarımızı yapıyoruz. Eğer gönderiniz çok daha acilse bu durumda acil Atakent kurye uygulamamızı seçebilirsiniz. VİP kurye olarak da adlandırdığımız uygulamamızla sizleri bütün trafik sorunlarından uzak tutarak hizmet veriyor, 45 ila 60 dakika arasında paketlerinizi dilediğiniz adresler arasında taşımayı başarıyoruz.

Mesai saatleri dışındaki Atakent kurye ihtiyaçlarınızda ise gece kurye uygulamamızla çözüm üretiyoruz. Hava durumuna, mesafeye ve yol durumuna göre en kısa sürede gönderilerinizi teslim ediyoruz.

Atakent kurye fiyatlarımız kurye türüne, mesafeye ve pakete göre değişmektedir. Özellikle paketinizin alınacağı nokta ile teslimat noktası arasındaki mesafe fiyatlandırmada en büyük belirleyici olmaktadır. Bununla birlikte SYS Kurye olarak her zaman kaliteli hizmet uygun fiyat politikası izliyor, bütçe dostu çözümler geliştiriyoruz.

Atakent Kurye Hizmeti

Sizler zamanınızı bu gibi şeylere harcayarak işlerinizi sekteye uğratacak adımlar atmayınız. Bizler gerekli hizmeti sizler için Atakent kurye olarak sunuyoruz. Kaliteli bir yaşamın gereklerinden birisi her zaman zamanı daha verimli bir şekilde kullanmak olmuştur. Bundan dolayı işimizi bu düşünce çerçevesinde gerçekleştirerek sizlere yardım ediyor ve ona göre ilerliyoruz. Yapmanız gereken işlerin yanında almanız gereken paketlerle uğraşırsanız o zaman hayat düzeninizin bozulabileceğini rahat bir şekilde söyleyebiliriz.

Onun için bu işlerin sorumluluğunu yüklenen bir firma olarak karşınızda bulunuyor ve bu hizmete talip oluyoruz. Atakent kurye olarak talip olduğumuz bu hizmetten faydalanabilmeniz adına etki alanımızı daha da genişletiyor ve kaliteyi sabit tutmayarak daha da yukarılara taşıyoruz. Bu açıdan baktığımızda ilerleyen süreçte teknolojinin gelişimini de göz önüne aldığımızda sistem her zaman değişiyor diyebiliriz. Sistemin değişimine ayak uydurmak ise her zaman marifet istemiştir.

Diğer firmalardan en büyük farkı sizin isteklerinize bir harita çizmesi ve bunu motosikletlerle gerçekleştirmesidir. Yaptığımız işin en önemli detaylarından birisi de budur. Ayrıca bu durum sadece bize ya da sizlere değil şehir trafiğine de büyük katkı sağlıyor. Yani gidilmesi gereken noktanın seyrine baktığımızda mesafe uzun olabiliyor ama Atakent kurye olarak bu mesafeyi en iyi şekilde eritiyoruz. Çünkü kıvrak hareket edebilmek ve daha özgür bir şekilde seyir halinde olma durumu bizim farklı olmamızı sağlıyor.

Dolayısıyla bu farkı da sizlere yaşatmak bizim için mutluluk verici bir hizmete dönüşüyor. Verdiğimiz hizmet için ayrıca araçlarımızın bakımını hiçbir şekilde aksatmıyoruz. Aksama durumlarında paketlerimizin gecikeceğini biliyoruz. Dolayısıyla prosedürlere uygun bir seyir içerisindeyiz. Resmi bakımlar ve özel olan rutin bakımları her zaman Atakent kurye olarak yapıyoruz ve yapmaya ise devam edeceğiz.

Firmamızdan hizmet almanızın en büyük avantajlarından birisi işi daha kolay hale getirmektir. Daha basit ve güvenilir hale getirerek bu süreci daha zevkli bir hale büründürmek sizlerin elinde. Biz bu zevki sizlere yaşatmak adına gerekli adımladı atabilmek için tam kadro bir şekilde organize oluyor ve kusursuz bir süreci sizlere yaşatıyoruz. İşi yaptıktan sonra memnun kaldığınızda aslında neden bu firmadan daha önce hizmet almayı düşünmedim diye düşünmeye başlayacaksınız.

Dolayısıyla zaman kaybetmeden bizlerle iletişime geçere Atakent kurye ekibimizden hizmet almanız en büyük arzularımızdan birisidir. Bizler bu soruyu kendine soran müşterilerimizin hizmet aldıktan sonra memnuniyetini her zaman görüyoruz. Çünkü işimizi en hızlı şekilde gerçekleştiriyor ve mağdur olmamanızı sağlıyoruz.

Mesela ufak da olsa almanız gereken bir paketin yorulmadan size ulaşmasını istiyorsunuz. Ya da belli sebeplerden dolayı evden çıkmanız zor olabiliyor. Tabii buna iş ile ilgili birtakım sebepler de eklenebilir. Dolayısıyla elinizin altında bulunan bir firma olarak her an yanınızda olduğumuzu zaten çok rahat bir şekilde hissedebilirsiniz. Dolayısıyla bunu hissetmeniz bizim hedeflediğimiz durumlardan birisidir. Her an her şeyi alabilecek vaziyette olmak ve bunun özgürlüğünü yaşamak aslında herkesin tatması gereken bir kolaylıktır.

Dolayısıyla bu doyumsuz zevki yaşamak ve bu büyük pratik yolu denemek için atacağınız küçük bir adım bizler tarafından daha büyük bir adımla karşılanacaktır. Sizlerin atacağı her adıma bizler daha büyük adımlarla karşılık vermek için oldukça hazır bir şekilde bekliyor ve Atakent kurye olarak hazırlıklı duruşumuzu daha yetkin hale getirmek için ise çalışmalarımızın kalitesini her zaman yükseltiyoruz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara