İçeriğe geç

Samsun Uçak Kargo

Samsun Uçak Kargo
Samsun Uçak Kargo

Şehirler Arası Kurye hizmetinde, müşterilerimiz artık geleneksel karayolu kargo hizmetinden ziyade daha hızlı ve güvenilir uçak kargo hizmetinden faydalanmayı tercih etmektedir. Bir şehirden başka bir şehre gönderilen kargo karayolu hizmeti ile ulaşımı günler almaktadır. Ancak hızlı bir çağda yaşamamız ve istediklerimize daha hızlı ulaşma arzu müşterilerimizde kargo hizmetinde de hızlılık arzusu uyandırmaktadır. Samsun uçak kargo olarak müşteri odaklı çalışma sistemimiz ile müşterilerimizin bu isteklerine duyarsız kalmayıp kargolarına istedikleri hızda ulaşmaları için en iyi hizmeti vermekteyiz.

Samsun uçak kargo hizmeti ile müşterilerimiz istedikleri noktaya kargolarını hızlı bir şekilde ulaştırma imkânına sahiptirler. SYS Kurye olarak Türkiye’nin 52 noktasında 7/24 verdiğimiz bu hizmetle en çok tercih edilen hızlı kargo firmalar arasındayız.

Kargo hizmeti veren birçok firma, kargoladığı ürünlerde oluşabilecek sıkıntıları engellemek için birçok ürünün kargolamasını yapmamaktadır. Ancak Samsun Uçak kargo olarak verdiğimiz kargo hizmetinde ürün sınırlamamız çok azdır. Deneyimli personellerimiz ile kargolarımızda aldığımız güvenlik önlemleri ile çabuk bozulabilen (sebze, meyve, dondurulmuş gıda vb.), ilaç, kırılabilen ürünler tarzı birçok üründe kargo hizmeti vermekteyiz. Bu tarz ürünlerde gerekli tedbirler alınarak müşterilerimizin beyan ettiği hızda ürünler ilk halini muhafaza etmiş şekilde adresine teslimatını sağlamaktayız.

Yılların vermiş olduğu deyim ve tecrübe ile ürüne göre muhafaza etme ve ürüne göre özel koruma sistemlerimiz ile güvenle teslimatının garantisini vermekteyiz. Firma kaynaklı herhangi bir sıkıntıya mahal vermemekteyiz. Kargo hizmetinde hızlı ulaşım kadar güvenli ulaşım da önemlidir. Müşteri odaklı çalışma prensibimiz ile güven dolu kargolama hizmeti vererek, en çok tercih edilen kargo firması olmaktayız.

Uçak Kargo hizmetinin şüphesiz en önemli faydası sınırları ortadan kaldırmasıdır. Yıllar öncesine baktığımızda bir kargonun aynı gün içinde ülkenin diğer ucuna teslim edilmesi çok zor gelirken şimdi ise hava kargo hizmetimiz sayesinde aynı şehirde ulaşım sağlanıyormuşçasına teslimatın yapılması en çok tercih edilen kargolama yöntemi olmaktadır. Bunun yanı sıra uzun sürede yapılan kargolama hizmetinde ürünün deformasyona uğrama ihtimali yüksekken Turkish Cargo hizmetinde bu ihtimal düşmektedir.

İstanbul Samsun Uçak Kargo

İstanbul Samsun uçak kargo olarak aldığımız önemler ve profesyonel ekibimizle yaptığımız taşıma hizmetinde ürünler güven içinde adreslerine ulaşmaktadır. Verdiğimiz kargo hizmetinde müşterilerimize farklı alternatifte hizmetlerde sunmaktayız. Normal kargolama süresi ürün ve şehre göre iki ile üç gün sürerken müşterilerimizin aciliyetlik durumlarına göre bir güne veya aynı gün içinde kargolama imkânı sunmaktayız. Müşterilerimizin acil kargo ihtiyacının önemli ve paha biçilemez kargolarının da taşınmasını yapmaktayız. Vip türünde olan bu kargolar için profesyonel ekiplerimiz ve donanımlı ekipmanlarımız ila hassasiyet içinde çalışmaktayız. Bu tarz ürünler için müşterilerimizle koordineli bir taşıma yöntemi ile izliyoruz.

Kargolama işlemini bütün kargo firmaları yapmaktadır. Ancak güvenli ve profesyonel kargolama hizmeti için sayılı kargo şirketi tercih edilmektedir. Kargolama hizmeti, ürünün sadece teslim edilmesi değil müşterilerimizin teslim ettiği bütün ürünlerde ürün muhafazasını gerçekleştirip, belirtilen tarih ve saatte teslim edilmesidir. Samsun uçak kargo olarak, Karadeniz bölgesinde bulunan en güvenilir ve hızlı kargo hizmetini veren firmalardan biriyiz.

Ulaştırmak istediğiniz kargoyu istediğiniz adrese güven içinde tam zamanında teslim etmekteyiz. Kargolamak istediğiniz ürünü istediğiniz zaman kargolamak için bizlerle müşteri hizmetlerinden iletişime geçebilirsiniz.

Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
× WhatsApp
Tıkla AraWhatsApp