İçeriğe geç

Vezneciler Kurye

Vezneciler Kurye
Vezneciler Kurye

Günümüzde gelişen teslimat araçları arasında teslimat seçeneği olarak yoğunlukla tercih edilen motor kuryeler, zamandan tasarruf edebilmek adına sıklıkla tercih edilmektedir. Bir yerden başka bir yere kısa bir sürede yetiştirilmesi gereken önemli evraklarınızın, zamanında teslim edilmesi konusunda Vezneciler kurye olarak yıllardır hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet veren firmamız, önemli evrak ve belgelerinizin istediğiniz adreslere zamanında teslim edilmesi adına daima büyük bir titizlikle çalışmaktadır.

Vezneciler Kurye daima müşteri odaklı çalışmalar yürüten, güvenilir bir firmadır. Yıllar içinde edinmiş olduğumuz tecrübelerimiz sayesinde kaliteli hizmetlerimizden haftanın her günü ve her saati faydalanabilirsiniz.

Gün içinde teslim edilmesi gereken önemli evraklarınızın teslimatında ya da sevdiklerinize özel sürpriz hediyelerinizin ileriye dönük tarihlerdeki teslimatlarında kurye olarak daima kaliteli bir hizmet sunmaktayız.

Kuryelerimizin her birinin de sürücü belgesine sahip kişiler olması firmamız açısından oldukça önemli ve zorunludur. Sürücü belgesine sahip ve daha önce motosiklet kullanmış olan çalışanlarımızın yeterli konum bilgisine sahip olması da ayrıca çok önemli bir detaydır. Hizmet vermekte olduğumuz adresler hakkında yeterli konum bilgisine sahip olmayan çalışanlar hem firmamızı hem de müşterilerimizi sadece mağdur edecektir. Bu sebeple kurye olarak teslimat hizmetlerimizi daima alanında profesyonel kuryelerimiz ile gerçekleştirmekteyiz.

Firmamıza emanet etmiş olduğunuz paketinizin ileriye dönük bir tarih ve saat aralığında teslim edilmesini istediğiniz taktirde, ürünleriniz firmamıza ait depolarda güvenli bir şekilde bekletilmektedir. Bu süreç içinde teslimatı gerçekleştirilecek olan hiçbir ürün depoda unutulmaz ve farklı bir adrese teslim edilme gibi hatalı durumlar yaşanmaz. Beklemeye alınan ürünler her zaman istenilen tarih ve saatler arasında, önceden belirlemiş olduğunuz adreslere güvenle teslim edilir.

Bu süreçte çalışan arkadaşlarımızı daima güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Sys Kurye müşteri odaklı yürütmüş olduğu çalışmalar sayesinde yıllar içinde İstanbul’un iki yakasında da adından sıklıkla söz ettirmeyi başarmıştır. Müşterilerimiz için güvenilir bir firma seçeneği haline gelen Vezneciler kurye olarak çeşitli ürünlerin taşımacılığını yapmaktayız.

Bu ürünler genellikle şu şekildedir.

● Hediyelik eşyalar

● Kimlik kartları ve pasaportlar

● Önemeli evraklar

● Belgeler ve dosyalar

● Çiçekler

● Pastalar

Müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmalarımızı daima kaliteli bir şekilde yürütmeye çalışan firmamız, kuryelerimizin can güvenliğini de daima göz önünde bulundurmakta ve modern motosikletler ile hizmet sunmaktadır.

7/24 hizmetinizde olan Vezneciler kurye çalışanlarımızın can güvenliğini tehlikeye atmamak ve trafikte olası kazaların yaşanmasını önlemek adına çok büyük ve çok ağır olan paketlerin taşımacılığını yapmamaktayız.

Günümüzde taşımacılık sektöründe birçok farklı firma hizmet vermektedir. Müşteriler arasında oldukça fazla seçeneği bulunan bu firmalar arasından güvenilir ve kaliteli olanını seçmek oldukça önemlidir.

Hızlı teslimat kadar, teslimatın güvenli bir şekilde tamamlanması da firmamız açısından oldukça önemlidir. Bu sebeple firmamıza emanet etmiş olduğunuz ürünlerin herhangi bir hasar almaması adına paketleme işlemlerini de daima kaliteli ve sağlam bir şekilde tamamlamaktayız.

Güvenilir firmaların daima müşterileri ile irtibat halinde kalabileceği bir iletişim numarası olmak zorundadır. Biz de firmamız olarak müşterilerimizin 7/24 kolaylıkla ulaşabileceği bir müşteri hizmetleri hattı oluşturmuş bulunmaktayız. Görüş ve önerilerinizi bildirmek istediğinizde, herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmanız halinde ya da müşterilerimize sağlamış olduğumuz hizmetlerimiz hakkında bilgi almak istediğinizde internet adresimizde bulunan telefon numaramızdan firmamız ile kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Vezneciler Kurye Hizmeti

Vezneciler Fatih’in en yoğun semtlerinden biridir. Mağazalarıyla, trafiğiyle, turistiyle, öğrencisiyle en işlek semtlerden biridir. Büyük şehirlerin nüfus yoğunluğu fazla olan semtlerinde de kuryeye olan ihtiyaç da fazladır. Bu ihtiyaç doğrultusunda Vezneciler kurye olarak hizmet veren firmamız, müşteri odaklıdır. Müşteri memnuniyetine göre hizmetini düzenler, en kaliteli, güvenilir ve hızlı teslimatı gerçekleştirmek için çalışır. Bunun için de alanında tecrübeli elemanlarla hizmet verir. Çünkü bir kuryeden beklenen bazı vasıflar şöyledir:

  • Aracı aktif ve iyi kullanmak
  • Güler yüzlü olmak
  • Disiplinli olmak
  • Yoğun tempoda çalışabilmek
  • İyi bir diksiyonla konuşmak

Kuryeler, aynı zamanda firmanın birer temsilcisi oldukları için müşteriyle olan iletişimlerine özen gösterirler. Sözlü iletilmesi gereken mesajları da zamanında iletirler.

Kuryelerimizin de en hızlı şekilde ulaşım sağlayabilmeleri için çalıştıkları güzergâhları, ara sokakları, caddeleri iyi tanımaları için eğitim veriyoruz. Adres konum bilgisi bu noktada çok önemlidir. Sadece sürücü belgesine sahip olmak yeterli değildir, aynı zamanda yeterli konum bilgisine haiz olmak da ayrıca önemlidir.

Vezneciler kurye olarak ilk hedefimiz müşterimizin paketini istediği zaman diliminde hasara uğramadan istediği adrese teslim etmektir. Gerek bireysel gerekse kurumsal olarak ihtiyaç duyulan hızlı teslimat da firmamız tarafından en özenli şekilde gerçekleştirilir. Günümüzde evrak gibi dosyalar da kırılabilecek hassas eşyalar da moto kurye tarafından taşınmaktadır. Çünkü kargo firmalarının büyük araçlarla bu tarz bir servisi gerçekleştirmesi daha zorlayıcıdır. E-ticaret sitelerinden alışverişin arttığını düşünürsek hızlı teslimat seçeneği ile aynı gün veya ertesi gün aldığınız eşyaya ulaşmanız da kolay hale gelmektedir.

Vezneciler kurye olarak daima kendimizi geliştiriyoruz. Son gelişmeleri de takip ederek teknik alt yapımızı yeniliyoruz. Kaliteli hizmet mottosuyla çıktığımız bu yolda hiç durmadan 7/24 günün her saati hizmet veriyoruz. Teslimat alanında çalışan firmalar için en önemli husus güvenilirliktir. Biz de müşterimizin güvenini tesis etmek için azami derecede dikkat ediyoruz. Çıkan sorunları en kısa sürede çözüme kavuşturuyor, teslimatta aksilik yaşanmaması için her türlü tedbiri alıyoruz.

Aynı günde ve istenilen saatte teslimatın gerçekleşmesi motor kurye sistemiyle mümkün olmaktadır. Motosikletin diğer araçlara göre daha küçük olması, dar sokaklardan rahatlıkla geçebilmesi, trafik yoğunluğunda daha hızlı geçiş sağlayabilmesi, bugün taşımacılıkta motor kurye hizmetinin de ön plana çıkmasını sağlayan en önemli unsurlardır. Biz de Vezneciler kurye olarak taşımacılıkta bu avantajdan yararlanıyor, müşterilerimize bu yolla en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.

Hız kadar güvenilirliğin de önemli olduğu bu taşımacılık sisteminde firmamız Vezneciler kurye, bireysel olarak teslim edilmesi gereken önemli belgeleri, kimlik kartlarını, pasaportları en güvenli şekilde sahibine ulaştırıyoruz. Şirketler için önemli evrakları teslim ediyoruz. Bize verilen her paketi emanet anlayışıyla sahipleniyoruz.

Bu alanda kâr payını da koruyarak maliyetleri en aza indirmeye çalışan firmamız Vezneciler kurye olarak en avantajlı fiyatla hizmet vermeye gayret ediyoruz. Bir ürünün teslim edilmesine kadar geçen süre, çalışan elemanın ihtiyaçları, mesafe, harcanan yakıt vs. gibi unsurlar maliyeti etkilemektedir. Beklenmedik şekilde oluşan bakım masrafları, tamirler de ister istemez taşıma ücretine yansıtılmaktadır. Bunları en aza indirgemek için en iyi teknik donanımlı araçları seçiyoruz. En sorunsuz şekilde taşımacılık için en doğru adımları atıyoruz.

Hizmetlerimiz ve fiyatlandırma ile ilgili daha detaylı bilgiye WhatsApp hattımızdan ulaşabilirsiniz veya telefonlarımızı bizzat arayarak elde edebilirsiniz. Bilgi almak için bize ulaştığınız gibi dilek, istek ve görüşlerinizi bildirmek için de her zaman arayabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp