İçeriğe geç

Doğancılar Kurye

Doğancılar Kurye
Doğancılar Kurye

Doğancılar kurye işletmesi olarak kurye sektöründe hizmet vermekte ve sunduğumuz hizmet sayesinde her zaman parmak ile gösterilen işletmeler arasında kendimize yer bulmaktayız. Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak kaliteli, sorunsuz, hızlı, uygun fiyatlı bir hizmet sunmamız gerektiğinin farkında olmakta ve bu farkındalık sayesinde hizmetlerimizi yerine getirmekteyiz.

Doğancılar kurye işletmesi olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmet esnasında her zaman pek çok özelliği bünyemizde bulundurmaktayız. Bu özellikler arasında acil kurye hizmeti, yedek kurye hizmeti gibi pek çok özellik bulunmakta ve bu özelliklerden müşterilerimizin faydalanmaları sağlanmaktadır.

Yedek kurye hizmeti sayesinde ürünlerinizin nakliyesi aşamasında yaşanabilecek trafik kazaları, motor arızalanmaları durumlarında yedek kurye elemanlarımız devreye girmekte ve siparişlerinizi teslim alarak sizlere getirmekte ve yaşanacak durumlardan sizlerin olumsuz olarak etkilenmenizin önüne geçmektedirler.

Doğancılar kurye isimli işletme olarak sunduğumuz her hizmeti olabildiğince hızlı şekilde sunmakta ve bu sayede müşterilerimizin zamandan tasarruf sağlamalarını amaçlamaktayız.

İşletme olarak her zaman bünyemizde çok fazla sayıda kurye elemanı bulundurmakta ve aynı zamanda fazla sayıda motor bulundurmaktayız. Bu fazla sayılar sayesinde müşterilerimizin hiçbir sıra beklemeden direkt olarak hizmet alabilmeleri sağlanmaktadır. Sıra beklemeden alınan hizmet de doğal olarak hızlı kurye hizmetini ortaya çıkarmaktadır.

Doğancılar kurye işletmesi olarak ürünlerinizin nakliyesi aşamasında motor arızalanma risklerini en aza indirmek amacıyla kullandığımız motosikletlerin tüm bakımlarını düzenli ve eksiksiz bir şekilde yapmaktayız. Bu sayede siz müşterilerimizin hızlı ve sorunsuz bir hizmet alması sağlanmaktadır. Ayrıca işletme olarak teknolojiden faydalanma konusunda büyük bir hassasiyet içerisinde yer almakta ve teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanmaktayız. Teknoloji kullanımının bizlere getirmiş olduğu faydalar arasında hızlı hizmet özelliği de bulunmakta ve müşterilerimizin memnun kalacakları şekilde hizmet sunulması sağlanmaktadır.

Doğancılar Kurye Hizmeti

Kurye sektöründe hizmet veren bir işletme olarak müşterilerimizin en büyük beklentisinin güvenli hizmet almak olduğunu çok iyi bilmekteyiz. Bu bilinç sayesinde sunulan kurye hizmetinin güvenli bir şekilde sunulabilmesi adına pek çok çalışma ve geliştirme yapmaktayız.

İşletme olarak bünyemizde hizmet veren kurye elemanlarımıza ürün bilgileri alanında detaylı eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde sipariş vermiş olduğunuz ürünlerin hasarsız bir şekilde sizlere ulaştırılmasını sağlayacak şekilde motorlara yerleştirilmeleri yapılmaktadır. Ayrıca yine kurye elemanlarımızın motor kullanımı konusunda yetenekli ve kabiliyetli kişilerden oluşuyor olması da sunulan hizmetin güvenli bir şekilde sunulması konusunda büyük önem arz etmektedir.

Doğancılar kurye işletmesi olarak uzun yıllardan bu yana İstanbul ilinde siz değerli müşterilerimize kurye sektöründe hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz bu hizmet karşısında her zaman en uygun fiyatları ortaya çıkarmakta ve günümüz ekonomik şartlarında müşterilerimizin gönüllerince hizmet alabilmelerini sağlamaktayız.

İşletmemiz bünyesinde bulunan özel ekiplerimiz ve muhasebe elemanlarımız bu uygun fiyatları ortaya çıkarmak adına detaylı çalışmalar ve hesap tabloları hazırlamaktadırlar. Bu çalışma ve hesap tablolarından büyük oranda fayda sağlamak suretiyle en uygun fiyatları ortaya çıkarmakta ve siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Doğancılar kurye işletmesi olarak ortaya çıkardığımız uygun fiyatlar yanında özen gün indirimleri ve çeşitli kampanyalar da düzenlemekte ve bu sayede müşterilerimizin çok daha uygun fiyatlara hizmet alabilmeleri amaçlanmaktadır.

Biz fiyat açısından sunmuş olduğumuz bu özelliklerin tamamının en büyük amacı müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmakta ve maddi olarak zorluk çekmelerini engellemektir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara