Anasayfa » Özel Kurye

Özel Kurye

Günümüz koşulları altında artık en değerli şeyin zaman olduğu herkes tarafından kabul görmüştür. Zamanınız bu kadar değerli iken İstanbul trafiği ve zorlu koşulları altında bu zaman yönetimi daha da zorlaşmaktadır. Tabi ki bu zorlu ve değerli süreçte sizlerin ilaç, evrak, değerli eşya, hassasiyet ile taşınması gereken ürünlerinizin ve daha birçok eşyanızın taşıma görevini üstlenmek üzere biz devreye giriyoruz. Özel kurye hizmetimiz sayesinde diğer kargo firma ve araçlarından daha avantajlı şekilde yoğun İstanbul trafiğine takılmadan en kısa sürede hızlıca teslimatınızı yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Verdiğimiz hizmetin güvenilir bir şekilde hasar verilmeden ve zamanında teslim edileceğinin güvencesini de sizlere temin ederek daha içiniz rahat bir şekilde kargolarınız teslimatını gerçekleştirebilirsiniz. Kurumumuzun öncelikli hedefi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktır. Bu neden ile Özel kurye servisimiz sizlerin teslimatını yapmanızı istediğiniz ürünlerini adresinizden teslim alarak gönderimin sağlanmasını istediğiniz adrese en kısa sürede ulaştırma amacı ile hizmet vermektedir.

Kurumumuz İstanbul içerisinde yer alan en ücra yerler, en karmaşık adresler ve en yoğun bölgeler dâhil olmak üzere İstanbul’un her köşesine hizmet vermektedir. Bu verdiğimiz güvence sayesinde kargom teslim edildi mi ya da gönderim yapacağım adrese acaba kargo servisi var mı diye düşünmenize hiç gerek yok! Sadece bir telefon kadar uzağınızdayız.

Telefon ile müşteri hizmetlerimize bağlanarak kargo gönderimi için adresten teslim talebinde bulunmak, kargonuzun durumu hakkında bilgi almak, kargonuzun şuan nerede olduğunu öğrenmek, kaç dakika içerisinde gönderi teslim adresine ulaşacağını öğrenmek istediğinizde sadece bizi arayarak kısa sürede bu sorularınızın hepsine cevap bulabilirsiniz.

Verdiğimiz bu kurye hizmetinin 7/24 sağlanması ile de ister gece ister gündüz günün her saati ve hafta sonu hafta içi de dâhil olmak üzere aktif olarak hizmet sağlamaktayız. Yeni olan araçlarımız ile de araç bozulma riskini en aza indirerek güven çizgimizi en üst seviyeye çıkararak bu hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Sizlere olması gereken zamanda ve şekilde hizmetimizi ulaştırmayı çok önemsedik. Bu konuda en çok müşterilerimizden destek alıyoruz. Onların eleştiri ve tavsiyelerini her zaman dikkatle değerlendiriyoruz. Bu hizmetin en büyük artıları; zamandan ve enerjiden tasarruf edebilmemizdir. Bu tasarrufu çeşitli ve çok miktarda İstanbul Kurye hizmeti verebilen kadromuzla sağlıyoruz.

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi il sınırları içerisinde hız ve zaman her şeydir. Biz de tam olarak bu düşünceden yola çıkarak bu firmayı kurduk. İstanbul’ da yaşanan trafik sorununu motosiklet kullanarak aşabilmeyi hedefledik. Firma olarak çeşitli kurumlara ve bireysel müşterilerimize bu hızı kazandırdığımızın bilincinde olmak ve dolayısıyla bu konuda tercih edilmek bizi onurlandırıyor. Bizim hizmet anlayışımız müşterilerimizi aileden görme üzerine dayalı oldu. Siz de bu aileye katılmak isterseniz bizi çok mutlu edersiniz.

Şimdi isterseniz size biraz ailemizin işleyişinden bahsetmek isteriz. Çeşitli hizmetlerimiz mevcut. Bu hizmetler; arabalı kurye, uçak kargo, kiralık kurye, Express kurye, 7/24 Kurye, toplu dağıtım; bu hizmetler dışında mail destek hattımız, Whatsapp üzerinden sorularınızı iletebileceğiniz teknik ekibimiz ve son olarak telefon çağrı merkezi hizmetimiz de mevcuttur. Tüm soru ve sorularınızı çözme konusunda hazırız.

Özel kurye alanında deneyimli kadromuzla İstanbul trafiğini aşabilmeyi hedeflediğimize değinmiştik. Bunu çok deneyimli ve yetkin kadromuz sayesinde başarıyoruz. Önce daha küçük bir ekiple çıktık bu yola, ailemiz büyüdükçe kadromuz da bu şekilde büyüdü, birlikte büyüdük. Ancak hiçbir zaman o küçük ekiple çıktığımız yoldaki politikamızı değiştirmedik. İster dünyaca ünlü bir firma olsun, ister evde ödevini unutmuş bir lise öğrencisi; biz ailemize kattığımız her üyeye aynı özveri ve ilgiyi göstermeyi asla ihmal etmedik. Güvenilirliğimizi de tam olarak bu politikamızdan aldığımıza inanıyoruz. Zamandan ve enerjiden tasarruf etmek istiyorsanız şimdiden doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz. SYS Kurye olarak bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür etmeyi bir borç biliriz.