İçeriğe geç

Özel Kurye

Özel Kurye
Özel Kurye

Günümüz koşulları altında artık en değerli şeyin zaman olduğu herkes tarafından kabul görmüştür. Zamanınız bu kadar değerli iken İstanbul trafiği ve zorlu koşulları altında bu zaman yönetimi daha da zorlaşmaktadır. Tabi ki bu zorlu ve değerli süreçte sizlerin ilaç, evrak, değerli eşya, hassasiyet ile taşınması gereken ürünlerinizin ve daha birçok eşyanızın taşıma görevini üstlenmek üzere biz devreye giriyoruz. Özel kurye hizmetimiz sayesinde diğer kargo firma ve araçlarından daha avantajlı şekilde yoğun İstanbul trafiğine takılmadan en kısa sürede hızlıca teslimatınızı yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Verdiğimiz hizmetin güvenilir bir şekilde hasar verilmeden ve zamanında teslim edileceğinin güvencesini de sizlere temin ederek daha içiniz rahat bir şekilde kargolarınız teslimatını gerçekleştirebilirsiniz. Kurumumuzun öncelikli hedefi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktır. Bu neden ile Özel kurye servisimiz sizlerin teslimatını yapmanızı istediğiniz ürünlerini adresinizden teslim alarak gönderimin sağlanmasını istediğiniz adrese en kısa sürede ulaştırma amacı ile hizmet vermektedir.

Kurumumuz İstanbul içerisinde yer alan en ücra yerler, en karmaşık adresler ve en yoğun bölgeler dâhil olmak üzere İstanbul’un her köşesine hizmet vermektedir. Bu verdiğimiz güvence sayesinde kargom teslim edildi mi ya da gönderim yapacağım adrese acaba kargo servisi var mı diye düşünmenize hiç gerek yok! Sadece bir telefon kadar uzağınızdayız.

Telefon ile müşteri hizmetlerimize bağlanarak kargo gönderimi için adresten teslim talebinde bulunmak, kargonuzun durumu hakkında bilgi almak, kargonuzun şuan nerede olduğunu öğrenmek, kaç dakika içerisinde gönderi teslim adresine ulaşacağını öğrenmek istediğinizde sadece bizi arayarak kısa sürede bu sorularınızın hepsine cevap bulabilirsiniz.

Verdiğimiz bu kurye hizmetinin 7/24 sağlanması ile de ister gece ister gündüz günün her saati ve hafta sonu hafta içi de dâhil olmak üzere aktif olarak hizmet sağlamaktayız. Yeni olan araçlarımız ile de araç bozulma riskini en aza indirerek güven çizgimizi en üst seviyeye çıkararak bu hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Sizlere olması gereken zamanda ve şekilde hizmetimizi ulaştırmayı çok önemsedik. Bu konuda en çok müşterilerimizden destek alıyoruz. Onların eleştiri ve tavsiyelerini her zaman dikkatle değerlendiriyoruz. Bu hizmetin en büyük artıları; zamandan ve enerjiden tasarruf edebilmemizdir. Bu tasarrufu çeşitli ve çok miktarda Kurye Hizmeti verebilen kadromuzla sağlıyoruz.

İstanbul il sınırları içerisinde hız ve zaman her şeydir. Biz de tam olarak bu düşünceden yola çıkarak bu firmayı kurduk. İstanbul’ da yaşanan trafik sorununu motosiklet kullanarak aşabilmeyi hedefledik. Firma olarak çeşitli kurumlara ve bireysel müşterilerimize bu hızı kazandırdığımızın bilincinde olmak ve dolayısıyla bu konuda tercih edilmek bizi onurlandırıyor. Bizim hizmet anlayışımız müşterilerimizi aileden görme üzerine dayalı oldu. Siz de bu aileye katılmak isterseniz bizi çok mutlu edersiniz.

Şimdi isterseniz size biraz ailemizin işleyişinden bahsetmek isteriz. Çeşitli hizmetlerimiz mevcut. Bu hizmetler; arabalı kurye, uçak kargo, kiralık kurye, Express kurye, 7/24 Kurye, toplu dağıtım; bu hizmetler dışında mail destek hattımız, Whatsapp üzerinden sorularınızı iletebileceğiniz teknik ekibimiz ve son olarak telefon çağrı merkezi hizmetimiz de mevcuttur. Tüm soru ve sorularınızı çözme konusunda hazırız.

Özel kurye alanında deneyimli kadromuzla İstanbul trafiğini aşabilmeyi hedeflediğimize değinmiştik. Bunu çok deneyimli ve yetkin kadromuz sayesinde başarıyoruz. Önce daha küçük bir ekiple çıktık bu yola, ailemiz büyüdükçe kadromuz da bu şekilde büyüdü, birlikte büyüdük. Ancak hiçbir zaman o küçük ekiple çıktığımız yoldaki politikamızı değiştirmedik. İster dünyaca ünlü bir firma olsun, ister evde ödevini unutmuş bir lise öğrencisi; biz ailemize kattığımız her üyeye aynı özveri ve ilgiyi göstermeyi asla ihmal etmedik. Güvenilirliğimizi de tam olarak bu politikamızdan aldığımıza inanıyoruz. Zamandan ve enerjiden tasarruf etmek istiyorsanız şimdiden doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz. SYS Kurye olarak bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür etmeyi bir borç biliriz.

Özel Kurye Hizmeti

Kaliteli hizmetleri, güvenilir teslimatı, müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma şekliyle öne çıkan Sys kurye daima hizmetinizdedir. Profesyonel sürücülerimiz, deneyimli ve alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ve son model motorlarımızla sizlere hizmet vermekteyiz.

Ultra hızlı kurye hizmetidir. Özel kurye birçok sektör alanına ve şahıslara hizmet vermektedir. Ayrıca yedek parça kurye, otomotiv parçası taşıma, gümrük işlemleri, tekstil işlerinde, sağlık kurye gibi ihtiyaçlarınız için de özel kurye hizmetinizdedir. 7 gün 24 saat sizlere hizmet vererek gece gündüz demeden çalışıyoruz.

Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek modern çözümler sunan Sys kurye özel kurye hizmetleriyle de sizleri memnun ediyor. Acil kurye hizmetiyle geç saatlerde ilaca ihtiyacınızın olması durumunda, acil evrak teslimatı yapmanız gerektiğinde veya uçağa bineceğiniz sırada yanınızda pasaportunuzun olmadığını fark ettiğiniz durumda gibi pek çok ihtiyaç anında yanınızda olmaktayız.

Moto kurye hizmetlerimiz sayesinde İstanbul içindeki kurye işlemlerinizi gün içerisinde teslim ediyoruz. 120 dakika ile 180 dakika arasında teslimat işlemlerimizi gerçekleştirerek zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Özel kurye hizmetimiz için yüksek ücretler ödemenize gerek kalmadan daha hızlı ve daha güvenilir şekilde teslimat yapıyoruz.

  • Sigortalı kurye hizmeti sayesinde gönderinize zarar gelmesi durumunda maddi ve manevi zararınız firmamız tarafından karşılanmaktadır.
  • Özel kurye hizmetinin teslimat süresi normal kurye hizmetinden daha kısa sürmektedir.
  • Özellikle konum tecrübesi olan profesyonel şoförler tarafından teslimat yapılmaktadır.
  • Donanımlı ekipmanlar ve son model motorlar tercih edilmektedir.
  • Belirli mesai saatlerinde çalışılmaz. 7 gün 24 saat teslimat yapılır.
  • Paketiniz adresinizden teslim alınarak aktarmasız şekilde adrese teslim edilir.

Özel kurye hizmetlerimizden faydalanmak için numaralarımızdan çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. 7/24 hizmet veren çağrı merkezimiz bulunduğunuz konuma en yakın kuryeyi adresinize yönlendirmektedir. Kuryemiz gönderinizi adresinizden teslim alır. İsterseniz kapıdan kapıya teslimat seçeneğiyle, isterseniz de istediğiniz konuma teslim edilmesini sağlamaktayız.

Özel kurye fiyatlarımızın da diğer hizmetlerimiz gibi net fiyat listesi yoktur. Belirli şartlara göre ücret belirlenir. Fiyat belirlenirken değerlendirilen şartlar şu şekildedir;

  • Gönderinizin teslim alınacağı konum ile teslim edileceği konum arasındaki mesafenin uzunluğu,
  • Taşınacak gönderinin ağırlığı, uzunluğu ve özellikleri,
  • Tercih edilen motor modeli,

Gibi şartlar değerlendirilerek bir fiyat oluşturulur. Bu sayede yakın mesafeye göndereceğiniz gönderi için uzak mesafe parası ödemenize gerek kalmaz. Aldığınız hizmete göre ücret ödersiniz. Piyasadaki kurye fiyatlarının altında olan ücretlerle yüksek kaliteli hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz.

Konum bilgilendirme uygulamamızla gönderinizi anlık şekilde takip edebilir durumu hakkında da güncel şekilde bilgi alabilirsiniz. Böylelikle aklınız gönderinizde kalmaz ve endişeleriniz ortadan kalkar.

Her türlü hava şartına, yolda yaşanabilecek olaylara ve zorlu yollara uygun önlemlerimiz alınmaktadır. Motorlarımızın düzenli şekilde bakımları yapılmaktadır. Teslimat süresini hızlandıran, deneyimli A2 ehliyet ve iş güvenliği sertifikasına sahip kuryelerimizle sizlere kaliteli hizmetler sunmaktayız.

Her zaman çözüm odaklı çalışan ekibimiz sayesinde her türlü şikâyet ve önerinizi dikkate alır kendimiz geliştirmek için çok çalışırız. Garantili taşıma hizmetlerimizle gönderinizin kırılması veya hasar alması gibi durumlarda maddi ve manevi zararınız en kısa sürede karşılanmaktadır. Sizlerin memnuniyeti bizler için çok önemlidir. Hizmetlerimizden memnun kalmanız için elimizden geleni yapmaktayız.

Sizler de özel kurye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve avantajlı tekliflerimizden yararlanmak isterseniz 7 gün 24 saat bize ulaşabilirsiniz. Sizlere daima en kaliteli hizmetleri ve kurtarıcı çözümlerimizi profesyonel şekilde sunuyoruz. Bizi tercih ederek kaliteli hizmetlerimizden siz de yararlanın.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp