İçeriğe geç

Küçük Çamlıca Kurye

Küçük Çamlıca Kurye
Küçük Çamlıca Kurye

İstanbul’un Anadolu yakası diğer yakaya nispeten daha sakin olsa da bazı bölgeler karşı yakayı aratmayacak düzeyde hareketli olabiliyor. Üsküdar sınırları dahilinde yer alan Küçükçamlıca da bu bölgelerden biridir. İdari ve sosyal bir hareketliliğin yaşandığı bölgede kurye hizmetleri kısmen hayat kurtarıcı olabiliyor. Özellikle daha küçük paketler ve evrak tarzı gönderiler için kurye hizmetinden faydalanmak hem zamandan hem de masraftan tasarruf sağlayabiliyor. Biz firma olarak Küçük çamlıca kurye hizmetlerimizi bu amaçla arttırmaya yönelik adımlar atmaktayız. Bölgede öncü bir firma olmamızın yanı sıra müşterilerimize profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

Trafik sorununa takılmadan kurye gönderilerinizi göndermek isterseniz sizlere sunduğumuz imkanlardan faydalanabilirsiniz. Firma olarak gönderilerin olabilecek en hızlı şekilde karşı tarafa ulaşması için elimizden gelen en üst düzey hizmeti ortaya koymaktayız. Küçük çamlıca kurye alanındaki faaliyetlerimiz müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu kolaylığı sağlamaya yöneliktir. Bunun için hem saha personelimiz hem saha araçlarımız en uygun kriterlere göre belirlenmektedir. Bölgenin yoğun nüfusu göz önünde bulundurulduğunda sunduğumuz hizmetin kalitesini korumak adına çalışma sahamıza oldukça hakimiz. Faaliyetlerimizi müşterilerimizin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda ilerletmekteyiz.

Firma olarak Üsküdar kurye sektöründe aktif bir rol üstlenmekteyiz. Müşterilerimizin bizi tercih etmeleri için en uygun şartları oluşturmaktayız. Sektörde bu denli memnuniyet odaklı bir profil çizdiğimiz için öncü bir pozisyonda olduğumuz söylenebilir. Sizlere kurye sektöründe gerekli olan tüm hizmetleri sunmaktayız. Kurye faaliyetlerimiz gündüz olduğu gibi gece de aktif bir şekilde yapılmaktadır. Talep etmeniz dahilinde kuryenizi gece tarifesiyle gönderebilirsiniz. Acil gönderileriniz için de bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Sizlere hali hazırda sunduğumuz normal kurye hizmeti dahi dakikalar içinde karşı tarafa ulaşıyorken acil gönderilerinizin daha hızlı gideceğinin garantisini verebiliriz.

Hızlı gönderimlerimizde gerekli tüm güvenlik önlemlerini aldığımız için kargonuzun zarar görmeden karşı tarafa ulaşmasını sağlıyoruz. İstanbul Kurye sektöründe sizlere sağladığımız tüm hizmetlerde en uygun fiyat tarifesini uygulamaktayız. Sektör ortalamasının çok altındaki bu fiyat politikamız sayesinde çok geniş kitlelere hitap etmekteyiz. Ayrıca fiyat oranlarımızın düşmesi hizmet kalitemizden hiçbir şey eksiltmediği gibi işimiz daha da iyi yapma motivasyonu vermektedir. Sektörde bu denli cazip kriterlere sahip ender firmalardan biriyiz. Buna mukabil yedi gün yirmi dört saat hizmet vermemizden dolayı Küçükçamlıca bölgesinde çokça tercih edilmekteyiz.

Küçük çamlıca kurye faaliyetlerimizde olabilecek en kaliteli ve profesyonel hizmeti vermekteyiz. Tüm hizmetlerimiz gerekli resmi izinler ve mevzuat çerçevesi dahilinde yapılmaktadır. Bu açıdan kurumsal kimliğimizden ödün vermediğimizi belirtmek isteriz. Ayrıca kurye ve iletişim personelimizin tamamı bu açıdan değerlendirilerek seçilmektedir. Kriterlerimizi karşılayan kişilerden oluşturduğumuz personelimiz kendi alanında tecrübeli ve uzman kişilerden oluşmaktadır. Küçük çamlıca kurye personelimizin tamamı hem bölgeye hem de İstanbul’un geneline hâkim kişilerdir. Bu sayede gönderilerin daha hızlı bir şekilde varış noktasına ulaşması sağlanmaktadır.

Firma olarak müşterilerimiz ile kurduğumuz iletişimin düzeyine de dikkat etmekteyiz. Hem kurye elemanlarımız hem de iletişim uzmanlarımız sizlerle müşteri memnuniyeti çerçevesinde iletişim kurmaktadır. Tüm gönderilerde bu ilkeye dikkat ettiğimiz gibi herhangi bir mağduriyet yaşatmamaya özen gösteriyoruz. Kuryelerinizin gönderim esnasında gizliliğini korumaktayız. Hem paket ve evrak içeriğini hem de bizimle paylaştığınız kişisel bilgileri en sıkı şekilde korumaktayız. Bu açıdan müşterilerimizin gizlilik ilkesine duymuş olduğumuz saygıyı göstermekteyiz. Sektörde bu denli müşteri memnuniyeti odaklı olan sayılı firmalardan biriyiz. Bu nedenle müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen ve sektörde öncü olarak görülen firmayız.

Küçük Çamlıca Kurye Hizmeti

Son dönemlerde değişen alışkanlıklar ve alışveriş sektöründe meydana gelen gelişmelerle kurye hizmetlerine olan ihtiyaç artış göstermektedir. Normal kargo süreçlerinden farklı olarak daha hızlı bir süreçle işleyen kurye hizmetleri birçok işimizi kolaylaştırmaktadır. Küçük çamlıca kurye hizmetlerimiz ile göndermek istediğiniz tüm paket ve gönderilerinizin benimsenen kalite ve hız anlayışıyla yerlerine ulaştırılması adına hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Çağın gereklilikleri ve gelişmesi durumlarını yakından izleyerek uygulamalarımıza tüm yenilikleri çabucak eklemeyi amaçlıyoruz.

Küçük çamlıca kurye uzman kadromuzla tüm kurye ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz. Tek bir yerde birçok hizmeti seçebileceğiniz seçeneklerimiz ile güvenli bir teslimat sürecini sizlere sunuyoruz. Bizlere teslim etmiş olduğunuz bütün gönderilerinizi değerleri arasında hiçbir şekilde ayrım yapmadan aynı özenle taşıyoruz. Süreçlerimizin tamamında müşteri hizmetleri yetkililerimiz aracılığıyla sizlerin yanında olmaya devam ediyor ve aklınıza takılabilecek tek bir soru işareti dahi kalmasın istiyoruz.

Müşteri hizmetlerimize iletmiş olduğunuz ve almayı talep ettiğiniz hizmetlerimizi nerede olursanız olun ayağınıza getiriyoruz. Tüm aşamalarda kaliteden asla ödün vermeyen anlayışımızla memnuniyet seviyenizi hep daha yukarılara taşımak istiyoruz. Şehir içi güzergah bilgisi yüksek olan küçük çamlıca kurye ekibimiz ile kısa sürelerde teslimatlarınızı sağlıyoruz. Şehir dışı gönderim yapmak istediğinizde ise anlaşmalı uçak kargo firmaları aracılığı ile uzak mesafeleri yakın hale getiriyoruz. 7/24 kesintisiz bir hizmet sunduğumuz için saat derdinizi ortadan kaldırıyoruz.

Nöbetçi ve gece kurye hizmetlerimizi saat gözetmeksizin sizlere sunuyoruz. Göndereceğiniz ürün paketlerinin motorlarımıza sığmayacak boyutta olmaları durumunda özel araçlarımızı devreye sokarak teslimatınızı tamamlıyoruz. Küçükçamlıca kurye ekibimize teslim etmiş olduğunuz tüm ürünlerinizi sigorta altına alarak gözünüzün arkada kalmamasını sağlıyoruz. Gönderiminde herhangi bir kısıtlama ya da yasaklama bulunmayan tüm gönderilerinizi kabul ediyoruz.

Bizlerle iletişime geçmiş olduğunuz anda tüm süreçlerimizi başlatıyor ve sorunsuz bir teslimat için gerekli tüm hazırlıkları yerine getiriyoruz. Hızlı olmanın getirdiği kazanımların yanında kaliteyi asla göz ardı etmiyor ve ortaya üst düzey işler çıkarmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Değerli eşya, bireysel gönderi, eşya, paket, dosya, zarf gibi tüm gönderim ihtiyaçlarınızın hızlıca karşılanması için iş planımızı işleyebilir şekilde oluşturuyoruz. Edinmiş olduğumuz kaliteli ve hızlı hizmet anlayışımız ile birlikte gerekli önlemleri almayı ihmal etmiyoruz. Tüm çalışanlarımıza almaları gereken eğitimleri veriyoruz.

Kuryelerimizin tamamı hızlı teslimat gerçekleştirmek için hiçbir riski almadan ve kimseyi tehlikeye atmadan güvenli bir taşıma anlayışına sahiptirler. Küçük çamlıca kurye ekibimiz ile teslimat sonrasında tarafınıza ulaştırılmasını istediğiniz evrakları da yine sizlere getiriyoruz. İşinizin aciliyetini ve beklediğiniz kaliteyi sizlere sunmak için gece gündüz görevimizin başında bulunuyoruz.

Gönderilerinizin ölçülerine, ağırlıklarına ve gideceği mesafelere göre fiyatlandırmasını yapıyoruz. Belirlemiş olduğumuz fiyat politikası ile kaliteli ve hızlı küçük çamlıca kurye hizmetlerimizi piyasa fiyatlarının altında tutarak bütçenize zarar vermemek istiyoruz. Almış olduğunuz hizmetlerimiz ile işlerinizi daha ileriye taşımak için yanınızda oluyoruz.

  • Kaliteden kopmayan anlayış
  • Müşteri hizmetleri desteği
  • Çözüme odaklanan süreçler
  • Vip araç seçeneği
  • 7 gün 24 saat durmayan teslimat modeli
  • Uçak kargo hizmeti
  • Bütçe dostu fiyat politikası
  • Nöbetçi ve gece kurye seçenekleri
  • Gönderi takip etme özelliği
  • Yüksek müşteri memnuniyeti oluşturma

Gibi bütün kurye hizmetlerimizi sizler için geliştirmeye ve uygulamaya devam ediyoruz. Uzman ekibimizle sizleri de iş ortaklarımız arasına katılmaya davet ediyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetlerin tüm aşamalarında alacağınız destek ve üst düzey memnuniyet sağlama isteğimizle vakit kaybetmeden sizlere ulaşmayı istiyoruz. Tüm kurye ihtiyaçlarına karşılık bulabileceğiniz firmamızla iletişime geçerek hemen hizmet almaya başlayabilirsiniz.

Turkish Cargo
Uçak kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×