İçeriğe geç
Anasayfa » Küçük Çamlıca Kurye

Küçük Çamlıca Kurye

İstanbul’un Anadolu yakası diğer yakaya nispeten daha sakin olsa da bazı bölgeler karşı yakayı aratmayacak düzeyde hareketli olabiliyor. Üsküdar sınırları dahilinde yer alan Küçükçamlıca da bu bölgelerden biridir. İdari ve sosyal bir hareketliliğin yaşandığı bölgede kurye hizmetleri kısmen hayat kurtarıcı olabiliyor. Özellikle daha küçük paketler ve evrak tarzı gönderiler için kurye hizmetinden faydalanmak hem zamandan hem de masraftan tasarruf sağlayabiliyor. Biz firma olarak Küçük çamlıca kurye hizmetlerimizi bu amaçla arttırmaya yönelik adımlar atmaktayız. Bölgede öncü bir firma olmamızın yanı sıra müşterilerimize profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

Trafik sorununa takılmadan kurye gönderilerinizi göndermek isterseniz sizlere sunduğumuz imkanlardan faydalanabilirsiniz. Firma olarak gönderilerin olabilecek en hızlı şekilde karşı tarafa ulaşması için elimizden gelen en üst düzey hizmeti ortaya koymaktayız. Küçük çamlıca kurye alanındaki faaliyetlerimiz müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu kolaylığı sağlamaya yöneliktir. Bunun için hem saha personelimiz hem saha araçlarımız en uygun kriterlere göre belirlenmektedir. Bölgenin yoğun nüfusu göz önünde bulundurulduğunda sunduğumuz hizmetin kalitesini korumak adına çalışma sahamıza oldukça hakimiz. Faaliyetlerimizi müşterilerimizin ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda ilerletmekteyiz.

Firma olarak Üsküdar kurye sektöründe aktif bir rol üstlenmekteyiz. Müşterilerimizin bizi tercih etmeleri için en uygun şartları oluşturmaktayız. Sektörde bu denli memnuniyet odaklı bir profil çizdiğimiz için öncü bir pozisyonda olduğumuz söylenebilir. Sizlere kurye sektöründe gerekli olan tüm hizmetleri sunmaktayız. Kurye faaliyetlerimiz gündüz olduğu gibi gece de aktif bir şekilde yapılmaktadır. Talep etmeniz dahilinde kuryenizi gece tarifesiyle gönderebilirsiniz. Acil gönderileriniz için de bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Sizlere hali hazırda sunduğumuz normal kurye hizmeti dahi dakikalar içinde karşı tarafa ulaşıyorken acil gönderilerinizin daha hızlı gideceğinin garantisini verebiliriz.

Hızlı gönderimlerimizde gerekli tüm güvenlik önlemlerini aldığımız için kargonuzun zarar görmeden karşı tarafa ulaşmasını sağlıyoruz. İstanbul Kurye sektöründe sizlere sağladığımız tüm hizmetlerde en uygun fiyat tarifesini uygulamaktayız. Sektör ortalamasının çok altındaki bu fiyat politikamız sayesinde çok geniş kitlelere hitap etmekteyiz. Ayrıca fiyat oranlarımızın düşmesi hizmet kalitemizden hiçbir şey eksiltmediği gibi işimiz daha da iyi yapma motivasyonu vermektedir. Sektörde bu denli cazip kriterlere sahip ender firmalardan biriyiz. Buna mukabil yedi gün yirmi dört saat hizmet vermemizden dolayı Küçükçamlıca bölgesinde çokça tercih edilmekteyiz.

Küçük çamlıca kurye faaliyetlerimizde olabilecek en kaliteli ve profesyonel hizmeti vermekteyiz. Tüm hizmetlerimiz gerekli resmi izinler ve mevzuat çerçevesi dahilinde yapılmaktadır. Bu açıdan kurumsal kimliğimizden ödün vermediğimizi belirtmek isteriz. Ayrıca kurye ve iletişim personelimizin tamamı bu açıdan değerlendirilerek seçilmektedir. Kriterlerimizi karşılayan kişilerden oluşturduğumuz personelimiz kendi alanında tecrübeli ve uzman kişilerden oluşmaktadır. Küçük çamlıca kurye personelimizin tamamı hem bölgeye hem de İstanbul’un geneline hâkim kişilerdir. Bu sayede gönderilerin daha hızlı bir şekilde varış noktasına ulaşması sağlanmaktadır.

Firma olarak müşterilerimiz ile kurduğumuz iletişimin düzeyine de dikkat etmekteyiz. Hem kurye elemanlarımız hem de iletişim uzmanlarımız sizlerle müşteri memnuniyeti çerçevesinde iletişim kurmaktadır. Tüm gönderilerde bu ilkeye dikkat ettiğimiz gibi herhangi bir mağduriyet yaşatmamaya özen gösteriyoruz. Kuryelerinizin gönderim esnasında gizliliğini korumaktayız. Hem paket ve evrak içeriğini hem de bizimle paylaştığınız kişisel bilgileri en sıkı şekilde korumaktayız. Bu açıdan müşterilerimizin gizlilik ilkesine duymuş olduğumuz saygıyı göstermekteyiz. Sektörde bu denli müşteri memnuniyeti odaklı olan sayılı firmalardan biriyiz. Bu nedenle müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen ve sektörde öncü olarak görülen firmayız.

Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×