İçeriğe geç

Demirkapı Kurye

Demirkapı Kurye
Demirkapı Kurye

İstanbul’un en yoğun bölgelerinden biri olan Demirkapı yoğun araç trafiği sebebiyle, şehrin en sıkıntılı bölgelerinin başında gelmektedir. Gün içerisinde ne zaman yoğunlaşacağı hiç belli olmayan yapısı sebebiyle, her an iş ve ulaşım hayatında türlü aksamalar yaşanabilmektedir. Bu akşamların en önemlileri de şüphesiz acil teslimat ve kurye işlerinde gerçekleşmektedir. Dar ve yoğun trafikli yapısı sebebiyle, dört tekerlekli büyük araçların hareket kabiliyetinde zorlandığı bölgede, Demirkapı kurye hizmetleri daha pratik bir seçenek olarak, günden güne daha fazla tercih edilmektedir. Motor kuryeler dar ve sıkışık sokaklarda daha iyi manevra kabiliyetleri sayesinde, hızlı bir teslimat hizmeti sunmaktadırlar.

 • Ekspres kurye taşımacılığı
 • Araçlı kurye seçeneği
 • Toplu dağıtım organizasyonları
 • Acil kurye işlerinize hızlı çözümler
 • Gece kuryesi taşımacılığı
 • VIP kurye hizmetleri

Avrupa başta olmak üzere tüm dünyada yaygınlaşan bu alternatif hizmet seçeneği, özellikle kabalık şehirlerde teslimat işlerine hızlı çözümler sunmaktadır. Tüm dünyada profesyonel hizmetler veren firmaların oluşturduğu hizmet ağı içerisinde yer alan firmamız Sys Kurye olarak, İstanbul ve Türkiye’de sunduğumuz hizmetler kapsamında, özel taşımacılık imkânlarını sizlerle buluşturuyoruz. Demirkapı kurye hizmetlerimiz sayesinde, bölgenin tüm teslimat işlerine tam zamanlı çalışmalarımız ve deneyimli personellerimizle anında çözümler sunuyoruz. Düzenli sektör analizleri yapan firmamız, şeffaf fiyat politikaları kapsamında en kaliteli hizmeti, sizlere en uygun fiyatlara sunarak, olası bir sürprizle karşılaşmanıza engel oluyor.

 • Pratik altyapı sistemleri
 • Çözüm odaklı taşımacılık
 • Özel sigorta kapsamında paket garantisi
 • Deneyimli, güvenli ve profesyonel teslimat hizmeti

Global pazarda kullanılan alanın en üstün teknolojilerini kendi bünyesinde uyarlayan Sys Kurye, sektör altyapısına yaptığı yatırımlar sayesinde profesyonel bir hizmet ağı oluşturmaktadır. Firmamız kurye hizmetleri kapsamında, acil gelişen fatura, dergi ve sözleşme gibi değerli evraklarınızı hızlıca teslim ederek, sizlere ekspres bir taşımacılık imkânı sunmaktadır. Hem zamanınızdan kaybetmeden, hem de bütçeniz sıkıntıya girmeden, sizde acil teslimat seçeneklerimizden faydalanabilir ve deneyimli çağrı merkezi personelimizden kurye seçeneklerine dair aklınıza takılan tüm soruların cevabını alabilirsiniz.

Her an güler yüzlü hizmetlerle eşsiz teslimat güvenliğini sizlerle buluşturan kurye personellerimiz, alanında üstün yol bilgisine sahip ekip arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Ağırlık ve hacmi fazla olan teslimat işlerinizde de yanınızda olan Sys Kurye, araçlı taşımacılık seçenekleri ile ister şehir içi isterseniz şehir dışı taşıma seçenekleri gibi her alanda sizlere geniş bir servis ağı sunmaktadır.

 • %100 müşteri memnuniyeti anlayışı
 • 7/24 çağrı merkezi danışma hizmeti
 • Hava yolu kurye taşımacılığı
 • Nöbetçi kurye servisi

Benzersiz taşımacılık seçeneklerini sizlerle buluşturan firmamız, %100 çözüm odaklı iletişim ağı sayesinde istediğiniz her an teslimatınızla ilgili bilgileri sizlere ulaştırmaktadır. Demirkapı kurye hizmetimiz kapsamında bölgeye özel firmalar arası teslimat işlerinizde aylık, haftalık gibi uygun fiyatlı seçenekleri sizlere sunuyoruz. Düğün, nikâh, kına, davet, nişan, parti, sünnet ve açılış gibi uzayıp giden özel gün ve anlarınıza toplu davetiye dağıtımı seçeneklerimizle cevap veriyor, gün boyu kurye hizmetleri sunuyoruz. Demirkapı kurye taşımacılığının en doğru adresi olan Sys Kurye, 7 gün 24 saat boyunca eşsiz hizmetler sunmanın gayretiyle çalışmalarına devam ediyor. Sizlerden gelen olumlu geri dönüşler sayesinde, günden güne referanslarınızla büyüyerek profesyonelleşen kadromuzun öncü hizmetlerini firma kalitemize yansıtıyoruz. Sys Kurye olarak biz teslimat işlerinizi gerçekleştirirken size kahvenizi yudumlama imkânı sunuyoruz.

 • Trafiğe kalıcı çözümler
 • Uygun fiyat garantisi
 • Sektördeki en yeni gelişmeler
 • Güvenli taşımacılık hizmeti

Demirkapı Kurye Hizmeti

Tüm dünya da artık hızı tercih edenler kazanıyor. Hızlı bir yaşayış tarzında hizmet sektörüne olan ihtiyaç artmakta özellikle kurye uygulamaları yaygınlaşmaktadır. Bölgesel olarak yoğun bir mevki üzerinde yer alan ilçemizde de kurye hizmetlerine olan ihtiyaç her geçen gün artış göstermektedir. Çünkü araç yoğunluğu kişisel ve ticari işlemlerinizi gerçekleştirirken gecikmeler ve iş kayıpları yaşamanıza sebep olmaktadır. Demirkapı kurye günün her saati verdiği hızlı teslimat hizmetleriyle sizler için zaman tasarrufu oluşturmaktadır. Kurye hizmetlerinde hızın ve kalitenin adresi olarak işlem sürelerinizi kısaltmak sizlere her zaman yardımcı olmak esas amacımızdır. Şirket politikamız gereği sizlerin memnuniyetini hedefleyen bir misyon ile 7/24 çalışmaktayız. Demirkapı kurye tecrübeli şube ekibi ve sürüş deneyimi yüksek donanımlı kuryeleriyle sizlere her zaman destek olmaktadır.

Teslimat sürelerinin dakikalar ile belirtilebildiği kurye hizmetlerimiz içerisinde aynı zamanda vip hizmet ile çok daha kısa sürelerde eşyalarınızı gönderebiliyorsunuz. Demirkapı kurye servisimiz ile gündüz gönderilerinizi kabul ettiğimiz gibi gece de teslimat devam etmektedir. Gece kurye ve nöbetçi kurye seçeneklerimiz ile hiçbir işleminiz gecikme yaşamıyor.

Eğer göndermek istediğiniz ürünleriniz Demirkapı kurye ekipleri tarafından incelendiğinde ölçü ve ağırlıkları taşımaya elverişli olmazsa bu noktada da araçlarımız devreye giriyor ve güvenle teslimat işlemleriniz tamamlanıyor. Paketleriniz sigorta garantisi kapsamında taşınmaktadır. Tecrübeli kuryelerimizin hassasiyet ile yaptıkları işlemlerinizde bir diğer hizmetimiz ise; tamamlanması gereken evrak işlemlerinizi tamamlayıp tekrar size ulaştırabiliyor olmamız. Size çok fazla avantaj sağlayan bu hizmet ile siz başka faaliyetlerde bulunurken arka planda düşünmeniz gereken başka bir iş kalmayışı işlerinizi hafifletmektedir.

Demirkapı kurye firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarken size şehir içi kurye hizmeti ile beraber şehir dışı gönderim konularında da yardımcı olmaktadır. Anlaşmalı hava kargo firmaları ile mümkün olan en kısa sürelerde paketleriniz belirttiğiniz konumlara teslim edilmektedir. Gün ve gece boyunca hizmet veren müşteri destek hattımız ile tüm teslimat işlem aşamalarında bilgilendirilmektesiniz. Gerekli teknik donanıma sahip kurye personellerimiz ile sürekli irtibat kurabilme şansına sahibiz.

Sektördeki en güncel uygulama ve çözümleri takip ederek ilerleyen süreçlerde karşılaşabileceğimiz problemler konusunda hazırlı davranarak gelişim sağlamaktayız. Kalıcı ve pratik çözümler sunarak işlem sürelerinizi her geçen gün azaltmaktayız. Bir kez bizler ile çalışmaya başladıktan sonra kaliteli ve hızlı hizmetimizle tanışacak daha sonraki gönderileriniz için de mutlaka çalışmak isteyeceksiniz.

Demirkapı kurye personellerimiz yaptıkları işin ciddiyetiyle hareket etmektedir. Yasal olarak taşınması uygun olmayan ürünleri taşımamaktadırlar. Kendilerinin ve trafikteki diğer araç sahiplerinin güvenliğini tehlikeye atacak davranışlardan kaçınmaktadırlar. Hızlı olmak adına bilinçsiz ve çevresel etkenleri göz ardı eden bir hizmet anlayışını kabul etmemekteyiz. Hızı kalite ile buluşturup hatasız bir şekilde teslimatları tamamlamak esas önceliklerimizdendir. Maddi değerlerine bakılmaksızın tüm gönderileriniz aynı özen ve aynı sigorta kapsamında değerlendirilmektedir.

Tüm bu Demirkapı kurye hizmet anlayışımız ile sadece kendi bölgemizde değil İstanbul’un tüm bölgelerinde teslimat seçeneklerimiz ile aktif olarak yer almaktayız. Güzergâh bilgisi konusunda deneyimli olan kurye ekip üyeleri her bölgede sizlere avantaj sağlamış oluyor. Bizleri arayarak mutlaka son dönem içerisinde uygulanmaya başlanan avantajlı ödeme koşulları hakkında lütfen bilgi alınız. Gönderi çeşitleri, ölçü ve ağırlık gibi standartlar ile belirlenen fiyat tarifelerimiz çoklu gönderimlerinize özel avantajlar ile şekillenebilmekte bütçe dostu bir tarife planı oluşturulmaktadır. Gönderi yapmayı düşündüğünüzde bizleri arayarak merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
Tıkla & Ara
× WhatsApp