Anasayfa » Gürpınar Kurye

Gürpınar Kurye

SYS Kurye ailesi olarak Gürpınar kurye alanında hizmet vermekteyiz. Firmamız bilgi ve birikim sahibi kişilerden oluşmaktadır. Motosiklet kullanarak yaptığımız taşıma hizmeti sayesinde farklı iki adres arasında paket taşımaktayız. Paketleriniz kısa sürede güvenilir bir şekilde adrese ulaştırılmaktadır.

Moto kuryelerimiz Beylikdüzü Belediyesi ilçe sınırları içinde farklı iki adres arasında paket taşımaktadır. Motosikletle taşınması uygun olan paketler kolaylıkla taşınır. Zaman kaybı söz konusu olmadan tam vaktinde teslim edilen paketler uygun fiyata taşınmaktadır. Bizler sektörün önde gelen ismi olarak geniş kapsamlı kurye hizmeti sunmaktayız. Sektörde her zaman planlı hareket etmekteyiz. %100’e yakın müşteri memnuniyeti sağlayarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Motor kurye olarak adlandırılan görevliler motosikletle paket taşımaktadır. Kuryeler farklı kategorilere ait paket taşıyabilir. Paketin motosikletle taşınmaya uygun olması yeterlidir. Gürpınar kurye alanında genellikle taşınan paketler:

 • Evrak, belge veya dosya
 • Kimlik ya da pasaport
 • Gıda ürünleri
 • Hediyelik eşyalar
 • Canlı veya cansız çiçek
 • Cam ürünler
 • Elektronik cihazlar

Motor kuryelerle taşınan ürünler genellikle yukarıda yer aldığı gibidir. Gürpınar kurye alanında hizmet veren kuryelerimiz ürünlerin herhangi bir zarar görmemesi adına gerekli tüm güvenlik önlemlerini alır. Alınan güvenlik önlemleri sayesinde paketlerin herhangi bir zarar görmesi önlenir. Kuryeler farklı iki adres arasında paket taşır. Aynı zamanda herhangi bir yerde bulunan paketinizi sizin adınıza alarak size teslim eder. Eğer size ulaşması gereken bir paketiniz varsa kuryemiz paketin bulunduğu adrese gider ve paketi teslim alır. Ardından paketi kısa süre içinde size teslim eder.

İstanbul Kurye alanında doğru tercih yapmanız önemlidir. Maddi ve manevi kayba uğramamak için mutlaka doğru tercih yapmalısınız. Motorlu kurye tercihi yaparken dikkat etmeniz gerekenler:

 • Firmanın sektördeki yeri
 • Firmada bulunan kurye sayısı
 • Firmanın garantili hizmet verip vermediği
 • Firmanın neler taşıdığı
 • Fiyat

Firmanın sektördeki yerine bakmanız o firma hakkında daha iyi bilgi sahibi olmanızı sağlar. Firmanın çalışmalarını ve çalışma planını inceleyerek firmanın size güven verip vermediğini belirleyebilirsiniz. Sektörün önde gelen ismi olan firmamız, donanımlı ekibiyle yeterli kurye sayısına sahiptir. Garantili hizmet vermemiz sayesinde %100 güvenilir taşıma hizmeti sunmaktayız. Farklı kategorilere ait ürünler taşıyarak geniş kapsamlı taşıma çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Doğru ve uygun fiyat aralığında yaptığımız taşıma işlemleri sayesinde çalışmalarımızla %100’e yakın müşteri memnuniyeti kazanmaktayız.

Motorlu kuryelerin fiyatları farklılık gösteriyor. Fiyatlarda farklılık görülmesinin temel nedenleri arasında mesafe yer alıyor. İki adres arasındaki mesafe arttıkça fiyatta artış görülüyor. Kuryeler farklı kategorilere ait paket taşıyor. Paketin türü, ağırlığı ve adedi kurye fiyatını etkiliyor. Kuryeler günün her saati hizmet verebiliyor. 7/24 aktif olarak çalışan kuryeler uygun fiyat aralığında taşıma hizmeti sunuyor.

Firmamızda görevli kuryeler müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Firmamız Gürpınar kurye alanında bütçe dostu fiyatlarla hizmet veriyor. Fiyatlar her yıl güncellense de uygun ve doğru fiyat aralığında hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Aldığımız güvenlik önlemleri sayesinde paketlerin zarar görmesini önlüyoruz. Böylelikle müşterilerimiz maddi kayıp yaşamamış oluyor. Tecrübe sahibi ekibimizle sektörün en iyi hizmetini sunarken kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Her zaman en yeni, doğru ve güncel çalışmalar için sektörü yakından takip ediyoruz. Sektörde gerçekleşen yenilikler doğrultusunda kendimizi geliştiriyor, güvenilir ve doğru çalışmalarla hizmet vermeye devam ediyoruz. Sizler de firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.