İçeriğe geç

Gürpınar Kurye

Gürpınar Kurye
Gürpınar Kurye

SYS Kurye ailesi olarak Gürpınar kurye alanında hizmet vermekteyiz. Firmamız bilgi ve birikim sahibi kişilerden oluşmaktadır. Motosiklet kullanarak yaptığımız taşıma hizmeti sayesinde farklı iki adres arasında paket taşımaktayız. Paketleriniz kısa sürede güvenilir bir şekilde adrese ulaştırılmaktadır.

Moto kuryelerimiz Beylikdüzü Belediyesi ilçe sınırları içinde farklı iki adres arasında paket taşımaktadır. Motosikletle taşınması uygun olan paketler kolaylıkla taşınır. Zaman kaybı söz konusu olmadan tam vaktinde teslim edilen paketler uygun fiyata taşınmaktadır. Bizler sektörün önde gelen ismi olarak geniş kapsamlı kurye hizmeti sunmaktayız. Sektörde her zaman planlı hareket etmekteyiz. %100’e yakın müşteri memnuniyeti sağlayarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Motor kurye olarak adlandırılan görevliler motosikletle paket taşımaktadır. Kuryeler farklı kategorilere ait paket taşıyabilir. Paketin motosikletle taşınmaya uygun olması yeterlidir. Avrupa Yakası Kurye alanında genellikle taşınan paketler:

 • Evrak, belge veya dosya
 • Kimlik ya da pasaport
 • Gıda ürünleri
 • Hediyelik eşyalar
 • Canlı veya cansız çiçek
 • Cam ürünler
 • Elektronik cihazlar

Motor kuryelerle taşınan ürünler genellikle yukarıda yer aldığı gibidir. Kurye alanında hizmet veren kuryelerimiz ürünlerin herhangi bir zarar görmemesi adına gerekli tüm güvenlik önlemlerini alır. Alınan güvenlik önlemleri sayesinde paketlerin herhangi bir zarar görmesi önlenir. Kuryeler farklı iki adres arasında paket taşır.

Aynı zamanda herhangi bir yerde bulunan paketinizi sizin adınıza alarak size teslim eder. Eğer size ulaşması gereken bir paketiniz varsa kuryemiz paketin bulunduğu adrese gider ve paketi teslim alır. Ardından paketi kısa süre içinde size teslim eder.

Gürpınar Kurye alanında doğru tercih yapmanız önemlidir. Maddi ve manevi kayba uğramamak için mutlaka doğru tercih yapmalısınız. Motorlu kurye tercihi yaparken dikkat etmeniz gerekenler:

 • Firmanın sektördeki yeri
 • Firmada bulunan kurye sayısı
 • Firmanın garantili hizmet verip vermediği
 • Firmanın neler taşıdığı
 • Fiyat

Firmanın sektördeki yerine bakmanız o firma hakkında daha iyi bilgi sahibi olmanızı sağlar. Firmanın çalışmalarını ve çalışma planını inceleyerek firmanın size güven verip vermediğini belirleyebilirsiniz.

Sektörün önde gelen ismi olan firmamız, donanımlı ekibiyle yeterli kurye sayısına sahiptir. Garantili hizmet vermemiz sayesinde %100 güvenilir taşıma hizmeti sunmaktayız. Farklı kategorilere ait ürünler taşıyarak geniş kapsamlı taşıma çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Doğru ve uygun fiyat aralığında yaptığımız taşıma işlemleri sayesinde çalışmalarımızla %100’e yakın müşteri memnuniyeti kazanmaktayız.

Motorlu kuryelerin fiyatları farklılık gösteriyor. Fiyatlarda farklılık görülmesinin temel nedenleri arasında mesafe yer alıyor. İki adres arasındaki mesafe arttıkça fiyatta artış görülüyor. Kuryeler farklı kategorilere ait paket taşıyor. Paketin türü, ağırlığı ve adedi kurye fiyatını etkiliyor. Kuryeler günün her saati hizmet verebiliyor. 7/24 aktif olarak çalışan kuryeler uygun fiyat aralığında taşıma hizmeti sunuyor.

Firmamızda görevli kuryeler müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Firmamız Gürpınar kurye alanında bütçe dostu fiyatlarla hizmet veriyor. Fiyatlar her yıl güncellense de uygun ve doğru fiyat aralığında hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Aldığımız güvenlik önlemleri sayesinde paketlerin zarar görmesini önlüyoruz.

Böylelikle müşterilerimiz maddi kayıp yaşamamış oluyor. Tecrübe sahibi ekibimizle sektörün en iyi hizmetini sunarken kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Her zaman en yeni, doğru ve güncel çalışmalar için sektörü yakından takip ediyoruz. Sektörde gerçekleşen yenilikler doğrultusunda kendimizi geliştiriyor, güvenilir ve doğru çalışmalarla hizmet vermeye devam ediyoruz. Sizler de firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Gürpınar Kurye Hizmeti

Günümüzde hayatın koşturmacası, çalışma sistemi ve ekonomiyi döndürmek için oluşan yaşam sistemi hepimize oldukça büyük bir yoğunluğa koymuştur. Bu yoğunluktan kaynaklı çoğu zaman birçok işimizi yapmamız neredeyse imkânsız hale gelmektedir. Sabah işe gidip akşam işten çıkmamız dan kaynaklı birçok ister işimize ertelemek zorunda kalmaktayız. Bu kişisel işlerden biri de özel bir eşyamızı bir yere ulaştırmaktır.

Bunca yoğun bir şekilde çalışırken işi bırakıp bir eşyamızı bir yere taşımak veya ulaştırmak artık imkânsızdır. Bu nedenle ulaştırma hizmeti vermek adına oluşmuş olan firmalardan hizmet almamız gerekmektedir. Gürpınar kurye, bu yönlü olarak son derece kaliteli ve güvenilir bir hizmet ağı oluşturmuştur. Şehir içinde ulaştırma hizmeti vermekte olan firmamız, adeta herkesin eli ayağı olmuştur. Belgelerinizi evraklarınızı ve özel eşyalarınızı gönül rahatlığı ile firmamıza emanet edebilir ve ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmet ile Gürpınar kurye, en çok tercih edilen isim olmayı başarmıştır. Kuryelerin hayatımızda çok büyük bir önemi vardır, en çok sıkışık olduğumuz anlarda ışık hızıyla bize yetişerek verdiği hızlı hizmet ile adeta cankurtaran konumuna gelmiştir. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta ve bu yönlü disiplini sağlamış bulunmaktadır. Her geçen gün biraz daha genişleyen gelişen ve büyüyen firmamız, sunduğu kaliteli hizmetten kaynaklı çok yoğun bir müşteri kitlesine sahiptir. Sizler de eşyalarınızın güvenilir bir firma tarafından taşınmasını ve ulaştırılmasını istiyorsanız hemen bizlere ulaşabilirsiniz.

Kurye hizmeti vermekte olan her firmanın kendine özgü bir ücretlendirme sistemi vardır. Bu ücretlendirmenin dayalı olduğu bazı noktalar vardır. Gidilen mesafe uzaklığı, alınan eşyanın ağırlığı ve büyüklüğü gibi noktalar kurye hizmetinde fiyat belirleyici noktalardır. Bunun yanı sıra çok acil ve anlık durumlarda da verilen hızlı hizmetten kaynaklı fiyat değişimi görülmektedir.

Gürpınar kurye, bu sektörün en uygun fiyata hizmet veren tek firması olarak en çok tercih edilen olmayı başarmıştır. Kaliteli ve güvenilir hizmetini uygun fiyata sunarak, tüm halkın faydalanmasını sağlayan firmamız, halkın ihtiyacına cevap olmayı başarmıştır. Sizler de uygun fiyata hizmet almak istiyorsanız en doğru adreste olduğunuzu unutmayınız.

Günümüzde her işte olduğu gibi kurye işinde de öncelikle bir eğitim verilmektedir. Profesyonel bir şekilde verilen eğitimlerden profesyonelce başarı ile geçmiş olan vatandaşlar kurye hizmeti vermek için hazır hale gelmiştir. Kurye hizmeti vermek isteyen herkesin mutlaka kurye eğitimlerinden geçmesi gerekmektedir. Ancak bundan önce bu kişilerin on sekiz yaşından büyük olmasına dikkat edilmelidir.

Yaşını doldurmuş ve bu kurye eğitimlerinden geçmiş olan kişilerin Bir de motosiklet kullanmak için ehliyet almaları gerekmektedir. Yaş kriterlere uyan ve kurye artı motosiklet kullanma eğitimlerinden de profesyonelce geçen herkes kurye olarak hizmet vermeye başlayabilir. Gürpınar kurye, vermekte olduğu hizmette profesyonelliği önemsiyor ve profesyonel bir kadro oluşturmak için bu eğitimlerden başarı ile geçen insanları tercih ediyor. Sizlerde kurye hizmeti vermek istiyorsanız eğer eğitimlerden başarı ile geçip firmamızda yer alabilirsiniz.

Günümüzde hızlı bir şekilde taşıma ve ulaştırma hizmeti vermekte olan kuryeler belli başlı bazı eşyaları taşımaktadırlar. Kargo firmaları ile aramızdaki fark budur. Onlar hemen hemen her şeyi taşımakta ve yükün ağırlığına önem vermemektedir. Ancak bizler için durum tam tersidir, taşınan eşyanın küçük ve hafif olması şart ve gidilen mesafenin de şehir içinde yer alması mecburidir. Çünkü kuryeler motosiklet ile hizmet vermektedirler.

Gürpınar kurye, kişisel eşyalarınızın, belgelerinizin, evraklarınızın ve küçük teknolojik ürünlerin taşınmasında hizmet vermektedir. Taşıdığı her şeyde garanti veren bu şekilde Güven oluşturan firmamız, geniş yelpazeli hizmetleri ile yanı başınızda yer almaktadır. Gürpınar kurye, tüm hizmetlerini sosyal medya üzerinden paylaşarak fikir sahibi olmanıza yardımcı olmaktadır. Firmamıza iletişim numarası üzerinden ulaşarak detaylı bilgi alabilir veya hizmet için ayağınıza kadar çağırabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara