İçeriğe geç

Cendere Kurye

Cendere Kurye
Cendere Kurye

İstanbul’un Kağıthane bölgesinde bulunan Cendere Caddesi için SYS Kurye markamız da bu noktada oldukça nitelikli ve etkin seviyede teknik hizmet standartları ile öne çıkmaktadır. Cendere kurye çalışmalarında en çok tercih edilen markalar arasında kendisine yer bulan markamız, oldukça zengin kapsamlı bir teknik hizmet portföyüne de sahiptir. Kurye işleri kapsamında oldukça nitelikli düzeyde çalışmaları ile tanınan SYS Kurye işletmemiz, oldukça başarılı seviyede teknik taşımacılık işleriyle de öne çıkmaktadır.

Modern çağımız içerisinde oldukça önemli bir konumda kendisine yer bulan profesyonel kurye işleri, pek çok farklı sektörler ve iş dalları için de oldukça kritik bir konumda yer almaktadır. Pek çok farklı tarz ve çeşitte hizmetleri ile öne çıkan profesyonel kurye markaları da bu bağlamda oldukça büyük oranda tercih edilmektedir. Dünyanın pek çok çeşitli bölgelerinde olduğu gibi ülkemiz Türkiye’de de oldukça ciddi bir kitleye hizmet sunan motosikletli kurye çalışmaları, özellikle ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul bünyesinde de kullanıma sunulmaktadır.

Günümüzde pek çok çeşitli ülke sınırları içerisinde birçok farklı profesyonel markalar tarafından hayata geçirilen söz konusu motorlu kurye hizmetleri, çeşitli teknik ürün ve evrakların genel taşıma hizmetleri kapsamında da oldukça önemli bir konumdadır. Herhangi bir evrak veya teknik malzemelerin varış noktasına oldukça hızlı bir şekilde taşınmasına olanak sağlayan bu çalışmalar, ülkemiz sınırları içerisinde de oldukça popüler bir şekilde tercih edilmektedir. Temel olarak kurye hizmetleri kapsamında haftanın her günü ve günün her saati kesintisiz şekilde kurye çalışmalarına devam etmekte olan SYS Kurye işletmemiz, oldukça geniş içerikli bir teknik hizmet portföyüne de sahip olması ile tanınmaktadır.

Özellikle Cendere kurye işleri kapsamında oldukça nitelikli ve yetkin düzeyde teknik hizmetleri ile öne çıkan SYS Kurye markamız, uluslararası seviye teknik hizmet ve kalite standartlarına da sahip olması ile tanınmaktadır. Oldukça yenilikçi ve modern seviyede teknik çalışmaları ve cazip fiyatlı genel hizmet skalası ile kendi sektöründe en çok tercih edilen firmalar arasında yer alan markamız, kurye işleri kapsamında da oldukça nitelikli ve yetkin çalışmaları ile öne çıkmaktadır.

Bilhassa İstanbul ilinin Cendere Caddesi için oldukça hızlı ve etkin seviyede motosikletli teknik kurye işleri ile öne çıkmakta olan SYS Kurye işletmemiz, en son model ve birinci sınıf kalitede bir motosiklet filosuna da firma çatısı altında yer vermektedir. Pek değerli müşterilerinin memnuniyetini de diğer her türlü ticari kriterin üzerinde tutmakta olan firmamız, haftanın 7 günü ve 24 saati olmak üzere kurye hizmeti vermesi ile öne çıkmaktadır.

Cendere kurye hizmetleri kapsamında doğrudan müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile öne çıkmakta olan SYS Kurye firmamız, oldukça donanımlı ve zengin içerikli bir teknik hizmet portföyüne de sahip olması ile tanınmaktadır. Profesyonel seviyede motosikletli kurye hizmetleri ve haftanın her günü ve günün her saati kesintisiz bir şekilde motorlu kurye çalışmaları ile öne çıkmakta olan işletmemiz, geniş kapsamlı bir teknik hizmet skalasına da sahiptir.

Gün içerisinde söz konusu SYS Kurye markamızın hizmetlerine;

 • Firma internet web sitemiz,
 • Kurumsal e-posta adresimiz,
 • İşletme telefon numaramız veya
 • Genel şube merkezimiz aracılığı ile oldukça kolay ve hızlı bir şekilde erişim sağlamanız da mümkündür.

Cendere Kurye Hizmeti

Artan trafiğe ve nüfusa hızlı bir çözüm sunmak için 7/24 hizmete hazır Cendere kurye, günlük hayatınızı kolaylaştıracak alternatifler sunmaktadır. Sektörümüzde geçirdiğimiz uzun yıllarda edindiğimiz deneyim ve kaliteli hizmet anlayışımızla sizlere dünya standartlarında bir hizmet sunuyoruz. Verdiğimiz her bir hizmette hızlı ve güvenli teslimat ilkesini benimseyen çalışma arkadaşlarımız ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Teslimat sürecinin ilk anından son anına kadar tamamen şeffaf ve güvenilir bir hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Sizlere her daim yardıma hazır çağrı merkezi çalışanlarımız, aklınızdaki tüm soruları yanıtlamak ve gerekli tüm destek ve bilgilendirmeyi sağlamak adına hazır beklemektedir.

Cendere kurye olarak bünyesinde bulunduğumuz Sys kuryenin tüm hizmetlerini sizlere sunmaktayız. Profesyonel ekibimizden talep edebileceğiniz hizmetlerimizden bazıları şunlardır:

 • Acil kurye
 • Arabalı kurye
 • Aynı gün teslim kurye
 • Express kurye
 • Gece kuryesi
 • Gümrük kurye
 • Havalimanı kurye
 • Nöbetçi kurye
 • Özel kurye
 • Şehir dışı kurye
 • VIP kurye

Verdiğimiz hizmetler sayesinde gönderiniz ne olursa olsun hızlı ve güvenli teslimat sözü veriyor ve her daim zamanında teslimatınızı gerçekleştiriyoruz. Bizimler çalışmak için tek yapmanız gereken 7/24 hizmet sağlayan çağrı merkezimize kısa bir telefon etmek. Çalışma arkadaşlarımız sizlere gerekli tüm bilgilendirmeyi sağlayacaklardır.

Verdiğimiz hizmetlerin başında gelen Cendere kurye hizmetimiz sayesinde gönderileriniz aynı il içerisinde dakikalar içerisinde teslimat adresine varmış olacaktır. Hızlı bir yarışın içinde bulunduğumuz bu dönemde işlerinizin aksamaması ya da son anda aklınıza gelen bir hediyenin zamanında yerine varmasını sağlıyoruz. Moto kuryelerimiz güvenli ve hızlı bir hizmet sunmanın ne kadar önemli olduğunun bilincinde, trafikte saygı ilkesini benimseyerek hareket etmektedirler.

Cendere kurye olarak sunduğumuz hizmet, ihtiyaçlarınıza uygun olarak değişiklik gösterse de genel hatlarıyla şu şekildedir:

 • Nerede olursanız olun 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizi arayarak, moto kurye ihtiyacınız olduğunu iletirsiniz.
 • Arkadaşlarımız gönderinizin detaylarını, teslim alınacağı ve teslim edileceği adresler gibi bilgileri alacaklardır. Eğer acil kargo, express kargo ya da gece kuryesi gibi talepleriniz varsa bu noktada belirtmelisiniz.
 • Verdiğiniz bilgilere istinaden kargo ücreti tarafınıza iletilir.
 • Kargo ücretini kabul etmeniz durumunda teslimatınız için en uygun randevu oluşturulur. Gönderinizin teslim alınacağı ve teslim edileceği saatler size bildirilir.
 • Gönderiniz tam saatinde adresinizden alınır, paket karşılığında belge teslim edilir ve teslimat süreci başlatılır.
 • Yine tam saatinde gönderiniz teslim edilir ve bilgilendirmesi her iki tarafa da iletilir.

Tüm Türkiye’de kargo ile taşımacılığına izin verilen her şeyin teslimatında yanınızdayız. Özellikle şehir içi ve acil taşımacılık gerektiren durumlarda kurye hizmetlerinden yararlanarak, hem zaman hem de enerji tasarrufu sağlamanıza yardımcı oluyoruz. Faaliyetlerimizi hem kurallara bağlı hem de yenilikçi bir anlayışla sürdürmekteyiz. Güvenli, güvenilir, hızlı ve ulaşılabilir bir kargo hizmeti sağlayan çalışma arkadaşlarımız ile aklınızda soru işareti kalmamasına özen gösteriyoruz. Motor kurye ekibimiz ve 7/24 destek sağlayan çağrı merkezimiz sayesinde gönderiniz emin ellerde.

Verdiğimiz her bir hizmet, kişiye ve duruma özel olarak verilmekte, ücretlendirme ise piyasa değerlerinde yapılmaktadır. Cendere kurye hizmetinden herkes yararlanabilsin diye sunduğumuz özel ücretlendirmeler sayesinde hem cebiniz hem de gönlünüz ferah kalacaktır. Gönderinizin durumu ve teslimat rotasına bağlı değişen ücretlerimizin detayları çağrı merkezimizle yapacağınız görüşmede tarafınıza iletilmekte ve kabul etmeniz durumunda teslimat süreci başlatılmaktadır. Her zaman en iyi hizmeti sunmayı hedefleyen bizler, kalitemizden asla ödün vermeden, bütçe dostu çözümlerimizle de yanınızdayız.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara