İçeriğe geç
Anasayfa » Beykent Kurye

Beykent Kurye

Beklemekten hoşlanmayanlardan mısınız? Talepleriniz doğrultusunda aldığınız hizmetten, herkese bahsedecek kadar memnun kalmak mı istiyorsunuz? Bizi tercih etmelisiniz; çünkü zamanınız ve istekleriniz bize emanet. Değişen ve gelişen teknoloji ile birlikte kullanılan iletişim yöntemleri mesafeleri artırmıştır. İstanbul’da günden güne yoğunlaşan trafik ve genişleyen iş alanları nedeniyle firmalar ve şahıslar hızlı kurye hizmetini tercih etmeye başlamışlardır. Beykent kurye oldukça hızlı bir şekilde ihtiyaçlara cevap verdiği için gün geçtikçe daha geniş bir alana yayılmaya başlamıştır.

Uzman ve gerekli donanıma sahip çalışanlar yüzlerce müşterinin istekleri doğrultusunda hizmet vermektedir. Gönderilerin gizliliği ve hasarsız iletimi hizmet sonlandırılıncaya kadar şirket tarafından güvence altına alınır. Hizmet sonlandırıldığında müşteriye bilgi verilir.

Avrupa Yakası Kurye hızlı çözüm demektir. Hızlı çözümlere ve zamana ihtiyaç azalmaz. Çözümlerimiz size zaman kazandırsın. Bu yüzden İstanbul’da mesafeleri azaltmak, zamanınızı artırmak için kurduğumuz şirketimiz, güler yüzlü ve güvenilir çalışanlarıyla birlikte size bir telefon uzaklıkta. İstenilen hizmete de bağlı olarak 1-3 saat aralığında teslim gerçekleştirilir.

Geniş bir ağa sahip olan hizmet birimimizle, bize ulaştığınız anda size en yakın olan Büyükçekmece kurye dosya, kargo, zarf gibi iletilmesini istediğiniz eşyaların alınması, korunması ve teslimi ile ilgilenecektir. Hizmet sonunda da bilgilendirme sağlanacaktır. İşini sevmek iyi hizmet vermenin olmazsa olmazıdır.

Ekip arkadaşlarımız ile bunun bilincinde olarak yolumuza devam ediyoruz. Donanımlı ve özenli, birbiriyle iletişimi kuvvetli bir takım olarak, işin başında ve sonunda başarılarımızı paylaşarak ilerliyoruz.

Kazandırdığımız zamanla ters orantılı işleyen ücret politikamız bizi tercih etmeniz için bir diğer sebep. Verdiğimiz hizmet doğrultusunda sizi de memnun edecek şekilde ödeme planlarını inceleyebilir, istediğiniz saatte ve şekilde bize ulaşabilirsiniz.

Yeterli olduğunu düşünenler kendilerini gelişime kapatmış sayılırlar. Acil kurye, taşıma sektöründe gelişmeleri yakından takip edip, her yeni günde size daha iyi hizmet verebilmek için doğrularımızı ve hızımızı artırmaya çalışıyoruz. Bunu yaparken de görüşlerinizi ve değerlendirmelerinizi bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz. Sizden aldığımız geri dönüşler eksiklerimizi tamamlamamız için gerekli.

Büyükçekmece Belediyesi ilçe sınırları içinde gibi yoğun trafik sorunu çeken kentlerimizde gereksinim duyulan ve zamanla ihtiyaca bağlı olarak gelişen hizmetlerden biridir. İstanbul şehir sınırları içerisinde her yere hızlı, ekonomik ve güvenilir bir şekilde ulaşımı moto kurye ile firmamız aracılığıyla sağlayabilirsiniz.

Gecikme riski olan, acil bir şekilde iletilmesi gereken evraklar, paketler ve yetişilmesi gereken toplantılar verdiğimiz hizmetler sayesinde sorun olmaktan çıkarak bir çözüme kavuşuyor. Sağladığımız hizmetlere istediğiniz zaman; haftanın her günü ve günün her saatinde bize ulaşabilirsiniz. Son model araçlarımızla, tecrübeli ve güvenilir çalışma arkadaşlarımız, siz değerli müşterilerimizin isteklerini doğru ve eksiksiz bir şekilde yerine getireceklerdir.

Beykent kurye ile trafiğe takılmadan ulaşmanız gereken yere zamandan kazanarak ulaşabilir, acilen gönderilmesi gereken zarflarınızı herhangi bir problemle karşılaşmadan İstanbul’un bir ucundan diğer bir ucuna hızla gönderebilirsiniz. Profesyonel ve güvenilir çalışma arkadaşlarımız sayesinde paketinizin nasıl ve ne halde ulaşacağını düşünmeyerek iç rahatlığı ile bize teslim edebilirsiniz.

Paket, zarf gibi şeylerin yanı sıra moto taksi hizmetimizle sizleri de gideceğiniz yere zaman kaybetmeden ulaştırarak zamandan tasarruf etmenizi sağlamak için var gücümüzle çalışmaktayız. İstanbul Kurye özellikle İstanbul trafiğin en yoğun olduğu iş çıkışı saatleri gibi zamanlarda uygulanılabilecek en pratik çözümlerden biridir.

Gitmek istediğiniz yere çabucak varmakla birlikte motosiklet ile seyahat etmenin vermiş olduğu keyfi de tadarak gereksiz yere ödenecek araç, çalışan veya yakıt ücretinden de kurtulacaksınız.

Motorlu kurye hizmetimiz hızlı, ekonomik ve güvenilirdir. Moto kurye, acil ilaç kurye, kiralık kurye, VIP kurye ve moto taksi hizmetlerimizle ihtiyacınız olduğu her an gönül rahatlığı ile bize ulaşabilirsiniz.

Kurye takip sistemi ile kargonuzun nerede olduğunu takip etme olanağı da sağlamaktayız. Yıllardır bu sektörde edindiğimiz deneyimler doğrultusunda en iyi hizmeti verebilmek adına biz tüm çalışanlar elimizden geleni yapmaktayız.

Siz saygıdeğer müşterilerimizin memnuniyeti de firmamızın önem verdiği şeylerin başında gelir. SYS Kurye tarafından kaynaklanacak herhangi bir hatada yahut gecikmede, olması gerektiği gibi, sorumluluğu üzerimize alıp mağduriyetinizi mümkün olduğunca gidermeye çalışmak edindiğimiz ilkeler arasında ilk sırada gelir.

Beykent Moto Kurye

Kurye hizmeti genel olarak, kargo hizmetinin daha geliştirilmiş, daha hızlandırılmış, günümüze uyarlanmış halidir. Kurye hizmeti genel olarak daha acil işler için kullanılmaktadır. Hediye, çiçek, aylık ya da rutin olarak taşınan dergi gazete, işle ilgili evrak, özel eşyalar ve yemek siparişlerinde kurye çok fazla tercih edilmektedir. Firmamızın kurye taşımacılığı fiyatları da gayet uygun olduğundan müşteriler için cazip bir alternatif olmaktadır.

En çok kalabalık büyük şehirlerde kurye hizmeti tercih edilmektedir. Çünkü hem mesafeler uzak olduğu için gönderim çok zaman alacaktır, hem de aynı gün gitmesi gereken şeylerde sorun yaşanması riski fazla olmaktadır. Bu nedenle kuryelerimiz çok ilgi görmektedir. Kurye taşımacılığında gönderilen kaybolması, zarar görmesi, düşüp kırılması gibi olumsuz nedenlerin yaşanması riski hemen hemen yoktur. Kuryelerimiz göndericiden aldıkları eşyaları direk alıcıya götürdükleri için, arada el ve araç değişikliği olmadığından çok daha güvenilirdir. Hava koşullarına göre araçlarımız gereken donanıma sahiptir, bu nedenle hava koşullarının da gönderilerinize zarar verme olasılığı ortadan kalkmış olacaktır.

Beykent Motor Kurye

Beykent motor kurye olarak gönderinin kuryelerimiz tarafından teslim alınıp alıcıya iletilmesine kadar geçen süreç şu şekilde ilerlemektedir:

  • Gönderici müşterimiz Beykent motor kurye müşteri hizmetlerimizi arar. Müşterimiz gönderi talebini ve gönderinin alınacağı adresi belirtir.
  • Gönderici adresine en yakın olan kuryemiz o adrese yönlendirilir.
  • Kuryemiz gönderiyi müşterimizden teslim alı ve form doldurulur.
  • Kuryemiz alıcının adresine doğru yola çıkar.
  • En yakın güzergâh belirlenir, yolda trafik ya da kaza gibi herhangi bir olumsuzluk yaşanırsa güzergâh değiştirilir. Firmamızdaki araç takip cihazları sayesinde kuryemiz izlendiğinden yoldaki olumsuzluklar ilgili ekip tarafından belirlenir ve kuryemiz farklı yollara yönlendirilir.
  • Kuryemiz alıcı adresine ulaşır ve gönderiyi alıcıya teslim eder.

Gönderinin ya da havanın durumuna göre gönderi korunmaktadır. Tüm motor ve diğer araçlarımız gerekli donanıma sahiptir. Hava koşulları ne olursa olsun gönderilerinize zarar gelmeden taşıma tamamlanacaktır.

Beykent Motorlu Kurye

Beykent motorlu kurye olarak her zaman ilk hedefimiz hizmette kalitedir. İkinci ve çok özen gösterdiğimiz hedefimiz ise müşteri memnuniyetidir. Bizler firma olarak her zaman yapabileceğimizin en iyisini yapmaya gayret ederiz. Sektörde meydana gelen tüm yenilikleri takip ederek bu doğrultuda firmamızda uyulamaya başlarız. Müşterilerimizin memnuniyetini ve kaliteli hizmetlerimizi arttırmaya yönelik tüm gelişmelere ayak uydurmaya çalışırız.

Gönderilerin fiyatlarını etkileyen başlıca etkenleri gönderinin boyutu, türü, gönderinin boyutuna göre ayarlanacak aracın büyüklüğü, hava koşulları, gönderici ve alıcı arasındaki mesafe olarak sayabiliriz. Beykent moto kurye bu sayılan etkenleri de düşünerek yine de müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak fiyatları buna göre düzenlemektedir. En kaliteli hizmetleri firmamızda en uygun fiyatlardan bulabilirsiniz.

Beykent motorlu kurye ilk faaliyete geçtikleri günden bugüne kadar her zaman kendini yenileyen ve gelişmelere ayak uyduran bir imaj çizmiştir. Firmamızda müşterilerimiz yorulmadan, zaman harcamadan kurye gönderimi yapabilmektedirler. Sadece müşteri hizmetlerimizi aramaları ve taleplerini iletmeleri yeterlidir. Kuryelerimiz gönderi adresinden alıcı adresine kadar tüm taşımayı gerçekleştirecektir. Bu durum müşterilerimizin zaman konusunda ciddi anlamda tasarruf etmelerini sağlamaktadır.

Beykent kurye her saat çalışmaktadır, yani mesai bitimi gibi bir durum yaşanmamaktadır. Günün her saati kuryelerimiz gönderileriniz için çalışmaya devam etmektedirler. Hava koşulları kuryelerinizin taşınmasına engel değildir, zamanda az da olsa uzaman olacaktır ancak söz verilen saatler içinde teslimat sağlanacaktır. Gönderilerinize herhangi bir kırılma, kaybolma gibi zarar gelmeden tek elden taşıma tamamlanacaktır.

Call Now ButtonTıkla Ara - (0531) 101 47 26
×