İçeriğe geç

Yenikapı Kurye

Yenikapı Kurye
Yenikapı Kurye

İstanbul’un Yenikapı semtinde yer alan şubemizle kurye hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Kurye hizmeti sıklıkla ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Günümüzde insanlar hayatını kolaylaştıracak ve işlerini en hızlı şekilde gerçekleştirebilecek işlemleri tercih etmektedir. Kurye hizmeti de insanların hayatını kolaylaştırdığı gibi zaman tasarrufu sağlamasıyla da hayatımızın önemli bir parçası haline gelmiştir. Yenikapı kurye hizmetimizle müşterilerimizin hayatını kolaylaştırarak moto kurye ekibimiz tarafından adresinize teslim edilmesi gereken paketleriniz kısa sürede ulaştırılarak zaman tasarrufu sağlamaktayız. Taşımacılık sektöründe adımızı sıkça duyurmayı başararak kurye hem bireysel hem de kurumsal olarak en çok tercih edilen firmamız İstanbul’un kaliteli kurye firmalarının öncüsüdür.

Özel günlerde göndermek istediğiniz hediyelerinizi ve çiçeklerinizi, iş hayatınızdaki önemli evrakları hızlı bir şekilde ulaştırmak için sıklıkla tercih edildiğimiz bu sektörde her boyutta ve ağırlıkta paketler taşıyabilecek bir kapasiteye sahibiz. Bunun yanı sıra her geçen gün gelişmekte olan teknolojiyi yakından takip ederek kullandığımız tüm ekipmanlarımızın son teknolojiyle uyumlu olmasına dikkat ediyoruz. Böylelikle verdiğimiz hizmetin kalitesini koruyarak sizlerin her zaman ihtiyaçlarını en üst seviyelerde karşılamayı amaçlıyoruz. Hizmetlerimizin diğer firmalara göre yüksek olan kalitesinin farkını fazlasıyla hissedebileceksiniz.

Yenikapı kurye olarak sizinle paylaştığımız iletişim numaralarımız sayesinde ihtiyaç duyduğunuz günün her saati kurye hizmet sunmaktayız. Hizmetlerimizi sunarken hızlı olmaya önem vererek adresinize en yakın olan aracımızı yönlendiriyoruz. Böylelikle kısa sürede adresinize ulaşıyoruz. Araçlarımızı da paketinizin durumuna göre belirleyerek her boyuttaki her ağırlıktaki paketi kolaylıkla taşımaktayız.

Kurye firması olarak Müşterilerimizin bize ulaştığı andan itibaren hizmetlerimizi en iyi şekilde gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Gerek müşteri temsilcilerimizle gerekse moto kurye ekibimizle kaliteli hizmetler sunuyoruz. Müşterilerimiz tarafından emanet edilen tüm paketleri dışarıdan gelebilecek herhangi bir zarara karşı koruyacak şekilde özenle hazırlıyoruz. Hazırlama işlemimizden sonra yola çıkana kadar ve yola çıktıktan sonra tüm aşamaları ayrıntılı olarak öğrenebiliyorsunuz. İstanbul’un tüm semtine hâkim olan profesyonel kurye arkadaşlarımıza teslim ediyoruz.  Adresleri iyi bilmeleri sayesinde büyük avantajlar elde ederek hızlı bir hizmet sunuyoruz.

Paketlerinizi hazırlarken ki tüm işlemlerimizde dikkat ettiğimiz gibi paketlerinizin size ulaşana kadarki tüm evresinde bizden kaynaklı bir aksaklık olmaması için sürekli iyileştirme yoluyla ilerliyoruz. Bunlardan birisi tüm motorlarımızın bakımlarını ve onarımlarını yakından takip ederek düzenli olarak gerçekleştirmekteyiz.

Kurye hizmeti sunduğumuz SYS Kurye olarak gerekli ehliyete ve sertifikalara sahip moto kurye ekibimizle yıllardır bu sektörde müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda kendimizi geliştirerek verdiğimiz hizmetin güvenirliğini ve müşterilerimizin memnuniyetini her zaman üst seviyelerde tutmayı amaçlıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini önemsediğimiz gibi onların güvenlerini kazanmayı da önemseyerek ve güvenlerini kazanarak bu sektöre başladığımız günden beri müşterilerimizin güvenine kaybedecek her şeyden uzak durduk. En önemlisi de Yenikapı kurye ekibimiz teslim edilmesi gereken paketi alıcı haricinde kimseye teslim etmeyerek paketlerinizin kaybolmasını veya yanlış insanların eline geçmemesine dikkate ediyoruz.

Yenikapı kurye olarak hizmetlerimizi gerçekleştirirken paketlerinizin boyutu veya ağırlığına göre özel olarak gönderdiğimiz araçlarımızla paketlerinizin özelliklerine göre fiyat aralığı sunmaktayız. Sektörün en uygun fiyatlar sunan firması olarak müşterilerimizin ceplerinin dostu olarak ihtiyaç duydukları her zaman hizmetlerimizden kolaylıkla yararlanabilmesini istiyoruz. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Taşımacılık sektöründeki kurye hizmetimizle kalitemizle ön planda olduğumuz gibi fiyatlarımızın avantajıyla da ön planda olmak istiyoruz. Kalitemizin yanında fiyatlarımızın uygun olması müşterilerimizin bizi daha çok tercih etmesine sebep oluyor.

Yenikapı Kurye Hizmeti

Teknolojinin gelişimi, artan nüfus, iş yoğunluğu, hayat temposu ve İstanbul trafiği gibi faktörler moto kurye ihtiyacı doğuran unsurlardır. Moto kuryeler, kendilerine teslim edilen her türlü gönderi içeriğini hızla belirtilen adrese teslim etmektedirler. Biz, Sys Kurye olarak, Yenikapı lokasyonunda, siz değerli müşterilerimizin bu ihtiyacı karşılamak için Yenikapı kurye hizmeti sağlıyoruz.

Belirttiğiniz adresten, belirttiğiniz zaman dilimi içerisinde kargo içeriklerinizi teslim alıyor, İstanbul’un hangi noktası olursa olsun, belirttiğiniz zaman dilimi içerisinde verdiğiniz adrese teslimat sağlıyoruz. Sizlere zamandan büyük ölçüde tasarruf sağlıyoruz. Çünkü zaman, en değerli kazanımdır.

Kargo içeriğiniz ne olursa olsun büyük bir özen ile lojistiğini sağlıyoruz. Alanında uzman, tecrübe sahibi, dinamik ve kalifiye kuryelerimiz sayesinde, hiçbir aksaklık yaşanmadan güven ile teslimat sağlıyoruz. Bu nedenle gönül rahatlığı ile firmamızı tercih edebilir, hizmetlerimizin avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Yenikapı kurye hizmeti ile sağlayacağınız pek çok avantaj vardır. Bu avantajları sizler için listeledik:

 • 7 gün 24 saat kesintisiz ve hızlı bir hizmet sağlıyoruz. Dilediğiniz zaman dilimi içerisinde bizlere ulaşarak kolayca randevu oluşturabilirsiniz.
 • Verdiğimiz hızlı, kaliteli ve güvenilir kurye hizmetine kıyasla, hizmet ücretlerimiz oldukça ekonomiktir. Her bütçe için uygun hizmetler sağlamaktayız.
 • Çağrı merkezi hizmetimiz mevcuttur. Aklınızdaki soru işaretlerini çağrı merkezimize bağlanarak giderebilirsiniz.
 • Ekip arkadaşlarımız güler yüzlü, alanında profesyonel, tecrübe sahibi, kalifiye kişilerden oluşmaktadır.
 • Motorlarımızın düzenli periyotlar ile bakımı yapılmaktadır.
 • Olumsuz hava koşulları, hafta sonu, bayram, resmi tatil gibi faktörler, gönderinizin ulaşımı için bir problem yaratmamaktadır. 7/24 hizmet sağlamaktayız.
 • Motorlarımızın küçük ebatları ve kıvrak yapısı sayesinde, İstanbul trafiği ne kadar yoğun olursa olsun, kuryelerimiz hızla trafiği atlatmaktadır. Gönderileriniz hızla belirttiğiniz noktaya ulaşmaktadır.
 • Dilediğiniz zaman dilimi içerisinde teslimat yapmaktayız.
 • Gönderinizin teslimatı sonrasında bilgilendirme mesajı göndermekteyiz.

Yenikapı kurye hizmeti ile alıcı adrese gönderebileceğiniz paket içerikleri şu şekildedir:

 • Acilen ulaşması gereken evrak
 • İlaç
 • Biyolojik numune
 • Laboratuvar numuneleri
 • Elektronik ürünler
 • Çiçek ve hediyelik
 • Tekstil ürünleri
 • Gıda ürünleri
 • Para
 • Cüzdan
 • Kimlik belgesi
 • Özel olarak hazırlanan paketler

Yukarıda sıralandığı üzere, yasal olarak herhangi bir engel teşkil etmeyen tüm paket içerikleri güven ile alıcı adrese ulaştırılmaktadır. İster kırılgan bir ürün, ister elektronik, ister gıda içeriği her türlü gönderinin teslimatı sağlanmaktadır. Bu nedenle gönül rahatlığı içinde firmamızı tercih edebilir, kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet sürecimizden yararlanabilirsiniz.

Günümüzde en değerli unsur olan zamanın kıymetini biliyor, bu doğrultuda hız ile aksiyon alıyoruz. Paketlerinizi zamanında teslim alıyor, zamanında İstanbul’un dilediğiniz noktasına teslim ediyoruz.

Sys Kurye olarak, müşteri memnuniyeti bizim için büyük bir önem arz etmektedir. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak, bu memnuniyeti sürdürmek, sizlere bu sektördeki en hızlı ve kaliteli hizmet sürecini sunmak temel hedeflerimiz arasında yer almaktadır.

Yenikapı lokasyonu, İstanbul ilinin Fatih ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Günbegün artan nüfusu nedeniyle bu lokasyonda moto kurye ihtiyacı doğmuştur. Biz, bu ihtiyacı gidermeye yönelik, Yenikapı kurye hizmeti sunmaktayız.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız, hız faktörünü ön planda tutmamız, profesyonel ekibimiz, ekonomik ücret politikamız için güven ile firmamızı tercih edebilirsiniz.

Hizmetlerimizi detaylı bir şekilde öğrenmek ya da randevu oluşturmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsApp icon
WhatsApp
Phone icon
7/24 Gsm
× WhatsApp