İçeriğe geç

Tophane Kurye

Tophane Kurye
Tophane Kurye

Firmamız Tophane kurye hizmetlerinde yüksek kalite standartlarını göz önünde bulunduran hızlı hizmetler sunar. Ekibimizde bulunan her bir motorlu kurye, gereken tüm eğitimleri tamamlayan ve İstanbul trafiğine hakim olan kişiler arasından seçilmektedir. Bu sayede sizlere sunmuş olduğumuz tüm Tophane kurye hizmetlerinden yüksek bir memnuniyet duyacağınızın garantisini sunuyoruz.

Günümüzde modern hayat koşulları, pek çok işlem için hız faktörünü zorunlu bir hale getirmiş durumdadır. Pek çok farklı durumda günlük işlerimizi kısa bir süre içinde tamamlamak ya da farklı yerlere ulaştırmak istediğimiz paketler için hizmet almak isteriz. Tam da bu gibi durumlarda yardımcınız olan firmamız SYS Kurye, İstanbul içinde başta Beyoğlu Belediyesi içinde olmak üzere pek çok farklı nokta için motorlu kurye hizmetleri vermektedir.

Sizler de talep ettiğiniz her an 7/24 hizmet veren güvenli bir motorlu kurye firmasından yardım almak isterseniz, internet sayfamızda yer alan “Kurye Talep Et” özelliğini hemen kullanabilirsiniz.

Motorlu kurye hizmetleri, genellikle kişilerin uzun gönderi süreçleri ile uğraşmak istemediği durumlarda başvurulan yöntemler arasında yer almaktadır. Sys Kurye ailesi olarak biz de kurye hizmetlerinde aynı gün içinde istenen saatler arasında teslimat sağlayarak süreci mümkün olan en kaliteli şekilde tamamlıyoruz.

Standart bir hale gelmiş olan klasik kargolama süreçleri motor kurye hizmetlerine göre oldukça yavaş ilerler. Çünkü süreç yalnızca sizler için özel olarak koordine edilmez. Fakat firmamızın sunmuş olduğu Tophane motorlu kurye hizmetleri her zaman ihtiyaçlar doğrultusunda koordine edilerek verilmektedir. Bu kapsamda özel gün hediyeleri, çiçek, kurumsal evraklar gibi pek çok gönderi için işlem sağlanır.

Herkes kişisel ve kurumsal gönderilerin güvenilir ellerde olmasını ve özenle teslim edilmesini ister. Biz gönderilerinize değeri ne olursa olsun aynı özeni göstererek, mümkün olan en kısa süre içinde teslim etmeyi hedefliyoruz.

Firmamız Sys Kurye, sektörde en avantajlı ve kaliteli motorlu kurye hizmetlerini sunarak farkını ortaya koymaktadır. Pek çok kişi, gönderilerini her ne kadar uzun kargo süreçlerine teslim etse de arada fiyat farkı olduğunu düşünmesinden dolayı motorlu kurye hizmetleri almaktan çekinmektedir. Kurye hizmetleri kapsamında en uygun fiyatlı hizmetleri sunuyoruz.

Gönderileriniz sizler için ne kadar değerliyse, durum bizim için de tamamen aynıdır. Biz süreci koordine eden ve sahada aktif şekilde hizmet sunan tüm ekip arkadaşlarımızla sizler için kaliteli, güler yüzlü ve güvenli hizmet süreçleri yönetmek için elimizden gelen tüm imkânları sunmaya devam ediyoruz.

Firmamız yıllar içinde kazandığı bu ivmeyi disiplinli ve dürüst çalışma yöntemlerinden ödün vermeden elde etmiştir. Bu doğrultuda sizler için sunduğumuz tüm Avrupa Yakası Kurye hizmetlerinde aynı hassasiyeti göstererek yüksek kalitede süreçler sunmaya devam ediyoruz. Önceliğimiz müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamak olduğundan dolayı firmamız, motor kurye süreçlerine bu doğrultuda revizeler yaparak hizmet standartlarını her geçen gün yükseltmeye devam etmektedir.

Siz değerli müşterilerimiz de, günün herhangi bir saatinde almak istediğiniz Tophane kurye hizmetleri için güvenilir, hızlı ve güler yüzlü hizmetler veren bir şirketten yardım almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Süreçleri bizzat sizin için sunarak eşsiz bir hizmet deneyimi sunuyoruz. Sizler de hemen şimdi internet sitemiz üzerinden ya da WhatsApp’tan bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve bulunduğunuz adrese hemen kurye talebinde bulunabilirsiniz.

Tophane Kurye Hizmeti

Tophane kurye ve dağıtım şirketleri, ürünlerin teslim edilme şeklini basitleştirerek e-ticaret pazarları için yeni yollar arıyor. Gerçekten de, konu e-ticaret girişimlerinin lojistiğine gelince, bu günlerde oldukça kazançlı bir iştir. Küreselleşme nedeniyle, Tophane kurye işletmeleri hızla yayılıyor ve kurye endüstrisi hızlı bir şekilde genişliyor. Daha hızlı, verimli ve izlenebilir teslimat talebi artıyor ve uzak mesafe teslimatı söz konusu olduğunda rekabet şiddetli bir hale geliyor. Bu tür durumlar, kurye endüstrisi için birkaç zorluk teşkil etmektedir. Özellikle pazarlamaya giriş yapanlara ve hatta geleneksel hizmetlerden modern hizmete geçiş yaşayanlar bu konuda bazı sıkıntılarla karşılaşmaktadır. En büyük sorun, teknoloji ve marka kimliğinden yararlanan büyük kurye firmaları ile nasıl rekabet gösterecekleridir. İşte kurye işletmelerinin karşılaştığı birkaç zorluk ve bunlarla başa çıkmak için bazı çözümler ürettik.

Kurumsallaşmış ve dünya çapında isim yapmış Tophane kurye firmalarının sağlamış olduğu motorlu kurye hizmeti pazarına giriş yapabilmek ve adını duyurabilmek adına küçük bir şirketin bu devlerle rekabet edebilmesi için müşteri odaklı olması gerekir. Daha kişisel ve müşterilerin isteğine yönelik özel hizmetler sunmak her zaman önemlidir. Bu, pazara giriş için yapılması gereken ve firmanın potansiyelini genişletmesinin bir yoludur. Dev olmaya çalışmak doğru bir yol değildir, bunun yerine amaç benzersiz olmak ve hizmetleri rakiplerin geri kalanından farklılaştırmaya çalışmak olmalıdır. Siparişi takip etmek için yeni özellikler, özel paketleme ve diğer yeniliklerle harmanlanması müşterilerin dikkatini çekmek asıl hedef olmalıdır.

Bayram ve özel günlerde firmaların yapmış olduğu kampanyalara yetişebilmek ve büyük pazar taleplerini karşılamak için ek Tophane kurye personeli istihdam etmeyi gerektirir. Bu da kurye işine ek maliyet anlamına geliyor. Bu durumda işlemleri otomatikleştirme kurye şirketlerinin daha sonra ek personel maliyetlerini ve karlarını dengelemek zorunda bırakır. Personeli en uygun şekilde işe almak önemlidir, ancak o zaman hiçbir şey tüm süreci otomatikleştirmeye yetmeyebilir. Bunu çözmenin en iyi yolu ise, Tophane kurye teslimatları için rota optimizasyon yazılımı almaktır. Bu sayede en kısa sürede istenilen hizmet etkisine ulaşılabilir.

Motor kurye sistemimizle, klasik kargo anlayışına alternatif bir seçenek sunuyoruz.  Özel günlerinizde, yoğun temponuzda, normal ve hızlı teslimatlarınız için özenli ve hızlı bir şekilde; müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışımızla sizler için buradayız.

Bir kargo tipi sayılan kurye sistemi aslında normal bir kargodan çok daha fazlasıdır. Ulaştırma sırasında yaşanılabilecek olumsuzlukları minimum seviyeye indirmektedir. Kırılacak eşyalarınız, önemli evraklarınız deforme olmadan belirtilen adrese teslim edilmektedir. Tophane kurye kullanımı, yoğun iş temposu ve koşuşturma arasında zamandan tasarruf etmek isteyenler için de ilk sıralarda gelmektedir. Yoğun araç trafiğinin olduğu zamanlarda, arabaların girmekte zorlanacağı dar sokaklara rahatlıkla girebilmesi ve zamandan tam tasarruf sağlayabildikleri için özellikle resmi evrak iletimi gibi işlerde şirketler tarafından tercih edilmektedir.

Yaklaşık 10 senedir İstanbul’da faaliyette olan firmamızın merkezi Anadolu yakasında olup Avrupa yakasında da şubeleri bulunmaktadır. Firmamız günümüz karmaşasında sizleri bu hızlı ve yoğun tempoda rahat ettirmek için 7/24 hizmet anlayışıyla çalışmaktadır.  Böylelikle, istediğiniz saatte bize ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz. 60 dakikada Tophane kurye hizmetimiz sayesinde teslimatlarınız 30 dakika içerisinde sizden teslim alınarak en geç 60 dakika içerisinde belirtilen adrese teslim edilmektedir. Motorla taşınamayacak büyük kargolarınız için ise özel araçlarınız hizmetinize sunulmaktadır.

Sizlere sorunsuz ve kesintisiz bir hizmet sağlamak amacıyla araçlarımızın bakım ve kontrolleri düzenli olarak her hafta yapılmaktadır. Öte yandan, pandemi döneminde, günümüz koşullarında sizlere daha sağlıklı bir hizmet sunmak adına dilerseniz temassız teslimat yapılmaktadır. Telefonunuza gönderilen kod sayesinde kargonuzu temassız şekilde teslim alabilirsiniz.

Bizlere web sitemizden, cep telefonu aplikasyonumuz üzerinden ve çağrı merkezlerimizden ulaşabilirsiniz. Teslimat planlaması yapıldıktan sonra size hizmet verecek olan kuryemizin nerede olduğunu aplikasyonumuz üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Öte yandan SMS yoluyla da bilgilendirme mesajlarınız telefonunuza gelecektir. 7/24 destek hattımız sayesinde soru ve görüşleriniz için Müşteri hizmetleri temsilcilerimiz size destek vermektedir.

Motosikletli Kuryeler Derneği
Sys Kurye bir Motosikletli Kuryeler Derneği üyesidir.
Turkish Cargo
Uçak Kargo için Turkish Cargo‘yu tercih ediyoruz.
WhatsAppTıkla Ara